mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 18:09 
Cytuj  
Maroni - serwer Evernight Elf Minstrel o wdziecznym imieniu NIKT:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 22:09 
Cytuj  
Padman napisał(a):
co to za denny ranking ja mam tu lepszy, zarejestrowane jest 7,2mln graczy
a stastyki ile gracze poswiecaja danego dnia można zobaczyc tutaj:

http://www.xfire.com/

Przkładowo pisząc tego posta ludzie mają dziś za sobą 6,6milionów minut przegranych w WoWa i są na pierwszym miejscu. Druga gra to Call of Duty 2:MP z 2,7milionów minut przegranych dziś. Żadnego lotra tam nie widze :P

Zanim coś powiesz uderz się energicznie cegłówką w mózg... może zaskoczy.

1. XFire nie ma na liście gier LotRO

2. WoW jest na rynku ponad 2 lata, a LotRO niecały miesiąc...
GG!

BTW Cały spór o kant dupy rozbić... Zastanawia mnie tylko dlaczego gracze WoWa tak płaczą nad powstaniem LotRO. Nie znacie zasady która mówi, że dobry produkt obroni się sam, co was tak boli w powstaniu nowego bardzo kiepskiego MMO? Skoro jest taki fatalny to i tak nikt w to nie będzie grał. A nawet jeśli to przecież jacyś kompletni idioci których nie chcecie w elitarnym community WoWa.

PS. Chciałbym tylko nadmienić, że WoW ciągnął hektolitrami z wieeeelu innych produkcji... to tak jaby narzekać, że ktoś wymyślił 4 koła do samochodu i wszyszcy ściągają...

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 22:19 
Cytuj  
"1. XFire nie ma na liście gier LotRO "
Siur
"Game Statistics, as LOTRO is already supported. "

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 22:58 
Cytuj  
ProX napisał(a):

1. XFire nie ma na liście gier LotRO


jest na liscie :)

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 07:26 
Cytuj  
"I find it funny that the biggest haters of LOTRO are Hardcore WoW players, and some of the biggest supporters of LOTRO are ex-WoW Hardcore raiders."


_________________
Gzzzt

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 08:18 
Cytuj  
ProX napisał(a):
Padman napisał(a):
co to za denny ranking ja mam tu lepszy, zarejestrowane jest 7,2mln graczy
a stastyki ile gracze poswiecaja danego dnia można zobaczyc tutaj:

http://www.xfire.com/

Przkładowo pisząc tego posta ludzie mają dziś za sobą 6,6milionów minut przegranych w WoWa i są na pierwszym miejscu. Druga gra to Call of Duty 2:MP z 2,7milionów minut przegranych dziś. Żadnego lotra tam nie widze :P

Zanim coś powiesz uderz się energicznie cegłówką w mózg... może zaskoczy.

1. XFire nie ma na liście gier LotRO

2. WoW jest na rynku ponad 2 lata, a LotRO niecały miesiąc...
GG!

BTW Cały spór o kant dupy rozbić... Zastanawia mnie tylko dlaczego gracze WoWa tak płaczą nad powstaniem LotRO. Nie znacie zasady która mówi, że dobry produkt obroni się sam, co was tak boli w powstaniu nowego bardzo kiepskiego MMO? Skoro jest taki fatalny to i tak nikt w to nie będzie grał. A nawet jeśli to przecież jacyś kompletni idioci których nie chcecie w elitarnym community WoWa.

PS. Chciałbym tylko nadmienić, że WoW ciągnął hektolitrami z wieeeelu innych produkcji... to tak jaby narzekać, że ktoś wymyślił 4 koła do samochodu i wszyszcy ściągają...


totalne agree

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 11:55 
Cytuj  
Lil napisał(a):
jest na liscie :)


Widocznie od niedawna, albo mam coś nie tak z XFire ;)

EDIT: Faktycznie, zwracam honor, gra jest na liście, ale mój XFire stanowczo twierdzi, że nie mam jej zainstalowanej. Średnio mnie to interesuje bo XFire i tak nie używam ;p


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 08:31 
Cytuj  
Odwieczny problem: jednemu podoba się żona a innemu teściowa......


_________________
Germion, GM Twierdza AoC
http://twierdza.org.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 10:51 
Cytuj  
Galenius napisał(a):
Odwieczny problem: jednemu podoba się żona a innemu teściowa......


Prowokacja ! :)
WoW czy LotRO to tesciowa ? :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 11:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
Galenius napisał(a):
Odwieczny problem: jednemu podoba się żona a innemu teściowa......


Prowokacja ! :)
WoW czy LotRO to tesciowa ? :lol:

Jestes super zabawny, a teraz juz idz stad spamowac gdzies indziej.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 16:10 
Cytuj  
Lotro to tesciowa bo ta gra jest GUPIA =(


Posty: 28
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 09:22 
Cytuj  
Przepraszam ale jak czytam (i slucham - od kolegi fanatyka WoW), ze 8 milionow, ze 5 miliardow questow, ze 10 miliardow itemow itp. to nieuchronnie przypomina mi sie haslo "Jedzcie gowno - 5 miliardow much nie moze sie mylic":)).


_________________
Jestem czarny i jestem z tego dumny....:)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 10:56 
Cytuj  
Heh juz fakt samego porownywania WoW do kazdego nowo wydanego MMO (IMO bez sensu jak dla mnie) swiadczy o jakosci produkcji Blizzarda. I to czy jednym sie podoba, a innym nie i czy ktos jest fanatykiem czy nie jest nie ma wiekszego znaczenia. WoW przetarl szlak dla nowszych produkcji, chyba kazdy sie z tym zgodzi. LOTRO to tylko kolejna dobra pozycja, ale jak na moj gust w swojej obecnej postaci nie jest w stanie zagrozic warcraftowi. Brak world PvP, brak prawdziwego endgame (nie koniecznien to musza byc xxx osobwe instancje). Mysle ze codemasters wyciagnie z tego wnioski i kolejne dodatki beda godnie rozwijac gre.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 11:10 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Brak world PvP,


jak dla mnie to duzy plus tej gry, gdyz pozwala na wieksze skupienie sie na otaczajacym swiecie i questach do wykonania.

Cytuj:
brak prawdziwego endgame (nie koniecznien to musza byc xxx osobwe instancje).


endgame jest i na dodatek caly czas rozwijany.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 11:37 
Cytuj  
i pisze to miszcz pvp, postrach aliantów z BL-a :D

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 11:54 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
i pisze to miszcz pvp, postrach aliantów z BL-a :D


nie prawdziwe plotki :)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 09:03 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Brak world PvP (...)
w czymze jest world pvp w WoW? gankowanie w stv? czy 'przepychanki' pod Kara czy Gruulem (kogo wiecej, ten "wygrywa")? gdzie rajdy na stolice? zreszta jakie rajdy, jak kazdy w ktorym uczestniczylem konczyl sie pod murami ironforge, bo potem nastepowal lag ~5 min i jedynym plusem bylo pozwiedzanie stolicy ally bez konsekwencji. juz bylo lepiej imo, gdy pod tm trwala wieczna wojna, bo teraz nie ma world pvp w WoW.

WoW jest bardzo dobra gra, ale ostatnia rzecza jakiej mi brakuje w lotro to wlasnie pvp.

ale o gustach sie ponoc nie duskutuje ;-)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 11:33 
Cytuj  
Ja nie pisalem o PvP w kontekscie porownania do PvP w WoW. L2 czy chociazby Vanguard to lepszy przyklad.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 11:47 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Ja nie pisalem o PvP w kontekscie porownania do PvP w WoW. L2 czy chociazby Vanguard to lepszy przyklad.


owszem, pisales w kontekscie porownanie do warcrafta

Cytuj:
LOTRO to tylko kolejna dobra pozycja, ale jak na moj gust w swojej obecnej postaci nie jest w stanie zagrozic warcraftowi. Brak world PvP,

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 15:35 
Cytuj  
Obydwa przytoczone przez Ciebie cytaty nie maja ze soba nic wspolnego. I nie mow mi co mialem na mysli piszac co napisalem bo tego najwyrazniej nie wiesz.
To, ze brak world PvP uwazam za jedna z powzniejszych wad LOTRO nie jest rownoznaczne z tym, ze pvp w wowie jest hitem sezonu:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.