mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 18:56 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
nie mowie ze nienalezy mnie szufladkowac :> raczej sprawiam takie wrazenie coby mnie uznano za idiote :P dzieki temu moge odfiltrowac osoby ktore mi nie podchodza ;p

Kazdy idiota moze twierdzic, ze tylko udaje idote. hehe Zachowujac sie jak idiota przyciagasz innych idiotow, wiec rozumiem ze osoby inteligentne ci nie podchodza.
Prox, ja cie szufladkuje jako ciotke co szuka przyjazni w necie, dobierajac sobie tylko towarzystwo podlug siebie ,bo boi sie ze ktos mu powie cos niemilego. Nice? ;)
Wogole to na tym forum zaczynaja byc najciekawsze dyskusje.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 19:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Prox, ja cie szufladkuje jako ciotke co szuka przyjazni w necie, dobierajac sobie tylko towarzystwo podlug siebie ,bo boi sie ze ktos mu powie cos niemilego. Nice? ;)


Dla mnie super :) Szufladkuj jak chcesz a usłyszysz ode mnie to co powiedział ashton czyli, skoro tak szufladkujesz to znaczy tylko, że kompletnie nie rozumiesz moich wypowiedzi co świadczy o twoim poziomie ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 19:35 
Cytuj  
tor: wielu idiotow moze udwac osobe inteligentna ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 20:13 
Cytuj  
Drodzy koledzy (myślę, że mogę się tak do was zwrócić). Warto zwrócić uwagę na dzisiejszą datę - 21.05.2007.

To właśnie dzisiaj "polskie piekiełko" zawitało do LOTRO. Szybkość zaiste imponująca - zazwyczaj zaczyna się to co najmniej 2-3 miesiące po premierze.

Chociaż może nie jestem tu bardzo aktywny na forum, to jednak "zaliczyłem" praktycznie wszystkie istotne mmorpgi. W każdym działo się dokładnie to samo jeśli chodzi o polskie gildie.

Skąd to się bierze?? Czy ludzie naprawdę tak bardzo nie mają życia, że gra staje się dla nich tak poważną sprawą? Wyluzujcie trochę - to tylko taka sobie rozrywka - do zabawy wtedy, kiedy już naprawdę nic lepszego nie ma do roboty.


_________________
Browar

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 20:22 
Cytuj  
to sa geny ;p polacy walcza caly czas ;p jak nie z innymi to miedzy soba :)


Cytuj:
Skąd to się bierze?? Czy ludzie naprawdę tak bardzo nie mają życia, że gra staje się dla nich tak poważną sprawą? Wyluzujcie trochę - to tylko taka sobie rozrywka - do zabawy wtedy, kiedy już naprawdę nic lepszego nie ma do roboty.


I tym zdaniem obraziles spora ilosc nolifow przesiadajacych na tym forum, i kto tu prowokuje klotnie ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 21:29 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 21:46 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
tor: wielu idiotow moze udwac osobe inteligentna ;)

Ehh, nie bardzo. W ta strone jest ciezko. :)
Alex nie wiem o jakim piekielku mowisz. Masz chyba mentalnosc dziecka jesli wydaje ci sie, ze wszyscy powinni sie lubic i zgadzac ze soba, a jakiekolwiek przejawy roznicy w pogladach to dla ciebie cos niepotrzebnego. Jestesmy na forum publicznym dotyczacym gier i dyskusje glownie dotycza tej sfery. Jesli to jest dla ciebie dziwne to chyba jestesmy z innej bajki. Dyskusja, wymiana pogladow, przedstawienie swojego zdania to normalne potrzeby myslacego czlowieka. Nawet flame jest dopuszczalny jesli zachowane sa granice dobrego smaku, a chyba nikt ich tu nie przekroczyl. Jesli jestes taki delikatny to nie czytaj, ale nie probuj nas moralizowac jakimis glupotami.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 04:44 
Cytuj  
imo lepsza wymiana zdan z malym flamem ktory nikogo nieobrazi niz bezcelowe lizanie sie po dupach.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 10:43 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
wiesz, ja osobiscie nieznam kaczynskich, ale uwazam ze sa chujowi, jestem w bledzie ?


Wiesz co Ashton? Nie odbieram ci doświadczenia w MMO, ale jak czasem czytam Twoje posty to jedno słowo cisnie mi sie na usta -> Dorośnij!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 12:20 
Cytuj  
NO WAI!


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 12:38 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
NO WAI!


Lepiej, nie było żadnych wulgaryzmów :D


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2007, 10:27 
Cytuj  
Wprowadzenie topiku o tworzeniu nowej guildii bo inna jest za duża i na pewno będzie w niej źle jest co najmniej dziwne... Wynika z tego ukryta chęć selekcjonowania ludzi chyba - tylko to mi przychodzi do głowy jako powód. Prawda jest taka, że w guildii, gdzie jest 130 kont zwykle online jest w tym samym czasie maksymalnie 30-35 osób w różnych przedziałach leveli, i często za mało jest nawet żeby coś guidiowego sklecić. Być może zmieni się to po lvl 50 ale kto wie. Po prawie 6 tygodniach działanie jakoś nie zauważyłem na chacie guidii łobuzerstwa, dokuczania czy prób obrażania ludzi (Twierdza) a jestem online dosyć często. Wydaje mi się, że ocenianie każdej polskiej tylko guildii przez pryzmat swojego złego doświadczenia jest krzywdzące i na pewno nie przysporzy OP przyjaciół. W pełni zgadzam sie z Lil i nie dziwię się jago reakcji na taki post - Lil włożył dużo pracy w to aby nasza organizacja dobrze działała - ciężko to zrobić bo zawsze w dużym gronie znajdzie się ktoś niezadowolony.

Mimo to życzę powodzenia w tworzeniu guilda.

Germion


_________________
Germion, GM Twierdza AoC
http://twierdza.org.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.