mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 21:04 
Cytuj  
Zakupiłem niedawno w EMPiK-u pudełko z grą i pomyślnie przeprowadziłem instalację. Trzeba było następnie utworzyć własne konto gracza ("new account"), więc wypełniłem wszystkie wymagane tam rubryki. Zdziwiło mnie jednak przy tym to, że w żadnym miejscu nie trzeba było podawać kodu sprzedawanego wraz z grą i umieszczonego w środku pudełka. Po kilku próbach wygenerowałem też "Username" i "Password", które system wreszcie przyjął. Następnie ukazała się wiadomość, bym poczekał sobie na to, jak na mój e-mail nadejdzie link, poprzez który aktywuje się całą grę. I tu zaczęła się cała "zabawa", bo już 2 dni czekam bezskutecznie i nic. Nie pomaga również powtarzanie mojego "Username" i "Password" w zakładce niebieskiej "Account", choć ukazuje się nawet i komunikat, że link nadejdzie teraz w ciągu...15 minut!
Co się dzieje? Czyżbym czegoś nie dopełnił? Nadmienię tylko, że kiedyś linka z aktywacją nie dostałem również wcale w przypadku gry "ARCHLORD", w rezultacie czego musiałem zrezygnować z przyjemności grania w ten tytuł. Obawiam się, że sytuacja powtórzy się i teraz, a i wyczerpie mi się 30-dniowy okres darmowego grania.
Co mam robić? Pomóżcie!!!!!!!! :-(

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 21:11 
Cytuj  
Utworz jeszcze raz nowe konto, ale tym razem podaj jakis niepolski adres email (np. na gmail). Link potwierdzjacy utworzenie konta przyjdzie po paru sekundach.
Raczej bedziesz musial do tego uzyc nowego username.

Nie wiadomo czemu na polskie adresy email czesto nie dochodza wiadomosci (nie tylko na te darmowe, ale tez komercyjnie np. w strefie.pl). Moze to przez jakies wbudowane filtry antyspamersie?


Ostatnio edytowano 27 kwi 2007, 21:15 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 21:12 
Cytuj  
sprawdz czy mail aktywacyjny do spamu nieposzedl na skrzynce


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 21:14 
Cytuj  
A czy po dokonaniu takiej operacji nadal mi pozostanie 30-dniowy okres darmowego grania?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 21:15 
Cytuj  
Mariusz Artur napisał(a):
A czy po dokonaniu takiej operacji nadal mi pozostanie 30-dniowy okres darmowego grania?


Tak. Na 100%.

Polecam gmail. 2 minuty rejestracji i bedziesz mial porzadne konto mailowe:

http://mail.google.com/

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 21:20 
Cytuj  
To raz. A dwa, ze klucz rejestracyjny bedziesz musial podac po utworzeniu subskrypcji. Na razie utworzyles ogolne konto w codemasters.


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 22:23 
Cytuj  
Dzięki, poskutkowało już założenie konta na "onecie". W mig przyszedł link aktywacyjny!

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 08:27 
Cytuj  
Onet w tym miejscu to najgorsze rozwiązanie. Z reguły są tam opóźnienia, nawet międzymiastowe! a parę maili zza granicy to w ogóle nie dostałem. Gmail jest pod tym względem chyba najlepszy. Po Polsku, przyjemny no i szybki.


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2007, 10:58 
Cytuj  
Darnok napisał(a):
Onet w tym miejscu to najgorsze rozwiązanie. Z reguły są tam opóźnienia, nawet międzymiastowe!

Bo uzywa greylistingu. Taki jeden ze skuteczniejszych sposobow na spam, szczegolnie dla duzych serwerow pocztowych, ktore dostaja tysiace uderzen spamu na sekunde. Bez greylistingu onet by sie zatkal w pare dni.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.