mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 11:52 
Cytuj  
Rane, sciagnolem ( 3,9gb) tego klienta z linka ktory ktos wkleil w topiku o buddy key .. super tylko ze to jest link do US Clinet ... dostałem buddy key EU, no i zaczolem szukac how to .. okazalo sie z Us klient rejestruje sie na innej www niz eu, po konsultacji z dobra dusza ktora mi dal eu key utwozylem konto dostepowe do lotr ... ale oczywiscie nie moglem sie lognac do gry bo user eu, klient us .. wrr ... zaczoelm szperac .. znaalazlem wpis do pliku config wkleilem .. i dupa. Wyczytlaem ze musze sciagnac Eu klienta. Wczoraj po wielu bojach rozpoczelm sciaganie eu clienta z file planet ... 4,8 gb po sciagnieciu okazalo sie ze plik jest jebniety HELP !~!!

Moze mi ktos wysłac DVD albo cos ... zaplace za poczte i dvd plz !

Juz zassałem 10 GB Lotr i nie moge grac argh :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 12:36 
Cytuj  
Może spróbuj jeszcze stąd ściągnąć http://community.codemasters.com/forum/ ... p?t=172356

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 12:36 
Cytuj  
chyba u mnie tez pisalo ze plik jest zepsuty, ale rozpakowalem przy uzyciu tego downloadera fp czy jakos tak i gra sie zainstalowala bez problemow.



przy okazji, klient lotro z eu jest spakowany w zipie, zip chyba nie sprawdza czy plik jest uszkodzony tylko rozpakowuje jak leci..

polecam potestowac rozne programy do rozpakowywania zipow i sprawdzac czy sie zainstaluje gra mimo bledow


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 13:05 
Cytuj  
Dokladnie, plik jest "uwalony" pod winxp musialem go otwierac najnowszym winrar, a pod vista nie ma juz problemu, poszukaj i pomecz rozny soft.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 21:21 
Cytuj  
Scorpio - Sciagaj na partycje NTFS wiadomo ze Fat32 ma ograniczenie max do 4GB, stad masz plik 3,9GB a nie 4,8GB jak powinien miec, sam sciagalem z Fileplanet, bo szybki transfer :)
Osobiscie sciagnalem tego clienta i na nim gram:

Download Lord of the Rings Online Client [European] v1.12
Filename: LOTRO_EU_112.zip
Author: Codemasters
Size: 4,924.7 MB
Created: 10/20/2006
Updated: 4/18/2007
Downloads: 131,057

Good luck !

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 08:41 
Cytuj  
moze tez pomoc nowy winzip - u mnie przy rozpakowaniu winrarem sypal bledami, przy winzipie poszlo bez problemu.


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 13:15 
Cytuj  
Stok - ściągnij z torrenta. Niestety plik na FP jest uwalony (i tak ściągałemna NTFS :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 15:52 
Cytuj  
co nie zmienia faktu ze ten uwalony plik mozna rozpakowac, a gre zainstalowac bez problemu...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 17:05 
Cytuj  
Scorpio zainstalował wczoraj i miał dość ciekawego buga - nie mógł się ruszyć z miejsca. Jak się jednak cała sprawa skończyła to nie wiem, zbytnio nie potrafiłem też nic doradzić, oprócz wysłania ticketa...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 19:00 
Cytuj  
Mialem cos takiego w becie - logowalem sie do gry i nie moglem sie ruszyc z miejsca. Czasami zdarza sie to i teraz, ale tylko chwilowo, bo zaraz znowu mozna biegac gdzie sie chce.

BTW widzialem jeszcze ciekawszego buga wczoraj. Koles zablokowal sie w momencie wybierania kolorka w conjunction, dzieki czemu mial nad glowa czerwony znaczek + w rekach trzymal po jednym daggerku/mieczyku, ale ulozenie rak mial, jak gdyby mial strzelac z luku. Przy poruszaniu sie z miejsca na miejsce nie ruszal nogami, tylko po prostu sunal po ziemi w niezmienionej pozie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 19:57 
Cytuj  
Ok, garść informacji o przebiegu procesu całego, czyli moje boje z LOTR :)

1.
To jest link do klienta US :
http://lotro.warcry.com/news/view/71594 ... nformation

2. Buddy key nie działa na serwerze Turbine jesli jest to klucz EU

3. Zmina wpisów w pliku turbinelauncher.config klienta US nic nie daje, bo jest błąd z biblioteka eula.

4. Plik z FilePlanet sciaga się prawidłowo i wali dzine komunikaty, wystarczy sciagnąc nowego win - rar v 3.61 i rozpakowac a bedzie gites nawet na pratycji fat 32 ...

5. Po instalacji klienta z fileplanet nalezy zmienić wpis w pliku turbinelauncher.config z tego orginalnego na taki :
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true"/>
<startup>
<requiredRuntime version="V1.1.4322" safemode="true"/>
<supportedRuntime version="V1.1.4322" />
</startup>
<appSettings>
<add key="Launcher.DataCenterService.GLS" value="http://lotroeugls.com/GLS.DataCenterServer/Service.asmx" />
<add key="DataCenter.GameName" value="LOTROEU"/>
<add key="DataCenter.DefaultCenter" value="LOTROEU"/>
<add key="Product.DocumentFolder" value="The Lord of the Rings Online"/>
<add key="Launcher.DocumentFolder" value="Launcher"/>
</appSettings>
</configuration>

6. To co sie przydazyle mojej postaci i kolejnym genrowanym nie ma nic wspolnego z wersja klienta, zdaża sie, jest 40 stron topika z podobnymi zgłoszeniami na forum codemasters. Co dziwne po uruchomieniu scandisk i restarcie kompa oraz przegraniu żrodlowych plikow z ktroych instalowalem gre na inna partycje efekt blokady postaci znikl. Moge sie normalnie poruszac po swiecie LOTR ...

7. Ticket nie pomoze w przypadku takiego efektu jak ja mialem. GM posunol sie nawet do zbanowania czasowego mojej postaci co nic nie dalo :P

Dzieki wszystkim za pomoc :)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 18:22 
Cytuj  
Sciagnalem z Fileplaneta, plik jest uszkodzony (wlacznie z acrobat readerem, az po kazdy plik .bin, oprocz exe'cow) sciagalem najnowsze winrary, winzipy, ale nic nie daly... o co teraz tu chodzi???

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 21:10 
Cytuj  
Pewnie software za pomoca, ktorego sciagales zle zapisal dane. Sproboj pobrac pliki jeszcze raz za pomoca jakiegos download manager'a np. FlashGet czy GetRight.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_download_managers.


_________________
[ i rooted crap here ]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 21:11 
Cytuj  
Sciagnalem z flashgeta, oczywiscie.. juz pobieram znowu.. choc mialem nadzieje, ze jednak dane nie sa stracone :|

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 21:43 
Cytuj  
Z FlashGet'em nie mialem do czynienia, jednak sporo osob go poleca dlatego o nim wspomnialem. Sam uzywam GetRight'a, byla to pierwsza tego typu aplikacja jaka sciagnalem i od tamtego czasu nie mialem zadnych problemow z pobieranymi plikami.


_________________
[ i rooted crap here ]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 22:55 
Cytuj  
Flashgetem mozna sciagnac, ale by rozpakowac najlepiej najnowszego winzipa uzyc.

Plik wyglada na uszkodzony i taki jest juz na serwerze fp wiec niewazne ile razy sciagniecie ten sam error bedziecie mieli.


Ten downloader od fp sciaga i rozpakowuje bez problemu. Mimo ze pojawiaja sie bledy o uszkodzonym pliku gra instaluje sie bez problemowo.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.