mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 9.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 13:27 
Cytuj  
a jak tam ma byc lotr jesli ta gra jest na rynku ile 2-3 miesiace?, a wow ponad 2 lata


Posty: 8
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 16:43 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Obydwa przytoczone przez Ciebie cytaty nie maja ze soba nic wspolnego. I nie mow mi co mialem na mysli piszac co napisalem bo tego najwyrazniej nie wiesz.
To, ze brak world PvP uwazam za jedna z powzniejszych wad LOTRO nie jest rownoznaczne z tym, ze pvp w wowie jest hitem sezonu:)


poczekamy zobaczymy ...... gra się rozwija

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 08:07 
Cytuj  
Grałem jakieś 2 miesiące w Wow i teraz po dwóch dniach grania w LOTRO zgadzam się z pierwszym postem choć nie w pełni. Podobieństwa są uderzające.
Questy i nagrody - tak samo
Instancje - tak samo
System aukcji - tak samo
Poczta - tak samo

Content jest inny ze względu na świat, w którym toczy się rozgrywka.

Nie dziwi mnie jednak to aż tak bardzo, gdyż sprawdzone rozwiązania się poprostu powiela.

Jedyne czego brak ale gram drugi dzień tylko nie doszedłem jeszcze do tego to brak jakiegoś wskaźnika, który po zaznaczeniu questa pokazuje w którym kierunku znajduje się dany NPC (ten tracker jakoś nie działa - być może ograniczenie wersji trial - jak w aukcjach i poczcie).

I doskwiera mi brak PvP. W Wow był ale jakiś kiepski. W lineage'u II był naprawdę dobry.

Ale wrażenia są pozytywne, choć gra ma większe wymagania niż WOW, ale też daje bardziej realistyczną grafikę (w WoW jest bajkowa ) choć i tak daleko jej do tej w Lineage'u :)

Wymagania gry są mniejsze jak w Lineage'u, ale większe jak w WoW.

Na laptopie z grafiką zintegrową nVidia NVS 135, 2 GB RAM, T8300, dysk 120 GB 7200rpm (Dell 630) w rozdzielczości 1440x900 na low detalach gra się płynnie. Nawet na iPlusie :) Średnio 30 MB na 3h gry idzie :)

Na stacjonarnym (C2D E6750@3400, 8800 GTS (non OC), 2 GB RAM@1066, 2x160 GB SATA II (Raid 0) - w rozdzielczości 1280x1024 wszystko mam na high/ultra high +AA+Anizo :)


Posty: 8
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 21:37 
Cytuj  
:wtf:

Nashem napisał(a):
choć i tak daleko jej do tej w Lineage'u


Bez obrazy, ale trzeba być naprawdę niewidomym, żeby tak uważać oO

Nashem napisał(a):
Wymagania gry są mniejsze jak w Lineage'u


No tak, faktycznie..... (wtf omg lol).. Patrz niżej :wink:

LoTRO - Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256MB (GeForce 7800GT lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista.

Lineage II - Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium III 1 GHz, 512MB RAM, 64MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub lepszy), 3.5 GB HDD.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 00:57 
Cytuj  
Martek napisał(a):
LoTRO - Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256MB (GeForce 7800GT lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista.


nie przesadzaj. gra plynnie chodzila na sporo gorszym sprzecie u mnie. medium details oczywiscie, nic wiecej.

@Nashem.
PvP (PvMP dokladniej) w lotro ma sie calkiem dobrze, trzeba tylko troche checi, aby sie tam dostac :)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted


Posty: 8
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 15:53 
Cytuj  
Z Gry-Online wzięte ;) U mnie na Radeon'ie 9250 chodziło, ale bez 1 GB RAMu jest ... słabo ^^

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2008, 11:11 
Cytuj  
Martek napisał(a):
Nashem napisał(a):
choć i tak daleko jej do tej w Lineage'u

Bez obrazy, ale trzeba być naprawdę niewidomym, żeby tak uważać oO


Zależy, co kto lubi :) Poza tym robiąc wcale nieduże zbliżenie możesz zauważyć, że jakość tekstur w L2 jest dużo lepsza niz ta w LOTRO.

Martek napisał(a):
Nashem napisał(a):
Nashem napisał:
Wymagania gry są mniejsze jak w Lineage'u


No tak, faktycznie..... (wtf omg lol).. Patrz niżej

LoTRO - Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256MB (GeForce 7800GT lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista.

Lineage II - Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium III 1 GHz, 512MB RAM, 64MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub lepszy), 3.5 GB HDD.


Uwierz mi, że wiem co mówię. W L2 nie ma czegoś takiego jak system aukcji. Powoduje to nieustanne lagi w miastach, gdzie gra musi w krótkim czasie doczytać 300+ osób, różnie ubranych, z indywidualnymi tekstami nad głowami (oprócz "imienia gracza" zawartośc sklepu). Nawet na najelepszym kompie dostaje się "czkawki".

Poza tym wymagania które podałeś, to wymagania dla Prologu lub kroniki 1 a obecnie jest tam kronika 6 lub 7. W międzyczasie (ponad 3 lata) zaszły tam ogromne zmiany w silniku i grafice, przez co zostały zwiększone realne wymagania sprzętowe.

I przepraszam za mały OOT :)

Jak do tej pory nie udało mi się zobaczyć PvP - poza jednym przypadkowym "sparem" :) Przypuszczam, że i tak nie jest to tak emocjonujące jak siege czy raid. Poza tym opcja instancji skutecznie ogranicza koniecznośc PvP - walki o dobry spot z XP lub Raid Boss'a w LOTRO. Ale pogram jeszcze to napiszę więcej w tym temacie.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 gru 2008, 01:29 
Cytuj  
Ja powiem tak:
Gram w wowa praktycznie od poczatku widzialem w wowie wszsytko od nefariana po kel'thuzada teraz i rozgrywka pve nie dorownuje w ogole ,powatazam w ogole do pve ktore jest w Lotro... Wrath to tylko wiecej tego samego i jeszcze latwiejsza rozgrywka... dlatego zamowilem znowu Lotra i ruszam w srodziemie ponownie =](ahh juz czuje ta muzyke w lonly lands i klimat...)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 09:04 
Cytuj  
Wiem ze stary temat ale to zawsze jedna opinia wiecej.

Skorzystałem z welcome back weekend (teraz jest tydzien free dla kazdego), i musze powiedziec ze jest bardzo zaskoczony lotro.
Do tej pory unikalem tej gry jak ognia, wychodzac z zalozenia ze to to samo co wow, tylko w innym realmie.
Po jednym dniu grania moge powiedziec jedno. Ta gra jest naprawde na tyle dobra ze takiego starego wyge jak ja wciagnela po same uszy.
Gram w wowa od 2004, w miedzyczasie probowalem kazdego mmo jakie mialo premiere i zawsze konczylo sie na rozczarowaniu. W lotro w przeciwnienstwie do innych produkcji widac juz na samym poczatku ze gra jest swietnie zrobiona, a nie to co w aion,aoc gdzie grajac czlowiek wciska sobie kit ze nibyto levelowanie moze jest kiepsko zrobione ale za to end game wciska w fotel ;p
No i kwestia estetyki. Mnie osobiscie odrzuca jak widze niedopracowane kukły z kulejaca animacja w swiecie 5 textur na krzyz.
Imho graficznie bije o glowe kazde mmo, nawet aoca, przy czym gra nie ma jakis kosmicznych wymagan.

Reasumujac jezeli jeszcze ktos tego nie widzial to polecam zalozyc sobie triala bo naprawde warto.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 09:29 
Cytuj  
Ja ze swojej strony polece wszystkim wracajacym na "Welcome back week" zakup Morii. Aktualnie mozna wyrwac kluczyk na Allegro za 19,90. Jak narazie Warden daje rade. Zobaczymy co bedzie na wyzszych lvlach ...

T.


Ostatnio edytowano 24 lis 2009, 09:35 przez Templair, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 21:16 
Cytuj  
Dorzucając do tematu, Lotro w zonach startowych nie jest na maxa dopracowane graficznie, perełki są dopiero od 40 lev + (Jeśli chodzi o widoczki i klimat) Gram od poczatku w lotro i według mnie żadna gra obecnie na rynku do piet mu nie dorasta (No może ever 2, ale tam tera mało osób) Klimat community, żadne mmo tego nie ma, Aion moze ładnieszy graficznie, ale...

Tralier do najnowszego dodatku:
http://www.youtube.com/watch?v=FKQSzw015xs
http://www.youtube.com/watch?v=tsRWLtt2 ... re=related

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 22:14 
Cytuj  
Zagralem dzis z tego darmowego powrotu i w mori byly pustki.
Mam RK na 60 lvl


Co do gry naprawde jest klimatyczna (chodz nudzi sie tez po jakims czasie)ale zal.pl ze pvp w lotro totalnie olane a szkoda.

w etten mam black arrow na 5 lvl i sporo ubitych killi ale ile mozna biegac potej samej krainie w kolko.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 22:52 
Cytuj  
Wieczorami w 21 tłoki i lagi tyle luda

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 00:19 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
w mori byly pustki.


Zmien server :)


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted


Posty: 1
Dołączył(a): 6.06.2009
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 10:52 
Cytuj  
W Morii pustki ?? To chyba o innych Moriach myślimy albo grasz na pustym, serwerze :P

Co do porównania WoW'a z Łotrem, to w Lotro gram od premiery a do świata WoW'a dopiero wkraczam od kilku dni :) Ale obie gry są rewelacyjne i chyba jedynie moja fascynacja twórczością Tolkiena przemawiała by za oddaniem głosu na Lotro jako lepszy tytuł.


_________________
LotrO: GoldenAxe - Dwarf - Guardian - 65 lvl
LotrO: GoldenThief - Hobbit - Burglar - 37 lvl

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 11:17 
Cytuj  
Klimat krain / muzyka / epickos qestow =
Lotro > WoW
nie ma nawet o czym gadac ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 16:23 
Cytuj  
gameplay, miodność

wow > ...nic....dalej nic....długo nic...lotro

:]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 17:50 
Cytuj  
Jedno i drugie ssie, dla mnie jedyna różnica jest taka, że w WoW mi się nie chce grać w ogóle, a w lotro coś tam pogram jak mam nadmiar czasu i mi się totalnie nudzi ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 21:28 
Cytuj  
Sądząc po podpisie to ty już we wszystkie gry grałeś to nie dziwne, że taki znudzony jesteś.

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 22:55 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Dorzucając do tematu, Lotro w zonach startowych nie jest na maxa dopracowane graficznie, perełki są dopiero od 40 lev + (Jeśli chodzi o widoczki i klimat) Gram od poczatku w lotro i według mnie żadna gra obecnie na rynku do piet mu nie dorasta (No może ever 2, ale tam tera mało osób) Klimat community, żadne mmo tego nie ma, Aion moze ładnieszy graficznie, ale...


Aion - ladniejszy graficznie, ale - pusty jakis
Ja wlasnie wrocilem, wykupilem Lifetimea i zamierzam spokojnie sobie grac.
Co do EQ2 - jest pare osob grajacych. Prawde mowiac, spora gromadka gra codziennie. Raczej na wysokich levelach.
No i Racja Klimat LOTRO == Klmat EQ2. Czasem ciezko wybrac... ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.