mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 13.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 21:58 
Cytuj  
Pogadamy? Jakieś spostrzeżenia?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 22:19 
Cytuj  
Tych gier kompletnie nie ma co porównywać ponieważ WAR jest nastawiony na RvR a LotRO na PvE.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 112
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2008, 22:06 
Cytuj  
Grałem w to i to.
Tak jak mówi TobiAlex tych gier nie da się porównać. Szczerze lepiej się bawię przy Warze jednak myślę, że to zależy od oczekiwań: pvp vs pve.
W Lotrze masz zerowe pvp i całkiem fajne, ciekawe pve. Doszedłem jednak jedną postacią do max lvla i nie miałem co za bardzo dalej robić.
W Warze masz dość przeciętne pve (mnie się nawet podoba ale różne głosy słyszałem) i całkiem niezłe pvp. Jest dość emocjonujące nawet na początku, grając z losowymi partnerami. :wink:
Co do podobieństw to chyba tylko tyle, że obie gry są dobrymi produkcjami. :lol:


_________________
http://shikashi.mybrute.com

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 18:45 
Cytuj  
Po dluzszym graniu pvp w warze (rvr) jest po prostu nudne i wrecz zniechceca do gry jak order ma enga z hilem i bw wtedy niezaleznie od skladu destro ma pojechane. pvp w lotro dzieki temu ze etten jest wielkie i z reguly rajdu sa mniej wiecej rowne nie ma sytuacji jak w warze, ze zerg orderu 80 vs destro 40.

Pozatym itemizacja LOTRO +++ war wielki jebany minus jak chcesz miec gear pvp to zapomnij szansa na czesc seta tylko ze zlotej torby po zabiciu lorda przy siegu keepa. szansa(1 torba na 30-60 osob) dosc znikoma na wygrana. Wiec trzeba latac braki sprzetem pve ,a wiec trza chodzic na instancje. Trza miec 2-5 czesci ruin seta(z pq zlote torby- szansa na wygrana wieksza ,ale nie znam nikogo z calym setem) albo 2-5 devastator ,zeby moc klepac bosy w bastion. Jak tam sie uzbiera seta bloodlorda to mozna klepac bosy w miescie tam leci sentinel i on pozwoli klepac bosy w lost vale. Kazda czesc seta daje -10% mniej dmg wiec trza miec odpowiedni set ,zeby moc robic dana instancje jak sie go nie ma to ...

War to gra pvp/rvr i brak nagrod za trzepanie renow rank to MEGA FAIL.
(mozna kupic rekawiczki, buty leca z graczy reszta to zlote torby z lordow w ktorych moga byc czesci setu ,ale nie musza)
Generalnie system loot i itemizacja pvp rozpierdolily wara i jesli tego szybko nie zmienia to bedzie powtorka AOC a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:50 
Cytuj  
Cytuj:
Generalnie system loot i itemizacja pvp rozpierdolily wara i jesli tego szybko nie zmienia to bedzie powtorka AOC a.

End game itemy z w aoC sa fajne.
Failem AoC było to ze modele armoroz przedzialu 1-79lvl wogole sie od siebie grafika nie roznily. Tylko zmieniona textura była...

Ale PvP armory i Culture Crafting naprawde robi wrazenie. I taki Set Demonologist, jest poprostu sliczny. (ma naprawde swoj klimat starozytnego Egiptu).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 20:05 
Cytuj  
mały konkurs, w jakim kolejnym dziale forum warhameron będzie płakał o pvp sety w WARze

a) FFXI
b) SWG
c) WoW
d) Pogawędki

wśród osób które trafnie wytypują dział wylosowany zostanie pro l33t peeweepee set w dowolnej darmowej chińskiej grze mmo!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 21:03 
Cytuj  
FFXI :P Tam już jest topic o war, a on jeszcze nic nie napisał :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.