mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 15:40 
Cytuj  
To ja mam kilka pytań:
1. O co chodzi w fellowship skills? Udaje mi sie ich uzywac na elitkach ale nie mam pojecia jak sie je n.p. aktywuje itd..
2. Gdzie mam się udać na levelu 18? Na razie jestm w Low Lands ale questow tam malutko...


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 16:32 
Cytuj  
ad 1. http://lotro-wiki.com/index.php/Fellowship_Maneuvers


Posty: 16
Dołączył(a): 9.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 17:15 
Cytuj  
Ad.2 Polecam Lone-Lands, Forsaken Inn, karczma na zachodzie.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 17:54 
Cytuj  
Questy lone (low~) -lands, troche z bree i okolic, w tym w barrow-downs. Jest ich multum, trzeba tylko pobiegac i pozbierac.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 18:53 
Cytuj  
No tak, miało byc lone land. No, jakoś dobije do tego lvl 20:)


_________________
http://rince.mybrute.com/


Posty: 4
Dołączył(a): 6.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 18:55 
Cytuj  
Mam pytanko.
Wiem ze jest to temat o Lotr, ale jak zamierzam zagrac w jakiegos dobrego Mmo to co byscie zaproponowali?. Wowa, Lotra, czy moze cos innego?. Chce w cos zagrac, ale nie chce mi sie probowac wszystkiego. Jak cos to odeslijcie mnie gdzies gdzie to juz bylo omawiane.
Przepraszam za to wtracenie i pozdrawiam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 21:12 
Cytuj  
Gottfryd napisał(a):
Mam pytanko.
Wiem ze jest to temat o Lotr, ale jak zamierzam zagrac w jakiegos dobrego Mmo to co byscie zaproponowali?. Wowa, Lotra, czy moze cos innego?. Chce w cos zagrac, ale nie chce mi sie probowac wszystkiego. Jak cos to odeslijcie mnie gdzies gdzie to juz bylo omawiane.
Przepraszam za to wtracenie i pozdrawiam.


Nie sugeruj sie innymi, sam zagraj w triale,a jesli chcesz miec dobra zabawe na dlugo to kupuj WoW-a, co by ni episac jest to zajebista gra bez konkurencji, jak ci sie znudzi to szukaj wtedy innych tez dobrych gier.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 21:33 
Cytuj  
wow ???? chyba ze jestes masochista nolife , ktory lubi farmowac jak chinczyk 100 razy ta sama instancje :)

LOTRO jest super, na luzie sie gra bez cisnien i bez pacjentow typu "kk thxbye" :)

LOTRO wymiata graficznie i klimatem wszystkie dotychczasowe mmorpgi i wcale nie trzeba miec jakies hiper sprzetu by to osiagnac. Engine gry jest swietnie zoptymalizowany.

W tej chwili LOTRO jest najwyzej ocenianym przez graczy mmorpegiem na mmorpg.com

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 23:07 
Cytuj  
A co ci sie Huragan stalo z kontem na forum ? :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 00:21 
Cytuj  
a na 2gim miejscu jest gw... daruj se te oceny ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 01:55 
Cytuj  
nie ja oceniam, tylko gracze/uzytkownicy tego portalu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 02:40 
Cytuj  
I te oceny sa z chuja wziete bo napewno LOTR (chociaz jest gra dobra) nie zasluguje na pierwsze miejsce, bo nic w nim az tak zajebistego i przelomowego nie ma.
Pozatym sorry ale moge wymienic kilkanascie gier online ktorre sa lepsze od City Of Heroes/Villians czy Dark Age Of Camelot.
I to nie bedzie moja subiektywna opinia tylko moge to oprzec na recenzjach w serwisach na calym swiecie.

MMORPG.COM czasem ma takie chartsy ze az sie czlowiek dziwi kto tam glosuje. :-)

Juz nie mowiac o tym ze KAZDA NOWA GRA zajmuje tam pierwsze miejsce przez pare tygodni ze wzgledu na gigantyczne zainteresowamie i po prostu nic innego jak LICZBE ODDAWANYCH GLOSOW.
Bardzo czesto nie ma to nic wspolnego z rzeczywista wartoscia gry.
Z tabeli ktora podal Lil zgodzilbym sie tylko z jednym tytulem a mianowicie EVE Online.


_________________
Obrazek

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 09:25 
Cytuj  
wow'a a lotra nie ma co porownywac..
Jak narazie lotr jest dla mnie jeszcze nie dokonczony.. animacja postaci i mobkow sa okropnie.. sztuczne .. modele postaci (zwlaszcza ludzi) powinni poprawic bo wygladaja jak lalki .. normalnie postacie z simsow wygladaja bardziej powaznie :] Grafika..niby ladna ale nie idealna.. powiedzmy ze sa pewne detale na ktore w sumie mozna przymknac oko takie jak np niebo z chmurkami robiace kolko nad twoja glowa zamiast przesuwac sie gdzies w dal. no i .. otoczenie pieknie slonecznie oswietlone w czasie..zachmurzenia.
:wink: Crafting ..hmm podobnie jak w wowie.. niezbyt skomplikowany.
Z Muzyka tez zbytnio sie nie popisali.. nie przeszkadza..ale tez nie zachwyca.
Nie przypadlo mi tez do gustu Bree.. strasznie przypomina miasto z Gothica II tzn wyglad budynkow. Szkoda ze nie postarali sie zrobic czegos nieco bardziej rozbudowanego . Questowanie po jakims czasie sie znudzi ( polowa q polega na tym samym ) a monster play i .. slaby crafting.. to stanowczo za malo..

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 09:57 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Questowanie po jakims czasie sie znudzi ( polowa q polega na tym samym ).


kazda gra sie kiedys znudzi.... spotkalem juz ludzi, ktorym WoW sie znudzil po 1 dniu, a tutaj graja juz 2 tygodnie :)
Sa gusta i gusciki...

LOTRO wcale nie mial byc jakas gra przelomowa. Jest to po prostu dobrze zrobiony mmorpg, ze swietna grafika i rownie swietna muzyka. Dopracowany bardzo dokladnie (ilosc bugow jest minimalna), w ktory sie gra na luzie, bez cisnien... sama przyjemnosc :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 11:02 
Cytuj  
Huragan, tyle czasu grales w WoW to nie dziwie sie ze szukasz odmiany, ale naprawde LotRO mimo ze fajna gra nie nadaje sie dla wiekszosci veteranow WoW-a :)
Za prosta gra, WoW ma wiecej mozliwosci i porownywanie nie ma sensu bo to rozne gry, musza duzo sie napracowac zeby rozbudowac ta gre, podstawa to konkretne PvP dla tej gry bo narazie dla sporej czesci graczy po miesiacu jest nuda.
Ogolnie LotRO jest bardzo milutkie i fajnie sie gra, ale prostota gry nudzi strasznie i dlatego nie gram, a co do popularnosci gry to sie przekonac mozna bedzie za 2-3 miesiace jak trzeba bedzie wydac kolejna kase na abonament i wiele ludzi zrezygnuje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 13:21 
Cytuj  
embe napisał(a):
ale naprawde LotRO mimo ze fajna gra nie nadaje sie dla wiekszosci veteranow WoW-a :)


nie wiem o czym mowisz, ale wlasnie 80% ludzi grajacych w LOTRO to weterani z WoWa :) W naszej gildii gra juz masa ludzi z Burning Legionu i innych serverow.

Cytuj:
Za prosta gra, WoW ma wiecej mozliwosci i porownywanie nie ma sensu bo to rozne gry, musza duzo sie napracowac zeby rozbudowac ta gre, podstawa to konkretne PvP dla tej gry.


A WoW jest skomplikowany ? nie rozsmieszaj mnie :)
PvP ??? no przydaloby sie, ale jak nie ma to tez nie placze.... w sumie wole PvE i taktyczne rozgrywki walk z bossami.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 13:36 
Cytuj  
Lil napisał(a):
A WoW jest skomplikowany ? nie rozsmieszaj mnie :)
PvP ??? no przydaloby sie, ale jak nie ma to tez nie placze.... w sumie wole PvE i taktyczne rozgrywki walk z bossami.


Lol... Postrach Burning Legionu, ktorym mamy w Ironforge straszyly mlode gnomiki jak nie chcialy jesc zupy i takie slowa ???

Im impressed man. ;-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 13:42 
Cytuj  
Mnie dziwi bardzo ze ty Huragan taki ganger i wymiatacz w pvp dales sie przeciagnac na dobra strone i grasz w LotRO, to przeciez nawet gorsze od gry human palladynem ! :lol:
LotRO jest ciekawe i nikomu nie wciskam kitu ze cos innego jest lepsze bo to nie moja sprawa na co ktos wydaje kase, ale argumenty porownujace z innymi grami sa bzdurne i musze sie wtracic.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 16:03 
Cytuj  
embe napisał(a):
le argumenty porownujace z innymi grami sa bzdurne i musze sie wtracic.


Ale to ty wlasnie caly czas porownujesz LOTRO do WoWa :)
Mi sie i WoW podobal i LOTRO rowniez podoba. Obie gry sa rownie dobre. Zrezygnowalem z WOWa tylko dlatego ze w TBC gra polega na nudnej farmie, co juz nie przynosi nikomu funu. Poki w LOTRO nie ma takiej farmy tylko ciagle jest cos nowego to bede w to gral. Jak sie zacznie nudna farma to przestane grac.


Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 16:44 
Cytuj  
Witam
Mam pytanie co do lotro online, chcialbym sie dowiedziec czy endgame w tej grze sklada sie glownie z bawienia sie w niekonczaca sie farme to reputacji z frakcjami, to kasy na consumables?

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.