mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 04:29 
Cytuj  
Free py dla vipów, creepy(a to jest to co lubią tygrysy), są teoretycznie free. Jedna klasa jest za friko reaver, reszta do odblokowania. Dodam ,że od ror creepy zostały przeokrutnie podpakowane i tera trza 3-4 fripów aby ubić jednego cripa(high rank), ba nie raz ostatnio widziałem jak 10 fripów nie dało rady ubić 1 cripa (uciekł). Obecnie leci dużo więcej renow/infamy jak i commisów(waluta na etten) ranki/upgrejdy wpadają bardzo szybko.

Nie zdziwię się jesli od grudnia otworzą etten dla all, ostatnie zmiany spowodowały,że na 1 fripa jest 2 cripów z przecinkiem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 16:21 
Cytuj  
hm czyli można grać monster nie płacąc abo tylko trzeba jednorazowo wykupić daną postać? a Etten to co to było bo już nie pamiętam?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 16:30 
Cytuj  
Ettenmoors to miejsce gdzie się gra Monster vs Free People. Ten jeden region gdzie to jest.

Tak Monster Player-em można grać za darmo (Reaver) albo po wykupieniu jednorazowym (inne klaso-rasy).
Inna sprawa, że dowalili sklepik dla Monsterów i ogólnie dla Etten, można kupić wszystkie skille ponoć, nawet z najwyższego ranka mając samemu rank 0. I ogólnie masę różnych przedmiotów, buffów, itd
Wiem, że zmieniali też 'walutę' w Etten. Kiedyś były Destiny Points ale chyba DP powoli z gry usuwają. (można za nie było m.in. buffy 'kupić').

Ja już nie gram i nie wiem, ale pamiętam, że jeden koleś którego znałem z gry i był zapalonym Monster graczem z Etten się o to mocno wkurzał i chyba przestał grać.
Choć pewnie jest dużo osób, którym coś takiego nie przeszkadza i dalej mają fun.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 18:51 
Cytuj  
A żeby grać po dobrej stronie w etten trzeba mieć vipa czy nie?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 18:53 
Cytuj  
Trzeba było. Lecz to info sprzed poł roki albo więcej, może się coś zmieniło i już teraz nie trzeba / można w sklepiku dostęp wykupić. Może ci tu warhammeron coś powie bo on chyba gra jeszcze.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 20:14 
Cytuj  
Aby grac dobrym trza vipa, aby grac zlym nie. Co do skili, nie masz ranku o ile wiem nie kupisz skila. Myk jest na 10 ranku, wtedy da rade niby all juz wykupic ,ale drozej. Mozna placic w TP or commisami(ktore wpadaja hurtowo). Dodam ,że etten mocno zmienili, prawie nowa mapa >spore zmiany. Ze zmian na plus, nie ma praktycznie walk solo(cripy tak, ale fripy sa za slabe), i za hila dostaje sie punkty.

Jest jeden skill, nie wiem jak sie zwie do wykupienia +boost do ressistów i speeda (kazdy crip ucieknie) ze sporym cd, ale on najbardziej leczy.

Sporej grupie zmiany sie nie podobaja, ale według mnie jest własnie zajebiście cripy sa duze i silniejsze (w końcu uruk hai i siły zła miały DUŻĄ przewagę). Dochodzi taktyka i planowanie (trza przejmować outposty, keppy dla bufów a są ich 2 rodzaje do % większego przychodu or +do dmg i o nie dość często sa zażarte walki)


Ostatnio edytowano 3 lis 2012, 20:27 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 20:24 
Cytuj  
Planują udostępnić etten dobrym bez vipa?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 20:28 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Planują udostępnić etten dobrym bez vipa?

Parę miechów temu devsi uznali to za bardzo dobry pomysł wart przemyslenia. Sądze ,że szybciej niż pozniej będzie do wykupienia za TP.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 20:32 
Cytuj  
świetnie, bo brak czegoś takiego zniechęca do gry :P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 20:32 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Co do skili, nie masz ranku o ile wiem nie kupisz skila. Myk jest na 10 ranku, wtedy da rade niby all juz wykupic ,ale drozej.

W store kupisz bez żadnych wymagań rankowych każdy skill. Choćby na świeżej postaci najlepszy skill. Traity zresztą też. Chyba, że coś zmieniło w ostatnich miesiącach.
Tylko kupując w grze za commendations potrzebujesz rank mieć odpowiedni.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 20:50 
Cytuj  
sula napisał(a):
warhameron napisał(a):
Co do skili, nie masz ranku o ile wiem nie kupisz skila. Myk jest na 10 ranku, wtedy da rade niby all juz wykupic ,ale drozej.

W store kupisz bez żadnych wymagań rankowych każdy skill. Choćby na świeżej postaci najlepszy skill. Traity zresztą też. Chyba, że coś zmieniło w ostatnich miesiącach.
Tylko kupując w grze za commendations potrzebujesz rank mieć odpowiedni.

Swego czasu jak chcialem jakis skill czy trait dla defiego kupic to mialem info ze nie spelniam wymagan, ale pewnie zmienili.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 20:54 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
sula napisał(a):
warhameron napisał(a):
Co do skili, nie masz ranku o ile wiem nie kupisz skila. Myk jest na 10 ranku, wtedy da rade niby all juz wykupic ,ale drozej.

W store kupisz bez żadnych wymagań rankowych każdy skill. Choćby na świeżej postaci najlepszy skill. Traity zresztą też. Chyba, że coś zmieniło w ostatnich miesiącach.
Tylko kupując w grze za commendations potrzebujesz rank mieć odpowiedni.

Swego czasu jak chcialem jakis skill czy trait dla defiego kupic to mialem info ze nie spelniam wymagan, ale pewnie zmienili.

Może chciałeś na przykład kupić enchanced wersje od razu nie mając wersji basic tego skilla lub coś podobnego. O ile pamiętam to w przypadku tych skilli działało to jak stat tomy - trzeba mieć niższe żeby kupić wyższe. Mógł też być bug w sklepiku. Bo filozofia od momentu wprowadzenia sklepiku dla Monster postaci była taka, że jest bez ograniczeń rankowych i nawet był wielki płacz o to na forum Monster Play jak zwykle w takich sprawach.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 17:25 
Cytuj  
Tak się natknąłem dzisiaj odwiedzając jedno z fan forów na które nie zaglądałem od dawna. Sprawa z exploitowaniem ranków w PvPM.
Odszukałem wobec tego oficjalny temat na oficjalnym forum.

O co chodzi? Opis poniżej.

Cytuj:
There are 15 Ranks, Ranks are gained by Renown on Freepside and you can use Commendations gained by finishing quests and killing Creeps to barter for some pretty good armour. R15 takes a long time to get to, like, I think the first guy to hit R15 was in 2010/11, 3 years after the game's release.

Basically, what these guys are doing is using multiple accounts, killing them over and over again so they can rank up ridiculously fast and gain Comms at a huge rate. They can then use these Comms to get high tier PvMP armour, and considering Comms are account-wide, they can then also make their Creeps stronger.


odpowiedź Turbine:
Cytuj:
As others have already pointed out, our GMs have stated that this activity is not a violation of the rules. Therefore, that is the answer. We'll pass everyone's feedback along to the appropriate teams, as we usually do, but that's the answer for right now.



Jaki fail.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 18:16 
Cytuj  
Ale takie farmienie jest możliwe tylko na wyludnionych serverach. Na snow jest to nie wykonalne. Dlaczego? Zawsze pełno luda. Creepy nie odpuszczą fripowi i vice versa. Nie możliwe jest ,aby jakiś koleś przebiegł z gramsów(mając 3-20 "botów" na sobie) nie zauważony pod swojego fripa, aby nim je utłuc i tak w kółko. Za taką grupką prawie zawsze ktos polezie. MAsa wargów kampi gv i wyjście koło or. Wykonalne dla burga ewentualnie. Może parę razy do zrobienia w dziwnych godzinach, ale wątpię aby się dało to wykonać na zaludnionych servach. Wliczając czas na dojście i ubicie solo gromady , wręcz nie opłacalne. Na zaludnionych servie 2-3 godziny w szczycie walk daja 6-8 tys commisów i 4-7 tys renow/infamy.

Aczkolwiek wielki fail ze strony Turbine. Ich nieudolność wraz z wejściem RoR a jest zaskakująca. Okolo 50-60% ludzi którzy kupili ror nie może się nim cieszyć. Lagi crashe+ nie możnosć zalogowania się to po prostu żal or parodia. Jak się okazało ror jest pod systemy 64 bitowe (gra wygląda naprawdę ładnie na wyjebanym w kosmos kompie), ale ci z 32 bitowymi systemami i starymi kompami raczej rzuca urwami niż ma radosć z gry.

Ja rora kupiłem za TP i od mnie nie dostaną już złamanego $, odjebało im. Pomimo tych faili Lotro jest nadal jedynym mmo (jak dla mnie) w które da się jeszcze grać. Może w końcu ktoś tam pomyśli w WB i coś się zmieni.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 18:43 
Cytuj  
No nie wiem jak jest teraz, ale jak jeszcze grałem (przed i także już po przejściu na f2p) to w godzinach rannych / nocnych były pustki, a grałem na jednym z najbardiej zaludnionych EU serwerów. (Laurelin). Wiadomo, że często o takich godzinach nie grałem, bo prawidziwe życie nie pozwalało (chęci też specjalnie nie było, żeby nocki zarywać), a PvPM to nie był mój priorytet, także może po prostu tak trafiłem.

Co do opłacalności to podobno da się wyfarmić rank 10 w 1-2 dni. Zresztą kto powiedział, że z Grams packi reaverów biegają? Może ktoś napisał jakiś skrypcik, aby monstery po zabiciu wracały automatycznie do punktu X. Wtedy by pojedynczo wybiegały.

Albo jescze prościej mają jakiegoś monstera do ressowania. Uruk chyba może mass aoe resować tak? Czy to Deflier był?

Co do przyszłości gry. To nie będę tu wyrokował, ale imho skoro gra się starzeje, a Lotro nie jest już jedynym 'duzym' zachodnim mmorpg freemium to ciężko mi uwierzyć, żeby WB chciało inwestować jakieś dodatkowe pieniądzę w ten tytuł, żeby zauważalnie na lepsze zmienić. Turbine było kupione z myślą o tworzeniu mmo z szerokiego portofilio IP które WB posiada i ze względu na f2p / mikrotranzakcje know-how.


PS. Dla mnie to też był jedyny mmorpg tytuł w który mi się chciało grać w ostatnich latach. Od momentu jak odszedłem to nie znalazłem, żadnego mmorpg-a w którego by mi się chciało grać, a różne bety obskoczyłem i nawet jednego kupiem, także cię rozumiem :)


Ostatnio edytowano 12 lis 2012, 18:53 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 18:52 
Cytuj  
Jeśli chodzi o wygląd to Lotro (po ror) spokojnie może konkurować z każdym innym nowym na rynku mmo.


Co do rezowania to chyba od któregoś ranku + tylko reaver jest za free. A późnymi nocami i nad ranem jest, aż za dużo graczy na etten :D wtedy się robi questy w miarę bez problemowo z reguły.

Co do takiej farmy z każdym kilem spada ranking i po nastu kilach dostanie sie strasznie mało ilość renow...


Ostatnio edytowano 12 lis 2012, 18:55 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 18:54 
Cytuj  
No spoko tylko co to zmienia, że nie jest za free? Sobię wykupią jednego-dwa, rez skilla też można kupić nie mając ranku. Jak się ktoś w multiboxing bawi to ma kasę, żeby w to zainwestować.

Co do wyglądu to sceneria w Lotro zawsze wyglądała zajebiście i dalej jak jakieś screeny widziałem to była spoko.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 19:03 
Cytuj  
sula napisał(a):
No spoko tylko co to zmienia, że nie jest za free? Sobię wykupią jednego-dwa, rez skilla też można kupić nie mając ranku.

Co do wyglądu to sceneria w Lotro zawsze wyglądała zajebiście i dalej jak jakieś screeny widziałem to była spoko.


Serio, kto by płacil kilkanaście $, aby nabić szybciej punkty ranki? Może to jakiś zjeb z kasą zrobił, ale na prawdę jest to głupie. Trza mieć vipa a,aby fripem biegać + zaplacić za upgrejd 1 creepa or więcej. Aby w parę dni nabić to co normalnie teraz wpada w paręnaście dni.

Dps klasy mogą wbić dziennie 20 tys renow x10 dni i maja rank 10 (jak pocisna) or zapłacić kilkadziesiat $ i sie jednak namęczyć i wynudzić farmiąc swoje creepy. Co ileś kili trza by kasowac creepa i tworzyc na nowo ,aby rank byl wysoki na nowym. Sorry jakby mi ktos zaproponował 200$ za wbicie ranku 1 0 w ten sposób to bym sie nie podjał, wolałbym w tradycyjny sposob (mniej nudny).

Ewidentnie sposób dla niedorobionych i nienormalnych amerykanów mających DUZO wolnego czasu.


Ostatnio edytowano 12 lis 2012, 19:05 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 19:04 
Cytuj  
Ok nie kłócę się. Pewnie masz rację. Jak już z obiegu wypadłem i tak.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 19:10 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ok nie kłócę się. Pewnie masz rację. Jak już z obiegu wypadłem i tak.


Ja się nie klócę :D Turbina pewnie ma z tego profit skoro nie zlikwidowali takiej działalnosci. Ktoś to zrobił wydając 30-100$ Inni debile to podchwycili i kasa im płynie, ale na bank 95% z nich odpadlo po paru rankach nabitych w ten sposób. Nie zdziwiłbym się gdyby ten cały cynk był sfabrykowany przez Turbine ,aby se kabze na kretynach nabić. Bo po prawdzie musze przyznać ,że widze na etten z 30-50 nowych osób z rankami 1-3 i codziennie pojawiają sie nowi skuszeni 2 age LI za 10 rank i setami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.