mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 10:22 
Cytuj  
Aion to kolorowy grind i bardzo daleko mu do lotro.

Gdyby nie to ze lotro ma zjebany silnik pod pvp to bylaby no.1

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2010, 11:16 
Cytuj  
LotRO jest zdecydowanie lepsze pod względem lvlowania, przez całą grę prowadza cie watki fabularne, jest to bardzo klimatyczne i wciąga, jednak brak sensownego pvp i brak możliwości grania złymi w normalnym trybie, powoduje ze czuje się niedosyt i brak chęci do dalszej gry.
WoW tak jak posysał sześć lat temu tak dalej posysa, grafika już w dniu premiery była nędzna i taka pozostała, większość rzeczy w WoW wykonuje się jak na etacie w pracy ale jest to jednak spowodowane mentalnością graczy i stylem "rozrywki" jaki preferuje to community.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 01:04 
Cytuj  
sa juz pierwsze addony w lotro :

http://www.youtube.com/watch?v=yLspT7PA6PU&translated=1

Zapewne zaraz zaczna sie wysypywac roznego rodzaju inne dopomagacze

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 09:58 
Cytuj  
w tej chwili addony dzialaja tylko na becie, a i devsi nie potwierdzaja ze addony wejda razem z F2P 10 wrzesnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 13:05 
Cytuj  
Ten plugin akurat fajny, ale mam nadzieje, ze nie beda przesadzac i granie nie bedzi przypominalo pilotowania samolotu jak WoW, ale pewnie jak otworza puszke pandory to gracze sami beda tworzyc dodatki...

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 13:14 
Cytuj  
tu jeszcze pare innych z forum bety

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 11:44 
Cytuj  
Do lotro wejdzie pare milonów debili(z f2p), więc to dla nich te ułatwienia.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 16:19 
Cytuj  
pewnie tak tylko ze z tego co wiadomo to lotro i tak bedzie platne , na f2p to mozna jedynie polowe q z SoA zrobic i max 50lvl , 3gold cap , 3bagi , 2sloty na traity itd. itd.


Posty: 23
Dołączył(a): 19.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 06:35 
Cytuj  
Wszystko można będzie zdobyćza free jeśli się bedzie grało robiło q i deedy bo za nie będą punkty. Ja tak grałem w DDO wykupiony pack np za 500 , a zdobywałem z tego packa np 750 punktów (ale wycisnełem na maxa co się dało) W ten sposób można wszystko nabyć. Najprościej będzie chomikować punkty i za nie wykupić sobie rozszerzenia. Zresztą klucze do podstawki i mori są za grosze na allegro, jeśli się komuś gra spodoba to może zaiwestować to 60-80 zł ? W końcu Lotro to kilkaset jeśli nie kilka tys godz grania.


Ostatnio edytowano 23 sie 2010, 11:31 przez Nekromanta, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 09:14 
Cytuj  
No mozna bedzie zdobywac pkt za deedy , 6pkt>9pkt za dany deed , ale to bedzie opcja tylko dla hardcorowcow grindu :P

To zaluj ze nie widizales dalszych epic qestow z bookow 10-15 , mori , puszczy , ale okej


Ostatnio edytowano 27 sie 2010, 16:58 przez Saw666, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 23
Dołączył(a): 19.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 11:29 
Cytuj  
No sory ,ale w end contencie większość deedów musisz mieć na maxa. Tak czy siak 60-80 % deedów trza zrobić . Za zrobienie deeda jest spory bonus do expa do tego dojdą punkty, według mnie warto je robić. Oczywiście jeśli ktoś więcej czasu spędza w wowie, a w lotro pogrywa chwilę to może narzekać, że to nie f2p i że trza wydać kasę.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 16:08 
Cytuj  
Lotro vs WoW
http://www.mmorpg.com/showFeature.cfm/f ... s-WoW.html

*

Posty: 82
Dołączył(a): 25.02.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 16:13 
Cytuj  
LULLLL, Lotro jest nudne, wbiłem 10 lvl, większość questów to idź zabij 6 potworków, zbierz 6 gałęzi itp. Przez te 10 lvli był tylko jeden wyróżniający się, "epicki" quest, jesteś w kopalni zabijasz 2 goblinów, zapala się droga przed tobą, obok stoi woda, zalewasz ogień wodą, zabijasz 3 gonlinów, potem super uber boss, który kładzie się po 4 ciosach, koniec "epic" questu, no i of course robisz go z npc, a nie z graczami. Pozdro, nie wiem na co czekacie :D.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 16:20 
Cytuj  
no tak, w wowie nie do pomyślenia żeby były takie questy


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 82
Dołączył(a): 25.02.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 16:29 
Cytuj  
Wow to samo, dlatego czekamy na guild wars 2 :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 16:29 
Cytuj  
lolnik1 napisał(a):
LULLLL, Lotro jest nudne, wbiłem 10 lvl, większość questów to idź zabij 6 potworków, zbierz 6 gałęzi itp. Przez te 10 lvli był tylko jeden wyróżniający się, "epicki" quest, jesteś w kopalni zabijasz 2 goblinów, zapala się droga przed tobą, obok stoi woda, zalewasz ogień wodą, zabijasz 3 gonlinów, potem super uber boss, który kładzie się po 4 ciosach, koniec "epic" questu, no i of course robisz go z npc, a nie z graczami. Pozdro, nie wiem na co czekacie :D.


Motyla noga cóż za debilna gra!

*

Posty: 82
Dołączył(a): 25.02.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 16:34 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
lolnik1 napisał(a):
LULLLL, Lotro jest nudne, wbiłem 10 lvl, większość questów to idź zabij 6 potworków, zbierz 6 gałęzi itp. Przez te 10 lvli był tylko jeden wyróżniający się, "epicki" quest, jesteś w kopalni zabijasz 2 goblinów, zapala się droga przed tobą, obok stoi woda, zalewasz ogień wodą, zabijasz 3 gonlinów, potem super uber boss, który kładzie się po 4 ciosach, koniec "epic" questu, no i of course robisz go z npc, a nie z graczami. Pozdro, nie wiem na co czekacie :D.


Motyla noga cóż za debilna gra!

A jakżem mości panie!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 10:41 
Cytuj  
Powiem szczerze, że ta gra mnie zaciekawia z każdym dniem grania.
Bardzo dużo ciekawych rzeczy do roboty, ciekawe questy z fajnym lore, do tego stopnia, że chciałoby się zrobić wszystkie, ale nie ma jak. Robiłem jakieś questy w old forest, doszedłem do drugiego chaina (po drodze trzaskając jakieś craft questy, coś dla Men of Bree, warden quest) i już mam questy o 3-4 levele za niskie. Im dalej w las, tym więcej questów, po drugiej stronie lasu questy już na dobry level, w pytę ich ale... właśnie dingnął 20 lvl, więc pojechałem po mounta. A tam... questy na okolice 20 lvl. I do wszystkich background mi sie podoba, wiec szkoda nie robić.

A jak 20 to skirmishe. Pełno opcji, 21 level dingnał na samych skirmishach i doszło rozwijanie companiona na skirmishe.
Jeśli doliczę crafting, repa i housing to ta gra naprawdę nie może się nudzić.

Inna sprawa jest taka, że nie ma takiego 'pierdolnięcia' jak WoW, przynajmniej ja nie czuję takiego hype jak podczas 1go, 2go i n-go podejścia do WoW, ale i tak jest spoko ;-). Naprawdę wydaje się być solidnie zrobiona i przemyślana ta gierka.


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 12:14 
Cytuj  
Bo taka jest roznica miedzy wowem a lotro na max lvlu to taka ze w wowie masz tylko i wylacznie 2opcje nawalasz w kolko ten sam raid albo tluczesz w kolko te same areny , w lotro na 65lvlu czeka cie wymaksowanie Traitow na 10poziom , zdobycie legendarnych traitow , zrobienie wszsytkich VOL 1/2/3 (VolI robilem z tydzien , super sprawa) ,crafting , dobicie max repy z gildiami crafterskimi , dopakowanie na maxa soldiera z skirmishy , Dorobienie sie prawdziwej willi , nie mowiac juz o PvMP i raidach , no i raid skirmishach na Tier3 :D ale nie wiem czy to wykonalne :PPPP

Dlatego ja w lotro bawie sie lepiej niz w wowie , juz mnie nawet cata nie jara bo bedzie to 85lvl i dalej to samo , ciskanie tego samego raidu do next patcha z next contentem ....

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 12:52 
Cytuj  
Szczerze mowiac teraz troche zaluje, ze nie dalem szansy tej grze duzo wczesniej, pomimo ze mam founders account i gralem jeszcze w becie. Nigdy nie potrafilem sie wciagnac. Moze to z powodu klas, ktore mi nie odpowiadaly moze z powodu braku dobrej gildii. Z drugiej strony ciesze sie bo teraz mam cala mase funu z grania. Dobralem klase pod siebie (Warden) znalazlem swietna gildie i sie bawie ...
Ta gra ma chyba najwiecej ze wszystkich mmo odwracaczy uwagi :). Na 35 levelu spedzilem ponad tydzien w sumie nie robiac nic tylko bujajac sie i craftujac troche. Wczoraj na Laurelin w Mess Hall byl 1,5h koncert zespolu ludowego. Fajny wiejski klimacik :P ...
Jak Zychoo napisal questow jest tyle, ze levelujac nie masz uczucia, ze cos osiagasz tylko, ze duzo tracisz i ukladasz sobie nowa trase levelowania dla atla, zeby machnac wszystkie niezrobione na mainie questy. Ostatnio jechalem z Esteldin do Rivendell tylko po to zeby pchnac do przodu "bookowe" questy. Przejezdzajac przez most zahaczylem o jakiegos elfa stojacego przy drodze. Nastepnie spedzilem kupe czasu wykonujac questy na Trollshaws, ktorych nawet nie mialem w planach :> ...
To co naprawde mi lezy w LOTRO to "laid back" styl grania i brak parcia na levelowanie. Jest tak duzo fajnych rzeczy do roboty, ze leveling schodzi na bardzo odlegle plany. Dla porownania resubowalem sobie rowniez WoWa i pierwsza rzecza jaka zaproponowali mi kumple ze starej gildii to: Get to the 80 asap so we can grind instances to gear you up for more instances. Niby ladnie z ich strony ale jakos to juz nie dla mnie ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.