mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 15:58 
Cytuj  
cz3
Kupilem sobie na allegro LOTRO, gdyz moj buddy key sie skonczyl.
Pieknie zafoliowane pudeleczko, od znanego allegrowicza trudniacego sie w sprzedazy gier. Otwieram, a tu klops - buddy key jest, a prawdziwego keya nigdzie znalesc nie moge.

Nabywajac doswiadczenie w poprzednich grach mmo zaczalem poszukiwania od konca instrukcji, pod cd, wszedzie, wyjalem nawet okladke HEHE.
Mial ktos podobny problem? Bede musial zadzwonic do wydawcy, ale to dopiero uda mi sie w poniedzialek.

pozdrawiam.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 16:05 
Cytuj  
Prawdziwy klucz, podobnie jak buddy key, jest na oddzielnej karteczce. Leza obok siebie ( czy tez raczej na sobie ). Moze sie skleily czy cos i nie zauwazyles drugiej karteczki.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 16:13 
Cytuj  
No niestety nie jest to mozliwe:/
Wlasciwie kto to wydaje? CD-Projekt? :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 16:48 
Cytuj  
koles mogl wyjac klucz, poczym zafoliowac :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 19:41 
Cytuj  
Nie wiem kto to wydaje w Polsce. U mnie na pudelku nic nie napisali. W kazdym razie na folii mialem okragla naklejke w jezyku polskim, jesli na Twoim jej nie ma, to moze rzeczywiscie sprzedawca wyjal klucz i sam zafoliowal. Jak nazywal sie sprzedawca? Bo ja tez kupowalem na allegro i wszystko bylo ok.


Posty: 2
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 19:43 
Cytuj  
poszukaj na internecie Cd-Keya albo wpisz bylajaki bo niekiedy tak jest


_________________
Regards
L3oN

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 20:45 
Cytuj  
L3oN napisał(a):
poszukaj na internecie Cd-Keya albo wpisz bylajaki bo niekiedy tak jest


hahahahahaha

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 15:32 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Nie wiem kto to wydaje w Polsce. U mnie na pudelku nic nie napisali. W kazdym razie na folii mialem okragla naklejke w jezyku polskim, jesli na Twoim jej nie ma, to moze rzeczywiscie sprzedawca wyjal klucz i sam zafoliowal. Jak nazywal sie sprzedawca? Bo ja tez kupowalem na allegro i wszystko bylo ok.


Naklejka byla w nienaruszonym stanie, podobnie jak folia.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 17:27 
Cytuj  
no to pozostaje zwrot :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 4
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 08:38 
Cytuj  
Nie wiem czy już rozwiązałeś problem CD - Keya więc na wszelki wypadek odpowiadam :lol: product key = CD- key = ascount key (lub ascount code czy coś w tym rodzaju - dawno rejestrowałem więc nie pamiętam). Wpisujesz przy rejestracji kod aktywacyjny (jest na oddzielnej karcie to ten na 40 dni) i po bólu. To taka zmyła codemaster :P NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO jak CD-key. W Polsce dystrybutorem Lotro jest chyba empik.


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, 08:56 przez kaspi, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 08:48 
Cytuj  
Wyglada na sporego pecha.
Reklamowac mozna jesli ma sie rachunek itp ale wsumie jak oni do tego podejda raczej powiedza ze keya wyjales i sciemniasz... :/

Zadzwon do rendomowego empiku i zapytaj.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 18:18 
Cytuj  
U mnie tez byly jaja tego typu, mianowicie jak kupilem w empiku Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth - zafoliowany, naklejki od dystrybutora, wszystko ladnie. Otwieram pudelko a w srodku karteczka z jakimis rubryczkami i informacja: Oblivion pozyczony dnia xx.xx.xx, oddany xx.xx.xx. Myslalem ze padne.


_________________
[ i rooted crap here ]

*

Posty: 70
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 17:19 
Cytuj  
Najprawdopodobniej w obu przypadkach ktos kupol gre, wyjal co trzeba, zafoliowal i zwrocil na zasadach rekojmi. Produkt wrocil na polke i czekal az kupi ko jakis pechowiec.

To tylko czyste domysly ale chyba innej mozliwosci nie ma. Niemozliwe, zeby w firmie produkujacej ktos zrobil takie jaja.

Na przyszlosc - kupic, rozpakowac przy sprzedawcy (nim sie odejdzie od kasy), jak cos sie nie zgadza - musza wymienic badz zwrocic kase.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 18:05 
Cytuj  
Pinki napisał(a):
Najprawdopodobniej w obu przypadkach ktos kupol gre, wyjal co trzeba, zafoliowal i zwrocil na zasadach rekojmi. Produkt wrocil na polke i czekal az kupi ko jakis pechowiec.

To tylko czyste domysly ale chyba innej mozliwosci nie ma. Niemozliwe, zeby w firmie produkujacej ktos zrobil takie jaja.

Na przyszlosc - kupic, rozpakowac przy sprzedawcy (nim sie odejdzie od kasy), jak cos sie nie zgadza - musza wymienic badz zwrocic kase.


Bez sensu, mogl wpisac kod a kartke zostawic a nie zabierac. :]


_________________
@polygamia

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 21:45 
Cytuj  
Kiedys mialem podobna przygode robiac zakupy przez internet. Zamowilem gre na NDSa. Przyslali mi zafoliowane pudelko. Tyle, ze bez carta z gra w srodku. Pierwsza mysl - no tak jestem 200 zl do tylu, bo przeciez pomysla, ze sam wyjalem gre. Mimo wszystko zadzwonilem i przedstawilem problem. Przeprosili mnie za klopot i przyslali gre priorytetem. Nie zaszkodzi sprobowac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.