mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 13:03 
Cytuj  
Dlaczego ja zawsze napalam się na LOTRO po czym jak zainstaluję to wyłączam po 5 min :((

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 13:15 
Cytuj  
A jak gildie itp. Sa jakies polskie z ogarem czy trza bedzie szukac inter? I jak jest teraz z serwerami, slyszalem ze byly/sa jakies polaczenia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 13:37 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dlaczego ja zawsze napalam się na LOTRO po czym jak zainstaluję to wyłączam po 5 min :((

This :<


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 13:53 
Cytuj  
Wpierw migrujesz konto (może trochę potrwać). Co do polskich kinów np: na snowbourn jest ich naście (kiedyś 2-3). Gra dużo więcej osób. A co do tych napaleńców (Keii,Oyci3C) jeśli macie max lev lub blisko to wybierzcie się do Ost Dunhoth (rajd). Ja osobiście tylko rajduje + farma kasy i potów, reszte już widziałem milion razy i nie kręci, ale ten rajdzik to naprawdę czapki z głów. Pozatym może się źle nastawiacie? Ja lubię od czasu pograć na alcie (Lotro to wypasiony i rozbudowany tak po prawdzie single rpg z możliwoscia pogrania z inymi graczami w dodatku za friko)

Migracja : https://transfer.lotro.com/

Polskie forum nie oficjalne : http://lotronline.pl/forum/index.php

Parę lat temu max 1 pl kin na servie , a teraz sie tego narobiło : http://lotronline.pl/forum/gildie-i-sojusze/
Content z marca :
http://lotronline.pl/forum/news-komenta ... -the-dead/
Te nowe insty są po prostu piękne i klimatyczne (luknijcie filmiki)
Content z maja/czerwca:
http://lotronline.pl/forum/news-komenta ... pdate-3-!/
Isengard:
http://lotronline.pl/forum/news-komenta ... e-order-!/

Lotro sie rozwija i f2p dało kasę na przyspieszenie tworzenia nowego contentu. Oczywiście f2p ma swoje minusy, ale plusy są dużo dużo wieksze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 15:25 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dlaczego ja zawsze napalam się na LOTRO po czym jak zainstaluję to wyłączam po 5 min :((

Bo gra od strony wizualnej jest srednia i niezacheca zeby grac dalej.
A po drugiej, od strony gameplayowej tez nie zacheca. Niby wszystko jest, ale jak sie wcisnie jakiegos skila to grac odechciewa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 15:38 
Cytuj  
Stary content nie jest piekny to fakt, ale od loth poprzez mirkwood i dalej jest spora róznica graficznie, ered luin i evendim tez przeszły lifting. No i polecam grać na ultra high, bo ma low to niestety bieda z nedza (na ultra lotro spokojnie może konkurować z ostatnimi produkcjami) Jaka gra w klimatach fantasy ma lepszą grafę ? ( onan może i ma ,ale jest po prostu słąbą grą , warek ? ) Lotro jest grą z 2007 roku i jak na swoje lata prezentuje się znakomicie.

Koniki w lotro (parę fajnych screenów)
http://www.lotrosteeds.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 15:47 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Stary content nie jest piekny to fakt, ale od loth poprzez mirkwood i dalej jest spora róznica graficznie, ered luin i evendim tez przeszły lifting. No i polecam grać na ultra high, bo ma low to niestety bieda z nedza (na ultra lotro spokojnie może konkurować z ostatnimi produkcjami) Jaka gra w klimatach fantasy ma lepszą grafę ? ( onan może i ma ,ale jest po prostu słąbą grą , warek ? ) Lotro jest grą z 2007 roku i jak na swoje lata prezentuje się znakomicie.

Koniki w lotro (parę fajnych screenów)
http://www.lotrosteeds.com/

Conan.
Jeśli chodzi o grafike w LOTRO. To chodzi o to, że nie jest ona w jakiś sposób wyrazista. Niby wszystko na miejscu, poprostu całość wygląda jakby była sklecona na szybko. Braku temu eeee duszy ? Ja przynajmniej odnosze takie wrażenie porównując to chociażby do AoC, czy nawet FFXIV (tam były pustki straszne, ale z drugiej strony widać było, że jednak ktoś się starał zeby miało to, to coś).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 16:16 
Cytuj  
Inside zwiedziłeś Mirkwood ? Evendim ? Enedwaith ? No kurde są tam tak klimatyczne miejsca ,że ja pierdole. Zgodzę sie , są miejsca i obszary niedorobione/ nieprzemyślane(zwłaszcza startowe lokacje,ale są wyjątki , np: great barrow i okolice), ale czym dalej i głębiej sie grający zapuszcza tym lepiej. Co jak co , ale Lotro właśnie ma to cos tę duszę, która przyciaga gracza do tej gry. Grałem w większość mmo, ale tego czegoś(innym mmo) im brakuje. Wow to coś miał, ale utracił z wejściem TBC , Conan się dobrze zapowaidal jak i warek... Rift ma ładną grafikę , niby ma all, ale według mnie nie ma tego czegoś taki Frankenstein mmo pozszywane z innych(pomysły ,rozwiazania) ot taka skorupa bez duszy. Lotro jest jedyna grą w któą gram (co prawda nie non stop) od 4 lat. Do wowa sie wracało z każdym dodatkiem i po miechu max sie odechciawało ot zobaczyłem i odpuściłem.


Ostatnio edytowano 19 cze 2011, 16:26 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 16:24 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Inside zwiedziłeś Mirkwood ? Evendim ? Enedwaith ? No kurde są tam tak klimatyczne miejsca ,że ja pierdole. Zgodzę sie , są miejsca i obszary niedorobione/ nieprzemyślane(zwłaszcza startowe lokacje,ale są wyjątki , np: great barrow i okolice), ale czym dalej i głębiej sie grający zapuszcza tym lepiej.

Mirkwood i Enedwaith? Imo 2 najgorsze regiony. Evendim daje radę fakt.
Jeżeli chodzi o ładne klimatyczne miejsca, to Forchel, niektóre miejsca w Morii, Lothlorien , Trollshaws (chociaż nie cały).


PS. na marginesie imho Lotro na równie pochyłej jest , gra się rozwija, ale jak dla mnie w dupiatym kierunku. Ja sobie dałem spokój, a szkoda bo gra była przednia mimo swojej "dziecinności" i bycia okropnym themeparkiem.


Ostatnio edytowano 19 cze 2011, 16:26 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 16:26 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Inside zwiedziłeś Mirkwood ? Evendim ? Enedwaith ? No kurde są tam tak klimatyczne miejsca ,że ja pierdole. Zgodzę sie , są miejsca i obszary niedorobione/ nieprzemyślane(zwłaszcza startowe lokacje,ale są wyjątki , np: great barrow i okolice), ale czym dalej i głębiej sie grający zapuszcza tym lepiej.

Dobra. Odpowiem tak. Styl mnie nie przekonuje. Nie będe tłumaczył o co dokładnie chodzi, bo mi brakuje słów do wyrażenia tego.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2011, 16:29 
Cytuj  
Spox są gusta i guściki mnie sie podoba to tobie tamto i trudno ocenić gusta. Ja się na razie Lotruje i czekam na Isengard od niego zalezy czy przykuje obecnych graczy czy ich zniechęci. W każdym bądź razie są obecnie tylko dwie sensowne gry do pogrania za free or niewielkim kosztem: DD i Lotro.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 10:32 
Cytuj  
Eee, gdzie jest moja postac?
Skonczylem grac jakies 2-3 miechy przed przejsciem na f2p;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 10:50 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Eee, gdzie jest moja postac?
Skonczylem grac jakies 2-3 miechy przed przejsciem na f2p;p


Byl transfer postaci na serwery turbine.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 11:19 
Cytuj  
Czyli co mam zrobic zeby ja odzyskac?;f

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 11:38 
Cytuj  
Przeczytać jeden z dziesiątek maili, jakimi Codemasters i Turbine zarzucały skrzynki pocztowe każdego zarejestrowanego gracza i zastosować się do podanych tam wskazówek?
Albo chociaż wykazać minimum dobrej woli i wejść na stronę Lotro CM lub Turbine i poczytać o transferze postaci oraz zastosować się do podanych tam wskazówek.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 11:47 
Cytuj  
Dziesiatki maili zostaly daaawno usuniete bez czytania, na stronce Turbine nie ma takiej opcji(albo ja jej nie widze), na stronce lotro tez tego nie moglem znalezc ;f

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 11:54 
Cytuj  
https://transfer.lotro.com/


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 11:56 
Cytuj  
:|
Ok, dzieki... za cholere tego znalezc nie moglem :D

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2011, 09:15 
Cytuj  
Pewnie bylo ale nie chce mi sie grzebac.

Co sie stalo z pp do tej gry? Nigdzie nie moge znalezc jedyne co mam to http://shareandplay.pl/lord-of-the-ring ... ni-eu.html


Teraz pozostalo tylko placenie karta?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2011, 09:49 
Cytuj  
sola napisał(a):
Pewnie bylo ale nie chce mi sie grzebac.

Co sie stalo z pp do tej gry? Nigdzie nie moge znalezc jedyne co mam to http://shareandplay.pl/lord-of-the-ring ... ni-eu.html


Teraz pozostalo tylko placenie karta?


Nie ma juz lotro_eu, wiec mysle, ze takie prepaidy jak w tym linku tez juz nie dzialaja.
Nie wiem czy turbine ma swoje prepaidy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.