mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 21:49 
Cytuj  
Sula zakładam ,że twój ostatni post to flejm ?:D


A teraz powiedz mi ilu z tych f2p i premium graczy wyda kilkadziesiąt $ na nową klase i skile + poty ? Kilkunastu, kilkudziesięciu ?

Ja na bank nie wydam TP na gre creepem , naprawdę bardzo mało osób z tego skorzysta.

Co do punktów za questy zajebista sprawa. Po 4,6 roku ile jest rank 12-15 kilkadziesiąt osób ?
To zachęci do grania na etten super pomysł.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 22:08 
Cytuj  
Jaki flejm? Wklejam info z tego co jest w becie w item store po stronie creep-ów?

Gdzie ja tam coś flejmowałem? Żadnego rage z mojej strony nie było na te pomysły Turbine.

Wiesz co ilu wyda nie wiem, skąd mam wiedzieć?

Zresztą przecież nie tylko f2p/ prem gracze mogą wydać.
ViP też.

ViP ma powiedzmy reaver , rank 3 , ale chcę mieć Uruk heal ,który jest z rank 9.

Obydwoje wiemy ,że żeby dobić do rank 9 to jest duuuuuuuuuuużo czasu , grube miesiące regularnego farmienia infamy.

Zamiast robić to idziesz do sklepu i kupujesz sobie Uruk heal , i go sobie masz na rank 3 zamiast rank 9 :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 22:18 
Cytuj  
Ale to jest zajebiste właśnie creepy nie będą mięsem armatnim.

Jest to zmiana, a zmiany się wielu nie podobają. Ja osobiście uważam że to zmiany na plus i etten będzie tętić zyciem. Juz tera masa kinów planuje olac pve i zając sie na serio pvp. Jak te zmainy beda sukcesem to na bank przyspiesza prace nad nowymi mapami pvmp i nowymi rozwiazaniami.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 22:27 
Cytuj  
Wiesz skoro ci się to podoba to ok.

Dla mnie jest to skandaliczne - po prostu inna opinię mamy na ten temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 11:16 
Cytuj  
sula napisał(a):
Wiesz skoro ci się to podoba to ok.

Dla mnie jest to skandaliczne - po prostu inna opinię mamy na ten temat.


Ja juz dawno wyroslem z myslenia o rzeczach, ze sa sprawiedliwe czy niesprawiedliwe. Ogolnie wszystko jest niesprawiedliwe, jeden zbiera na wycieczke caly rok, a inny kupuje ja sobie z ulamka jednej wyplaty. To samo dotyczy gier, jeden farmuje, a inny kupuje.

Dla mnie wszystko jest ok dopoki nie bede zmuszony niczego kupowac (zeby grac normalnie) majac VIPa.

Granie za free ma sens w wypadku ludzi dla ktorych czas (przeznaczony na farmienie) jest mniej warty niz te 50zl wydane na abonament.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 13:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja juz dawno wyroslem z myslenia o rzeczach, ze sa sprawiedliwe czy niesprawiedliwe. Ogolnie wszystko jest niesprawiedliwe, jeden zbiera na wycieczke caly rok, a inny kupuje ja sobie z ulamka jednej wyplaty. To samo dotyczy gier, jeden farmuje, a inny kupuje.

Dla mnie wszystko jest ok dopoki nie bede zmuszony niczego kupowac (zeby grac normalnie) majac VIPa.

Granie za free ma sens w wypadku ludzi dla ktorych czas (przeznaczony na farmienie) jest mniej warty niz te 50zl wydane na abonament.

Spoko , ja podkreślam ,że nie potępiam.

I dla mnie to nie jest kwestia wyrośnięcia czy nie.

Dawno się już pogodziłem z młodzieńczymi ideałami sprawiedliwości i powszechnego szczęścia :roll:

Tyle ,że jedna z lepszych rzeczy dla mnie w grach było właśnie to ,że w przeciwieństwie do RL gdzie takie rzeczy mają znaczenie w grze nie miało.

Wiadomo ,że w normalnym świecie ktoś może sobie pozwolić na rzeczy na które ja muszę oszczędzać albo brać kredyt ,a z kolei inna osoba nie ma z czego oszczędząć ani żadnej zdolności kredytowej. Nie mówiąc już o muli-milionerach i głodujących dzieciach w Afryce.
Też mi przeszły takie rozmyślania - taki był ,jest i będzie świat.

Tylko właśnie w grze podobało mi się to ,że każdy przynajmniej w teorii miał równe szanse (no tak naprawdę to nie ,ale wiadomo ,że pewnych rzeczy się nie da zrobić równymi).

Bo imho jak nierówności z RL przenoszą się do gry , i za $ sobie kupować przewagę można - to ja osobiście wolę sobie grać w normalne życie i tam kasę wydawać.

Jak mówię nikogo nie osądzam ,każdy może sobie robić co chcę i jak chcę wydawać w IS hajs na przewagę to jego osobista sprawa. Tylko ja tak nie chcę grać.

I po prostu trochę mnie to smuci ,że coraz bardziej realna staję się wizja ,że gry nie będą mogły mi zagwarantować tego czego od nich między innymi oczekuję a co wyraziłem w powyższych akapitach.

Żadna tragedia się nie stanie dużo rzeczy można interesujących robić ,ale szkoda bo granie uważam za fajne hobby.

Nie uważam też ,że jest to kwestia "wyrośnięcia" czy "nie wyrośnięcia".

Uważam ,że każdy świadomy i dorosły człowiek powinien wiedzieć czego chcę , ja wiem czego chcę i właściwie to uważam ,że właśnie jako dorosły człowiek jeżeli dane rozwiązania (IS , p2w) sprawiają ,że nie dostaję czego chcę to właśnie dojrzałość nakazuję żeby nie "naginać się" tylko po prostu nieakceptować tego jeżeli mi to przeszkadza.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 01:15 
Cytuj  
Pvmp itemy nie będą najlepszymi itemami w grze.To jednak pve da najlepsze itemy. Chodzi o gold itemy (podobno dają najwięcej finese) Są też gold itemy z craftu. Smok np: dropi recke(all recki single use). Na gold płaszcz(crafter wybiera 1 szt z 4 wersji). Do craftu potrzebne są łuski ze smoka oraz sigile(na blue recke trza 1 sigil, na gold item 3 sigile)
Smok dropi od 1 do 3 sigili(średnio pewnie 2 szt).
Nie wiem czy zrobienie itema to 100% sukcess (pewnie nie). Gold itemy będa dropić z rajdów i skirmishy 12 + na 75 lev. pvmp sety i itemy będą dobre na stracie ( itylko dla osób , które maja już obecne sety i je wymienia na nowe lub te które zaczna ostrą farmę)

Tak czy siak to pve jednak serwuje najciekawsze itemy w grze, które będa zajebiste do pve jak i pvmp, ze względu na najwyzsze bonusy do finezji.


BEST VETERAN: Lord of the Rings Online


It may be easy to forget about games like LotRO because they've been out for a while now, but it's hard to argue with Turbine's success since turning the game into a Freemium title. Just recently the developer announced that LotRO is fourth on Nielsen's most played PC games list, behind WoW, Warcraft III (yes, still), and League of Legends. That's no small feat, and with Rise of Isengard coming out this fall, there's plenty of reason to still get excited about Turbine's version of Middle-earth.

Nawet nie wiedziałem, że Lotro jest 4 najczęściej graną grą online.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 06:48 
Cytuj  
Dostalem zaproszenie do bety.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 10:16 
Cytuj  
Gratki. To mam prosbę możesz sprawdzić co dokładnie jest za nagroda oddając cheftain seal i tyrant lash w ost ryndir(na prawo od gv w etten). Q oddaje się na piętrze w samym rogu u npc która ma 5 questów do wzięcia /oddania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 11:00 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Gratki. To mam prosbę możesz sprawdzić co dokładnie jest za nagroda oddając cheftain seal i tyrant lash w ost ryndir(na prawo od gv w etten). Q oddaje się na piętrze w samym rogu u npc która ma 5 questów do wzięcia /oddania.


Jak tam dojde to spoko sprawdze, ale raczej watpie, bo nie chce sobie psuc zabawy przed retailem. Pewnie obadam craft, design krain, moze pvp.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2011, 14:53 
Cytuj  
Te itemki prawdopodobnie są dużo więcej warte w roi, nie wiem czy skuppywać czy nie. Według mnie nic se nie posujesz:D Po prostu kopsnij sie na etten i zlukaj co npc daje za tego questa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 14:37 
Cytuj  
Kurwa nie moge zduplikowac postaci. Mowi ze nie ma dostepnej postaci. :/

Moge sobie pograc w bete od 1 lvlu, ale to troche bez sensu... Gdzie znalezc The Eyes and Guard Tavern?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 11:44 
Cytuj  
W archet w thorin hall między innymi, na forum bety powinny być wskazówki, ale najlepiej popytać grze. Ta taverna jest otwierana tylko w konkretnych godzinach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2011, 13:33 
Cytuj  
Troche poprawiona funkcjonalnosc sklepiku:

http://www.lotro.com/lotrostorenewstore

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 13:30 
Cytuj  
Nareszcie!:

http://lorebook.lotro.com/wiki/Update_4 ... ,_Official

Ciekawsze zmiany ktore wylapalem:

■We wanted to make daily and weekly reputation recipes more fun with the use of critical success. More unique guild rewards also allow crafters to feel special.


■Skirmish traits will be able to rank up to the new max of 35 (up from 25). As with previous ranks, the higher level you are the less expensive all ranks will be. For greater challenges, all Skirmishes will be able to be set to up to level 80! Players will be able to earn new marks in Skirmishes and Classic instances over level 66. These “Fourth Marks” have new loot to purchase at all the Skirmish vendors, including the next tier of relics.

■The caps on Primary characteristics -- Might, Agility, Vitality, Will and Fate – have been completely removed.

■Mounts: Summoning your mount is now faster.

■All Virtues have their max rank increased to 12.

■Reputation acceleration is now available! This acceleration works similar to rest XP (as you earn "bonus reputation" it is added to a pool which doubles any reputation you earn in the game until it is depleted). See your reputation panel for more details.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2011, 15:53 
Cytuj  
Zmiany opisane w patch notes sa takie po łebkach. Zreszta po 17 wstaną servery i będzie można się Isengardować :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 16:32 
Cytuj  
Known Issues for Rise of Isengard - Updated: 9-28-11



Rise of Isengard - Known Issues

Burglar
•Some of the 4-set bonuses for “Silent Knife” and the “Gambler” trait lines are duplicating and showing up in the 5-set bonuses as well.

Rune-keeper
•Calenard Riffler of Hope is not removing Movement Speed debuffs when the skill “Prelude of Hope” is used.

Monster Play
•Blackarrow: When “Feel The Burn” is traited, additional damage from “Tangleshot” is doing common damage.
•Defiler: “Blight” DoT damage is unaffected by damage corruption traits and the “Battlefield Promotion” passive skill. Additionally, the DoT damage never crits.
•Defiler: Graphical representation of the “Blight” skill does not match the size of the skill’s created hotspot.

Instances
•Dunland: Tusks of the Boar: Cancelling the wrapper quest does not exit the instance.
•Dunland: The Battle of Dol Baran: Being defeated in the instance revives you in Enedwaith.
•Dunland: Rise and Fall: Leaving before speaking to Lhucu forces you to restart the quest.
•Annuminas: Haudh Valandil: There is a chance that Shingrinder will fall off the bridge when using ranged attacks, resetting the fight.
•Eregion: School at Tham Mirdain: Chests are not dropping gear, only barter items.

Legendary Items
•The tooltip and Legendary Items panel does not properly update Tactical Damage Rating when points are refunded.
•Captain: “In Defense of Middle-earth” legacy scroll applies the “Words of Courage” pulses legacy.
•Relics: Remarkable Rune of Power is missing its Tactical Offence statistic.

Quests
•Dunland: Trum Dreng: The quest "Let Us Follow Them" must be immediately turned into Guto after completing the quests "The Village Burns," "Slain Stags," and "The Wounds Must Be Staunched." If it is not, Guto will phase out and the player will be stuck.
•There is an issue that may cause NPCs not to appear in the world, even if you meet the pre-requisites to see them. If this occurs, run in a straight line away from the NPC for around 45-60 seconds. Then, wait 20 seconds and then run back to where the NPC should be. This should cause the NPC to properly load in the world. Please note that teleportation and logging in/out will not cause the NPC to appear; you must physically move away from them.
•Dunland: Bone Quarry: The NPC Ilar may not appear to turn in the quest, "A Glimpse of the Fall." If this is occurring, make sure you have completed any pre-requisite quests that may have to do with this NPC...
•Dunland: Pren Gwydth: “Mean Old Big Bloodtusk” does not complete if Bloodtusk is killed away from his den. Make sure to kill him directly in front of his den to get the quest to complete.
•Annuminas: Haudh Valandil: “Challenge: Valandil and Dolvaethor” will not advance after defeating Valandil and Dolvaethor.
•Misty Mountains: Helegrod: Challenge quests for Drake and Giant wings reward a Helegrod Mark instead of 3 Superior Fourth Marks.
• Trum Dreng: The "Quests in Trum Dreng" deed cannot currently be completed, as Trum Dreng only possesses 36 quests, not 37 as the deed states.

Region

•Dunland: Heathfells: Defeat in the Pit of Iron area will transport players to Nan Curunir.
•Dunland: Isendale: Cuvnerth, Athdar and Brontrig do not have POI flags on the map.
•Enedwaith: Enedwaith’s map does not include a visual representation of the entrance to Draigoch’s Lair.
•Treasure: Tier 2 Cook recipe scrolls are incorrectly dropping off of some level 66-75 humanoid monsters.
•Due to a technical issue we have had to disable the spawning of certain lootable items – chests, backpacks, corpses – on landscape within Dunland, The Gap of Rohan, and Isengard. These will be restored in an upcoming patch. These items do not impact quests or progression in any way.

Items
•Leather Gauntlets of the Hill-watcher incapacitate the wearer if they proc on last blow while sparring

Emotes
•/jazzhands and/read animations are causing other emote animations to work incorrectly.

Graphics & Videos

•All videos currently play in English for those players using the French Client.
•Volume 3, Book 4 (German client): Book 4, Chapter 3: Halbarad has English voiceover.

LUA

•Plugins that call the inventory will cause the LOTRO client to crash. Disabling these plugins will let the client run normally.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 16:38 
Cytuj  
Launch Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=ls2eg4nv ... ideo_title

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2011, 21:51 
Cytuj  
Sam dodatek dużo lepszy niż trailer :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2011, 13:58 
Cytuj  
Hej zastanawiam sie nad wydaniem polowy swoich uciulanych TP i kupieniem paczki ISengard + Raid + Insty jak wyjda w grudniu........ ALE:

Jest w tym dodatku COKOLWIEK co usprawiedliwia nazwanie go dodatkiem? BO srsly mi to wyglada na 3 zony z 350 questami (gdzie np. w dodatku do WoW jest ich sporo ponad 1000 na dodatek) bez instancji bo te beda w grudniu i z jednym raidem ktory mam gleboko w dupie bo LOTRO na kontent raidowy mega ubogi i zawsze mialo i miec bedzie w porownaniu np z WoW.

Sa JAKIEKOLWIEK nowe features? Dodali cokolwiek?

Obejrzalem mapki ingame i wcale jakies duze to nie jest. Dunland wyglada masywnie ale juz Gap Of Rohan i ISengard tyci, tyci (na mapkach).

Ogolnie poprostu ten dodatek wydaje mi sie okrutnie mizerny i ubogi jesli chodzi o kontent... wyglada mi bardziej na zwykly quest pack bez zadnych nowych features za ktory licza sobie ~50$.

Moglby ktos opisac jakies wrazenia z Isengardu? Na ile "starcza" tego dodatku. Jest w nim lacznie 375 questow wiec sorry ale ile to jest? Tydzien grania? Tak mi sie wydaje. Jest cokowleik nowego oprocz grindu questow i mobow na Deedy?

Pomozcie mi podjac decyzje. TP w sumie leza i sie kurza ale jesli jest tak slabo jak mysle to moga dalej lezec i czekac na przeceny czy cos.

PS. Wlasnie sobie przegladam artykuly o tym Isengardzie i trafiam na cos takiego:

http://www.casualstrolltomordor.com/201 ... furniture/

No kurwa... az TRZY nowe meble w DODATKU ? Serio bieda jebie od tego RoI az boli. NIech mnie ktos przekona ze jest inaczej bo Epic Story kusi aby poznac fabule dalej lecz to nie wystarczy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.