mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 00:18 
Cytuj  
Mam pytanie... Dopiero co wszedłem do świata LoTRO (serwer Laurelin, human, nick Arui) i zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie ukończyłem quest główny dla miasta początkowego, instancje, podczas którego była bitwa z Blackwoldami.. Gdy skończyłem okazało się, że część miasta jest spalona, wygląda inaczej a więc moje pytanie brzmi czy jeżeli inni gracze tego nie ukończyli co ja (czyli takie właśnie epickiego questa) to czy nie będziemy się mogli spotkać? Wszak przy rozpoczęciu gry to miasteczko jest całe i zdrowe.. I jeśli tak to czy często się tak dzieje? Tzn. Czy często są takie misje, które trzeba nadrabiać bo inaczej np. mój znajomy mnie nie zobaczy bo jestem dalej w fabule gry?

troszkę zamotałem.. jestem noobem w tej grze więc proszę o wyrozumiałość..:-)

*

Posty: 74
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 01:08 
Cytuj  
fabuła jest prowadzona dla każdego gracza osobno - podobnie jak w GW - tam też był numer ze spalonym miastem

Archet spalone jest dla wszystkich którzy ukończyli prolog


_________________
http://www.phdcomics.com/comics.php

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 06:24 
Cytuj  
W gwoli scislosci w GW zniszczeniu ulegla cala kraina (znacznie wiekszy obszar niz ten dostepny w pre-searing).


_________________
[ i rooted crap here ]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 09:04 
Cytuj  
pozatym tylko wyjscie z tej lokalizacji poczatkowej (nie spalone miasteczko) daje mozliwosc kontynuacji gry, inaczej jestes caly czas w zamknietym obszarze startowym z ktorego nei masz dostepu do innych czesci swiata.

juz.

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 09:06 
Cytuj  
No dobrze czyli po spaleniu Archet spotykam jakby nowych graczy? A co z reszta świata? Też są to gracze, którzy już prolog ukończyli czy mogę spotkać też tych, którzy jeszcze tego nie zrobili? No i czy jest więcej takich questów tego typu, prócz prologu.. że jak go wykonam to inni będą też musieli to zrobić by się ze mną spotkać.. Jestem zagubiony troszkę 8)


Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 09:07 
Cytuj  
To o czym pisal Arrus to nie jest epicki prolog tylko zakonczenie tzw ochronki dla nowych graczy. Jest to jedyny moment gdzie gracze poczatkujacy sa oddzieleni od wlasciwego swiata celem nabycia doswiadczenia, poznania mechaniki gry itp i konczac danym questem przenosza sie juz do normalnego swiata gry (notabene nie mozna nie wykonac tego questu), tak wiec Arrusie nie obawiaj sie nie zostaniesz juz dalej nigdzie oddzielony od znajomych i przyjaciol.


_________________
LotR:O - Arowyn - some server, some lvl

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 09:07 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
pozatym tylko wyjscie z tej lokalizacji poczatkowej (nie spalone miasteczko) daje mozliwosc kontynuacji gry, inaczej jestes caly czas w zamknietym obszarze startowym z ktorego nei masz dostepu do innych czesci swiata.

juz.


Ahh, rozumiem czyli jest to coś w rodzaju takiej wyspy jak była w Anarchy Online..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 10:01 
Cytuj  
Natomiast w grze sa i takie instancje w ktorych nie spotkasz innych graczy oprocz tych ktorzy sa w twoim FS - to takie specjalne miejsca zaprojektowane dla jednej grupy, wejscia do nich znajduja sie w roznych miejsach swiata, na roznych etapach zalicza sie owe. Wiec sa takie chwile gdzie bedziesz poprzez mechanike gry ograniczony do interakcji tylko z wlasna grupa, ale zasadniczy swiat jest wspolny.

juz.

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 10:15 
Cytuj  
Rozumiem, dzięki za wyjaśnienie :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 10:17 
Cytuj  
Dopowiedz Krzyku że w trakcie questu mozna zostać teleportowanym do znanej z "normalnej" gry lokacji - ta sama lokacja, te same npc a jednak fabula inna, oraz ze mozna znalesc czasem drzwi ktore sa tylko raz otwarte na cala rozgrywke - wlasnie do ukonczenia questu :D


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.