mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 21.04.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 14:22 
Cytuj  
Witam was.
Chciałem się zapytać jak ma się sprawa z RP na serwach. Dla mnie bez RPkażdy MMORPG nudzi się już po miesiącu, nawet szybciej. Dlatego jak zobaczyłem iż istnieje oficjalny europejski RP serv Laurelin, wiedziałem że muszę tą gre mieć :wink: Ale może na innych serwach też nie jest źle. (hehe jasne)
I druga sprawa. Czytałem że są jakieś problemy z kartami płatniczymi. eKartra mBanku przejdzie? Jak i czym wogóle płacicie?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2007, 15:43 
Cytuj  
Witam :)

1. Nie gram na RP, wiec sie nie wypowiem w ich imieniu. Na normalnych serwerach jest podobnie do innych MMO: kazdy stara sie zalatwic swoje sprawy (questy, craft, aukcje), a odgrywanie postaci schodzi na 2-gi jak nie 3-ci plan.

2. Mozna dokonac platnosci eKarta mBanku, chociaz nie latwo bylo dojsc do tego jak. Probowalem wszystkiego i dopiero przez paypal udalo mi sie zaplacic. Wyglada to tak:
a) zakladasz darmowe konto Paypal
b) dopisujesz do konta Paypal swoja karte kredytowa/debetowa (w tym wypadku eKarte)
c) wybierasz w zarzadzaniu kontem Codemasters platnosc poprzez Paypal
d) dalej wedlug instrukcji i gotowe
e) status konta LOTRO moze nie zupdatowac od razu. Czasami trzeba kilka minut poczekac. Odswiezenie okna przegladarki rowniez moze pomoc.


Posty: 25
Dołączył(a): 21.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 maja 2007, 13:42 
Cytuj  
Wielkie dzięki takie info było mi potrzebne. I zapraszam na Laurelin ;)


Posty: 25
Dołączył(a): 21.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 10:58 
Cytuj  
Taka ciekawostka.
http://community.codemasters.com/forum/ ... p?t=172690

Czasem spotykam na Laurelin typowych lol-ów i zastanawiam się po co wybrali ten serw. Dochodzę do wnioski że taki gość patrzy i widzi [EN-RP] i myśli co to jest. Pewnie dochodzi do wniosku że to jakieś PvP :D Osobiście nie jeżdże po takich ludziach, dużo jest graczy którzy wiedzą co jest grane, ale im mniej nie zorientowanych tym lepiej. I RP rządzi ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.