mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 19:52 
Cytuj  
To co wy bijecie.. Ja gram minstrelem i soluje moby (nawet signature) na swoim lvlku (32). Trwa to troche, wyobrazam sobie, ze zbicie takiego mobka hunterem czy champem zajeloby duzo mniej czasu, ale w koncu nie jestem od bicia tylko od healowania.

Niektore walki rzeczywiscie dlugo trwaja. Dzisiaj bylem znowu w Agamaur i bilismy jednego bossa z ~15k+ hp chyba z 5 minut. Ze trzy razy dojechalem do 20% many i zaczynalem sie pocic, ale naszczescie mielismy burglara w teamie, ktory wrzucal nam w pore conjunction (blue=much luv)... Walka byla dosc monotonna, bo spawnowal jakies slabiutkie miniony.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 21:18 
Cytuj  
Gra zapowiada sie bardzo fajnie, zamierzam jutro kupic, powiedzcie mi tylko czy bedzie to grywalne na mojej toshibie l30-134 (celeron M 1.4Gh, ATI Radeon XPress 200M Series, 1Gb Ramu(w tym ram karty graficznej). Z góry dzięki:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 22:33 
Cytuj  
Uwazam ze granie na laptopie w LOTRO mija sie z celem, Tutaj najlepiej grac na ustawieniach ultra high bo wtedy gra jest po prostu piekna (ale filtrowanie na very sharp bo inaczej za bardzo rozmyte) i szkoda marnowac jej mozliwosci skoro sa. Dlategp lepiej grac na stacjonarnym kompie z dobra karta graficzna. W laptopach zawsze slabym punktem jest graficzna wiec jak mozesz to inwestuj w stacjonarny bo po prostu warto grac w LOTRO na ustawieniach na maxa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 09:55 
Cytuj  
Ja tez gram minstrelem, aktualnie 29lvl. Jesli ktos lubi biegac solo to nie jest postac dla niego. Bije sie dlugo i najlepiej poszukac sobie kompana i biegac we dwoch.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 25
Dołączył(a): 21.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 10:50 
Cytuj  
I tak gra ma malutkie wymagania na widoczki jakie oferuje. Mam wszystko na HIGH i na moim starym Radeonie 9600 PRO milutko się gra. Tylko pamięć do wymiany i monitor. :wink:

No walki mogłyby być lepsze, ale ja tu jestem dla klimatu. :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.