mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 19:18 
Cytuj  
Nareszcie doszła przesyłka z tym preorderem za 10 zł (nadana 19 kwietnia n/c) i są w niej dwa kody. Jeden do subskrypcji, który już wpisałem a drugi chyba żeby wybrać metodę płatności czy coś takiego :P. I gdzie trzeba wpisać ten drugi kod? I czy mogę od razu grać bez wpisywania tego drugiego kodu?
PS. Proszę o szybką odpowiedź :)
PS2. Z góry dziękuję ;)


Posty: 14
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 19:45 
Cytuj  
Za wiele sobie nie pograsz bo preorder dziala do 27 kwietnia.
Ten drugi kod to founder code, wpisuje sie go juz na stronie w account management i dzieki niemu mozna placic okolo £5 miesiecznie z tym ze zeby skorzystac z tej metody trzeba zaplacic za pol roku z gory.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 20:11 
Cytuj  
Mam jakieś duże problemy z kartami płatniczymi. Wypróbowałem juz 3 (normalną VISA, VISA Electron i tak na wszelki wypadek Maestro) i każdą mam rejected, chociaż tą VISA cały czas płacę za inne rzeczy i gry w internecie. Zastanawiam się czy to może być spowodowane tym, że w nazwisku mam polsą litekę "Ł"? Ktoś z was miał jakies podobne problemy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 20:15 
Cytuj  
Sznur napisał(a):
Mam jakieś duże problemy z kartami płatniczymi. Wypróbowałem juz 3 (normalną VISA, VISA Electron i tak na wszelki wypadek Maestro) i każdą mam rejected, chociaż tą VISA cały czas płacę za inne rzeczy i gry w internecie. Zastanawiam się czy to może być spowodowane tym, że w nazwisku mam polsą litekę "Ł"? Ktoś z was miał jakies podobne problemy?

a paypal?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 20:16 
Cytuj  
Sznur mialem to samo z moja karta. Paypalem poszlo bez problemow.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 20:36 
Cytuj  
Nie no extra, wszystkie servery down ;/. Mam jeszcze pytanko, gdzie kupiliście grę, w empiku (i czy jeszcze są), w ultimie (kiedy wysyłka i czy jeśli przejdę się na tą chłodną to też zapłacę 150zł czy tylko przesyłką) czy gdzie indziej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 20:45 
Cytuj  
Ja zmowilem w ultimie, ale zakupilem wkoncu w empiku bo mi sie nie chcialo czekac. Dzis rzeczywiscie porazka, zrobili restart serverow kolo 16 i do teraz nie wstaly. A moj elf sidzi nad rzeczka i nudzi sie...


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 21:08 
Cytuj  
Podobno jutro mają wysyłać w ultimie gierki, więc do mnie powinno dojść w sobotę, poniedziałek, mogę poczekać. A jak to jest z tym empikiem, czy wysyłka jest normalna czyli zamówię dzisiaj i jutro dostanę kurierem czy wysyłają któregoś maja (było chyba o tym w jakimś poście).

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 05:52 
Cytuj  
Sznur napisał(a):
Mam jakieś duże problemy z kartami płatniczymi. Wypróbowałem juz 3 (normalną VISA, VISA Electron i tak na wszelki wypadek Maestro) i każdą mam rejected, chociaż tą VISA cały czas płacę za inne rzeczy i gry w internecie. Zastanawiam się czy to może być spowodowane tym, że w nazwisku mam polsą litekę "Ł"? Ktoś z was miał jakies podobne problemy?


No niestety, karta Inteligo w normalnej platnosci tez nie dziala. Musialem skorzystac z opcji ClickandBuy i zadzialalo dopiero :)

*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 01:38 
Cytuj  
Do kiedy mogli grac ludzie którzy zakupili tylko pre-order? I jak jest ze ściąganiem opłat? powiedzmy 30 dni pogram i konto staje się nieaktywne czy jak?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 07:57 
Cytuj  
Teoretycznie mogli grac do 27 kwietnia w Europie. Ja osobiscie moglem grac do 28 kwietnia, a wiem ze niektorzy nawet do 29 kwietnia.

Po uplynieciu 30 darmowych dni konto stanie sie nieaktywne. Jak tylko zaplacisz karta albo doladujesz kuponem, to znowu stanie sie aktywne.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 09:22 
Cytuj  
Mam kilka pytań:
Ile kosztują pre-paidy?
Czy gra polega na bieganiu w samych instantach czy może są w niej publiczne miejsca/expowiska,questy itp?
(Czyli czy wszyscy biegają razem czy po wyjściu z miasta nie możesz nikogo spotkać)
Czy w grze jest dużo questów?
Jak wygląda sprawa z Craftingiem?
Jaka jest na początek dobra postać?
Czy gra jest na prawde tak dobra jak mówią niektórzy (czyli w niektórych motywach przebija WoW'a)


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 09:36 
Cytuj  
Viedzmin napisał(a):
Mam kilka pytań:
Ile kosztują pre-paidy?


gram.pl sprzedaja po 110zl chyba (na 2 miesiace prepaid)

Cytuj:
Czy gra polega na bieganiu w samych instantach czy może są w niej publiczne miejsca/expowiska,questy itp?
(Czyli czy wszyscy biegają razem czy po wyjściu z miasta nie możesz nikogo spotkać)


to nie GW gdzie tylko w instancjach sie biega... to jest mmorpg, czyli caly wirtualny swiat, gdzie jest pelno ludzi na kazdym kroku.

Cytuj:
Czy w grze jest dużo questów?


bardzo duzo

Cytuj:
Jak wygląda sprawa z Craftingiem?


Crafting jest bardzo oplacalny, gdyz itemy z craftu sa lepsze niz te z dropa z mobow.

Cytuj:
Jaka jest na początek dobra postać?


kazda, to zalezy od preferencji gracza.

Cytuj:
Czy gra jest na prawde tak dobra jak mówią niektórzy (czyli w niektórych motywach przebija WoW'a)


kwestia gustu, kazdy ma inny, a nad gustami sie nie dyskutuje :)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 14:42 
Cytuj  
@UP THX


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:07 
Cytuj  
Viedzmin napisał(a):
...Czy gra jest na prawde tak dobra jak mówią niektórzy (czyli w niektórych motywach przebija WoW'a)


Co by pisac zlego o WoW to jednak LotRO nie siega mu do piet, to nie ta klasa gier.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Viedzmin napisał(a):
...Czy gra jest na prawde tak dobra jak mówią niektórzy (czyli w niektórych motywach przebija WoW'a)


Co by pisac zlego o WoW to jednak LotRO nie siega mu do piet, to nie ta klasa gier.

Chyba odwrotnie. Lore, grafika, questy, nawet slaby ogolnie crafting zjadaja te z wow na sniadanie. Jedyne co wow ma lepsze to pvp, bo w lotr go nie ma po prostu. ;) Ok powiedzmy, ze animacje postaci tez ma lepsza, ale dla mnie to sprawa drugorzedna. WoW dzis to farma plus jakies denne areny i zwiazane z tym laddery. Niewiele to ma wspolnego z rpg.
Viedzmin nie sugeruj sie tym co pisza ludzie, ktorym gra nie przypadla do gustu, bo sa to wypowiedzi emocjonalne i oderwane od rzeczywistosci. Przekonaj sie sam, to najlepsza opcja.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 07:01 
Cytuj  
Heh widze, ze zaczyna sie kolejna runda wojenki z serii wow vs. ... . Moge powiedziec z czystym sumieniem, ze poziom obudwu gier (WoW i LOTRO) jest prownywalny. Gracze znudzeni warcraftem powinni jednak siegnac po inna pozycje niz Lotro i tyle.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 09:43 
Cytuj  
No bo ja mam plan kupic tego lotro :) z kilku powodów:
-Nie mam w co grać (WoW już mnie tak nie kręci ,a GW się kończy)
-Lubie Lotr :D i ogólnie Tolkiena
-Gierka wygląda imponująco

I jeszcze jedno pytanie :
-W CDA z wzeszłego tygodnia piszą,że 35 ziko miesięcznie a pre paid na 2 miechy za 110 zł :/ co się dzieje z tymi 40 ziko :D


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 28
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 09:48 
Cytuj  
Mam pytanie odnosnie jubilerstwa i kopania kamykow.
a) Jak poznawac nowe recepty na blyskotki ( mam 14 lv skilla Apprentice 88/400 a u trenerow nie ma schematow )
b) Prospector w skillu Apprentice mam 400/400 i nie wiem co dalej czy mam szukac trenera czy to koniec tegj zakladki i mam rozwijac nastepna ( jesli koniec to prosze powiedziec mi gdzie znajde trenera gram elfem )

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 10:26 
Cytuj  
a) recepty sie dropuja z mobow, mozesz kupic u brokera
b) rozwijaj nastepna, nie musisz gadac z trenerem afaik

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.