mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 13:44 
Cytuj  
Tentego men entertainment

**

Posty: 406
Dołączył(a): 2.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2007, 22:25 
Cytuj  
ja was nie czaje problem jakiś przejść się po babciach (zawsze cuś kasy da) pójść do kościoła (nie dać na tace ) umyć sąsiadowi samochód (ja mieszkam na wsi więc tego nie robie tylko pozapiepszam z 5 godz dziennie u sąsiada pod folią (stawka 4,5 zł/h )) i tak po paru dniach mam na abonament :p trza umieć sobie radzić a nie marudzić "Bo abonament jest za drogi "

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 23:16 
Cytuj  
Jest na naszym forum jakiś większy topic na temat Lotro? Bo to co znalazłem to raczej archiwum. Jeśli nie ma to niech ktoś powie czy to seryjnie mało warte, czy jednak załaduje się tam kilka osób - bo $ nie ma znaczenia przy dobrej zabawie ;).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 00:19 
Cytuj  
Jest topic w niusach - click.

Ja na 99% sobie po ME pobiegam, nie dlatego, ze gra jest czyms wybitnym/wyroznia sie czyms specjalnym sposrod innych mmo (jest po prostu dobra), ale dlatego, ze jestem fanem ksiazek/filmow i chce odwiedzic rozne miejsca, pogadac z postaciami z ksiazek :< Geeky, I kno~. I mysle, ze glownie takie osoby jak ja - hardcore fanbois - beda grac w LOTRO, pytanie jak dlugo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 02:27 
Cytuj  
A będzie można splądrować Morię, z tego co zostało ? :oops:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 09:40 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A będzie można splądrować Morię, z tego co zostało ? :oops:


jak bedzie wygladal LOTR

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 15:14 
Cytuj  
Ja osobiscie wchodze do tej gry z wielka przyjemnoscia i poprostu podoba mi sie ten klimat, piekny swiat, fabula i eventy z mmog to na dzien dzisiejszy nowosc, gra jest dopracowana jak na bete zarabiscie, nie przypuszczalem ze spodoba mi sie cos bardziej od WoW-a, a wymieniane minusy czesto okazuja sie plusami tej gry.
Zobaczymy jak gra bedzie sie rozwijac, jak bedzie patchowana i co maja zamiar z niej zrobic w przyszlosci.
Zainteresowanie gra ma duze, zapewne sporo w tym jest przechwalek codemaster ale zamowienie miliona pre orderow robi wrazenie.
Bardzo bym chcial zeby gra osiagnela sukces bo swiat jaki stworzyl Tolkien jest wspanialy, a ksiazek i filmow nowych nie bedzie, wiec pozostaje nam miec nadzieje ze przyjemnosc bedzie sie czerpac z tej gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 19:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
ksiazek i filmow nowych nie bedzie


"Hobbit" jest w trakcie realizacji (niestety juz nie Jackson).
A "nowa" książka Tolkiena wychodzi 17 kwietnia. :-)

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Children_of_Hurin
http://www.tolkien.cyberdusk.pl/index.p ... all&no=399

A rozmowy nad ekranizacja juz trwaja. :-)

Nie bojta sie.. poki mozna z czegos ssac kase too to nie umrze smiercia naturalna... :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 20:22 
Cytuj  
Czytalem, jesli nie zrobia Hobbita tak jak LotR to dziekuje, bedzie to tylko ciekawostka dla fana, a ksiazki to wypociny syna i raczej marna alternatywa na podtrzymanie swiata Tolkiena przy zyciu :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:21 
Cytuj  
Skoro ta jest marna to ja nie chcę znać tych beznadziejnych;). Tak czy siak zainteresowanie istnieje (szkoda że się na betę wbić nie umiem 0o) - crafter jeweler czeka na rozkazy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.