mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 01:00 
Cytuj  
"To nie chcialbym widziec tych slabiej zaludnionych. Pogralem tydzien na Snowburnie (22lv) Jedyne skupiska ludzi widzialem w Bree a i tak bylo ich mniej niz na BLu w x'road Mialy byc epickie solo questy a lipa taka sama jak w innych mmo. Straszna nuda (pierwsza pseudo insta na 20lv) no i brak pvp bo ten monster play to jakas zenada. Nie dziwie sie, ze przechodza na sciemniony f2p..."

1. BL to jeden z bardziej zaludnionych serwerow WoWa. Pograj na takim Medium/Low - jak spotkasz 10 osob poza instantem podczas levelowania 1-70 to gratuluje. W LOTRO jest wiecej "skupisk luda" niz w WoW atm. Mamy Bree, Esteldin, pare mniejszych wioch robiacych za "stolice" zony, 21st Hall w Morii, Caras Galadhon i Mirkwood. W WoWie? Dalaran. Na wiekszych serwerach z 10FPS ze wzgledu na kunszt programistyczny Blizzarda.

2. Na 20 lvl chcesz epickie questy? A co robisz na 20lvlu w WoWie? A tak - zabijasz wilki w Duskwood. :) Niektore epic chainy sa naprawde epic ale LOTRO sie dosc wolno rozkreca z fabula. Takie naprawde fajne chainy zaczynaja sie imho od Trollshaws, czyli chyba lvl 30+ (nie tylko te epic).

3. Ta gra a przynajmniej levelowanie nie polega na jebaniu 3 inst w kolko dla szatana - wrecz przeciwnie wiec to ze jest jedna na 20lvl w niczym nie przeszkadza. Swiat jest duzy, questow od groma - jest co robic.

4. Monster Play jest tak samo zenujacy jak PvP w WoW. Wlazisz do instancjonowanej zony i walisz heady dla abstrakcyjnych punkcikow.

Ogolnie jak ci sie nie podoba to nie graj ale nie wystawiaj grze falszywego swiadectwa po paru godzinach grania.
LOTRO to nie WoW (na szczescie)i tbh im mniej WoW Lovers tym lepiej dla gry i community wiec czym predzej polecam kliknac unnistal i zapomniec.
I prosba do kolejnych ludzi, ktorzy beda w LOTRO szukac darmowego zamiennika WoW'a, ktory im sie nudzi - dajcie sobie spokoj bo niczego w LOTRO nie znajdziecie. Thx.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 06:42 
Cytuj  
Z drugiej strony ciezko wymagac od gry majacej 300-400k subsow aby miala tyle ludzi co 10m WoW. Tak naprawde po co mi 10m skoro i tak w LOTRO nie mialem nigdy wiekszych problemow ze znalezieniem party.

A jak ktos chce zobaczyc puste serwery to zapraszam do na przyklad na RK-2 do AO.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 07:22 
Cytuj  
Kończę ściągać.

Gdzie najlepiej założyć toona?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 07:28 
Cytuj  
Snowbourn


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 07:37 
Cytuj  
Jest tak malo ludzi, ze Turbine/Codemasters zdecydowalo sie na layerowanie najbardziej zaludnionych miejsc. Oczywiscie to w ramach szykowania sie na F2P but still. Ostatnio gram sporo i powiem szczerze, ze zaskoczyla mnie ilosc osob grajacych. Moze to dlatego, ze biegam na Laurelin ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 07:51 
Cytuj  
Laurelin, wbrew pozorom, jest drugim co do wielkosci zaludnienia angielskim serwerem (co moze dziwic troche, bo jest to serwer RP). Najwieksze sa dwa niemieckie (co moze dziwic jeszcze bardziej).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 07:54 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Zauwaz, ze placac abonament masz dostep do pelnej gry i jako bonus 500 TP czyli grasz sobie w full wersje gry i zbierasz sobie TP na przyszle dodatki lub pozniejsze wykupienie questpackow z SoA. Grajac bez abonamentu wszystko powyzej startowych krain jest platne ( dolicz do tego wszystkie poboczne do questow rzeczy: torebki, miejsce w banku, ilosc postaci na koncie, ilosc posiadanego gola and shit ). Zobacz sobie chocby ceny Swift Travel. Ja osobiscie wyskoczylem z butow widzac te ceny w TP. Wez pod uwage rowniez, że są elementy ktorych za TP nie kupisz. Monsterplay for example ;) ...


Ja się właśnie wstrzymuję z płaceniem i graniem. Głównie dla tego, że zamiast grindować w F2P postaciami rozwiniętymi jeszcze w erze płatnej albo wydawać PLN na wirtualną walutę wolę zrobić sobie brand new chara i z przyjemnością levelować go sobie, zbierając przy okazji TP. Gram totalnie casualowo już od sporego czasu i choć pewnie wcześniej czy później jakiś grind mnie nie ominie to zakładam że redukuję go do minimum startem postaci. Po za tym mam nadzieję, że te wszystkie potrzebne elementy gry będą do zdobycia na dwa sposoby, za TP lub za golda. Reszta 'ułatwiaczy' czy jak kto woli 'kodów' czyli różnych boostów do XP, statów itp i tak mnie nie interesuje. To że plecaki trzeba dokupić, czy limit golda znieść jest do przyjęcia, bo coś z tymi zbieranymi po drodze TP trza robić

:wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 09:59 
Cytuj  
Za zbierane po drodze TP to kupisz sobie przyszle dodatki albo permanentny dostep do krain z SoA dla wszystkich swoich postaci ;). W calym tym systemie ok jest to, ze mozesz go ulozyc pod swoj styl gry. Ja osobiscie zamierzam wylevelowac chara do Morii i przestac placic bo morie mam kupiona. Za zdobyte TP kupie SoM i bede gral dalej. Levelowac altow nigdy nie lubilem wiec dla mnie to win ...

P.S. Pamietajcie, ze w przypadku toonow stworzonych przed F2P nie obowiazuje limit golda i torebek. Nie pamietam jak jest z bankiem ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 10:04 
Cytuj  
Templair napisał(a):

P.S. Pamietajcie, ze w przypadku toonow stworzonych przed F2P nie obowiazuje limit golda i torebek. Nie pamietam jak jest z bankiem ...

T.


Uuuooo Tego nie wiedziałem. To dzisiaj sobie cyknę nowego. Działa to też na ilość charów stworzonych. Jak będę miał 5 to 5 mi zostanie zanim nie skasuję czy da pierwsze 2/3 a reszta blocked?


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 10:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Pograj na takim Medium/Low - jak spotkasz 10 osob poza instantem podczas levelowania 1-70 to gratuluje. W LOTRO jest wiecej "skupisk luda" niz w WoW atm. Mamy Bree, Esteldin, pare mniejszych wioch robiacych za "stolice" zony, 21st Hall w Morii, Caras Galadhon i Mirkwood. W WoWie? Dalaran. Na wiekszych serwerach z 10FPS ze wzgledu na kunszt programistyczny Blizzarda.


Swego czasu gralem na med Khadgarze i ludzi bylo znacznie wiecej. Nie tylko Dalaran bo kilka stolic w Azeroth po obu stronach tetni zyciem i nie wiem skad to 10fps. Na moim 2 letnim kompie nie mam az takich spadkow.

Kabraxis napisał(a):
2. Na 20 lvl chcesz epickie questy? A co robisz na 20lvlu w WoWie? A tak - zabijasz wilki w Duskwood. :) Niektore epic chainy sa naprawde epic ale LOTRO sie dosc wolno rozkreca z fabula. Takie naprawde fajne chainy zaczynaja sie imho od Trollshaws, czyli chyba lvl 30+ (nie tylko te epic).


Jesli to prawda, ze sie wolno rozkreca to ma pecha. W WoWie na 20lv oprocz takich samych questow jak w lotro mamy do wyboru kilka ciekawych inst i o/c PvP

Kabraxis napisał(a):
3. Ta gra a przynajmniej levelowanie nie polega na jebaniu 3 inst w kolko dla szatana - wrecz przeciwnie wiec to ze jest jedna na 20lvl w niczym nie przeszkadza. Swiat jest duzy, questow od groma - jest co robic.


Nikt cie do tego nie zmusza. Mozesz biegac tylko i wylacznie za questami jak w lotro. :lol: Faktycznie jest co robic. Idz zabij 20 niedzwiedzi albo przenies wiaderko z woda od punktu A do punktu B.

Kabraxis napisał(a):
4. Monster Play jest tak samo zenujacy jak PvP w WoW. Wlazisz do instancjonowanej zony i walisz heady dla abstrakcyjnych punkcikow.


:lol:

Kabraxis napisał(a):
Ogolnie jak ci sie nie podoba to nie graj ale nie wystawiaj grze falszywego swiadectwa po paru godzinach grania.
LOTRO to nie WoW (na szczescie)i tbh im mniej WoW Lovers tym lepiej dla gry i community wiec czym predzej polecam kliknac unnistal i zapomniec.


Zaznaczylem, ze wbilem ledwo 22lv i na tej podstawie mam prawo wystawic swoja opinie.
Faktycznie Lotro to nie WoW tylko jeden z jego nieudanych i nudnych klonow jak war czy conan.


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 11:04 
Cytuj  
badziol napisał(a):
Zaznaczylem, ze wbilem ledwo 22lv i na tej podstawie mam prawo wystawic swoja opinie.
Faktycznie Lotro to nie WoW tylko jeden z jego nieudanych i nudnych klonow jak war czy conan.


Tak jak niektórzy ludzie są tylko jednymi z nieudanych klonów sąsiada, w sumie on był tam pierwszy.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 11:05 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Za zbierane po drodze TP to kupisz sobie przyszle dodatki albo permanentny dostep do krain z SoA dla wszystkich swoich postaci ;).


Na to raczej nie liczcie. Jesli wylevelujesz nuba do maksymalnego poziomu, zrobisz wszystkie (sic!) traity i epic questy, suma TP za to wszystko bedzie wynosic niewiele ponad 800 punktow (MoM kosztuje 2000 punktow, SoM 1500)..
3,5 roku casualowej gry i nie mam jeszcze zrobionych wszystkch traitow, wiec... szczerze zycze powodzena tym, ktorzy chca naprawde za darmo grac w ta gre placac wyfarmowanymi punktami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 11:09 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Templair napisał(a):
Za zbierane po drodze TP to kupisz sobie przyszle dodatki albo permanentny dostep do krain z SoA dla wszystkich swoich postaci ;).


Na to raczej nie liczcie. Jesli wylevelujesz nuba do maksymalnego poziomu, zrobisz wszystkie (sic!) traity i epic questy, suma TP za to wszystko bedzie wynosic niewiele ponad 800 punktow (MoM kosztuje 2000 punktow, SoM 1500)..
3,5 roku casualowej gry i nie mam jeszcze zrobionych wszystkch traitow, wiec... szczerze zycze powodzena tym, ktorzy chca naprawde za darmo grac w ta gre placac wyfarmowanymi punktami.


W innym wątku widziałem wyliczenie

'Odnośnie Lotro store i zdobywania punktów. Punkty będzie można zdobywać robiąc deedy i questy. Za większość deedów jest 5 punktów (za każdy poziom) Za questy wprowadzające do każdego regionu 10 punktów
Za questy i traity klasowe 5-10 punktów. Za questy epickie 20 punktów (booki).'

Naprawdę po całości tylko 800 TP z tego wychodzi. Czy może masz jakieś inne dane?


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 11:23 
Cytuj  
W lotro brakuje emocji pvp :) Gdyby nie to gierka byla by tak samo dobra jak wow a moze nawet i lepsza

Chociaz z pve tez nie jest najlepiej, 4 godzine instancje to naprawde przegiecie paly.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 11:26 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Uuuooo Tego nie wiedziałem. To dzisiaj sobie cyknę nowego. Działa to też na ilość charów stworzonych. Jak będę miał 5 to 5 mi zostanie zanim nie skasuję czy da pierwsze 2/3 a reszta blocked?


Na chary to nie dziala. Bedziesz mial do wyboru, ktore chcesz aktywowac. Reszta bedzie blocked ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 11:38 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Naprawdę po całości tylko 800 TP z tego wychodzi. Czy może masz jakieś inne dane?


Na oficjalnym forum jakis gosc zamiescil arkusz kalkulacyjny z wypisanymi wszystkimi traitami i kilkoma questami w ktorych potwierdzono otrzymywanie TP w nagrode. W rezultacie duzo tego nie wyszlo, co akurat dziwne nie jest.
Punktow jest na tyle, ze ludzie wierza, ze da sie grac za darmo, ale na tyle malo, zeby jednak zaczeli wydawac na nie pieniadze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 11:51 
Cytuj  
O tym mówisz?

https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... wt0I#gid=0


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 12:01 
Cytuj  
Nie, tamto bylo podobne, ale obejmowalo tylko darmowy content z SoA. Wedlog tego zestawienia punktow jest nieco wiecej, ale i tak wszystkich darmowych punktow w grze jest tyle, ze nie starczy nawet na najtanszy dodatek.
A zdobycie wszystkich na jednej postaci to dlugie miesiace nie biorac pod uwage ograniczen, ktore wprowadza do gry wersja F2P.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 12:43 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Nie, tamto bylo podobne, ale obejmowalo tylko darmowy content z SoA. Wedlog tego zestawienia punktow jest nieco wiecej, ale i tak wszystkich darmowych punktow w grze jest tyle, ze nie starczy nawet na najtanszy dodatek.
A zdobycie wszystkich na jednej postaci to dlugie miesiace nie biorac pod uwage ograniczen, ktore wprowadza do gry wersja F2P.


Ja jestem egoistą i kombinuję pod siebie tak :wink:
Mam konto od lat, razem z MoM w tej chwili. Wychodzę z założenia, że po wejściu F2P nie zdowngradeują mi go, bo niby dlaczego by mieli? Czyli mam dostęp do wszystkich krain z podstawki i MoM na starcie. Postacie nowe założę sobie jeszcze dzisiaj korzystając z info jakie tu zebrałem. W ten sposób po starcie darmochy wybieram sobie 2 sloty z gotowymi postaciami mającymi dostęp do pełnego contentu z MoM włącznie ze wszystkimi plecakami i bez blokady golda. Leveluje sobie spokojnie zbierając TP na odblokowanie kolejnych slotów i Mirkwooda. W ten sposób nie wydam PLN po za tym co już im zapłaciłem a grą będę się cieszył bezterminowo. Taki chitry plan 8)

P.s. Chyba, że gdzieś coś źle poskładałem z informacji i wszystko się rypnie khkhk.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 13:58 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
P.s. Chyba, że gdzieś coś źle poskładałem z informacji i wszystko się rypnie khkhk.


I sie ryplo bo niestety nie masz dostepu do krain z SoA. Masz dostep tylko do startowych krain poszczegolnych ras. Reszta jest platna nawet jesli kupiles podstawke (mozesz sobie biegac dookola i mordowac moby dla szatana ale nie masz questow, deed and stuff). Jednakze masz dostep do calego MoM i SoM jesli je zakupiles ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.