mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 15:34 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Jak podpiąć Steely Down Pack z Humble który mam na steam do konta turbine które zostało założone i na którym grałem w Lotro, przed pojawieniem się tej gry na steam.


Instrukcja pozyskania klucza do turbiny:

WB Humble Bundle owners, LOOK HERE FOR DLC KEY
Found it. Annoying as all hell though, hoping Steam will fix it for us who don't use Big Picture. Anyway...to get the DLC code, go into Big Picture mode, navigate to LotRO, go left when you have it selected, View CD Key is an option there. Then you go to https://myaccount.turbine.com/index.php log in and enter the CD key there under Product Key.

1. Make sure you have started the LotRO download on Steam. You can pause it by right clicking on LotRO in the game list and choosing "Manage Downloads" (or whatever other way you want to go to that page), then click pause in the upper right of the screen where it tells you what is downloading.
2. Go to the Humble Bundle page with all your games on it.
3. Send the LotRO code to Steam.
4. Bring up Steam again.
5. In Steam, click Big Picture Mode in the upper right corner. Steam will go fullscreen.
6. Navigate to LotRO within your Library and click on it.
7. Click on Links & More to the left of Play.
8. Scroll down to View CD Key and click.
9. Copy the key to your clipboard.
10. Go to https://myaccount.lotro.com/index.php and log into your LotRO account.
11. After logging in, paste the code into the Activate Product Key box and hit Submit.
12. Once that is successful, you can stop the download on Steam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2014, 22:25 
Cytuj  
Dzięki za pomoc, zrobiłem zgodnie z opisem, poprawnie wyświetla mi Game Version History? Mam podpięty jeszcze kluczyk do podstawki i MoM?

Game Version History
Shadows of Angmar™ Trial
Mines of Moria™ Standard
Shadows of Angmar™ Guest

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 10:45 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Dzięki za pomoc, zrobiłem zgodnie z opisem, poprawnie wyświetla mi Game Version History? Mam podpięty jeszcze kluczyk do podstawki i MoM?

Game Version History
Shadows of Angmar™ Trial
Mines of Moria™ Standard
Shadows of Angmar™ Guest


Ten pack to, chyba quest of SoA (jesli masz secik kosmetyczny to się wszystko zgadza)

Avatar użytkownika

Posty: 30
Dołączył(a): 30.07.2013
Offline
PostNapisane: 6 sty 2016, 14:53 
Cytuj  
Czołem! Da radę zagrać, najmniejszym kosztem i dojść do wyższych lvli? I Jaki serwer jest najbardziej zaludniony? Bo kiedyś spróbowałem, zainstalowałem, chwile zagrałem i nigdzie nie spotkałem żywej duszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2016, 01:01 
Cytuj  
peta0 napisał(a):
Czołem! Da radę zagrać, najmniejszym kosztem i dojść do wyższych lvli? I Jaki serwer jest najbardziej zaludniony? Bo kiedyś spróbowałem, zainstalowałem, chwile zagrałem i nigdzie nie spotkałem żywej duszy.


Da sie, leveluje sie szybko.

Na jakims dziwnym serwerze musiales grac. Po merge nie wiem ktory serwer jest najbardziej zaludniony, pewnie na wszystkich jest sporo ludzi.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 11:27 
Cytuj  
Polecam Laurelin i Kin Twierdza (wróciłem po latach). Sporo ludzi na różnych levelach, a w gupie łatwiej lev up i jest kogo się spytać w razie problemow/dylematów.

Więcej info na forum http://www.twierdza.org.pl


Obecnie wiekszosc serww jest przeludniona i po transwerze na nowe serwery sa mega lagi (zwłaszcza na etten pvmp zone). Tydzień/dwa zanim naprawią znając Turbiny.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2016, 22:31 
Cytuj  
Wciąż nie da bawić się w pvp bez abonamentu?
Abo dalej 50zł ma miesiąc wychodzi?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2016, 16:03 
Cytuj  
15$ więc coś koło 60zł + Mozna też na rok wykupić za9 99$ ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.