mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 08:08 
Cytuj  
Skoro juz tak zywo sie tu zrobilo to zapytam. Zna ktos moze jakis dobry i aktualny guide dla wardena? Mam toona na 40 levie i widze, ze sporo sie pozmienialo ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 12:47 
Cytuj  
Czy kazda klasa ma questa na legendary (book2) w tym samym miejscu (sciana morii) ?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 12:51 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czy kazda klasa ma questa na legendary (book2) w tym samym miejscu (sciana morii) ?

O ile wiem to tak (w jakiś szczegółach może są różnice, ale miejsce to samo). Co do wardena to nie widziałem(moj też ma 40 i po prawdzie to nie ogarniam tej klasy).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 13:07 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Skoro juz tak zywo sie tu zrobilo to zapytam. Zna ktos moze jakis dobry i aktualny guide dla wardena? Mam toona na 40 levie i widze, ze sporo sie pozmienialo ...

T.

Guide? Co w nim by miało być, bo nie rozumiem trochę. Leveluj to poznasz gamity, których używać to kwestia doświadczenia. Za moich czasów to podstawowym single-target agroo-generatorem był Precise Blow. AoE Agroo - main to EoB, main pomocniczy to FR no i wiadomo Conviction jako Threat Transfer + pomocniczy Threat Generator z leczenia. Oczywiście inne też się przydają, w zasadzie używałem ~70% gambitów choćby raz czy dwa w każdej instancji ale to już rzadziej lub sytuacyjnie i wchodzenie w szczegóły.
Aha - Defiant Challange. Wielu wardenów tego nie lubi / lub i uważało za bezużyteczny. Też tak miałem przez długi czas, ale jednak jak wie kiedy i jak tego używać to się przydaje.

Ogólnie o ile się nic nie zmieniło to: Podstawą jest znać na pamięć gambity i zasięg kokretnych agroo gambitów oraz ogarniać i być szybkim w ich budowaniu, przy czym zazwyczaj brakuje palców bo trzeba na klawiaturze jak na pianinie. Dobrze jest też ogarniać, ile HoT się dostanie z gambitów na podstawie tego ile jest nałożonych, ilu jest przeciwników, jakie gamity będziesz używał przez następne 10s, itd Trzeba myśleć do przodu. Ta klasa wymaga innego podejścia i przynajmniej kiedyś wymagała dużo od gracza (w instancjach / rajdach). Jak nie chcesz się wysilać mocniej niż przeciętnie - to na tanka lepiej Guardiana wziaść. Przyjamniej tak to było kiedyś.

No i nie ociągać się z nauczeniem używania Masteries. Bez tego w late game nie użyjesz nawet 30% potencjału klasy.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 14:04 
Cytuj  
Troche sie pozmienialo. Teraz rozne stance daja rozne efekty gambitow. Chodzilo mi o jakis guide z rozpiska gambitow z podzialem na stance i dokladym opisem + jakie traity sa przydatne. Lubie poczytac sobie wczesniej i wykorzystac juz w grze niz idlowac w Bree i przepisywac slabe tooltipy ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 14:32 
Cytuj  
Tu masz aktualną rozpiskę gambitów: http://mkweb.bcgsc.ca/lotro/

Jeśli chodzi o dokładniejsze opisy jak grać to pomimo, że sporo czasu poświęciłem ostatnio na poszukiwania, niestety nie znalazłem jednego dobrego guide. Większość potrzebnych mi informacji wyciągnąłem z for - szukałem przez google haseł warden gambits, warden soloing etc.

Zajrzyj tu: http://lotrovault.ign.com/wiki/index.php/Warden_Class_Guide
i tu: Part1: http://casualstrolltomordor.com/2011/06/a-wardens-guide-part-1-gambit-lines/
Part2: http://casualstrolltomordor.com/2011/08/a-wardens-guide-part-2-mastering-masteries-2/
Part3: http://casualstrolltomordor.com/2012/01/a-wardens-guide-part-3-potency-and-battle-memory/

Polecam też opracowania niejakiej Harperell'i - widać, że dużo czasu poświęcia na wardena - szukaj też jej wypowiedzi na oficjalnym forum lotro:
http://my.lotro.com/user-968684/2012/04/06/the-new-warden-recklessness/#more-568

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 14:53 
Cytuj  
Casualstrolltomordor (pamietam jeszcze że starych czasow) i ign już przerobilem. Rzuce okiem za ta rozpiske gambitow i posty Harperelli. Dzięki ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2013, 23:08 
Cytuj  
Nie mozna edytowac wiec sorry za doubla. Tutaj jest spoko temat o wardenach ...

http://forums.lotro.com/showthread.php? ... -questions ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2013, 18:52 
Cytuj  
Pytanie o skirmishe , mam 50 lev hunta i strasznie trudno mi robic 1 osobowe na swoj level. Wszystkie klasy tak maja czy poprostu hunter sie nie nadaje do solowania skirmishy ?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2013, 20:51 
Cytuj  
A masz skirmish soldiera ? Dla hunta to chyba healer or tank. Kapitanem się męczę , ale hunt powinien jechać all. Za skirmish marki wykupujesz upgrejd do dps na skirmishe dla swojej postaci jak i dla przydupasa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2013, 07:50 
Cytuj  
Mialem protectora, wczoraj zainwestowalem w herbaliste i jest o niebo lepiej. Teraz je juz przynajmniej koncze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 20:29 
Cytuj  
Czy w lotro jest tak samo jak w wowie, ze na max levelu farmi sie tylko instanty z ostatniego dodatku ?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 22:24 
Cytuj  
Nie do końca. Obecnie farmi się Dg raid T1 i T2 (mirkwood dodatek) zescalowany w 9 updejcie. Skirmish raidy (ze wszystkich updejtów> jest różny loot). I instancje DG 6 osobowe w T2 (gold item klasowy, ale drop rate jest mizerny). W updejcie 10 ma dojść 1 nowy rajd z 3 bosami or 3 nowe rajdy z 1 bosem i na niego/ na nie pewnie się wiara przeżuci z tym, że skirm rajdy i DG pewnie nadal będą w modzie. Dodatkowo za pvp jest fajny gear , przyzwoite pierściony i second age bronie ( to może być łatwiejszy sposób ich uzyskania, ja się nie ma farta ). Do tego dochodzi farma instancji crafterskich i odbudowa wiochy + farma warbandów. Generalnie jest co robić, tylko brak czasu na wszystko.

Za medaliony marki i seal e jest do wzięcia set z DG (nowy wzór i nowe staty) , Itemy ze skirm rajdów to taka podstawa (pozwalają się dość szybko ubrać). Set z craftu też ujdzie i craftowane itemy są na dobrym i bardzo dobrym poziomie (zwłaszcza biżu).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 12:10 
Cytuj  
Czyli dla kogos kto nigdy nie gral wczesniej w lotro, jest spora szansa ze bedzie mogl zobaczyc sobie kazdy instant ze wczesniejszych dodatkow (bo beda chetni) ?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2013, 18:23 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czyli dla kogos kto nigdy nie gral wczesniej w lotro, jest spora szansa ze bedzie mogl zobaczyc sobie kazdy instant ze wczesniejszych dodatkow (bo beda chetni) ?


Na 95% bo większość jest wcześniej czy pożniej scalowana do max levelu. Np łoczera, który nie jest zesckalowany , a chodzi się na niego dla coinów na 2 części seta. Na low lev insty, wieczorami czy w weekendy raczej nie ma problemu ze zabraniem sie(zwłaszcza jak jestes w duzym kinie wtedy idzie sie we własnym gronie). Masa instow/rajdow daja TP za deed y (or coiny itp) i czesto ludzie chodza, aby je uzyskac. Pod warunkiem, że grasz na dobrze zaludnionym servie, bo jesli grasz na strico us servie to prawdopodobnie w czasie kiedy ty będziesz gral to będą pustki. (snowbourn jeden z "przeludnionych" serwerów< ale tylko zaraz po nowym updejcie/dodatku)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2013, 16:58 
Cytuj  
Ma ktoś ochotę pograć od poczatku casualowo wieczorkami jakoś ?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 08:19 
Cytuj  
Czy ktos moze mi powiedziec dlaczego klient LOTRO mi sie wywala calkowicie do windy 8 ? Szukalem rozwiazan w necie ale nic nie pomaga :( Wchodze do gry pogrywam cos okolo 5-10minut a potem zamyka sie klient i pulpit :/ Probowalem ustwien z grafika, tzn przeszedlem wszystkie directX od 9 do 11 z mniejszymi i wiekszymi detalami i nic :( Wszystko inne chodzi bez problemowo (inne gry). Co jest grane ?
Sprzet to AMD procek i ATI radek 7950.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2013, 08:48 
Cytuj  
Spróbuj wywalić z firewalla 3 pliki:
turbinelauncher.exe
lotroclient.exe
turbineinvoker.exe
A potem dodać je ponownie. Miałem kiedyś coś podobnego, przy updacie zmieniły się te pliki i firewall zaczął je blokować. Co zaskakujące gra się uruchamiała i przez chwilę dało się grać, potem było DC...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 15:42 
Cytuj  
Niestety nie moge zainstalowac frameworka 1.1 na W8 (zalamka uzywac tak przestarzalych toolsow w tym czasie, gdzie juz sa calkowicie zmienione framworki 4.0+) Tak tez nie ma mozliwosci gry na tym kliencie LOL
Ktos ma jakies pomysly ? :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2013, 16:04 
Cytuj  
Podobno w next updejcie 11 (maj / czerwiec) zrezygnują z niego(1.1). Ma być mała rewolucja w zakresie wydajności klienta plus zakończenie 6 letniej bety my.lotro i forum.

Co do W8 może napisz na forum turbiny, może ktoś odpisze z mądrą radą.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.