mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 10:21 
Cytuj  
Podobno jest dramat z tym patchem na US serverach. Rewelacja dnia jest logowanie sie graczy przy pomocy swojego loginu na konta zupelnie innych graczy ...

T.


Posty: 46
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 00:24 
Cytuj  
Cytuj:
Niestety nie jestem w stanie napisać jak się to dokładnie odbywa, bo mam już wykupione i mam to nieaktywne, ale mniej więcej tak:

1. Wchodzisz na stronkę: https://cogaccounts.codemasters.com
2. Logujesz się (jak nie masz konta to zakładasz)
3. W lini gdzie masz obrazek z LOTRO w SUBSCRIBTION masz szukasz tego co chcesz (bodajże na samym dole).

Co do samego life-subscribtion to ja wykupiłem nie biorąc pod uwagę oszczędności, bo podejrzewam iż nie będę tyle grał aby suma abonamentów wyniosła te 299$. Nie jestem też jakimś fanem lotro, choć po zobaczeniu ostatniego dodatku bardzo się przekonałem do tego tytułu - tak jak zrobiona jest Moria to po prostu nie można opisać. LifeS jest po prostu bardzo wygodne - płacę raz i gram jak mam czas/ochotę/wenę, bez wyrzutów, że abonament leci a ja w ogóle się nie loguję.


Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czy jest jakakolwiek różnica pomiedzy dwoma opcjami Lifetime offer, które mi się pojawiają po zalogowaniu sie na konto?
Pierwsza z nich, to jest ta nazwijmy ja tradycyjna, wspomniana wyżej, za 299$, natomiast druga nosi tytuł Lifetime Special Offer i kosztuje 125$.
Czy jest to związane z tym darmowym tygodniem, który jest teraz w Codemasters czy jest jakiś inny powód?

125$ brzmi zachęcająco i chyba się skuszę, tylko chciałem się upewnić czy jest w tym jakiś haczyk czy nie i to tylko Codemasters is desperately looking for $$$$ :D

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 07:36 
Cytuj  
125$ jesli jest taka oferta to ja bym sie nie wachał. Za swoją wybuliłem więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 09:47 
Cytuj  
Nie ma zadnego haczyka. Do 10.08 jest promocja, lifetime za pol ceny.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 16:30 
Cytuj  
Wlasnie przegladam mapke i widze ze jednak tworcy gry nie zrezygnowali calkowicie z PVP ?

Ten kawalek PVP mori to jest czy go nie ma ? bo nawet nie wiedzialem ze cos ma byc poza etten ?

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:10 
Cytuj  
Jest o tym mowa od dluzszego czasu ... ale 0 info do dzisiaj o zmianach w pvp , ostatnio na forach lotro.com/eu lotro.com devsi zrobili temat aby gracze wpisali jedna zmiane jaka by chcieli w pvp moze to znak ze next book wprowadzi jakies zmiany do pvp ??(widzialyby mi sie epic BGsy :P)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.