mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 22:34 
Cytuj  
Od 18 listopada bedzie sie mozna cieszyc 1 dodatkiem do lotro, a w nim masa zmian na +
http://moria.lotro.com/ stronka us (mozna sobie zrobic mieczyk na probe )
http://forums.lotro.com/showthread.php?t=169913 Gildie crafterskie

http://community.lotro-europe.com/news. ... %20Diaries Legendary i artefakty

http://lotrovault.ign.com/View.php?view=Expansions.List

http://community.lotro-europe.com/news. ... %20Diaries PVMP frepy

http://community.codemasters.com/forum/ ... p?t=317508 PVMP crepy

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:49 
Cytuj  
Nowy dodatek juz jest, zapowiada sie naprawde fajnie.

LOTRO robi sie coraz bardziej rozbudowana gra, wg. mnie to w tej chwili najlepsza gra PvE na rynku (szkoda ze tylko PvE...). Monsterplay jest ok, ale to taka troche gra w grze.

Mam nawet oplacona subskrypce do marca, ale WAR mnie tak wciagnal, ze zwiedzanie Morii pewnie bede musial odlozyc na przyszly rok.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 17:06 
Cytuj  
btw, ludzie narzekaja na populacje na serwerach, a nikt odpowiedzialny za nie nie udostepnia niestety zadnych numerkow. Przed AOC i WAR wiesc gminna niosla, ze subskrybentow bylo w sumie ok. miliona, natomiast inne zrodla podaja obecnie ok. 250k. Jak to wyglada rzeczywiscie? Gra daje rade, czy jako kolejny tytul Turbine jest na wykonczeniu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 17:13 
Cytuj  
Jak gralem regularnie (jakies pol roku temu) to ludzi bylo duzo, dosc czesto wychodzily nowe booki, nolife'y sie w tej grze nudzily, ale dla casuali contentu wystarczalo.

Ostatnio bylo pustawo jak zagladalem czasem.

Nie mam pojecia jak bedzie wygladalo po wyjsciu Morii, pewnie sporo ludzi wroci.
Niepokojacy jest brak jakiejs wiekszej akcji marketingowej. Oczywiscie ten kto sie interesuje LOTRO ten wie, ze dzis wychodzi dodatek, ale mniej zorietowani chyba nie maja skad sie o tym dowiedziec.

Zal byloby mi tej gry gdyby miala umrzec, bo jest naprawde porzadnie przygotowana, no i to Tolkien w koncu. :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 09:46 
Cytuj  
Ja tez bym zalowal.
Kiedys pogralem troche w bete i bardzo mi sie spodobalo w zasadzie. Kilka rzeczy bylo do poprawy, ale generalnie to byla beta.

Mam inne gry do grania atm, ale popykalbym i w kerbirskiego LOTRO... tylko jeszcze nie teraz. Po prostu za duzo headow jest do jebania w innych grach, zebym gral w cos gdzie nie moge. Ale kiedys chcialbym tbh.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 13:10 
Cytuj  
NA servie snowbourn po prostu jest tłok. W dzien ciezko robic q bo na 1 mobka 10-20 osob czycha. Nowych questow masa, nowych deedow chyba kolo 600. Kilkanascie nowych instancji 3 osobowych. Poprawili graficzke, lotro jest jeszcze piekniejsze. Podniesli poziom trudnosci w grze, nerfneli praktycznie kazda klase obnizyli resisty, teraz chwila nie uwagi i zwykle mobki moga ubic. Generalnie jak narazie content ktory zobaczylem( instancje q, deedy craft oraz nowy system legendary itemow) bije to co widzialem w warze i wydaje mi sie ,ze jest tego wiecej niz w wotlk.
Polecam LOTRO to teraz uber number one wsrod pve gier.

On Friday morning, (21st November) we will be bringing Maiar game server down for approximately 30 minutes. This extra maintenance time is to allow us to increase the hardware, adding additional capacity to this game world.

Jeden minus własnie w godzinach szczytu sa lagi w miejscach gdzie siedzi w pip ludzi. Do lotor wrociło tak na oko 99% co grali + doszło sporo nowych. A maniacy w pl moga nabuc morie pudelkowa tylko z zagranicy bo LEM dało ciala.(Mozna wersje digital za 93 zl nabyc)


http://community.codemasters.com/forum/ ... ge=1&pp=10 dla tych ,których interesuje co nowego w morii doszło.

Jesli chodzi o nowe instancje to jest blad. w patch notes jest ,ze sa 2 ja znalazlem juz 8 ,a to dopiero poczatek morii. Zanosi sie na kilka miechow dobrej rozrywki z lotro.

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 14:01 
Cytuj  
a tak zapytam o morie, dodatek ma 1 month free included ?

Ez.


Posty: 14
Dołączył(a): 5.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 14:42 
Cytuj  
Jak lotro sie ma do everquest2?
Bo widze ze tu wszyscy mowia ze w pve to No.1, podczas gdy na zagranicznych forach to eq2 jest stawiane na tym miejscu.
Gdybym mial sie przesiac na lotro z eq2 to bede mial co robic? Czy wszyscy siedza w morii a ja sam w calym srodziemiu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 14:55 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
NA servie snowbourn po prostu jest tłok. W dzien ciezko robic q bo na 1 mobka 10-20 osob czycha. Nowych questow masa, nowych deedow chyba kolo 600. Kilkanascie nowych instancji 3 osobowych. Poprawili graficzke, lotro jest jeszcze piekniejsze. Podniesli poziom trudnosci w grze, nerfneli praktycznie kazda klase obnizyli resisty, teraz chwila nie uwagi i zwykle mobki moga ubic. Generalnie jak narazie content ktory zobaczylem( instancje q, deedy craft oraz nowy system legendary itemow) bije to co widzialem w warze i wydaje mi sie ,ze jest tego wiecej niz w wotlk.
Polecam LOTRO to teraz uber number one wsrod pve gier.



Od momentu wyjscia byl nr 1, naprawde super dopracowana pve gra. Jak ktos mowi, ze mmo w momencie relase musi miec bledy to LOTRO jest tego zaprzeczeniem.
Ludzie tylko troche narzekali na brak contentu po zrobieniu lvl 50. Jak ktos teraz zaczyna to ma zabawe na dlugie miesiace.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 14:58 
Cytuj  
a bawil sie ktos pvp? wprowadzili jakies zmiany w mvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 15:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a bawil sie ktos pvp? wprowadzili jakies zmiany w mvp?


Wprowadzili sporo zmian, ale nie testowalem.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 16:21 
Cytuj  
w pvmp masa zmian w patch notes jest opis, dodatkowo za 2 miechy next free dodatek a w nim miedzy innymi nowy battle ground do pvmp.

content teraz ktory jest wydaje mi sie ze styknie na 2-4 miechy zanim sie wszystko zrobi ,a w tym czasie dojda 1-2 free dodatki wiec i zabawa sie wydluzy o miesiac ,dwa.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 12:14 
Cytuj  
Czy posiadanie MoM jest bezwzglednie potrzebne przy lvlowaniu nowego toona? Zbieram sie do resubskrypcji LOTRO jednak nie chce mi sie jeszcze inwestowac w dodatek ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 12:43 
Cytuj  
Powyzej 50lvl tak lub jesli chcesz zaczac jedna z 2 nowych klas.

Do 50 lvla nie potrzeba dodatku


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 gru 2008, 01:22 
Cytuj  
Ja mam inne pytanie ,kiedys gralem w lotra ale czy zeby grac wardenem trzeba cos miec juz na koncie (cos ala DK w wowie) czy jak kupie gre z MOria na czystym acc bede mogl zrobic ta klase

No i jak daje rade w pvp , wiem ze jest klasa tankujaca ale cos w pvp dziala ? czy bardziej niszowa klasa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2008, 08:35 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
(...) czy jak kupie gre z MOria na czystym acc bede mogl zrobic ta klase(...)

Tak.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2009, 14:37 
Cytuj  
Wróciłem sobie pobiegać - Rune Keeperem.

Po hektolitrach krwi w WAR-rze to dobra odskocznia do spokojnego PvE :)

ps. Snowbourn - Shillorin (jakby ktos potrzebowal fellowshipa).


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.