mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2012, 19:19 
Cytuj  
Możliwe. Nie chcę mi się aż tak mocno spekulować. W każdym razie oficjalne pozwalanie na exploitowanie i granie 'nie fair' nawet jeżeli miałoby być mało efektywne jest nie fajne..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 08:03 
Cytuj  
Nie gralem z 8 miesiecy, czy ludzie zaczeli juz korzystac z instance findera, czy nadal mozna czekac w queue caly dzien ?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 09:20 
Cytuj  
Teraz nikt(chyba) na 85 z niego nie korzysta(śmieszne ilości wszystkiego , jak naprawią to pewnie wróci do łask> może skirmraidy przez niego mają sens). Bardzo możliwe , że na niższych lev jest wykorzystywany dla bonusów, ale prawie na bank szybciej się zebrać na globalu.

Obecny end game to skirm rajdy dla star litów, biżu i symbola. Odbudowa miasta dla setów pve, etten dla LI 2 age i setów (takich tłumów dawno nie było, przychód z abo musi być widoczny dla T, więc może będą rozwijać pvmp) oraz warbandy (dla marków, medalionów, shardów ba nawet szansa na symbol {2%?} i innych bonusów). Więc nawet za bardzo nie ma potrzeby z niego korzystać >instance findera.

Updejt 9 w grudniu sporo wniesie .(więcej zmian niż w ror).


Instance finder zacznie być używany( zgodnie z jego intencją), jeśli zrobią cross serwers, a na to się chyba nie zanosi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 21:02 
Cytuj  
http://massively.joystiq.com/2012/12/04 ... bby-horse/

LUL

Co sie kurwa z ta gra stalo... :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 21:16 
Cytuj  
Freemium się stało.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 21:29 
Cytuj  
No ale totalnie lore/immersion-breaking kon na patyku w cenie expansiona a w porywach nawet dwoch? Sa granice ffs... Znajac playerbase LOTRO (choc pewnie 'tolkienfanow' juz nie wiele zostalo bo gra stracila juz i tak sporo klimatu) to ten kon nawet dawany za darmo przysporzy im wiecej quitow niz kasy. I dobrze. Od takich idiotyzmow od zawsze jest i bedzie WoW.

A mialem ostatnio wracac... hehe. A teraz sobie wyobrazilem immersive questowanie w Mordorze i tu nagle przebiega party 5 hobbitow na czyms takim... i mu sie odechciewa nawet installera sciagac. :)

Ogolnie strasznie mi szkoda LOTRO - fajna gra byla.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 gru 2012, 21:35 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 21:33 
Cytuj  
Chcą po prostu dodać kolejny wyższy tier / price point do sklepu. Tak działają Chińskie sklepiki w ichniejszych grach. Są różne 'zakresy' przedmiotów przeznaczone dla graczy z różną grubością portfela. Poza tym przeleciałem szybko odnośniki i 'miotła-koń' jednak nie będzie kosztowała 50$, ale zapowiedzieli, że będą szukali innego przedmiotu który "będzie wart" 50$.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 21:48 
Cytuj  
Nikt przecie tego nie kupi (może typ który wygrał 100000TP swego czasu), a nawet jeśli to co z tego ? Kasę na czymś musza zarobić. Jesli ludzie kupuja takie bzdety, a ja w zamian mam sensowny content co 3-4 miechy to jestem za. Co prawda w zapowiedzi miał być to jaki zwykły koń do odpalenia na festivalowych terenach ( do przyjęcia), ale to widać zmienili na epic staty i możliwość używania gdziekolwiek.

Z tym ,że obecnie mamy warsteedy (dużo szybsze) i od updejtu 9 będzie można nimi wszędzie dojechać i co ważniejsze używać ich skilli jak w Rohanie. Sory, ale naprawdę nikt nie będzie tego kupował i używał, naprawdę ci co zostali i grają to sami oddani miłośnicy universum. Nie ma czym się podniecać. I nadal uważam ,że Lotro to jedyne sensowne mmo obok EvE (przecena na steam).

Nie jestem pewien ale ta zabawka miała być free dla tych którzy wpłacali kasę na cele charytatywne organizowane przez T. ot tak dziwna nagroda (ale nie wiem czy tak będzie) ludzie płacili nawet tys $ na dzieciaki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 21:58 
Cytuj  
Twoja obrona tej gry jest tylez wzruszajaca co zabawna i niestety nie zmienia faktu ze atm jest to pozbawiony klimatu P2W cashgrab (chyba najwiekszy item shop z all MMO na rynku i najbardziej P2W, bijacy na glowe wiele koreanskich gier np. Aion'a - w LOTRO wlasciwie all mozna kupic a jak sie nie da to sobie mozesz wykupic szybsza droge do tego), ktory nie ma nic wspolnego ze starym LOTRO i idze coraz bardziej droga 'WoWifikacji".
Do tego ten twoj 'sensowny kontent' to jest jakosci pozal sie boze bo gra ma jeszcze nie pofixowane bugi z poprzedniego dodatku.
W dodatku z mega drogim, ubogim w content ostatnim dodatkiem (ROHAN), ktory jest w duzej czesci niegrywalny przez laga i performance a o stosunku jakosci do ceny i ilosci kontentu nawet z litosci nie wspomne bo ta jest chyba najgorsza na rynku. Zwalszcza jak sie porowna z wydanym w podobnym okresie Storm Legion do RIFTa, ktory jest wielkosci 5 'dodatkow' do LOTRO a te i tak sa ciete na czesci.

"jedyne sensowne mmo"... taaa

Nie wiem czy tobie placa czy co ale przestan plx. Zwaszcza ze np na lotroonline.pl twoje posty nie sa juz takimi superlatywami.

I mozesz sie obrazic ale wlasnie przez takie podejscie jak twoje "co z tego?", 'kase musza na czyms zarobic' , itd... tagra wyglada jak wyglada i devsi czujac sie bezkarnymi smia nawet sugerowac takie cashgraby dla debili jak ten konik.

Troche krytycyznu bo srlsy.. przestaje wierzyc ze piszesz szczerze.

Z jedna twoja teza musze sie zgodzic.. EVE jest sensowntm MMO. Poki co. :)

A Turbine ma na ta gre wyjebane na maxa. Zreszta WB dostalo pozew od Tolkien'ow na 80lmln baksow to sie nie dziwie.

Cytuj:
naprawdę ci co zostali i grają to sami oddani miłośnicy universum


No jesli toleruja gre w ktorej mozesz sobie kupic konia na patyku i jezdzic nim po murach Dol Guldur a i pewnie bedziesz mogl jezdzic po murach Minas Morgul to zajebisci milosnicy uniwersum, pewnie film obejrzeli.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2012, 22:34 
Cytuj  
Kabra serio nie kumam hejtu skierowanego przeciwko Lotro. Jest to jedyne f2p mmo gdzie rzeczywiście można grać za free, all się da wyfarmić jak się ma zaparcie (to co niezbędne). Cenowo (zwłaszcza na wyprzedażach) da się kupić all dodatki za niewielkie stosunkowo pieniądze.

I jeszcze raz powtórzę tej zabawki praktycznie nikt nie kupi, a na " polskim servie" na bank nikt nie wybuli 50$. Zwis i powiew co kupują i co robią na stricto amerykańskich servach, nie gram na nich i nie będę grać.

Co do Rohanu rzeczywiście to najgorszy dodatek pod każdym względem i tak niedorobionego produktu jeszcze nigdy nie zapodali. Ale łat było w pip i po 3 tygodniach mogłem grać z powrotem na starych ustawieniach, a laga nigdy nie miałem (poza etten on jest zawsze przy dużych tłumach). I fakt bug w wieży sarumana do tej pory nie naprawiony i pewnie nigdy nie będzie.(chyba ,że zeskalują raid)

Rohan nabyłem za friko tak jak i zapewne większość kombinujących (za TP) i co dziwne Rohan był/jest dużo tańszy niż RoI (o około 1800 TP w porównaniu, teraz po wejściu RoR obniżyli cene roi)

Dla mnie i dla wielu graczy te mmo to ideał. Gram za free, mam dostęp do wszystkiego co chcę i wszystko co niezbędne jak wyjdzie w przyszłości mogę nabyć za friko. Obecny content to bieda(na 85) ale przed gwiazdka wyjdzie updejt 9, updejt 10 na luty zapowiedziany, więc grający będą mieli co robić, a o to chodzi. Z drugiej strony mało contentu nawet mi odpowiada bo i tak nie mam czasu, żeby z niego w pełni korzystać.

Rift może jest fajny, ale nie będę bulił abo za grę w którą mógłbym pograć parę godzin tygodniowo. Siedzę w jednym dla mnie najsensowniejszym mmo na rynku i zdania raczej nie zmienię ( a większość itemów z LS mi nie pasi i zmian jakie z nimi ida). Ale my gracze hu możemy. WB rządzi i zapewne z Lotro wyciągną część kasy na zapłacenie ewentualnej kary i dlatego taka chora cena za głupią zabawkę.

I wierz mi jestem krytyczny i to nawet za bardzo. Na forum T grozi mi ban (wolę nie sprawdzać), dostałem 2 ostrzeżenia, a 3 według Sapience nie dostanę już. Na forum o którym wspomniałeś moj hejtowy temat poświęcony RoR do dnia dzisiejszego nie uzyskał akceptacji.

Pomimo tych wszystkich mankamentów , bugów, zjebanych itemów w sklepiku, hujowego podejścia do klienta ze strony T, Lotro nadal ma to coś. (a grałem w prawie każde mmo) T co jakiś czas przegina pałę i za każdym razem traci część klientów, gra chyli się ku upadkowi, ale pomimo tego pewnie do mordoru dociągnie.

Może jestem już za stary (a starzy ludzie nie lubią zmian) i po prostu się przyzwyczaiłem do tej gry.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 00:27 
Cytuj  
Miałem nic nie pisać, ale natknąłem się na warty repostnięcia link :)

http://tinyurl.com/b78zvpp

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2012, 00:28 
Cytuj  
Ten hobby horse(nie widziałem, aby ktoś używał or miał) kosztuje 995 TP i da radę go dostać w prezencie(festiwalowe daily). Pierwszy raz nagrody festiwalowe są naprawdę ciekawe i warte zachodu. Nowe sety za BG dużo ładniejsze od starych. Generalnie update 9 na mały plus.

Steam zestawy/dodatki jak i w lotro store(digital river) za połowę ceny do 24 grudnia.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 14:33 
Cytuj  
Siema, jako że pobiegałbym sobie za porządnymi questami (coś w stylu TSW) w fantasy settingu to pomyślałem, że może LotRO sobie odpale, bo content z DDO free znam na pamięć już, a płacić mi się za bardzo nie chcę. Sporo osób jeszcze gra? nie byłoby problemu robić coś grupowego na low levelach? jak jest tu jakiś znawca to prosiłbym o odpowiedź

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 15:23 
Cytuj  
Wczoraj biegalem na Laurelin w Barrow Downs i bylo troche ludzi. Zdziwilem sie w sumie, bo myslalem ze bedzie ghost town (pun intended ;P). W Bree tez nie bylo zle ale bez przesady ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 15:53 
Cytuj  
Na snowbourn gra sporo ludzi (jeden z najpopularniejszych eu serverów). Hobbit trochę pomógł ( teraz chyba każda lokacja została juz poddana usprawnieniom, pozmieniane questy etc). Z tym, że insty czy q grupowe to tera od 75 lev (na niższych lev to raczej się solo biega, ale od czasu do czasu cos tam można). Aby trafić grupę na low lev inste trza joinąć na glff oraz /joinchannel PL (ale sam nie korzystam)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 19:09 
Cytuj  
Ja wlasnie wrocilem po hobbicie :)
Sporo osob gra, bardzo duzo z pl. (na snowbourn). Duzo usprawnien dla single playera (epic booki juz mozna solowac - gra daje bufa jak grasz sam)
Zaluje tylko ze nikt ze znajomych w to nie gra, bo jest bardzo duzo group questow ktorych nie ma zadnych szans na zrobienie samemu.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 20:07 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Ja wlasnie wrocilem po hobbicie :)
Sporo osob gra, bardzo duzo z pl. (na snowbourn). Duzo usprawnien dla single playera (epic booki juz mozna solowac - gra daje bufa jak grasz sam)
Zaluje tylko ze nikt ze znajomych w to nie gra, bo jest bardzo duzo group questow ktorych nie ma zadnych szans na zrobienie samemu.


Nie ma questow grupowych dużo, trudniejsze idzie zrobić po wbicu 1-3 lev. Ewentualnie można wołać na jakiś quest grupowy na globalu (w north downs gdzie jest parę grupowych, co jakiś czas ktoś szuka brygady, w innych krainach pewnie podobnie).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 21:09 
Cytuj  
w angmarze mam na oko z 8 grupowych

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 21:10 
Cytuj  
Z "nowosci" to podoba mi sie nowy system lootowania (nie wiem kiedy wprowadzili. Jak ostatni raz gralem to byl zwyczajowy "kliknij moba") ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 22:31 
Cytuj  
Angmar jest chyba problematyczny (mniej ludzi ma wykupiony ten qp chyba). Co do lootu ja się po 2 dniach kapnąłem, że jest nowa ikonka ,a w nim loot (sporo przepadło, nawet podejrzewałam ludzi o ninja loota rajdowego>wszyscy coś dostali a ja nic :D)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.