mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 11:52 
Cytuj  
Fragment ciekawego postu z forum Codemasters na temat end gamingu w LOTRO:

Cytuj:
LOTRO will be vastly different because the Devs have said, explicitly, that at endgame, there will be four viable paths to obtaining gear: solo hunting, (6-man) fellowship hunting, crafting, and raiding. And that all four of these options will yield gear of equivalent power.

That is the difference.

So no one in LOTRO will ever be in a position of feeling they must raid in order to "keep up with the Joneses." Those who raid in LOTRO will raid knowing that, indeed, the gear available to them will not be "more powerful" than gear available elsewhere. So why will they do it? To have fun, to see something new, to experience the thrill of battle on a larger scale than other aspects of the game offer. In other words...for fun.

Similarly, for those who really want to be "uber," who want to have the best-of-the-best gear in the game, they too will have a choice. They can acquire that either by focusing on being a master crafter, or on being awesome at small group hunting, or soloing, or raiding. So there still is "uber" gear to get out there, it's just that, there will be multiple pathways to get it. All the pathways will be involved, all will take lots of time and be very difficult...but all will be viable. I think this is what the player base of LOTRO wants, and this is what the Devs have given us.

Yay Turbine. Nicely done


jak wiec widac, dla kazdego bedzie cos milego :)


_________________



*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 16:22 
Cytuj  
no super :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 18:15 
Cytuj  
Witam

Nie byłem pewien gdzie umieścić moje parę pytań do grających, mam nadzieję, że to dobre miejsce.
Od miesiąca gram w Vanguarda i hmmm szczerze powiedziawszy mam mieszane odczucia choć gra ma wszystko co powinien mieć porządny mmorpg a właśnie między LoTR a Vang wybierałem
Jak na dziś wygląda społeczność na serwerach RPG oczywiście EU chodzi mi o to ile jest ludzi w jakich godzinach. Czy jest to gra dla ludzi mających w porywach kilka kodzin tygodniowo na zabawę?
Czy większość ludu jest ustosunkowana tylko i wyłącznie koksakowato w szerokim znaczeniu tego słowa?
Czy ktoś pokusi się o porównanie z Vanguardem czy WoWem, chodzi mi przede wszystkim o klimat i grywalność no i wasze odczucia.
Jak ostatecznie wygląda sprawa PVP wiem że nie ma walk jako takich ale słyszałem o arenach i o jakiś mglistych planach na przyszłość.

Dzięki za odpowiedź pozdrawiam :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 18:24 
Cytuj  
Co do rp, nie wiem jak wyglada sytuacja na serwerach rp, ale czesto przechodzac przez miasto mozna np zobaczyc minstrelow dajacych koncerty etc. czasami nawet graja w grupach ;)

PvP - masz od 10 lvl, a dokladniej od tego levela mozesz zaczac sie bawic w monster play, twoja monster postac jest w wiekszosci oddzielona od twojej postaci, na starcie ma lvl50, ale mozesz ja dalej rozwijac uzywajac fate points (bo prawde mowiac z poczatku jest dosyc slaba jak na ten level)

co do czasu poswieconego grze, tutaj nie chodzi o levelowanie ale granie, jak juz wspomnial huragan, nie trzeba nawet raidowac ani grupowac sie zeby miec uber gear ;p mozesz go zsolowac, choc to napewno nie bedzie proste ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 18:39 
Cytuj  
Dzięki za odpowiedź:)

Jeszcze odnośnie świata, jest to otwarta przestrzeń, czy podzielona na instance na wzór GV?


A i jeszcze odnośnie społecznościi...
ile mniej więcej jest ludzi na serwerze, gdzie grasz? W Vanguardzie przytłacza mnie momentami pustka czy tu jest inaczej?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 18:45 
Cytuj  
Jest głównie otwarta przestrzen, ale sa instancje w dungeonach, czy takich wiekszych questach :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 18:51 
Cytuj  
Swiat jest otwarty bez zonowania, co do pvp to rozkreci sie ale za jakies 2 miesiace jak bedzie duzo 50lvl graczy i duzo juz wypasionych monsters, co do stylu gry to widac ze nie warto grindowac bo za malo exp, a nolifowac nie warto bo strasznie duzo sie traci z gry.
Ja gram narazie solo po 2-3 godzinki, czasami jak mnie wciagnie to siedze jak w WoW do rana, a wciaga zarabiscie, sa eventy w instancjach swietnie zrobione, nawet dosc ciekawy crafting no i to poznawanie pieknego swiata.
Gra sie zmieni po premierze jak odpadna przypadkowi debile i idioci co siedza na becie i preordery kupili za 10zl, wtedy bedzie mozna podyskutowac o community, ktory jak w kazdej grze jest najwazniejszy.
Ciezki wybor miedzy Vanguardem i LotRO bo to dwie odmienne gry, sam nie wiem na co sie zdecydowac bo do czegos konkretnego jeszcze duzo czasu, a grac w cos trzeba :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 22:01 
Cytuj  
Co do swiata... Jest otwarty, plynnie przechodzi sie pomiedzy rejonami (zalozmy z barrow-downs do old forest), nie ma czegos takiego jak przechodzenie z zone'a do zone'a w otwartym terenie. Mimo wszystko loading screen pojawia sie i to pojawia sie dosc czesto - jak wchodzimy do dungeonkow, a nawet jak wchodzimy do budynkow (tak samo jak w DDO)... Jednak doczytywanie domkow/dungeonkow to doslownie sekunda-dwie czekania.

Dla mnie klimat jest swietny, bo przypomina mi to, co oferowaly ksiazki. Tereny, ktore moglem sobie tylko wyobrazic widze i zwiedzam. Do tego jest masa ciekawych questow, czesc z nich w d dobrze zrobionych, oskryptowanych instance'ach z narratorem (znowu jak w DDO, nawet ten sam glos).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 22:10 
Cytuj  
No wlasnie klimat najfajniejszy, nieraz jak gralem w mudy, czytalem ksiazki itd jak bylem maly to tak mniej wiecej sobie wyobrazalem swiat fantasy (no moze poza ksiazkami o wiedzminie ;P)

Prawde mowiac to od czasu homm2 nie widzialem tak ladnego swiata fantasy w grze.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 23:04 
Cytuj  
PvP... myslalem ze w lotro nie mialo byc pvp... a moze mialo byc od zawsze i ja cos pomylilem ?;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 23:16 
Cytuj  
ja myslalem ze lotro bedzie crapem ;p jak widac tez sie mylilem ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 23:18 
Cytuj  
Co do klimatu na serverze RP powiem tylko tyle, ze zawsze jest sie z kim najarac w Bree ;) ...

T.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.