mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 15:52 
Cytuj  
Punkty są za deedy do nich nie ma żadnych ograniczeń (a dodatkowo za deedy jest sporo expa) ZA questy wprowadzające do każdej krainki są punkty ,a te są dostępne bez wykupywania z tego co zrozumiałem. No i punkty za questy epickie (bookowe) one też dostępne bez ograniczeń. Według mnie spokojnie będzie można sobie farmic punkty i lev up bez wykupywania czego kolwiek do 50 lev. (Skirmishe dostępne od 20 lev, a za nie sporo expa i skirmish marki) . Odnośnie skirmish marków nie wydawajcie ich na 65 przyda wam się kilkaset tys na zakupy :D ( Wykupywanie questów tak naprawde sprowadza się do przyspieszenia lev up)

Oczywiście slayer deedów nie polecam robić solo( w grupie idzie szybciej i to zdecysowanie) . Obecnie deedów w lotro jest pewnie koło 1000 jeśli nie więcej. a niektóre są 3 poziomowe (Więc sporo tych punktów do zdobycia) Z Edenwaith dochodzi 150-175 nowych deedów. Do tego będą pewnie punkty za te trudniejsze questy (np w instancjach, może też daily q będą punktowane) Osoba , która będzie grała po pare godzin dziennie spokojnie zdobędzie punkty na wykupienie tego co potrzebuje (dodatki, torby limit golda ,postaci) bez wydawania kasy.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2010, 18:50 
Cytuj  
PT9. Points for Deeds
Points will not be granted for Deeds that have already been completed. Points will be granted for Deeds completed after the launch of Free Play. Deeds will no longer grant experience.
There are new reputation Deeds which can be completed to earn points.

D16. Deeds (VIP to Premium)
Any Deeds that you are currently in the middle of earning, you can continue. However, you won't be able to start on the next Deed if you have downgraded, and not bought the area that the deed is associated with.

Sauce: http://forums.lotro.com/showthread.php? ... Play-F-A-Q

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 07:23 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Gefaran napisał(a):
P.s. Chyba, że gdzieś coś źle poskładałem z informacji i wszystko się rypnie khkhk.


I sie ryplo bo niestety nie masz dostepu do krain z SoA. Masz dostep tylko do startowych krain poszczegolnych ras. Reszta jest platna nawet jesli kupiles podstawke (mozesz sobie biegac dookola i mordowac moby dla szatana ale nie masz questow, deed and stuff). Jednakze masz dostep do calego MoM i SoM jesli je zakupiles ...

T.


Jakoś tak jak Tomasz na to patrzę. Mam SoA i MoM, zapłaciłem za to i nie bardzo chyba teraz mi to zabierać by wypadało. Całą reszta, owszem tak ale nie to za co już zapłaciłem. Albo wszystko albo nic, tak mi się zdaje. Bo skoro mam dostęp do pełnej zawartości MoM to żeby z niej korzystać muszę móc levelować i skoro mam dostęp do jednej partii gry za którą zapłaciłem, to dlaczego nie mam mieć dostępu do innej za którą też zapłaciłem.

Anyway zobaczymy jak będzie kiedy już F2P Europe będzie live. Narazie się wstrzymuję z graniem. Porobiłem postacie na 1 lev żeby mieć goldcap zniknięty i wszystkie plecaki dostępne. Pozostaje czekać. Swoją drogą ciekawe ile :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 07:25 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Pozostaje czekać. Swoją drogą ciekawe ile :wink:


Czekać? Gdyż jak zaczniesz grać teraz stracisz jakieś TP? Hmm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 07:29 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Pozostaje czekać. Swoją drogą ciekawe ile :wink:


Czekać? Gdyż jak zaczniesz grać teraz stracisz jakieś TP? Hmm

Dokładnie. Ilość TP jest ograniczona na postać, do tego te 'łatwe' TP zdobywane mimochodem w trakcie gry są najcenniejsze bo .... łatwe khkhk. Wolę poczekać teraz tych parę (mam nadzieję) dni i nie marnować szybkich i łatwych TP.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 07:31 
Cytuj  
Czy te małe ilości TP są tak cenne żeby marnować free miesiąc? Pytam, gdyż sam chciałem dzisiaj zakupić konto (mam starą podstawkę, ale jak mogę kupić z dodatkiem za 26zł)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 07:44 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Czy te małe ilości TP są tak cenne żeby marnować free miesiąc? Pytam, gdyż sam chciałem dzisiaj zakupić konto (mam starą podstawkę, ale jak mogę kupić z dodatkiem za 26zł)

To zależy od Ciebie. Ja się uparłem, że chcę realizować plan nie wydawania więcej PLN niż wydałem, dla tego wstrzymuję się na wszelki wypadek. To ile punktów stracisz grając przed startem F2P zależy od tego jak intensywnie będziesz grał a później może się okazać że zabrakło Ci kilku punktów żeby pójść dalej. Jak nie przeszkadza Ci późniejszy zakup TP za złotówki to graj do woli :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 07:50 
Cytuj  
Zawsze mogę zrobić sobie drugą postać (już trzeci captain, łotrzyk, coś tam jeszcze fajnego było), zresztą i tak zamierzam (jeśli będę grał...na serio) chyba, że źle zrozumiałem "Ilość TP jest ograniczona na postać"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 08:07 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Jakoś tak jak Tomasz na to patrzę. Mam SoA i MoM, zapłaciłem za to i nie bardzo chyba teraz mi to zabierać by wypadało. Całą reszta, owszem tak ale nie to za co już zapłaciłem. Albo wszystko albo nic, tak mi się zdaje. Bo skoro mam dostęp do pełnej zawartości MoM to żeby z niej korzystać muszę móc levelować i skoro mam dostęp do jednej partii gry za którą zapłaciłem, to dlaczego nie mam mieć dostępu do innej za którą też zapłaciłem.

Anyway zobaczymy jak będzie kiedy już F2P Europe będzie live. Narazie się wstrzymuję z graniem. Porobiłem postacie na 1 lev żeby mieć goldcap zniknięty i wszystkie plecaki dostępne. Pozostaje czekać. Swoją drogą ciekawe ile :wink:


Zobacz tutaj: http://www.lotro-europe.com/freetoplay/info/ pierwsza tabelka Content. Jako Vip masz dostep do calego Eriadoru. Jako Premium i Free nie masz dostepu do questow ani deedow z Eriadoru (procz krain startowych). Bedziesz mial mozliwosc wykupienia quest packow zawierajacych deedy i questy.
Masz mozliwosc "normalnego" levelowania bo, jak pisalem wczesniej, masz dostep do samego landscape i mobow. Nie masz dostepu do questow i deedow zwiazanych z krainami innymi niz startowe krainy danej rasy. Majac dostatecznie duzo zaparcia mozesz farmowac moby i dojechac do MoM ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 08:41 
Cytuj  
Zobaczymy, może uda mi się wymanewrować tak, żeby bez zbędnego grindfestu jakoś plan zrealizować. Napenow nie na jednej postaci, ale na 4rech jakie będę miał dostępne może się to udać. Jak nie, cóż trudno ja i tak jestem total casual player teraz więc z czasem jak mnie przyblokuje to paczuszkę czy 2 TP dokupię. Napewno dla mnie ta zmiana wyjdzie w końcu na dobre, bo szkoda mi było bulić kapustę i właściwie jej nie wykorzystywać.

Edit:
Dodam, że ja należę do tych dziwaków, którzy lubią levelować :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 08:58 
Cytuj  
No, jesli lubisz levelowac, to nie ma zmiluj, musisz pieniadze wydac.
Chyba ze przez "levelowanie" rozumiesz zabijanie mobkow od 16 levela az do 50 bez zadnego questa (bo te trzeba dokupic, a nie zbierzesz tyle punktow grajac w 3 startowych krainkach zeby dokupic jakies quest packi, moze cudem starczy na jeden).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 09:09 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
No, jesli lubisz levelowac, to nie ma zmiluj, musisz pieniadze wydac.
Chyba ze przez "levelowanie" rozumiesz zabijanie mobkow od 16 levela az do 50 bez zadnego questa (bo te trzeba dokupic, a nie zbierzesz tyle punktow grajac w 3 startowych krainkach zeby dokupic jakies quest packi, moze cudem starczy na jeden).


Nie takie 'levelowanie' nie dla mnie. Bardziej liczę na to, że 4ma postaciami zaliczając wszystkie questy i deedy dostępne bez opłat uciułam na kolejne questpacki a na nich na kolejne itd. Jak nie, trudno i tak martwił tym się będę pewnie za kilka miesięcy a do tej pory może się wiele zmienić.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 09:54 
Cytuj  
Jesli masz wykupione MoM to masz 5 slotow na postacie ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 09:58 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jesli masz wykupione MoM to masz 5 slotow na postacie ;) ...

T.


Fakt, czyli jeszcze lepiej 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 10:07 
Cytuj  
Jestem niezwykle ciekawy jak Ci pojdzie. Jak juz wejdzie F2P to napisz jakis poradnik "How To ...". Chetnie poczytam ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 10:09 
Cytuj  
To dziwne ja mam MoM i mam 7 slotow.

A btw. Jesli mam kupiona podstawke + MoM to bede mial all dostepne z F2P w tych krainach? i potem wystarczy ze dokupie te pozostale dodatki czy co tam jest?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 10:16 
Cytuj  
sola napisał(a):
To dziwne ja mam MoM i mam 7 slotow.

A btw. Jesli mam kupiona podstawke + MoM to bede mial all dostepne z F2P w tych krainach? i potem wystarczy ze dokupie te pozostale dodatki czy co tam jest?


Masz 7 bo jeszcze nie wyszlo F2P. Jak wydzie to obetna Ci dwa. Poczytaj troche postow wyzej. Jesli masz kupiona podstawke i MoM to masz dostep do:

- Krain startowych z podstawki w zakresie: landscape + moby + questy + deedy
- Reszty krain Eriadoru w zakresie: landscape + moby
- Calego MoM: landscape + moby + questy + deedy

Bardziej zrozumiale juz nie potrafie tego napisac :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 10:42 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jestem niezwykle ciekawy jak Ci pojdzie. Jak juz wejdzie F2P to napisz jakis poradnik "How To ...". Chetnie poczytam ;) ...

T.


Jak mi się uda to napiszę. Tak czy inaczej nie szybko to sprawdzę bo casual totalus więc musi wody upłynąć. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 15:34 
Cytuj  
Gdzie znajdę cdkey do podstawki lotro? Mam boxa, ale nigdzie nie mogę znaleźć, nazwę konta i email zapomniałem więc nie mogę się zalogować hehe... :har:

Edit: mam paragon :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2010, 18:17 
Cytuj  
Napiszcie mi proszę jak to wygląda teraz. Czy lepiej kupić keya i dodatek teraz na allegro czy czekać na F2P. Nie mogę nigdzie się doczytać co mi da jeśli teraz kupię grę.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.