mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 21:31 
Cytuj  
Witam!

Jest jakaś dziura w gildiach polskich... Szukałem ostatnio gildii, ale Twierdza ma zbyt wielu członków, a inne(twierdza zresztą też) nie grzeszą oryginalnością jeśli o nazwę chodzi(jesli ktoś czuje się urażony, przepraszam, nie było to moim zamiarem), dlatego postanowiłem wyjść z propozycją założenia gildii o nazwie "Vae Vicits", jednak na serwerze Snowbourn. Gildia miałaby mieć góra 30 osób i raczej tylko ludzi powyżej 18 roku życia, bez ograniczenia poziomem postaci, czy doświadczeniem w grze ;). I teraz:

1. Kto chciałby do takiej gildii dołączyć?

2. Czy ewentualnie twórcy gildii na serwerze Evernight byliby zainteresowani stworzeniem takiego potworka, tzn. mielibyśmy 1 forum, pomagalibyśmy sobie nawzajem, z tą róznicą, że gramy na innych serwerach.

Pozdrawiam.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 21:50 
Cytuj  
ProX napisał(a):
a inne(twierdza zresztą też) nie grzeszą oryginalnością jeśli o nazwę chodzi
...
"Vae Vicits"


myslisz, ze : Quicquid Latine dictum sit, altum videtur ? :)

Na Snowbourn w tej chwili, z tego co wiem, sa 4 polskie gildie (nie wiem wiec o jakiej dziurze piszesz): Twierdza, Aristocracy, Eldarowie i jeszcze jakas, nazwy nie pomne. Ale oczywiscie kazda nastepna polska gildie witamy z otwartymi ramionami. Ku Chwale !

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 22:56 
Cytuj  
Mówię, o dziurze, spowodowanej tym, że

a) Twierdza ma podobno ponad 130 członków, a ja nie szukam gildii w której będę znał ludzi na podobnym poziomie jak na OOC.

b) Czytałem kilka postów Eldarów, więcej nie powiem.

c) O reszcze nic nie wiadomo nawet...

Dziura jest dla ludzi 18+, poważnych, którzy od gildii chcą czegoś więcej niż tylko oddzielnego kanału na pogaduszki...

PS. Vae Victis to cytat... a twierdza po łacinie brzmi równie głupio co w innym języku(burgus) ;) Powiedzmy, że nie przepadam za gildiami o polskich nazwach podobnie jak nie przepadam za nickami typu MaciusPL.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 23:32 
Cytuj  
ProX napisał(a):
Dziura jest dla ludzi 18+, poważnych, którzy od gildii chcą czegoś więcej niż tylko oddzielnego kanału na pogaduszki...


Nie zauwazylem takiej dziury... moze dlatego, ze u nas wiekszosc ma 25+ latek. Chociaz ja akurat nie oceniam ludzi po wieku, tylko po tym jak sie zachowuja i na razie nie rozczarowalem sie nikim. Wiek nie ma znaczenia, tylko to co masz w glowie.
Dziwi mnie tylko, ze starasz sie deprecjonowac inne polskie gildie, mimo, ze ich nie znasz. My szanujemy kazda polska gildie i kazdego gracza.
Ku Chwale !

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 23:55 
Cytuj  
Nie staram się... przedstawiam swoje zdanie na ten temat... a to, że jest inne niż twoje najwyraźniej ci przeszkadza... Uważam, że w gildii powyżej 100 ludzi nie jesteś w stanie zgrać się ze wszystkimi, poznać ich itp... no chyba, że grasz 24/7 i każesz im przychodzić w kolejkach ;P

PS. Czy to, że nie lubisz grzybowej i mówisz o tym wprost to deprecjonowanie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 00:10 
Cytuj  
ProX napisał(a):
Nie staram się... przedstawiam swoje zdanie na ten temat... a to, że jest inne niż twoje najwyraźniej ci przeszkadza... Uważam, że w gildii powyżej 100 ludzi nie jesteś w stanie zgrać się ze wszystkimi, poznać ich itp... no chyba, że grasz 24/7 i każesz im przychodzić w kolejkach ;P

PS. Czy to, że nie lubisz grzybowej i mówisz o tym wprost to deprecjonowanie?

Czemu chcesz koniecznie poznac wszystkich? Kazdy dobiera sobie sam towarzystwo w jakim gra, ja biegam w gronie dosc waskim zazwyczaj. Nie widze jednak problemu grac z kims innym kogo nie znam do tej pory. Zreszta zalozenie, ze w malej gildii bedziesz znal wszytkich i stworzycie zgrana paczke jest bledne. W wiekszej gildii latwiej znalezc osoby, ktore beda ci odpowiadaly.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 00:20 
Cytuj  
Hehe, racja, znajdę też tam dużo więcej tych które odpowiadać mi nie będą ;) Dlaczego chce poznać wszystkich?? Nie wiem, bo lubię. Dlatego, że gildia to dla mnie coś więcej niż napis nad głową, dlatego, że lubię pogawędzić z bliższą paczką, dlatego, że nie będzie jakiegoś buraczka, który spamując pierdoły na OOC sprawi, że nasza gildia stanie się pośmiewiskiem dla mas, dlatego, że chce wiedzieć z kim dzielę jakąś przestrzeń. Tak jakoś ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 00:41 
Cytuj  
Jesli wydaje ci sie, ze zrobisz mala gildie z przypadkowych osob i staniecie sie zgrana paczka gdzie wszyscy loda na pozegnanie robia to jestes w bledzie. ;) Nie zmusisz przpadkowych ludzi do bycia "fajnymi" jak ty chcesz. To sie uda jak znasz kogos wczesniej, nie z lapanki.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 05:32 
Cytuj  
Jeden z rosyjskich dowcipów kończy się pointą "wszyscy są głupi, tylko ja jestem fajny" :)

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 11:41 
Cytuj  
Hehe, i tak oto z tematu o zakładaniu gildii, zrobił się najpierw flame a później temat, dlaczego gildii nie zakładać... jak już mówiłem, polak potrafi ;P

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 11:43 
Cytuj  
najwiecej lil ;) ma chyba jakas awersje do wszystkich ktorzy niechca grac z jego gildia ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:00 
Cytuj  
Nie wiem gdzie to Ashton wyczytales, chyba lubisz sobie sam wymyslac rzeczy jesli sa nie po twojej mysli.
Napisalem ze na Snowbourn sa 4 polskie gildie i ciesze sie, ze bedzie nastepna. Dziwi mnie tylko, ze jedyna reklama Proxa swojej gildii jest obrzucanie blotem innych gildii, mimo ze ich nie zna. To teraz taka moda na reklame poprzez antyreklame ? :)
Ja sie bede bardzo cieszyl jak bedzie nawet 20 polskich gildii, wszyscy ze soba wspolpracujemy na Snowbournie, pomagamy w questach itp, bez wzgledu na to kto jaki tag ma pod nickiem. Nigdy nie odmowie pomocy komus z Aristocracy czy tez Eldarom, bo to wszystko nasze ziomki.
Na serverze Snowbourn jest naprawde swietne polskie community bez pacjentow typu "kk thxbye", ktorzy uwazaja ze tylko oni sa IMBA..... gramy wszyscy dla funu i oby tak pozostalo :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:27 
Cytuj  
wiesz, ja osobiscie nieznam kaczynskich, ale uwazam ze sa chujowi, jestem w bledzie ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:31 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
wiesz, ja osobiscie nieznam kaczynskich, ale uwazam ze sa chujowi, jestem w bledzie ?


Nie wiem, nie znam ich wiec nie bede ocenial. Ogolnie nie szufladkuje ludzi ze wzgledu na ich przynaleznosc polityczna , rozmiar buta czy kolor skory. Kazdy czlowiek jest inny i zeby wypowiedziec swoje zdanie o kims, trzeba ta osobe poznac, inaczej bedzie to powierzchowna ocena nie majaca czesto zupelnie odzwierciedlenia w rzeczywistosci.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:34 
Cytuj  
Ja osboscie najlepiej poznaje ludzi przez flamy... predzej czy pozniej i tak sie zjedziemy nawzajem na tyle ze nei bedziemy mieli nci przeciwko sobie ;P jezeli nie, to pewnie ta osoba jest ujowa ;P


dlatego tez szufladkowanie ludzi jest pierwszym krokiem do ich poznania ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:44 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
dlatego tez szufladkowanie ludzi jest pierwszym krokiem do ich poznania ;P


Nie zgodze sie z ta teoria. To sa stereotypy. Szufladkowanie ludzi według koloru włosów, tuszy czy płci to domena tych, których nie stać na myślenie, zastanowienie, czy jakąkolwiek głębszą refleksję.
Takie szufladkowanie ludzi przypomina mi zawsze anegdotę o statystyku, który utopił się w jeziorze, którego średnia głębokość wynosiła 50 cm. :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:49 
Cytuj  
ja szufladkuje wg ich pogladow, sposobu reagowania na moje prowokacje i sposob w jaki dyskutuja/flamuja :P


edit: moze zle sie wyrazilem, z szufladkowaniem, raczej nadaje flagi i poznaje osoby obserwujac jak reaguja na moje prowokacje i wyglupy :P

Spora czesc forum ma mnie zaszufladkowanego jako glupiego trolla :)
Co zreszta jest mi na reke bo filtruje dzieki temu osoby z ktorymi sie niegodam i noobkow ktorzy mnie nie prosza o pomoc :P
Ci ktorzy znaja mnie lepiej raczej o tym wiedza ;P


btw: gratki, skoro jeszcze niedales sobie spokoju widac ze niezaszufladkowales mnie jako trolla, albo wyjatkowo sie nudzisz ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 13:49 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
ja szufladkuje wg ich pogladow, sposobu reagowania na moje prowokacje
....
Spora czesc forum ma mnie zaszufladkowanego jako glupiego trolla :)
....

Ci ktorzy znaja mnie lepiej raczej o tym wiedza ;P


HA! Mam cie !!!
Wpadles sam w swoja pulapke :)

Czyli sam potwierdzasz ze ci, ktorzy cie znaja wiedza ze tak naprawde jestes inny i szufladkowanie ciebie jest niesluszne :)

I o to wlasnie mi chodzi, uprzedzenia czy szufladkowanie ludzi sa bledem, gdyz bardzo czesto moze sie okazac ze pod przykrywka jest ktos naprawde wartosciowy. I nie dowiesz sie o tym, jesli od razu na poczatku odgradzasz sie od tej osoby murem.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 15:22 
Cytuj  
Przepraszam Lil możesz mi konkretnie przytoczyć mój flame na temat innych gildii? Bo ja osobiście go nie zauważyłem, jeśli chodzi ci o mój 2 post to była to odpowiedź na twoje pytanie.

@Lil
A ja szufladkuje ludzi, na przykład ty jesteś typowym populistą, rzucasz szczytnymi i pięknie brzmiącymi hasłami (np. "wybuduje wam 148mld mieszkań w 15 sekund i pierdnięciem stworzę atmosferę na księżycu") w które ludzie wierzą i za którymi idą, szkoda, że daleko nie zajdą ;) Tak czy inaczej szufladkowanie samo w sobie jest standardem i każdy to robi, kwestia tylko jak... No chyba, że ty widząc złodzieja torebek mówisz "ojej, co za zbieg okoliczności, że ta pani akurat przechodziła obok tego pana kiedy on wyciągnął rękę"... GG mate!


Ostatnio edytowano 21 maja 2007, 18:06 przez ProX, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 16:32 
Cytuj  
nie mowie ze nienalezy mnie szufladkowac :> raczej sprawiam takie wrazenie coby mnie uznano za idiote :P dzieki temu moge odfiltrowac osoby ktoree mi nie podchodza ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.