mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 17.04.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2010, 14:07 
Cytuj  
Świat się zmienił — mówi mi to woda, mówi mi to ziemia, czuję to w powietrzu... Wiele z tego, co kiedyś istniało, zostało zatracone, bo nie żyją już ci, którzy to pamiętali. Śródziemie stoi u progu wielkiego zagrożenia, drodzy przyjaciele, i nie wiem, czy jesteśmy w stanie się temu przeciwstawić. Wróg nasz, Sauron, rośnie w siłę, każdego dnia zdobywa nowych popleczników i zalewa swym okrucieństwem kolejne krainy. Wzywam Was zatem bracia i siostry... Wzywam Was, czas dziś sięgnąć po broń, czas walczyć, czas spełnić nasz obowiązek! Albowiem „oto jest — palec Bogów, przebłysk woli wszechmocnej istniejącej poza prawami, które stworzyła i oto są — by z trzech dźwięków nie czwarty utworzyć, lecz gwiazdę”.

Obrazek

Stań zatem do walki po jedynej słusznej stronie! - Polska Gildia Dojrzałych Graczy- IX KOHORTA otwiera rekrutację do nowej sekcji LOTRO na serwerze SNOWBURN

Z faktu, że dopiero startujemy przyjmujemy ludzi na wszystkich levelach jak i wszystkie profesje!
Zapraszamy i do zobaczenia na szlaku!

Wymagamy :

1. Wiek: 20+ lat.
2. Zapał do gry i dobry humor.
3. Bardzo wysoki poziom kultury osobistej.
4. Zaangażowanie w sprawy gildii,
5. Klimatyczny nick.
6. Obecność na TeamSpeak/Ventrilo obowiązkowa. Jesteś on-line wejdź na TS/Ventrilo.

Zapewniamy:

1. Stronę wraz z forum.
2. Komunikację głosową Ventrilo.
3. Możliwość realizacji własnych celów.
4. Miłą zabawę w 'wyluzowanym', dorosłym towarzystwie.

Więcej informacji na stronie

http://www.9kohorta.com/o-nas/lotro/49-o-lotro.html

oraz

http://www.9kohorta.com/forum/viewforum.php?f=178


_________________
www.9kohorta.com


Posty: 1
Dołączył(a): 25.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 07:16 
Cytuj  
Witam

Z wielką przyjemnością informuję, że dnia 20 czerwca 2010r. powołany do życia został polski kin na serwerze Gilrain :) Może nie pierwszy w historii, ale na obecną chwilę jedyny z aktywnych. Świetnie, czyż nie ? :)

Wirtualne Śródziemie zaczynają przemierzać Gwardziści - gdyż właśnie taką nazwę wybraliśmy. Gwardia - krótko, klimatycznie, bez zbędnego patosu. Ale to nie nazwa jest najważniejsza, a osoby które tworzą kin - bez ich poparcia i zaangażowania w tym projekcie, nie pisałbym teraz tych słów ;)

Dlaczego powołaliśmy polski kin do życia ? Gdyż takiego nie było. A zapewniam iż zabawa z rodakami, sprawia iż gra się w lotro dużo (przez duże D ) przyjemniej.

Jeszcze kilka miesięcy temu nie wierzyłem w powstanie polskiego kinu na Gilrainie. Dzisiaj już go mamy. A przyszłość ? Przyszłość zapowiada się obiecująco. Wraz z wkroczeniem lotro w formułę F2P (gra staje się darmowa na jesieni) spodziewamy się napływu nowych graczy - także i z Polski. I tu właśnie na Was w głównej mierze liczymy, iż zaczynając zabawę na Gilrainie, zasilisz szeregi Gwardzistów. Ale dlaczego czekać aż do jesieni ? Być może już grasz na Gilrainie (bądź wkrótce masz zamiar) - zapraszamy więc do nas. Nie przeszkadza nam Twój wiek bądź poziom Twojej postaci. Najważniejsze abyś miał poszanowanie dla innych członków kinu (ale także dla reszty graczy) a możesz liczyć na naszą pomoc.

Zapraszam więc do wstąpienia do polskiej rodziny. Zasil szeregi Gwardii już dziś :)

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij mi prywatną wiadomość, napisz do mnie na gg (6080192), bądź napisz do mnie w samej grze. Nazwa mojej postaci - Marcint.

Gwardia czeka !

Podziękowanie dla chłopaków z którymi wspólnie założyliśmy Gwardię: Bartka, Jacka, Marcina, Piotrka, Radka i Tomka.

Marcin


Posty: 2
Dołączył(a): 3.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 16:27 
Cytuj  
Witam,

jestem nowy w swiecie Srodziemia, blakam sie po lasach Ered Luin i zastanawiam, jak sontaktowac sie z jakas polska Gildia.

Chodzi o serwer Laurelin.

Prosilbym o jakies namiary in game lub fora/strony internetowy Gildii.

Z gory dziekuje :)


Posty: 1
Dołączył(a): 30.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2011, 00:50 
Cytuj  
Kinship Rage powstał 2010.12.17. Sama nazwa Rage nie odnosi się do żadnego socjum gier MMO. Pomimo iż Kinship formalnie istnieje od niedawna to my jako trzon jesteśmy ludźmi z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu różnego rodzaju "stowarzyszeń" w grach MMO. Początki naszej przygody z MMO to styczeń 2006 gdzie powstała gildia Przymierze Mrozu na Shardzie Mysterious World w dość starą już grę Ultima Online. W swoim dorobku posiadamy prowadzenie gildii w World of Warcraft od czasów TBC do rozpoczęcia Icecrown Citadel. Obecnie poszukujemy stabilnych i aktywnych graczy w wieku powyżej 20 lat. Stawiamy na solidny i stały skład oraz dobry social w gildii. Nie chcemy sztywnych ram w gildii, ale też nie zamierzamy siedzieć bezczynnie i levelować kolejne alty. Posiadamy własny serwer www oraz Ventrilo / Team Speak 3 na wystarczającą liczbę osób by się nie martwić o przeludnienie. Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia jak i przyjęcia danej aplikacji bez podania przyczyn oraz zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia/otwarcia rekrutacji w dowolnym momencie.

Czy macie zamiar być dużym Kinshipem ?
Nie. Mamy zamiar być Kinshipem rajdującym w którym każda z osób znajdujących się w Kinshipie bezproblemowo znajdzie dla siebie spota na rajd. Oczywiście liczymy również "rezerwy".

Czy posiadacie jakiś komunikator głosowy ?
Dziwi mnie jak często to pytanie zostaje zadane. Oczywiście, że posiadamy. Posiadamy TeamSpeak3 oraz Ventrilo w razie padu TS3. Komunikatory są wykupione na odpowiednio dużą ilość slotów by nie było problemów z utrzymaniem całej grupy rajdowej bez usuwania osób nieuczestniczących w rajdzie.

Czy możecie przyjąć mnie bez aplikacji ?

Możemy, ale tego nie zrobimy.

Czemu aplikacja ma tak wiele pytań ?
Aplikacja jest tak rozbudowana by możliwie jak najwięcej dowiedzieć się o osobie która gra daną postacią. Sama postać nas interesuje w mniejszym stopniu od osoby która tą postacią "zarządza". Co prawda poznać daną osobę po aplikacji jest praktycznie niemożliwe, ale można w jakimś przybliżeniu zorientować się co dana osoba sobą prezentuje.

Rekrutacja dla mojej klasy jest zamknięta, co mam zrobić ?
Może się zdarzyć tak, że zamkniemy całkowicie rekrutację dla danej klasy. W tym wypadku ratować może jeszcze super uzupełniona aplikacja. Należy jednak pamiętać, że składając aplikację do Kinshipu w którym Twojej klasy jest za dużo, będziesz miał większe trudności aby dostać się do grupy rajdowej.

Którą instancją obecnie się zajmujecie ?

Nasz aktualny progres (jeszcze nie rajdowy). Można śledzić w belce po prawej stronie. Szczegółowy progres jest dostępny pod tym adresem.

Więcej szczegółów dotyczących rekrutacji znajdziecie pod tym linkiem.
Adres strony: http://www.ragelotro.pl


Posty: 1
Dołączył(a): 15.02.2011
Offline
PostNapisane: 15 lut 2011, 15:43 
Cytuj  
Pragnę poinformować, że kinship IX Kohorta na serwerze Snowbourn wznawia rekrutację!

Jesteśmy dojrzałą gildią semi-pro, semi-casual. Są wśród nas gracze bardzo doświadczeni, jak i początkujący. Choć zdecydowana większość wbiła już dawno max lvl i interesuje się głównie instancjami, mamy też nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w Śródziemiu. Naturalnie mamy wymaksowane wszystkie crafty, duże doświadczenie w każdej klasie, wypasiony domek kinowy, a w grze jesteśmy w ciągłym w kontakcie przez Mumble.

Łączy nas wyluzowanie i zwariowane poczucie humoru, zamiłowanie do MMO i chęć wspólnej gry na wysokim poziomie. Zapraszamy do nas osoby dorosłe (20+), kulturalne, które chcą bawić się w towarzystwie dojrzałych osób. Twój level i klasa mniej nas interesują niż Twoja osobowość. Wymagane złożenie podania rekrutacyjnego i przeprowadzanie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapraszamy na stronę gildii: forum: http://www.9kohorta.com
Forum rekrutacyjne: http://www.9kohorta.com/forum/viewforum.php?f=178


Posty: 1
Dołączył(a): 13.06.2011
Offline
PostNapisane: 13 cze 2011, 02:05 
Cytuj  
Hej witam wszystkich polskich graczy na serwerze gilrain. Jesli ktos ma ochote na troche end game zabawy z rodakami zapraszam do logowania sie na strone:
http://gwardialotro.mmoguildsites.com/

Wiekszosc ludzi rajdujacych jest z kinu gwardia ale zapraszam wszystkich chetnych do rejestracji i zapisow na rajdy.


Posty: 1
Dołączył(a): 7.12.2011
Offline
PostNapisane: 7 gru 2011, 11:08 
Cytuj  
Kinship : Przymierze
Serwer : Snowburn

Przymierze powstało w wyniku połączenia dwóch kinshipow: Jeźdźcow Apoklaipsy i Legends of Middle Earth.
Mieszanka Graczy na luzie i ambitnych raidowiczów. Bezproblemowe składanie raidow i pomoc dla początkujących.
Częste nocne zamulania.

Kontakt :
-Miraviel
-Elbraht
lub poprostu jesli się potkniesz o jakiegos naszego towarzysza nie bój się mu wysłać Tell'a
-------------------------------------------------------------------------------
A teraz cos ze spamu linkowego ;]
http://przymierze.guildlaunch.com/index.php?gid=229259
Ps. Przyjmujemy bez podań i limitu wieku - ważne zebyś był w porządku


Posty: 1
Dołączył(a): 26.01.2013
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 20:11 
Cytuj  
Serwer : Brandywine
Kinship: Phiro Quaare


Na bezchmurnym niebie słońce chowało się za horyzontem, a księżyc leniwie zaczynał piąć się, po nieboskłonie. Zapadała noc. Rynek w Bree, za dnia gwarny i tłoczny, pustoszał. Handlarze pakowali swoje dobra na wozy, a chmara klientów, normalnie za dnia przetaczająca się przez to miejsce, topniała z minuty na minutę. Większość ludzi udawała się do swoich domostw by w zaciszu szukać odpoczynku, oraz przygotować się na nadchodzący kolejny dzień. Nieliczni udali się do gospody „Prancing Pony”, aby przy złocistym trunku snuć opowieści o niebezpiecznych przygodach, nieustraszonych bohaterach, oraz niezliczonych skarbach. Jednym słowem, cieszyli się swoim beztroskim życiem.
Późną nocą na ulicach śpiącego już miasta dało się słychać stukot końskich kopyt. Trójka elfów pędziła niczym wiatr, ponaglając śpiewnym głosem swoje wierzchowce do galopu. Po krótkiej chwili dotarli do opustoszałej o tej porze gospody, zatrzymali swe wierzchowce, płynnym ruchem zeskoczyli z koni i weszli do środka. Barliman Butterbur jak zwykle stojąc za barem, polerował kufle do piwa i spoglądał ukradkiem w stronę dziwnej grupki ludzi siedzącej przy jednym ze stolików.
- Tu potrzeba zdecydowanych działań – powiedział człowiek górujący postawą nad pozostałymi –nie możemy się jedynie biernie przyglądać. Angmar rośnie w siłę, twierdza Dol Guldur w Mirkwood również, na południu przymierze dwóch wież zaczyna zbierać krwawe żniwo.
- Masz rację – odparł drugi nieco niższy aczkolwiek silnie zbudowany – Gdyby tylko nie zniszczyli mi tarczy i zbroi a mój miecz pozostałby ostry, ruszyłbym za Tobą przyjacielu, ale z tymi o to dudami czuję się bezsilny.
- Oj nie marudź, będziesz nas wspierał swoimi opowieściami o dawnych czasach. Każda pomoc się przyda – odpowiedział trzeci. Po czym wszyscy obecni przy stole ludzie zaczęli przekrzykiwać się w wyrazach współczucia dla barda, którego spotkał taki los.
Elfy przyglądały się z rozbawieniem całej sytuacji. po chwili kobieta zdecydowała się odezwać, jednocześnie przerywając dość komiczną scenę.
- Witajcie – jej miękki głoś zadźwięczał w uszach zebranych – Jestem Viferia a to moi towarzysze podróży Lingoren , oraz Miroon. Przybywamy z daleka, szukamy mężów walecznych, zdolnych do nie jednego poświęcenia w imię wszystkich Wolnych Narodów Śródziemia.
Lingoren stojący z prawej przysunął usta do ucha Viferii i powiedział zawadiacko:
- Dodaj że ten z dudami też się nada. – Viferia zachichotała w odpowiedzi.
- Witajcie - odparł postawny człowiek – Mnie zwą Mandeville, jestem liderem tej grupki śmiałków, to jest Gyvren niezastąpiony zarówno przy kuflu jak i w boju, zawsze wspiera nas pokrzepiającymi serce melodiami, tam w rogu siedzą Bzzeth i Jerzyk, ich tarcze przecierają szlak dla reszty grupy, naprzeciwko nich, Argenteus oraz MrLurtz, ich halabardy osłaniają nasze flanki, podczas szturmu na pozycje wroga, a po mojej lewej stronie Klejdo, obrońca zwierząt i niezrównany mag. Usiądźcie więc z nami i porozmawiajmy…
Tak, o to, zaczęła się wieloletnia przyjaźń, trwająca po dziś dzień. Wiele potworów padło pod nieugiętymi mieczami Mandevilla, jak i od strzał Viferii czy Miroona. Wiele razy stawaliśmy ramię w ramię z niejedną bestyją tego świata. A ja – przynoszący Wam tę historię – nazywam się Lingoren. Do zobaczenia w Śródziemiu….

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.