mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 14:16 
Cytuj  
No mnie dodatek tez nie przekonal za bardzo.

Raczej robie zalegle rzeczy, w nowe sie bawie mniej. Poza tym w Dunland mam lag czesto i mnie wywala. :/ Ogolnie widac, ze to zrobili malym kosztem. Nawet niektore muzyczki sa ze starych krain, jest nowy tier craftu, ale nawet im sie przepisow nie chcialo robic i zrobili jeden set: 2 rzeczy na 66, dwie na 68, dwie na 70. Zal kurwa. Poza tym na szczescie sa oczywiscie sety gildiowe.
Ogolnie to questy, questy, questy.

Nie widzialem gap of rohan i isengardu. moze tam jest ciekawiej.

Zeby nie bylo ciagle gra mi sie dobrze (nie widze fajniejszej gry na rynku), ale tak jak mowilem robie zalegle rzeczy i czekam na nowe patche. Jak wbije 75 to tez pewnie pochodze na pvp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 14:35 
Cytuj  
Inne pytanie... obejrze sobie te zony ingame i zdecysuje... jak beda ladne graficznie to kupie. : ) Mozna tam wejsc postacia? Mam VIP jakby co. :) NIEW bedzie questow tego jestem swiadomy ale chcialem zapytac czy nie zatrzyma mnie niewidzialna bariera, ewentualnie czy nie trzeba skonczyc jakis Epic zeby wejsc (jak w Morii).

Chce pozwiedzac.... da sie? Zebym czasu nie tracil bo porsdrozowanie w LOTRO o szybkich nie nalezy. :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 14:58 
Cytuj  
Każdy może wejść prawie wszędzie nawe na koncie free( jak go nikt nie ubije). Spokojnie mozna sobie pozwiedzać (ale isengardu od środka solo się bez zrobienia booka nie da pozwiedzać. Jak inni gracze pulna straż to wtedy mozna przejść.)

Dodatek nie jest zły, ale nie jest jeszcze dokończony. W grudniu maja być zaległe instancje i rajd, przynajmniej jeden epic book i niezdziwię się jak dojdzie zaległa zaona(gap of rohan strasznie małe). Sporo questów i npc ów jest poukrywanych, łatwo przegapić i wtedy questy kończą się na 74 lev. Sensowe itemy lecą w skirmish rajdach(ubranie dla każdej klasy chyba lepsze niż podstawowy set za s4m no i świetna bizuteria + inny sprzęt). Najlepszy secik jest za pvmp , 80% czasu grając w Lotro spędzam na etten(creepy nie sa już mięsem armatnim z high rank ami jest uber ciezko wygrać, a z reguły się wtapia)

Dodam ,że craft jest troszkę ciekawszy no i itemy z craftu co niektóre przebijaja wszystkie inne. Epic book jest jednym z ciekawszych(30 czapterów)


Ostatnio edytowano 30 paź 2011, 15:06 przez warhameron, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 14:58 
Cytuj  
Zadnych questow nie trzeba robic zeby wejsc, wydaje mi sie tez, ze kazdy moze chodzic wszedzie (ale nigdy nie testowalem bo zawsze kupuje dodatki przed premiera).

Odrazu mowie Dunland graficznie nie powala, jest do bolu nijakie. Juz chyba Enedwaith jest ciekawsze. Widac, ze w tej chwili w turbine sily informatyczne sa przerzucone gdzieindziej. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 13:25 
Cytuj  
Dzieki za odpowiedzi. Zdecydowalem sie ze przezyje bez dodatku i nie kupie go teraz. Rzeczywiscie jest slaby. Szkoda ze LOTRO tak podupadlo po przejsciu na F2P i mimo ze maja podobno 3x wiecej przychodu update'y to nadal "zal.pl" i jakosciowo i ilosciowo i "czasowo".

Poczekam na przecene tego dodatku albo najlepiej to poczekam sobie 6 lat i zagram znowu jak juz dojda (moze) do Mordoru. :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 13:44 
Cytuj  
3 x więcej mieli jakoś stosunkowo krótko po przejściu na f2p jak był mega-rush na Lotro + masę starych graczy też wróciło obczaić.

Jak przestawałem grać to już ludzi było zauważalnie mniej niż w początkowych 2-3 miesiącach przynajmniej na moim serwerze.

Od tamtego czasu nic nie słychać nt. przychodów nie mówiąc o poziomie zysków, także ciężko powiedzieć jak jest teraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 17:01 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dzieki za odpowiedzi. Zdecydowalem sie ze przezyje bez dodatku i nie kupie go teraz. Rzeczywiscie jest slaby. Szkoda ze LOTRO tak podupadlo po przejsciu na F2P i mimo ze maja podobno 3x wiecej przychodu update'y to nadal "zal.pl" i jakosciowo i ilosciowo i "czasowo".

Poczekam na przecene tego dodatku albo najlepiej to poczekam sobie 6 lat i zagram znowu jak juz dojda (moze) do Mordoru. :)

W DDO upadku jakosci nie widać.
Widać bardziej im się opłaca rozwijać DDO niż LOTRO ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2011, 19:01 
Cytuj  
Co wy tam płaczecie :D
Podali ,że to najlepiej sprzedany dodatek do Lotro(ilość i kasa). Graczy jest masa (snowbourn 900-1000 na globalu wieczorami). Na etten sporo ludzi od samego rana do poźnych godzin w nocy. Dodatek jest słabszy niż moria ,ale lepszy niż mIrkwood. Aczkolwiek jak pisałem, pełny to on będzie w grudniu jak wyjdzie 5 instancji epic book + coś może jeszcze. Za to spory minus dla Wb/turbine, bo chcieli wyciągnąć kasę przed swotorem co im się zresztą udało. Nieszystkim podobają się zmiany na etten (mi tez nie wszysto pasuje), ale jedno trza im przyznać przyciagneli nowych graczy po stronie creepow jaki freepow. Jak jeszcze bardziej dopieszczą etten, wydadzą obiecany nowy battleground to będzie pure win ( ?:D)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2011, 08:10 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Dzieki za odpowiedzi. Zdecydowalem sie ze przezyje bez dodatku i nie kupie go teraz. Rzeczywiscie jest slaby. Szkoda ze LOTRO tak podupadlo po przejsciu na F2P i mimo ze maja podobno 3x wiecej przychodu update'y to nadal "zal.pl" i jakosciowo i ilosciowo i "czasowo".

Poczekam na przecene tego dodatku albo najlepiej to poczekam sobie 6 lat i zagram znowu jak juz dojda (moze) do Mordoru. :)

W DDO upadku jakosci nie widać.
Widać bardziej im się opłaca rozwijać DDO niż LOTRO ;p.


W LOTRO upadku tez nie widac. Graczy jest pelno, tyle ze brakuje jakis swiezych pomyslow, nowy dodatek to tak naprawde duzy questpack + pare sensownych ulepszen w mechanice gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 11:53 
Cytuj  
Muze przyznac, ze nowy dodatek od pewnego momentu robi sie naprawde fajny. Ciekawsze questy i watek fabularny, graficznie tez robi sie lepiej. Sam Isengard zajebiscie mi sie podoba!

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 12:24 
Cytuj  
a ja nie widze roznicy jezeli chodzi o jakosc texstur w Dunlandzie/GapOfRohan/Isengard , za to za watek fabularny trzeba dac duzy + bo jest dosc nowy i swiezy jezeli chodzi o lotro

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 13:20 
Cytuj  
Dunland zbytnio się nieróżni od tego co już było, ale Gap of Rohan(lasy /puszcze+ pit of iron) i ISengard są klimatyczne. W nadchodzącym tygodniu zaczną wypuszczać info o piątym updejcie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 13:50 
Cytuj  
Wschodnia czesc Dunland jest bardzo fajnie zrobiona!

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 13:53 
Cytuj  
dalej nie widac nowosci i poprawy engine'a ;/ maja support dx11 a nawet nic z tym nie robia ,lipa
to juz blizzard co dodatek to ulepsza swoj engine , od wygladu spelli bo textury i wszystko inne , a lotro jak wygladalo 4lata temu tak i wyglada dzisiaj :(

anyway oby rzeczywiscie byl wysyp info o Update5 , bo juz sie nudno robi :P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 15:45 
Cytuj  
To tylko moje totalnie subiektywne zdanie bez jakiegoś większego poparcia w faktach, ale wydaje mi się, że Turbine nie będzie chciało inwestować jakiś większych pieniędzy juz w Lotro.

Osobiście nie nastawiałbym się na jakieś większe updaty engine, czy jakieś przyszłe dodatki, które będą większe / lepsze od RoI.

Raczej będzie "więcej tego samego".

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 15:52 
Cytuj  
zadna nowosc , wiadomo to od wyjscia SoM a RoI tylko to potwierdzilo , wystarczy sobie przypomiec poczatki lotro , dodawanie za free duzych krain jak eregion,forochel,evendim ,

Pozniej wyszla Moria naprawde Morie mozna nazwac Expasionem , i zaczelo sie juz dziac cos zlego , failowy SoM (maly ,plytki no i ponad rok czasu jeden raid ,EPIC FAIL) , RoI zapowiadali na ogromny dodatek , ale ja tego nie widze , nie jest to nawet polowa mori , nie ma zadnych nowych ficzerow , no i jeden raid (lol , jeden ecounter! :O) a dodatek kosztowal 100-150zl , smiech

taki blizzard ma dodatki za 100-120zl digitale , ktore daja nowe kontynenty XXrazy wieksze , i na starcie daja z 2-4raidy + 6-8nowych 5manow ...

Tam sie cos zle dzieje , niespelniane obietnice , Moze WB nie chce duzo inwerstowac w lotro ...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 18:37 
Cytuj  
Ostatnio przecie zatrudnili kilkadziesiąt osób, do pracy/rozwoju nad Lotro. Reklamowali, że szukaja ludzi z pomysłami itp właśnie wśród graczy/fanów. Według mnie to oznaka ,że coś się w końcu ruszyło i nowy content będzie częściej wychodził i będzie go więcej.(to pierwszy raz , od 5 lat kiedy zatrudniają ,a nie zwalniaja/przenoszą) WB zwolnił 60 osób z Wb interactive(snowblind> ci co zrobili wojne na północy, może ci ludzie znajda miejse w turbine) Konkurencja wśród f2p rośnie, praktycznie co miech, dwa płatny tytuł przechodzi na f2p (everquest na być w f2p pełną gębą...) . Na bank sporo graczy ucieknie do swtora/gw2, moze to bedzie bodźcem na wypuszczenie contentu, który przynajmniej zaciekawi graczy i skłoni do powrotu na jakis czas.

Było oficjalne info, że roI był największym sukcesem kasowym w historii Turbine, więc może trochę z tych zysków zainwestują... czego sobie życze i wam. Pomimo wielu niedoskonałości i braków Lotro ma to coś i wraca się co jakiś czas do niego na dłużej. Do 2017 maja niby pelną licencje, wiec do tego czasu moze dojdziemy do mordoru.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 19:08 
Cytuj  
jezeli chca sie utrzymac na rynku MMO to beda musieli wydawac konkretny Raid Content co conajmniej 3-4miesiace , aby gracze mieli co robic , i nie jakies 1bossowe ecountery ale cale raid dungeony typu OD

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 19:51 
Cytuj  
No osobiście mam nadzieje na content co 2 miechy.
Instance Finder + epic booka w Updejcie 5. Do tego 5 instancji z RoI..., które teraz są cześcią updejta 5 ...

http://www.tentonhammer.com/lotro/interview/update-5

Troche mnie rozczarowali, jedyny ich ratunek w zajebistości booka i instancji...

W 2012 ma być więcej contentu niż w 2011, zapowiedz pewnie pod koniec stycznia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 11:18 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Ostatnio przecie zatrudnili kilkadziesiąt osób, do pracy/rozwoju nad Lotro. Reklamowali, że szukaja ludzi z pomysłami itp właśnie wśród graczy/fanów. Według mnie to oznaka ,że coś się w końcu ruszyło i nowy content będzie częściej wychodził i będzie go więcej.(...)

Pisac sobie moga, ze przyjmuja ale co z tego jak nic nie jest implementowane. Od paru dobrych lat na oficjalnym forum jest rozpisany system buffow jakie gracze dostawaliby za interaktywne mini gierki odbywajace sie w taweranach. Synchronizacje emotow, wspolne granie na instrumentach itd. Cos na ksztalt tych grupowych uderzen, gdzie kazdy wybiera kolorek ataku. Facet zrobil nawet niezle wygladajace ikonki dla poszczegolnych zajec w party. Projekt lezy i dalej zbiera kurz.


_________________
[ i rooted crap here ]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.