mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 12:43 
Cytuj  
Mam do wyboru jedną z czterech gier mmorpg:
Vanguard
World of Warcraft
Lord of the Ring Online
Archlord

Pomóżcie którą z tych gier powinienem wybrać?

Co takiego jest w LotRO co powinno mnie przekonać do te gry?


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 13:12 
Cytuj  
nic :) epidemia glupoty zmusza nas do gry w lotro


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 13:15 
Cytuj  
Kazda gra oferuje triala, wiec sciagaj i testuj, a nie sluchaj tu naszych glupot.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 18:52 
Cytuj  
Ja moge powiedziec, ktorej gry z pewnoscia nie wybierac: bedzie to Archlord. Jest to typowy azjatycki gniot.
WoW-coz o tej grze powiedziano juz wszystko. Jedni ja kochaja inni nienawidza.
Lotro to swieza pozycja godna polecenia.
Vanguard-masa bugow, ale mysle, ze gra ma potencjal.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 19:37 
Cytuj  
Trial do LOTR gdzie ?

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 22:17 
Cytuj  
Hmm puki co to ja o Archlord słyszałem same dobre rzeczy ale mam jedno pytanie do jakiejś osoby która w nią grała... Czy jest tam duży Grind??


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 22:53 
Cytuj  
Viedzmin napisał(a):
Hmm puki co to ja o Archlord słyszałem same dobre rzeczy ale mam jedno pytanie do jakiejś osoby która w nią grała... Czy jest tam duży Grind??


Ta grinduje się ludzkie mózgi, polecam z pewnością ci się przyda.

Gram w archlorda 8 lat i jest to wspaniała gra ze świetnym PvP, PvE. Crafting - miodzio, Siege Time - palce lizać, Grafika - omg DX10 siada.

Szczerze polecam ci Archlorda. To naprawdę fantastyczna rozgrywka której ze świecą szukać w takich gniotach jak LotRO czy WoW. Widzę, że grałeś w GW, ja jestem z gildii dX i to właśnie dla Archlorda rzuciłem GW.



PS. Gdyby jakiś idiota mówił, ci, że robisz błędy to pamiętaj "dyzlekcja FTW!".Sarkazm mode OFF

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 23:31 
Cytuj  
Cytuj:
Gram w archlorda 8 lat i jest to wspaniała gra ze świetnym PvP, PvE. Crafting - miodzio, Siege Time - palce lizać, Grafika - omg DX10 siada.

Szczerze polecam ci Archlorda. To naprawdę fantastyczna rozgrywka której ze świecą szukać w takich gniotach jak LotRO czy WoW.


Mogę to potwierdzić, gram w Archlorda nawet dłużej niż ProX, bo 9 lat (od open bety) i gra na prawdę miażdży konkurencję pod każdym względem. PVP (FFA) lepsze niż w GW, full loot, pod względem PVE bije WOWa, LOTRO i resztę. Poza tym tak jak wspomniał ProX - bezbłędny crafting (lepszy nawet niż w VG), Siege i te sprawy... - czego chcieć więcej?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdź na kanał Archlord na onet.pl chat, lub do działu MMO -> Archlord na forum bravo.pl (tu siedzi polskie community)

~~Pozdro~~



joke ofc -.-

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 12:30 
Cytuj  
No chyba kupie archlorda :D bo zapowiada się wpsaniale


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 00:20 
Cytuj  
Ewentualnie zastanow sie czy nie kupic LoLtrO bo tez tak wspanialy jak Archlord.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 00:45 
Cytuj  
Nie warto w to grać skoro Archlord ma wszystko co oferuje LOTRO plus obłędne i zajebiście skill based PVP oraz przede wszystkim mature community czego brakuje innym MMO obecnym na rynku.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2003
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 12:23 
Cytuj  
To dlaczego Archlord stal sie darmowy skoro taki dobry?

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 13:00 
Cytuj  
Nie wiem, ale wkurzyło mnie to niesamowicie, przyznam szczerze, że do dzisiaj wysyłam 50zł miesięcznie na konto cog.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.