mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 2 sie 2011, 12:17 
Cytuj  
to z linku na poprzedniej stronie nie dziala.
http://store.turbine.com/DRHM/store?Act ... =230834100


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 11:09 
Cytuj  
Wrocilem do gry po sporej przerwie. F2P nawet fajnie odswierzylo gre. Mam lifetime, uzbieralem ponad 10k punktow i naprawde jest je na co wydawac. Na szczescie te punkty nie daja jakiejs mega przewagi nad tymi co graja za darmo (no moze poza +50 do wybranego statsu).

Jak ktos chce grac za darmo to pewnie warto punkty za deedy wydawac na odblokowanie contentu, bo cala reszta to bajery bez ktorych mozna grac normalnie (no moze ograniczenia na AH i limit golda sa bolesne, ale jak sie ma znajomych w grze to mozna z tym zyc imo).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 11:45 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Wrocilem do gry po sporej przerwie. F2P nawet fajnie odswierzylo gre. Mam lifetime, uzbieralem ponad 10k punktow i naprawde jest je na co wydawac. Na szczescie te punkty nie daja jakiejs mega przewagi nad tymi co graja za darmo (no moze poza +50 do wybranego statsu).


Jeżeli masz tanka , to rzuć okiem jeszcze na store-only setting. 550TP za jeden o ile dobrze pamiętam

Definitywnie najlepszy setting dla tanka , jak jeszcze grałem to jakbym go wrzucił na obie bronie u wardena , co pozwoliło by mi też trochę inny sprzęt pozmieniać to mogłem uzyskać łącznie z 800( chyba 500 z samych dwóch store-only settingów) morale przy niewielkich stratach w innych statystykach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 11:55 
Cytuj  
sula napisał(a):
mrynar napisał(a):
Wrocilem do gry po sporej przerwie. F2P nawet fajnie odswierzylo gre. Mam lifetime, uzbieralem ponad 10k punktow i naprawde jest je na co wydawac. Na szczescie te punkty nie daja jakiejs mega przewagi nad tymi co graja za darmo (no moze poza +50 do wybranego statsu).


Jeżeli masz tanka , to rzuć okiem jeszcze na store-only setting. 550TP za jeden o ile dobrze pamiętam

Definitywnie najlepszy setting dla tanka , jak jeszcze grałem to jakbym go wrzucił na obie bronie u wardena , co pozwoliło by mi też trochę inny sprzęt pozmieniać to mogłem uzyskać łącznie z 800( chyba 500 z samych dwóch store-only settingów) morale przy niewielkich stratach w innych statystykach.


Mam Guardiana. Obadam. Dzieki.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 15:47 
Cytuj  
Panowie nie warto wydawać teraz TP na to. W roi dojdzie nowy tier(7) settingów i jesli już to wtedy bo na lev 75 pewnie pogracie z rok lub dłużej)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2011, 09:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
sola napisał(a):
Pewnie bylo ale nie chce mi sie grzebac.

Co sie stalo z pp do tej gry? Nigdzie nie moge znalezc jedyne co mam to http://shareandplay.pl/lord-of-the-ring ... ni-eu.html


Teraz pozostalo tylko placenie karta?


Nie ma juz lotro_eu, wiec mysle, ze takie prepaidy jak w tym linku tez juz nie dzialaja.
Nie wiem czy turbine ma swoje prepaidy.


W Stanach mozna kupic turbine pointy w sklepach, w Europie chyba niedostepne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 19:30 
Cytuj  
Mam pytanie o radiance:

Gdzie najlepiej isc zeby zdobyc itemy z radiance+ i gdzie nie da sie wejsc bez radiance.

Jesli o instacje to jestem noobem. Bylem tylko na paru, ateraz lotro mnie mocno wessalo i chcialbym zaczac chodzic.

Dodam ze gram gurdianem.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 20:04 
Cytuj  
Nie ma radiance już od dawna. Po prostu już nie istnieje coś takiego w grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 20:56 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nie ma radiance już od dawna. Po prostu już nie istnieje coś takiego w grze.


a to super!


Posty: 2
Dołączył(a): 20.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 15:57 
Cytuj  
witam. zaczalem ostatnio grac w lotro F2P, chcialem sobie zakupic dodatki zeby odblokowac reszte rzeczy ale z tego co widze to jest cholernie drogie...
Expansion Mines of Moria w store kosztuje 2495 TP, Mirkwood 995 TP i Isengard 3250 TP czyli jak dobrze licze to potrzebuje 6740 TP? wiem ze troche zdobede podczas lvlowania ale wciaz duzo ;p
ps wydawalo mi sie ze czytalem gdzies ze mines of moria kosztuje 10$? ale nie moge nigdzie znalezc, z gory dzieki za informacje

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 16:18 
Cytuj  
Pwnut napisał(a):
witam. zaczalem ostatnio grac w lotro F2P, chcialem sobie zakupic dodatki zeby odblokowac reszte rzeczy ale z tego co widze to jest cholernie drogie...
Expansion Mines of Moria w store kosztuje 2495 TP, Mirkwood 995 TP i Isengard 3250 TP czyli jak dobrze licze to potrzebuje 6740 TP? wiem ze troche zdobede podczas lvlowania ale wciaz duzo ;p
ps wydawalo mi sie ze czytalem gdzies ze mines of moria kosztuje 10$? ale nie moge nigdzie znalezc, z gory dzieki za informacje


Jak zaczales grac to dodatki nie sa ci potrzebne, nic nie daja poza dostepem do krain ktore dodaja.

Zdaje sie, ze jak kupisz dodatek w sklepie to mozesz go dodac do konta F2P, ale pewny nie jestem.


Posty: 2
Dołączył(a): 20.06.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 16:30 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Pwnut napisał(a):
witam. zaczalem ostatnio grac w lotro F2P, chcialem sobie zakupic dodatki zeby odblokowac reszte rzeczy ale z tego co widze to jest cholernie drogie...
Expansion Mines of Moria w store kosztuje 2495 TP, Mirkwood 995 TP i Isengard 3250 TP czyli jak dobrze licze to potrzebuje 6740 TP? wiem ze troche zdobede podczas lvlowania ale wciaz duzo ;p
ps wydawalo mi sie ze czytalem gdzies ze mines of moria kosztuje 10$? ale nie moge nigdzie znalezc, z gory dzieki za informacje


Jak zaczales grac to dodatki nie sa ci potrzebne, nic nie daja poza dostepem do krain ktore dodaja.

Zdaje sie, ze jak kupisz dodatek w sklepie to mozesz go dodac do konta F2P, ale pewny nie jestem.


aha dzieki, jeszcze jedno pytanko, wyczytalem ze oplaca sie kupic abonament na 1 miech zeby odblokowac np ah czy quest na riding skill etc rozumiem ze po wygasnieciu abonamentu te rzeczy mi sie zachowuja na koncie ? last question, jakbym kupil dodatek mines of moria to automatycznie odblokowuja mi sie Warden i RK, a w sklad tego dodatku wchodzi abonament na 30dni? czy po zakupie pelnego dodatku za 2495 TP ciagle bede mial status F2P? pozdrawiam

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2011, 19:56 
Cytuj  
Jak dokonasz jakiegokolwiek zakupu status konta zmieni się na premium.
Jak kupisz vipa na miech to co zostanie odblokowane zostanie już takie na stałe.
Jesli gra ci się podoba i chcesz w nią inwestować to oplaca się zakupić Rise of Isengard legendary ed. za 50$ or Mithril ed + Rise za 30$ (koszt razem 60$)

Osobno Mori nie kupisz ( a nawet jesli gdzies się uchowało to cena powyżej 30$ po prostu się nie opłaca) Gdzie niegdzie oszuści wciskaja klucze do wersji eu, ale ich juz nie da się wykorzystać.

http://isengard.lotro.com/purchase.php

http://mithril.lotro.com/

Path of the Fellowship Quest Packs including :Trollshaws, Eregion, Lothlórien and Moria w Roi bonusowo dają Mirkwooda no i samo roi za 50 $ dostajesz all content ( są to same quest packi klasy i inne duperele trza wykupic osobno)

http://www.youtube.com/watch?v=JkI2KlVC ... r_embedded

http://lotronline.pl/forum/index.php


Posty: 9
Dołączył(a): 19.07.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2011, 11:16 
Cytuj  
witam czy po przejsciu na amerykanskie serwery oplaca sie kupywac pudelkowa edycjie lotra ?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2011, 12:09 
Cytuj  
Europejskiego boxa nie kupuj żadnego bo bezwartościowy i kody nie działają w US.

US wersję to Morię może się opłacać jakbyś gdzieś tanio dostał, ale wątpie w to + pewnie musiałbyś za przesyłkę z US płacić = nieopłacalne.

Jest jakiś nowy Box ,ale co tam jest czy się opłaca,etc to nie wiem.

Ogólnie Lotro imho teraz jest gorsze niż kiedyś było, ale jak chcesz spróbować to chyba nie ma większego sensu szukać boxów.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2011, 13:29 
Cytuj  
Jest nowy box na europe. Mithril edition się to zwie i ogólnie sie opłaca taki zakup(koszt 30$). Ale ciekawsza opcja jest zakup Legendary ed Rise of isengard (wszystkie najwazniejsze quest packi) +wykupienie vip a na miesiąc i masz wszystko co niezbędne.
http://mithril.lotro.com/
(na amazonie.de podobno wychodzi cena w granicach 80zł z dostawą)
http://isengard.lotro.com/purchase.php
(wersja tylko digital)

$ chyba znowu koło 3 zeta , więc cena jest do przyjęcia.

A co do Lotro, według mnie jest lepsze nż było :D Miech po dodatku, a w pip luda gra, tłoki i epickie walki na etten jakich nigdy nie było(ofc stare servery). Generalnie jest co robić, a dla świeżaka to minimum pare miechów zabawy. (vip na miesiac odbokuje ci ograniczenia na twoich postaciach<dobrze jest zalozyć tyle ile się da, żeby po vipe te postacie miały zdjęte ograniczenia)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2011, 14:09 
Cytuj  
Pojawily sie gdzies prepaidy w jakiejs dobrej cenie? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2011, 16:03 
Cytuj  
Jak juz to trza szukac u niemców u nas nie ma. Turbine pewnie zrobi obiżke na gwiazdke w okolicach 24 grudnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2011, 15:14 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ogólnie Lotro imho teraz jest gorsze niż kiedyś było, ale jak chcesz spróbować to chyba nie ma większego sensu szukać boxów.


Co masz na mysli piszac "kiedys"?

Moim zdaniem jest gorsze niz na poczatku, kiedy na rowni z zabijaniem potworow liczyl sie klimat i takie rzeczy jak granie muzyki, housing (wprawdzie zjebany troche) i itemy do housingu, pijacka reputacja :) itp

Teraz niestety gra poszla sladem wowa czyli wazny jest wyzszy lvl, wiecej HP i nowe bossy do zabicia. Caly pozostaly content lezy... Pewnie tego oczekuja coraz mniej wymagajacy gracze, ale mimo wszystko szkoda...

No i teraz max lvl i caly watek fabularny mozna zrobic solo - nie wypuszczajac z reki piwa. Poziom trudnosci jest bliski zera..., zeby przypadkiem ktos nie zginal i nie poszedl grac w wowa czy jakies inne gowno.

Craft jest tez juz rownie banalny jak w wow. Wymaksowac kazda profesje mozna w jeden dzien...

Za to nie widze, zeby LOTRO bylo gorsze niz rok czy dwa temu, bo tendencja do uproszczenia gry utrzymuje sie od dawna. Graczy jest ciagle duzo. Ja np. z przerwami gram caly czas od premiery i jara mnie kazda nowa lokacja i kazdy ciekawy watek fabularny. Gdyby to byla gra w innym uniwersum to byl ja rzucil juz dawno temu.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2012, 22:01 
Cytuj  
A ja właśnie ściągam i zaczynamy grać, jak ktoś ma ochote casualowo popytkać to msg me ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.