mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 20:31 
Cytuj  
Witam,
Grałem w lotro ładnie ponad rok temu jak nie lepiej. Chciałem ponownie odwiedzić tą piękną krainkę ale za cholerę nie mogłem sobie przypomieć nazwy konta czy passa ;/
Odwiedzając stronę https://cogaccounts.codemasters.com/ znalazłem opcję 'Forgotten your password or username?' podałem im co tam trzeba czyli maila, data urodzenia i odpowiedz na pytania na co oni powiedzieli : Thank you for your request. You'll receive an email from us shortly. Please activate your account using the email in the next 15 minutes.

No i tak siedzę na tym mailu a tu ni śłuchu ni widu po jakiejs odpowiedzi ;/ Myślałem że może wrzucą to jako SPAM, ale nie ... Znając życie to może wina darmowego badziewnego maila na onet.pl ;/
Ale znalazłem również opcję 'For technical or billing issues please contact COG customer support' gdzie opisałem moją sytuację.
Automatycznego maila z odp. dostałem odrazu:
You must REPLY to this email if the answer to your query is not listed below and you need more help (do not use the same form as you will receive this auto-reply again).

Please check the contents of this mail to see if your problem is covered before replying. If your problem is not dealt with below, please reply to the email and we will look into your issue for you. There is no need to re-state your query, just let us know that you need more help, however you MUST reply to this email if you need more help.

1) If you have registered on our COG system and have not received your activation email, make sure that the mail has not been stopped by any SPAM filter that you are using. You can also request another activation email, by trying to log on to your account.
itd.

No i oczywiscie :
6) If you have forgotten your username and/or password, you will need to:

a) Go to the COG website - http://www.codemasters.com/cog
b) Click on "Forgotten your password or username? Click here" link
c) Enter the email address that you originally setup with your COG account, and your date of birth
d) Enter your secret answer
e) Check your email account for a confirmation email to confirm that this has taken place, and click on the link within that email
f) Your username will then be displayed and the possibility to reset the password.

No i teraz sam nie wiem co mam już zrobić bo jak by nie patrzeć 2 dzien czekam :/ można się do nich dodzwonić jakoś telefonicznie możę ?? Paniętam że in-game GMowie gadali nawet po naszemu ^^

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 20:32 
Cytuj  
Resetuj kilka razy z rzedu.

COGA obciaga druta jesli chodzi o predkosc dzialania ich serwisu.

Mi w koncu przyszedl email jak juz zalozylem nowe konto HEHE.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 21:31 
Cytuj  
Mam dokaldnie ten sam klopot ,kupilem gre w dniu premiery pogralem i na rok zapomnialem ,,,;/ pisalem im maile itd. podawalem wszsytko i nic do dzisiaj

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 07:32 
Cytuj  
Podejrzewam, że może być to problem z samym kontem e-mail. Kilka dni temu rejestrowałem żonie triala podając konto e-mail na wp.pl i do dziś nie mam żadnej wiadomości, chociaż kilka razy uruchamiałem resend ze strony COG.

Natomiast, gdy założyłem nowe konto i podałem adres konta założonego na gmail.com, wiadomość potwierdzającą miałem po minucie. Tak samo nie miałem żadnego problemu używając mojego starego konta, które mam zarejestrowane na firmowym serwerze e-mail.

Pozostaje chyba tylko katowanie supportu o pomoc w odzyskaniu danych logowania, ewentualnie zmiany adresu e-mail.


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 08:14 
Cytuj  
Pół nocy spamowałem im 'Forgotten your password or username?' ale nie szczególnie przniosło efekty jak i kolejny mail do suportu :( Z dobrych rzeczy ze znalazłem cd keya i moge zawojowac swiat :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 08:24 
Cytuj  
Na kontach gmail (mam inne konto dla kazdej gry mmo) nie ma problemow z COGA.


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 08:27 
Cytuj  
człowiek był młody i gupi że na jakimś onecie maila zakładał ;( Pytanie jak to teraz odkręcić. Nie chodzi tu o kasę bo lotro podstawa + dodatek to jeszcze życiowa cena, ale mam tam 2x50 lvl i zależy mi na tych charach :(

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 12:06 
Cytuj  
Moze uderz do onetu oni raczej dostali, ale nie przepuscili do ciebie chyba jedyny ratunek, or moze masz wlaczone kasowanie spamu od razu i traktuje cog mejle jako spam ? Ja osobisie uzywam oneta i do mnie all dochodzi z codemasters. Do innych gier to gmail bo pewniejszy.


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 12:45 
Cytuj  
Thank you for submitting your recent request to Codemasters Customer Services concerning Lord of the Rings Online.

Please be aware that the game and COG system are case sensitive for both username and password.
According to our records, your username is:

XXXXX :wink:

Also, we have randomly generated a new password for this account.
Please check this inbox for a separate email from Codemasters with the information you require.
We advise you check / amend your date of birth and secret question / answer so that you can retrieve your password again in the future.

Hope this helps

If you need further assistance, please reply to this email and INCLUDE THIS LINE IN YOUR REPLY:-

XXXXX

Or include the entire text of this email.

Kind regards
Dominic
Codemasters Customer Services


Przed chwilką dostałem :) Czyli teraz musze im podac moje dane tak ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 12:57 
Cytuj  
Nie.

Zostalo wygenerowane dla Ciebie nowe haslo i otrzymasz je w kolejnym emailu.

Also, we have randomly generated a new password for this account.
Please check this inbox for a separate email from Codemasters with the information you require.


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 18:24 
Cytuj  
Dzięki Oyci3C :)
Tak może i wygenerowali nowego passa ale maila z nim wysłać nadal nie chca :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2009, 21:33 
Cytuj  
Moze na to za pozno ale...

Zaloz sobie konto na gmail, masz tam opcje dokumentow, stworz sobie arkusz kalkulacyjny i zapisuj tam wszystkie inne konta pocztowe, hasla itd. do mmo i innych gierek.

Simple i zawsze masz na miejscu.


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 13:47 
Cytuj  
Oyci3C jak myślisz spamowac dalej zeby dostac tego passa ? Bo nie przysłali jeszcze :(

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 14:53 
Cytuj  
Jesli nie dostales hasla wczesniej, to teraz tez raczej nie dostaniesz. Zaloguj sie na poczte przez www i zajrzyj do spamboxa - moze tam trafily te maile.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 19:11 
Cytuj  
Mozesz tez wystosowac maila do COGA z innego konta (gmail) podajac problem, ze nie dochodza mailika na domene z free email boxami od COGA.


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 20:31 
Cytuj  
Założyłem sobie maila na gmailu, i nowe konto na cog ale na tym darmowym trialu z nadzieją że może uderze ingame do jakiegos GM ale gdy sie loguje wyskakuje problem o tresci :
lotroclien.exe - Nie można znaleźć składnika.
Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono dxdx9_33.dll. Pownowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.
Jak nie urok to... już naprawde :/ Nie mam wgranego dodatku jedynie podstawe + te wszystkie pacze mi się ściągały. Co myślicie ??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 20:35 
Cytuj  
Myslimy, ze powinienes przeinstalowac DirectX.


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2009, 21:17 
Cytuj  
Działa ^^ dobra napisałem do GM może oni poradza :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.