mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 18:55 
Cytuj  
ma ktoś może dac budy key bo zamierzam gre kupic.. ale przed zakupem chce przetestowac jak coś to prosze na emaila [email protected] lub na gg 4899403


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl


Posty: 2
Dołączył(a): 27.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:51 
Cytuj  
Gra mi sie bardzo spodobala,ale chce najpierw sprawdzic co i jak prosil bym
o budd keya najlepiej wyslicie mi na PM ale jesli nie to macie tu namiary:
gg:8498225 lub e-mail [email protected]


Ostatnio edytowano 27 cze 2007, 20:32 przez Mateusz500, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 12
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 20:27 
Cytuj  
No nie będę oryginalny, i poproszę o buddy key'a... Tyle, że NAPRAWDĘ mocno o niego proszę, gdyż szukam już długo dobrego MMO, i zacząłem interesować się płatnymi, a nie chciałbym zainwestować w coś cienkiego. Wnioskując z recenzji i postów innych, wynika, że jest to niezła gra, ale ja jednak chciałbym sprawdzić to sam.

Jeśli ktoś zechciałby mi dać key, proszę o wysłanie PM, będę niezmiernie wdzięczny.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2007, 16:00 
Cytuj  
Jezeli ktos ma zbednego keya chetnie przyjme ew. kupie .

Spi.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2007, 21:31 
Cytuj  
Witam,

Jest juz watek na temat buddy key. O trailach tez byla wielokrotnie mowa. Repostnij swoj post w tym watku:

viewtopic.php?t=24505&start=100

"Czy tworcy gry zamierzaja w najblizszym czasie wprowadzic klucze Trialowe takie np jak sa w WoWie? Wg mnie to najlepsza reklama. W ten sposob Blizzard wciagnal mnie i wielu kumpli z osiedla i spedzilismy w WOWie kilka lat. No ale chcialoby sie jakiejs odmiany. Widac, ze LOTR dysponuje o wiele lepsza grafika. O reszcie nie wiem bo nie gralem Kurde z przyjemnoscia zagralbym ale nie chce wyrzucac pieniedzy zanim nie zobacze (tym bardziej ze mozna podobno uiscic jednorazowa oplate i byc zwolnionym z abonamentu). Czytalem cos o jakis buddy keyach? Czy mozna je dostac tylko od osoby ktora jauz gra? Jesli ktos posiada taki zbedny klucz to z mila checia przygarne jeden:) Jesli znajdzie sie jakas dobra dusza to prosze o przeslanie klucza na [email protected] lub na PW."

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 13:27 
Cytuj  
jakby komus byl Buddy key niepotrzebny to z checia sie zaopiekuje :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 3
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 07:42 
Cytuj  
Heya wszystkim. Jestem zielonym jak trawa prawiczkiem mmorpg :lol: proszacym dobra dusze o buddy key'a. Wychowany na Tolkienie i nie przekonany do wow'a chcialbym sprawdzic o co caly ten mmorgowy szum na lotro wlasnie. Serdecznie dziekuje osobie ktora sie nade mna zlituje :]

[email protected]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 07:48 
Cytuj  
Dla osób które chcą kupić buddy key
https://gamersloot.net/catalog/index.php?cPath=351_354
7 dniowy Guest Pass za 5$.
Kolega w tym nawet dziale napisał, że kupował WoW:TBC więc, serwis jest raczej godny zaufania. :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 09:57 
Cytuj  
Jakby ktoś miał samotny bk to chętnie przygarnę i rzucę okiem na LOTR :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 9
Dołączył(a): 25.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 11:40 
Cytuj  
A co tam, mi się on nie przyda, a moi kumple grają w WOWa:

BT21E-G9DHQ-R2G5C-PFM55-9GJR5

kto pierwszy ten lepszy!

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 13:00 
Cytuj  
:))) Dziekuje bardzo postaram sie odwdzieczyc w przyszlosci :) Teraz tylko mam nadzieje ze z buddy key mozna od razu przejsc w paid subscription :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 14:46 
Cytuj  
Hrm... to ja nadal mam nadzieje, że ktoś hojny się znajdzie i biednego SvD obsypie buddy kejem :D

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 18:12 
Cytuj  
z takim podejsciem to nigdy w LOTRO nie zagrasz... i moze to i dobrze , bo prawdziwi fani Tolkiena nie potrzebuja trialow zadnych i juz w to graja :)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 18:35 
Cytuj  
Z jakim podejsciem ?
Koles normalnie pyta o buddy key-a.

Overreacting switch [OFF] plx. Koniecznie chcesz komus cos udowadniac na sile :)


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 18:50 
Cytuj  
Lil napisał(a):
z takim podejsciem to nigdy w LOTRO nie zagrasz... i moze to i dobrze , bo prawdziwi fani Tolkiena nie potrzebuja trialow zadnych i juz w to graja :)

No coz... nie dziwie sie, ze ktos woli sprawdzic gre przed zakupem. W koncu gra kosztuje 170 złotych + pre-paid albo aktywacja kartą. Poza tym nie kazdy produkt z "Władca Pierścieni" w nazwie musi być dobry i wartosciowy. Naszczeście LotRO jest wysmienite i wlasnie dzisiaj otrzymalem paczuszke z nim.


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 19:18 
Cytuj  
senti napisał(a):
Z jakim podejsciem ?
Koles normalnie pyta o buddy key-a.


no i tak bedzie pytal jeszcze przez nastepne pol roku :)
Jakby chcial zagrac w ta gre to by ja kupil i zagral. Na Sieci jest wystarczajaco duzo informacji o tej grze by sie przekonac czy sie chce czy nie. Sa filmy, sa screeny, sa recenzje gry, sa wymagania techniczne... czego chciec wiecej ?
Po prostu ludzie chca ZA DARMO !!!!!!!! a tu zonk... ni ma za darmo :) Za darmo jest tylko dla buddies graczy.... czyli dla znajomych :)

ten topic zaczyna przypominac "prosby graczy Tibia" :)


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2007, 21:00 
Cytuj  
W sumie to sie z toba zgadzam. Ale to taka polska mentalnosc, kazdy by chcial wszystko za darmo bo mu sie nalezy. Najlepiej jest to odwzorowane w bardzo wysokim poziomie piractwa w naszym kraju. Szkoda gadac :)

Sam mam obecnie Buddy keya, ale jak sama nazwa mowi, najpierw poszukam czy ktos wsrod kolego nie chce, cobym mogl sobie z nim pograc. Jak nikt nie bedzie chcial to dam komus stad.

Ale przy okazji musze powiedziec, ze sam dostalem buddy keya, wlasnie od pana z tego forum. Jestem bardzo wdzieczny, bo dzieki niemu zakupilem ta gre i mam nadzieje, ze nie bede zalowal. Chwilowo nie zaluje :)

Pozdrawiam.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2007, 06:23 
Cytuj  
Feargus napisał(a):
W sumie to sie z toba zgadzam. Ale to taka polska mentalnosc, kazdy by chcial wszystko za darmo bo mu sie nalezy. Najlepiej jest to odwzorowane w bardzo wysokim poziomie piractwa w naszym kraju. Szkoda gadac :)



Wiesz jak idziesz kupić samochód do salonu to po co próbować , przecież na sieci jest dosyć informacji o nim , po co więc próbować przed zakupem?
Czy to oznaka "Polskiego piractwa" czy też oznaka że ktoś w tym kraju posiada jeszcze jakikolwiek rozum i nie chce kupować kota w worku , ale może jak ty przekroczysz połowę swojego życia i coś niecoś się o nim nauczysz to też będziesz to wiedział.

Feargus napisał(a):
Ale przy okazji musze powiedziec, ze sam dostalem buddy keya, wlasnie od pana z tego forum.

Witamy wsród "polskich piratów".

EOT


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2007, 09:18 
Cytuj  
Lil napisał(a):
z takim podejsciem to nigdy w LOTRO nie zagrasz... i moze to i dobrze , bo prawdziwi fani Tolkiena nie potrzebuja trialow zadnych i juz w to graja :)


Sprecyzuj "prawdziwy fan Tolkiena"

Czy to, że czytałem jego książki po dwa/trzy razy robi ze mnie prawdziwego fana Tolkiena?

Czy też może znajomosc jego swiata powyżej przeciętnej?

Czy to, że kupię grę za 100zł która mi się nie spodoba przez dziwne rozwiązania grafików i koderów a jednak będę siedział i naginał w nią bo to jest na bazie świata Tolkiena?

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2007, 11:24 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Feargus napisał(a):
W sumie to sie z toba zgadzam. Ale to taka polska mentalnosc, kazdy by chcial wszystko za darmo bo mu sie nalezy. Najlepiej jest to odwzorowane w bardzo wysokim poziomie piractwa w naszym kraju. Szkoda gadac :)



Wiesz jak idziesz kupić samochód do salonu to po co próbować , przecież na sieci jest dosyć informacji o nim , po co więc próbować przed zakupem?
Czy to oznaka "Polskiego piractwa" czy też oznaka że ktoś w tym kraju posiada jeszcze jakikolwiek rozum i nie chce kupować kota w worku , ale może jak ty przekroczysz połowę swojego życia i coś niecoś się o nim nauczysz to też będziesz to wiedział.

Feargus napisał(a):
Ale przy okazji musze powiedziec, ze sam dostalem buddy keya, wlasnie od pana z tego forum.

Witamy wsród "polskich piratów".

EOT

Zastanów się o czym piszesz. Jakbyś przeczytał parę postów wstecz to byś wiedział, że zdanie z polską mentalnością było dopiskiem do tego co napisał Lil nt. tego, ze każdy by chciał mieć wszystko za darmo. I w ogóle nie tyczy się to buddy keya, ani samochodu (tylko przykład), o którym pisałeś.

I przeczytaj też mój poprzedni post w tym topicu (na tej samej stronie).
Wiesz ? Nie wyjmuje się zdań z kontekstu, bo rzeczywiście czasem to brzmi głupio i dziwnie (tak jak tym razem).

BTW. nie zaprzeczysz, że Polacy właśnie taką mentalność mają, prawda ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.