mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Gdzie ta gre ulokowac ? Do czego to podobne ?
Dark Age of Camelot 8%  8%  [ 3 ]
World of Warcraft 40%  40%  [ 16 ]
Lineage 2 0%  0%  [ 0 ]
MU ;] 23%  23%  [ 9 ]
Jeszcze inny stwor niz powyzsze 30%  30%  [ 12 ]
Liczba głosów : 40
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:09 
Cytuj  
Mnie odstraszyla duza ilosc nolife i dzieciaki z odzywkami rodem z WoW, po 4 dniach biegali juz 30+lvl, community nie istnieje, kazdy gra solo, brak zainteresowania graniem w grupie, glowny cel to exp exp.
Jesli nie trafisz do fajnej gildii lub nie zaczniesz grac z grupa znajomych to mozna zapomniec o przyjemnosci w tej grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mnie odstraszyla duza ilosc nolife i dzieciaki z odzywkami rodem z WoW, po 4 dniach biegali juz 30+lvl, community nie istnieje, kazdy gra solo, brak zainteresowania graniem w grupie, glowny cel to exp exp.
Jesli nie trafisz do fajnej gildii lub nie zaczniesz grac z grupa znajomych to mozna zapomniec o przyjemnosci w tej grze.

W tym momencie sam wyszedles na wow kida. Nie wiem jak mozna twierdzic, ze nie ma community w grze, ktora ma oficjalna premiere jutro. Community tworzy sie jakis czas, miesac to minimum, bo wtedy czesc ludzi nie przedluza abonamentu i rezygnuje. Ci zo zostana dopiero je stworza. Proponuje zastanowic sie na przyszlosc zanim cos pierdolniesz.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:26 
Cytuj  
E ???? bez jaj, nawet nie skupialem sie nigdy na levelowaniu, robie questy i zwiedzam swiat, a levele rosna same :)
Moze grales na ujowym serwerze, ja w grze spotkalem dosyc ok ludzi ;p
Gram glownie solo, czasami w grupie, zwykle grupy przypadkowe do questow, zero problemow, caly czas mam fun, gra nie wymusza na tobie grupowania przez 90% czasu albo raidowania by miec uber itemy, co o ile pamietam bylo glownym powodem nolifingu wsrod graczy wow :p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 15:41 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
E ???? bez jaj, nawet nie skupialem sie nigdy na levelowaniu, robie questy i zwiedzam swiat, a levele rosna same :)
Moze grales na ujowym serwerze, ja w grze spotkalem dosyc ok ludzi ;p
Gram glownie solo, czasami w grupie, zwykle grupy przypadkowe do questow, zero problemow, caly czas mam fun, gra nie wymusza na tobie grupowania przez 90% czasu albo raidowania by miec uber itemy, co o ile pamietam bylo glownym powodem nolifingu wsrod graczy wow :p


Dokladnie. embe moze miales jakies zupelnie inne oczekiwania od tej gry i dlatego sie rozczarowales. Ja tam nie narzekam, community jest super, gierka tez..... :) Probowales gry w druzynie z wlaczonym voice chatem ???

A ze ktos ma 30 level ??? A niech sobie ma... jego sprawa...... to wlasnie takie masakrycznie szybkie nabijanie levela powoduje potem szybkie znudzenie gra. Jezeli dla kogos gra polega tylko na jak najszybszym nabijaniu levela to traci duzo z atmosfery calej gry.

Jeden w takich "nabijaczy levela" ciagle mnie whispowal chwalac sie jaki to on super item gdzies wyhaczyl....:

Ktos: Ty, ale mam zajebista siekiere, zobacz... [wkleja item]... bajerancka nie ?

Ja: No... a ja sie wlasnie nauczylem nowej piesni grac na gitarze

Ktos: Jak to ? A po co ci to ??

Jak widac, dla niektorych osob gra polega jedynie na nabijaniu levela i wyhaczaniu nowych epixow... a inni czerpia z tej gry duzo duzo wiecej....

Zaloze sie, ze on nabije lvl 50 i powie: dobra.... nie mam juz co robic :)


_________________



*

Posty: 68
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 16:31 
Cytuj  
Zawsze celem może być zbiórka na własnego konika xD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 18:08 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ashton napisał(a):
E ???? bez jaj, nawet nie skupialem sie nigdy na levelowaniu, robie questy i zwiedzam swiat, a levele rosna same :)
Moze grales na ujowym serwerze, ja w grze spotkalem dosyc ok ludzi ;p
Gram glownie solo, czasami w grupie, zwykle grupy przypadkowe do questow, zero problemow, caly czas mam fun, gra nie wymusza na tobie grupowania przez 90% czasu albo raidowania by miec uber itemy, co o ile pamietam bylo glownym powodem nolifingu wsrod graczy wow :p


Dokladnie. embe moze miales jakies zupelnie inne oczekiwania od tej gry i dlatego sie rozczarowales. Ja tam nie narzekam, community jest super, gierka tez..... :) Probowales gry w druzynie z wlaczonym voice chatem ???

A ze ktos ma 30 level ??? A niech sobie ma... jego sprawa...... to wlasnie takie masakrycznie szybkie nabijanie levela powoduje potem szybkie znudzenie gra. Jezeli dla kogos gra polega tylko na jak najszybszym nabijaniu levela to traci duzo z atmosfery calej gry.

Jeden w takich "nabijaczy levela" ciagle mnie whispowal chwalac sie jaki to on super item gdzies wyhaczyl....:

Ktos: Ty, ale mam zajebista siekiere, zobacz... [wkleja item]... bajerancka nie ?

Ja: No... a ja sie wlasnie nauczylem nowej piesni grac na gitarze

Ktos: Jak to ? A po co ci to ??

Jak widac, dla niektorych osob gra polega jedynie na nabijaniu levela i wyhaczaniu nowych epixow... a inni czerpia z tej gry duzo duzo wiecej....

Zaloze sie, ze on nabije lvl 50 i powie: dobra.... nie mam juz co robic :)


Im szybciej tym lepiej, mniej zycia zmarnuje. :]
A tak na serio, to zeby sie tak wczuwac w gre to trzeba miec dobra ekipe stalych graczy cos jak do sesji rpg irl.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:35 
Cytuj  
Aktualnie widze ze cale community w LotRO to znudzeni gracze WoW plus sporo dzieciarni.
Oczywicie majac odpowiednia grupe znajomych i/lub gildie to olewamy caly ten syf, ktory sie wciska z WoW-a dzwiami i okanami.
Wszystko sie rozkreci po premierze gdzie sporo debili wroci na piraty i bety ale obawiam sie ze prostota gry znudzi szybciej starszego gracza, ktory z zalozenia mial sobie odpoczywac.
Sam nawamialem sporo ludzi i opowiadale im jaki to LotRO jest zarabisty, piekny swiat, wydajna grafika, fajne questy, ciekawe eventy, instancje fajnie zrobione i ... no wlasnie i nic wiecej, po tygodniu uswiadomilem sobie ze ta gra jest na miesic, no moze dwa bo styl gry od poczatku do konca jest identyczny :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 20:42 
Cytuj  
no faktycznie po tygodniu grania zobaczyles duuuuuzo instancji i terenow :) Crafting tez pewnie obcykales juz na experta :)
Po prostu nie przypasowala ci ta gra i tyle.

Mnie np. Counter Strike odrzucil po 3 dniach, a niektorzy graja w ten syf latami :) Kwestia gustu.


_________________



*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 21:32 
Cytuj  
sa gusta i gusciki ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 09:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
celowanie castów magiem będzie naprawdę rewolucja. To samo się tyczy hunterów i wszystkich klas ranged chociaż nie tylko.

Widac, ze nie grales w nic innego poza WoW (i pewnie inne klony EQ, jak LoTRO)
"Celowanie castow magiem" istnieje juz od wiekow chocby w stareńkim Neocronie.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 24 kwi 2007, 09:18 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 09:03 
Cytuj  
pamietasz X , jak sie latalo kursorem z precasta w UO? , i to wyciaganie paskow hp :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 15:26 
Cytuj  
w ac z tego co pamietam musiales domyslec sie gdzie bedzie przeciwnik zanim doleci do niego spell, zreszta mozna bylo unikac czarow etc :)

Przypomnialo mi sie jak jakis high-level mnie zaatakowal i uciekajac schowalem sie za konradorem ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.