mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

nazwa
Ankieta wygasła 5 maja 2007, 18:22
The Outcasts 12%  12%  [ 2 ]
Vae Victus 71%  71%  [ 12 ]
Sanitarium 6%  6%  [ 1 ]
Fire 6%  6%  [ 1 ]
Excessum 6%  6%  [ 1 ]
Liczba głosów : 17
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 18:22 
Cytuj  
aktualne propozycje nazwy

The Outcasts - coval
Vae Victus - konrador
Sanitarium - ja :P
Fire - Khebeln
Excessum - Khebeln

vote ;p
aha i w reply dawac kto co woli bo glosowac moze kazdy, a najbardziej mnie ciekawi co wola grajacy na evernight.

edit: widac pojebaly mi sie eng slowa ;p mialem na mysli asylum, ale wczoraj chyba mi sie popieprzylo jak sluchalem mp3 i sanitarium utknelo mi we lbie ;) zreszta i tak nie robi to roznicy ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 30 kwi 2007, 18:33 przez Ashton, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 18:30 
Cytuj  
Vae :>

juz.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 18:57 
Cytuj  
Zdaje mi się, że w drugiej opcji chodzi o "Vae Victis!", co oznacza ni mniej, ni więcej jak Biada Zwyciężonym!, które to Słowa wypowiedział Brennus(król Gallów) po zwyciężeniu Rzymian przy okazji zbierania łupu.
Jeśli literówka zostanie poprawiona zagłosuję na drugą opcję, i mam nadzieję, że moja ewentualna kandydatura zostanie rozpatrzona ;)(W przypadku przeniesienia się na serwer Evernight).

BTW. Jak duża ma być gildia? Bo w temacie z tym flamem ciężko o jakieś konkrety ;P


Ostatnio edytowano 30 kwi 2007, 19:01 przez ProX, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 18:59 
Cytuj  
http://en.wikipedia.org/wiki/Vae_victus

mala jak narazie ;)

(sam po przeczytaniu wiki sklaniam sie do vae victus :)

tak wiec nazwa chyba wybrana ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 30 kwi 2007, 19:02 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 19:02 
Cytuj  
Hm... nie wiem czy upierdliwy. Może po prostu niedoinformowany :P Wydawało mi się, że jedyną poprawną formą jest Vae Victis właśnie ;)
Jako, że cytaty z definicji powinny pozostawać w formie niezmienionej :P


Ostatnio edytowano 30 kwi 2007, 19:09 przez ProX, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 19:04 
Cytuj  
upierdliwy jestes ;) poddaje sie :)

poczekam co inni powiedza, dla mnie bez roznicy ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 19:23 
Cytuj  
Mi tam bez różnicy. Spoko nazwa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:03 
Cytuj  
Sorki za zasmiecanie ale kiedyc widzialem gildie "Parowki Cielece" bardzo fajna nazwa, a rp pewnie na wysokim poziomie, polecam mniej sztywnosci i pompatycznosci w dobieraniu nazwy :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:15 
Cytuj  
Sanitarium :D

Wkońcu Welcome Home (Sanitarium)


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:32 
Cytuj  
vae victis zalozone ;p
ci co maja dolaczyc slac msgi do krzyka ;p

coval, idril, khebeln maja dostac invity na wejsciu ;p wy akurat niemacie juz wyboru ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 22:33 
Cytuj  
Hehe no wejde jak sie tylko da, auth servery caly czas leza wiec nie idzie wejsc narazie :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 20:28 
Cytuj  
Potrzeba jeszcze 2ch osob coby sie gildia nierozpadla... a wszyscy wypierdolili na majowke ;) Jak ktos bedzie online to please send msg do jednej z ponizszych osob

Ashton
Agrathsar
Deriann
Kalafior


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 11:51 
Cytuj  
Juz jest si, gildia stabilna mamy nawet nadwyzke osob ;) a ludziska z majowki jeszcze nawet nie przyjechaly wiec zapowiada sie milutko :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 16
Dołączył(a): 9.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 18:14 
Cytuj  
Czy jest jeszcze możliwość dołączenia do gildii? Prawdopodobnie jutro lub we wtorek będę miał grę. Mam zamiar grać na serwerze Evernight, a zawsze to lepiej grać w towarzystwie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 20:39 
Cytuj  
Gildia jest zawsze otwarta na nowe twarze - zapraszamy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 23:49 
Cytuj  
Tzn, ja powiem tak - gildia narazie jest po prostu czatem PL. Z tego co się orientuję to chłopaki na wyższych levelach coś tam wspólnie kombinują, reszta jest dość konkretnie porozrzucana na tym tle (levelowym) i nie ma zbytnio sensu grać razem. Powiem szczerze, że też zbyt dużo na czacie nie gadamy, bo gra jest tak wciągająca i absorbująca, iż nie ma zbytnio kiedy :P Zawsze jednak zadane na guild czacie pytanie znajdzie odpowiedź. Atmosfera jest bardzo miła, nikt nie beczy o pomoc, wszyscy sobie jakoś radzą. Tak więc c u in game :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 03:42 
Cytuj  
Niezawsze dostaniesz odpowiedz :P czasami ktos nie wie albo chce sie podraznic :> (zwykle ja)
Wspolpraca dziala imo tak jak powinna, nie jest zorganizowana jak w armii i nikt nic nie musi, ale jak sie chce zebrac grupe na cos to czesto ktos pomoze :)

rozmowy zaleza od godziny i humoru ;)



Ostatnio myslalem czy by nie ustalic jakiegos terminu cobysmy mogli wspolnie zrobic postacie do monster-play i je troche rozwinac w grupie robiac trudniejsze questy.
Dobrze byloby tez pocwiczyc teamplay, szczegolnie te specjalne ataki grupowe ;)

p.s. giwer chyba ma serwer ventrillo, meczyc go by zalozyl nam kanal ? ;) czy nie widzicie takiej potrzeby ?

Ah i bym zapomnial - odnosnie rang - osoby z ranga officera maja wladze i one decyduja czy mam kogos awansowac na officera, wywalic, zmienic polityke itp. aktualnie ze statusem leadera mam tylko sprzatac ;P

tak wiec nie zwracajcie uwagi jak pierdole od rzeczy albo sie draznie ;) niemam zamiaru naduzywac wladzy do celow osobistych ;)



swoja droga wydaje mi sie iz ranga officera + dodatkowy chat dla officerow godzi idee gildii zamknietej i otwartej ;)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 06:28 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
tak wiec nie zwracajcie uwagi jak pierdole od rzeczy albo sie draznie ;) niemam zamiaru naduzywac wladzy do celow osobistych ;)


moze poproscie Beasta zeby wam zalozyl oddzielny dzial na podforum gildie, bo juz troche zaczynacie zasmiecac ogolne LOTRO.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 07:36 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Ostatnio myslalem czy by nie ustalic jakiegos terminu cobysmy mogli wspolnie zrobic postacie do monster-play i je troche rozwinac w grupie robiac trudniejsze questy.
Jestem za, nawet jeśli mielibyśmy grać w dwójkę :]

Ashton napisał(a):
Dobrze byloby tez pocwiczyc teamplay, szczegolnie te specjalne ataki grupowe ;)
Chyba za wcześnie organizować coś w tej materii (czyt. zbyt wielki rozrzut levelowy).

Ashton napisał(a):
p.s. giwer chyba ma serwer ventrillo, meczyc go by zalozyl nam kanal ? ;) czy nie widzicie takiej potrzeby ?
Narazie w najmniejszym stopniu nie widzę potrzeby.

Ashton napisał(a):
Ah i bym zapomnial - odnosnie rang - osoby z ranga officera maja wladze i one decyduja czy mam kogos awansowac na officera, wywalic, zmienic polityke itp. aktualnie ze statusem leadera mam tylko sprzatac ;P
Dobrze by było ustalić zasadę po jakim czasie nielogowania osoba jest usuwana z gildii. Wolałbym aby w spisie były tylko osoby autentycznie grające, a nie duchy.

Ze swojej strony mogę zaproponować zamknięte gildijne forum w ramach GRYVIP jeśli bylibyśmy zainteresowani.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 11:56 
Cytuj  
kassei ty moze zacznij od praktyki, a teorie zostaw na pozniej ;-p
ja np mam tak ze gram dzien po dniu przez tydzien, potem przez 2 tygodnie mi sie nie chce ;-p
i co bedziesz mnie kickowal i invitowal?
wyluzuj :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.