mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 10:44 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
mrynar napisał(a):
Srogi napisał(a):
Gdybym dysponowal odpowiednimi funduszami to pewnie kupilbym sobie dozywotnia subskrypcje :-)


Ja zaluje ze nie kupilem dwa lata temu... (kupilem tylko zonie). Teraz chyba nawet nie jest dostepna... Moze na rocznice znowu bedzie.
Jest dostępna cały czas za 299$. Jakiś czas temu sam sobie kupiłem ;)


A mógłbyś podać dokładne info gdzie taką subskrypcje (lifetime) zakupić w formie dla zwykłego laika w tej kwestii, czyli wchodzisz tu i tu i tam masz opcje i klikasz to i to, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam


_________________
http://www.youtube.com/kpszczola

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 12:21 
Cytuj  
No tak ale 299usd teraz a rok temu to ehem, roznica.

Co prawda dla ludzi, ktorzy graja ponad 2 lata jest to oplacalna inwestycja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 14:38 
Cytuj  
Nie sadzilem ze sa ludzie ktorzy dadza 1000 za granie :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 14:48 
Cytuj  
jesli kupisz specjal edycje(kolekcjonerke) morii to dostaniesz kod na lifetime do lotro i nie za 299$ ale za 199$. 299 to normalna cena dla tych co nie maja kolekcjonerki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 14:49 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Nie sadzilem ze sa ludzie ktorzy dadza 1000 za granie :)


Niektorzy daja za granie duzo wiecej. Policz sobie:

3 x 12 x 50 zl albo 4 x 12 x 50 zl

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 14:50 
Cytuj  
Takie rzeczy to tylko dla prawdziwych wyjadaczy ;)

@UP

Zgadza się, ale jednorazowo, a w rozciaglosci na 2-3 lata to jakos inaczej to wyglada


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 15:05 
Cytuj  
hehehe to jak z reklamą telewizji cyfrowej - pakiety od 1zł dziennie ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2009, 16:53 
Cytuj  
ShaggY73 napisał(a):
Kassei napisał(a):
mrynar napisał(a):
Srogi napisał(a):
Gdybym dysponowal odpowiednimi funduszami to pewnie kupilbym sobie dozywotnia subskrypcje :-)


Ja zaluje ze nie kupilem dwa lata temu... (kupilem tylko zonie). Teraz chyba nawet nie jest dostepna... Moze na rocznice znowu bedzie.
Jest dostępna cały czas za 299$. Jakiś czas temu sam sobie kupiłem ;)


A mógłbyś podać dokładne info gdzie taką subskrypcje (lifetime) zakupić w formie dla zwykłego laika w tej kwestii, czyli wchodzisz tu i tu i tam masz opcje i klikasz to i to, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam


Niestety nie jestem w stanie napisać jak się to dokładnie odbywa, bo mam już wykupione i mam to nieaktywne, ale mniej więcej tak:

1. Wchodzisz na stronkę: https://cogaccounts.codemasters.com
2. Logujesz się (jak nie masz konta to zakładasz)
3. W lini gdzie masz obrazek z LOTRO w SUBSCRIBTION masz szukasz tego co chcesz (bodajże na samym dole).

Co do samego life-subscribtion to ja wykupiłem nie biorąc pod uwagę oszczędności, bo podejrzewam iż nie będę tyle grał aby suma abonamentów wyniosła te 299$. Nie jestem też jakimś fanem lotro, choć po zobaczeniu ostatniego dodatku bardzo się przekonałem do tego tytułu - tak jak zrobiona jest Moria to po prostu nie można opisać. LifeS jest po prostu bardzo wygodne - płacę raz i gram jak mam czas/ochotę/wenę, bez wyrzutów, że abonament leci a ja w ogóle się nie loguję.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2009, 10:17 
Cytuj  
Nowy event : Spring Festival

Dla zainteresowanych > CLICK!


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2009, 19:12 
Cytuj  
Nastepny dodatek zwać sie bedzie Raiders of Rohan, prace nad nim już trwają podobno ma byc szybciej niż moria wiec moze jeszcze w tym roku :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 13:31 
Cytuj  
Doszly mnie takie sluchy rowniez.

Podobno 08/09 tego roku. Czekam z niecierpliwoscia, choc moj lorek dopiero na 57


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 10:10 
Cytuj  
Najnowsze info :

Cytuj:
Book 8 is knocking on our door. Last week we wrote about GUARDIAN BOOK 8 CORRECTIONS and today there are some new information from Turbine's conference call:

* According to Jeffrey Steefel, the new Book 8 content patch will bring players many new small party-based instances.
* Later on in the year, players will get the opportunity to explore deeper into the southern Mirkwood area, focusing mainly on the city of Dol Guldur.
* Southern Mirkwood is not the only new area content coming this year.
* The Dwarves and Elves were asked to come back to Moria because of an "unrest" that is happening within the mines. A return to Khazad-dum!
* A major game mechanic being introduced later this year will be known as Skirmishes.They're described as dynamic instances that are aware of the party's size, and they respond accordingly, in relation to how big or small the party is. They are also repeatable, and will have multiple objectives that will give you enough incentive to do them multiple times with different sized groups.
* Plus, customizable soldiers that you can train and bring into these skirmishes.
* The level cap will increase by year's end,
* New Summer Festival will be coming with Book 8.
* Book 8 comes in June 2009


Pewnym jest ze w tym roku dostaniemy nowy dodatek :D


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 16:17 
Cytuj  
Ta dodatek potwierdzony prawie na bank pod koniec roku(bo lev cap podniesiony do 70 lev to raczej dodatek niż book) z jednej strony to fajnie, ale z drugiej troche zniechęca do zdobywania wypas itemków bo za pół roku bedą one do wywalenia. W b8 ma dojść duża instancja jak rift i podobno ma byc bardzo trudna(duzo wiekszy gloom niż na łoczerze ) w takim przypadku większośc gildi nie wyczyści tej instancji do konca przed nowym dodatkiem. Pomysł z zołnierzami, których możem szkolic ubrać wypasiony jak zrobia taktyczne walki to lotro bedzie dopiero wypasem, osobiscie kocham gry taktyczne takie jak final fantasy tactic, ogre tactic itp. A z dodatkiem pewnie się spieszą bo chcą kase wyciagnąć zanim ludzie pouciekają do innych gier zapowiedzianych na koniec roku, pozyjem zobaczym :D

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2009, 23:01 
Cytuj  
With Book 8 somewhere on the horizon there has been quite a bit of discussion regarding the next raid, which a lot of people seem to think will be Dol Guldur. I personally think that it’s very unlikely given that it would require a new region to be opened up. Since a new region was opened in Book 7, it’s doubtful that they would be doing it again in Book 8.

I personally think that based on previous dev comments, the new raid will be in the Shadowed Cave in eastern Foundations of Stone.

Anyways, I was curious on where other people think Book 8 and future books and expansions will take us.

Based on things I've read, how I've seen the game progress so far, and Turbine's plans for an annual expansion here's the direction I expect the game to take.

Book 8: Shadowed Cave is released as a new multi-boss raid. A new instance cluster around Moria (that includes the mysterious door in the Waterworks and the 3rd door by FG and the Forges) is released in Moria. The Moria storyline regarding the mysterious fungal plague is resolved.

Book 9: New Zone: South-Western Mirkwood. The region of Mirkwood across the Anduin from Lothlorien is released as a new playable area. It will focus on Lothlorien's efforts against the growing threat of Dol Guldur. The region will be similar to Evendim (without the Lake) in concept; large region with a closed-off future raid area.

Book 10: Dol Guldur raid area opened in South-West Mirkwood. The Mines of Moria storyline is resolved and brought to a close.

2009 Expansion: Rohan: The Fellowship (most of them) travels to Rohan. Rohan and Fangorn Forest are opened up. The new volume will focus on the tension between Rohan and Isengard.

2010 Expansion: Gondor: Most of the fellowship travels to Gondor. Gondor and the regions near the border of Mordor are opened. The story will focus on the growing conflict and looming war between Gondor and Mordor. The storyline of the Lord of the Rings is brought to a close.

2011 Expansion: There and Back Again. Just in time for the release of the first new Hobbit movie, an expansion is released opening the regions in the Hobbit including Northern Mirkwood and the Lonely Mountain. Storyline will most likely focus on tensions with orcs/goblins in the Grey Mountains or dragons/drakes in the Withered Heath.

2012 Expansion: Mordor. Mordor is finally opened. Now that Sauron is gone, players will now get to explore Moria and help clean up the mess and remaining baddies. One of Sauron's former underlings attempts to claim Sauron's vacant throne perhaps.

==================================================
nie rozumiem tylko na czym ma polegac ta opcja z zolnierzami ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 13:42 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
==
nie rozumiem tylko na czym ma polegac ta opcja z zolnierzami ??


Z tego co wyczytalem/slyszalem bedzie to wygladalo mniej wiecej tak.

Tworzysz sobie armie ( nie wiem o jakiej liczbie ) [ wyglad/statystyki ]
Nastepnie ja trenujesz w roznych instancjach ( specjalnie do tego stworzonych )

Rola gracza polega w glownej mierze na dowodzeniu tymi jednostkami - element RTS? Hmmm

Co do Skirmish, prawdopodobnie bedziemy tutaj walczyc swoimi "armiami" z innymi graczami.

To tyle, "plotek" z mojej strony.


_________________
Obrazek

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 18:31 
Cytuj  
Yyy, jakie armie? Skirmash to instancje bitewne, w stylu Battle of Lorien albo tych z Angmaru. Dynamicznie dostosowuja sie do druzyny (do liczby uczestnikow i ich profesji).
Bedzie mozna tez dobrac sobie henchmana/ow jesli zywych graczy nie ma w poblizu. To by bylo na tyle, jesli chodzo o "armie".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 09:22 
Cytuj  
Book 8 na serverach EU 25 czerwca?

Source


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 19:25 
Cytuj  
Jutro od 8-16 naszego czasu przerwa na patchowanie serwerów.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 15:04 
Cytuj  
Jak to zwykle bywa, data wydania Book 8 zostala przelozona.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 08:33 
Cytuj  
@UP

Powodem tego sa płaczki, ktore na forum krzyczaly ze nie chca booka 8 bez hotfix'a Hmm...

BTW, dzis na amerykanskich servarach wprowadzaja tego hotfixa.

Co do EU, prawdopodobnie update pojawi sie w poniedzialek/wtorek.


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.