mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 19:05 
Cytuj  
http://isengard.lotro.com/



http://forums.lotro.com/showthread.php? ... ost5085455

THE LORD OF THE RINGS ONLINE™: RISE OF ISENGARD™

Warner Bros. Interactive Entertainment unveiled today The Lord of the Rings Online™: Rise of Isengard™, the latest expansion to the award-winning free-to-play massively multiplayer online roleplaying game (MMORPG) developed by Turbine. Rise of Isengard will expand the online world of Middle-earth where players will join forces to press further eastward into the legendary region of Isengard.

http://www.lotro.com/news/pressreleases/910

The level cap will be raised to 70, and three new regions will be introduced: Dunland, the Gap of Rohan, and Isengard (including Saruman's dwelling, the Tower of Orthanc). New content will have a wide level range berth, adding new mid-level content as well as adding new high level areas. The team wouldn't divulge where players might see the new mid-level content, but hinted that new instances and skirmishes would be added to that level range, with Aaron adding, “You'll tend to come back to places you know already and know well.” The Rangers have moved on south, the team explains, and that means that “players are going to need to kind of step up, watch over, and take care of.” In addition to this, new First Age items “are coming,” giving high-end raiders something to look forward to.

The cosmetic system will be upgraded, with new slots to use new types of cosmetic items, the ability to carry more outfits, and the long-awaited addition of cosmetic pets. While the pets will not be interactive, they will be a “fun toy” to show off to your friends.



Monster Play will also be seeing some major changes in the Fall of Isengard, and will be expanded on significantly, adding new skill selections as well as new areas in the world for monsters and players to battle. The goal here is twofold, Aaron explains: in the short term, the team wants to make monster players feel effective and part of the battle immediately; going forward, they want to expand monster play to free players as an option (possibly purchased through the Store). Overall, the team wants the player to have an experience that is “exciting, powerful, and where you can progress your character significantly.”







http://www.pcgamer.com/2010/06/16/lord- ... d-in-2011/


Ostatnio edytowano 7 cze 2011, 15:44 przez warhameron, łącznie edytowano 5 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2010, 21:41 
Cytuj  
Idą do przodu. Dobrze :) Moze skusze się na lifetime w promocji.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:13 
Cytuj  
Turbine Executive Producer Kate Paiz explained one of the most notable ones to us with a new system that will allow the dungeons of LotRO to scale by level. This will allow players to return to older dungeons such as The Great Barrows and experience it all over again at an appropriate level. Loot will also scale, so there should be plenty of shiny items to go around.

Another feature will involve new Session Play content that will allow players to experience the game as a Ranger and learn about Aragorn’s forefathers. Previously, Rangers could only be used in PvMP, so the new Session Play missions will offer a chance to experience one of the Rangers in PvE and learn more about the lineage of one of LotRO’s most notable characters.

But:

Enedwaith will introduce four new dungeons to the game that will be associated with the new epic storyline. Three of those dungeons will be solo instances and the fourth will be an open world dungeon, much like the Bree reputation dungeon of Haudh Iarchith. While there won’t be a focus on the group instance game with this update, Turbine representatives ensured us that new instances are on the books for the following update.

And:
For fans that have been concerned about mounted combat possibly being cut, Kate Paiz confirmed that it is still on the table for the Rohan expansion. Along with that will be more we were also told that Rohan will be set post-orc work camps, so much of the Ent forest around Isengard will already have been destroyed, but players will have the chance to experience the forest in its full past glory through Session Play.

Wow. A lot to take in.

edit: ooo lookie, Isengard is part of the Rohan expansion?
Slow down, I said the road to Isengard, not to Isengard. You’ll have to wait for that in the upcoming Rohan expansion for that.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:19 
Cytuj  
Czyli nastepny book to FTP + EnedWaith + Dungeon Scaling, potem Rohan (ze zniszczonym Farngornem) i mounted combat jako duzy platny dodatek a potem Isengard jako uzupelnienie Rohanu ?
Bo ja juz sie w tym gubie szczerze mowiac. :)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 18:50 
Cytuj  
Najpierw wprowadza DUZY platny expasion Isengard , tyle bylo powiedziane i tu pytanie czy w ten expasion bedzie wchodzil Rohan (?)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 19:07 
Cytuj  
wpierw sie skonczy beta dostaniemy free update , pozniej jeszcze 1 lub 2 za free, wprowadzenie do isengardu. Pozniej platny 1 lub 2 dodatki isengard z rohanem lub isengard i rohan osobno. Sądze ,że beda chcieli wycisnac tyle kasy ile sie do przed star warsami, więc moga byc 2 płatne dodatki. (może być tak ,że dostaniemy otoczke wokół isengardu do tego płatny rohan, a dopiero po nim same centrum isengardu, tak to chyba powinno być) Osobiście cieszy mnie odswieżenie starych instancji + nowe itemy, będzie mozna robić te same stare instancje altami na 30-40-50-60-65-70.Wrócą stare dobre czasy :D
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... rview.html

http://www.massively.com/2010/07/09/the ... h-turbine/

http://forums.lotro.com/showthread.php? ... ost5085455

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 15:43 
Cytuj  
http://isengard.lotro.com/purchase.php

http://isengard.lotro.com/

Za 30, 40 i 50 $ wypasik !!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 17:30 
Cytuj  
Kurna myslalem ze bedzie sie dalo za LOTRO punkty kupic bo specialnie nie wydawalem i mam na koncie ok. 10k. : /

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 17:55 
Cytuj  
Myślę, że po premierze będzie można zakupić za TP. Pre-order z bonusami tylko za kasę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2011, 06:36 
Cytuj  
Ale bonusy przy zakupie LE to lipa w porownaniu z Mirkwood :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 cze 2011, 12:51 
Cytuj  
Bonusy z RoI są lepsze (i jest ich więcej) 3 mounty, 3 sety (zbroja spodnie buty opaska rekawice itp) 3 płaszcze, pocekt +25% expa i 1000 TP (na zakup miejsca np w banku bo w pip itemów dochodzi) + inne duperele. No i co istotne dostęp do bety (1 raz coś takiego dają) Czyli szansa na poprawę nowego contentu poprzez sugestie testerów/pre orderowców. Dodatkowo jakieś tam quest packi i poprzednie dodatki. Dla osób, które jeszcze nie kupiły mori, mirkwooda (lub jednego z tech dodatków) To wypas okazja. Szkoda,że nie ma nic w zamian bo wyjadacze i tak mają te quest packi/dodatki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2011, 21:53 
Cytuj  
Moze pod katem nowych to duzo, ale jak dla mnie to:
- plaszcze i sety to tylko wyglad akurat srednio mi potrzebne
- pocket ok ale do 65lvl a ja juz mam takie postacie
- packi to nie dla mnie w koncu mam wszystkie dodatki
reszta to nic ciekawego a w koncu to 50$

To nie jest jakies narzekanie, ale w Morkwood to choc pozyteczny byl mount ktory jezdzil po Morii, dostep do shared Vault z glownych bonusow, co w praktyce bardzo przydatne. Inna sprawa czy te mounty z dodatku Isengard to cos na wzor koz z Morii, czy dodatek tylko (chodzi mi czy beda wymagane nowe mounty do poruszania sie w Isengardzie tak jak w przypadku Morii) ?

HE wyglada na taki kompromis :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2011, 14:28 
Cytuj  
Z mirkwooda najlepszy był shared storage jako bonus, ale tu dostajesz 1000 TP i możesz kupic jeden + cos jeszcze ,albo dołożyć i wziąśc +20 slotów w shared storage ( 1190 razem). Sety, płaszcze i mounty to tylko look(kosmetyczne) Konie te duzo lepiej wygladaja (więcej polygonów) są naprawde ładne. Dla wyjadaczy to nie jest uber wypas, ale dla kogos kto nie ma all questpacków(legendary ed.) jest to wypasiony deal. Jak dla mnie najlepszy jak narazie pre oreder (3 mounty , 3 sety, 3 płaszcze<rózne wzory i kolory, pocekt, 1000tp i inne pierdoly. W soa był chyba tylko tytuł i płaszczyk. W mori tytul, płaszcz i token na jakies tam malo przydatne itemki. Mirkwood wiadomo... Tak ,że jeśli chodzi o ilość bonusów i ich jakość to RoI rulez. :D

http://massively.joystiq.com/2011/06/09 ... -isengard/

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 11:00 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Moze pod katem nowych to duzo, ale jak dla mnie to:
- plaszcze i sety to tylko wyglad akurat srednio mi potrzebne
- pocket ok ale do 65lvl a ja juz mam takie postacie
- packi to nie dla mnie w koncu mam wszystkie dodatki
reszta to nic ciekawego a w koncu to 50$

To nie jest jakies narzekanie, ale w Morkwood to choc pozyteczny byl mount ktory jezdzil po Morii, dostep do shared Vault z glownych bonusow, co w praktyce bardzo przydatne. Inna sprawa czy te mounty z dodatku Isengard to cos na wzor koz z Morii, czy dodatek tylko (chodzi mi czy beda wymagane nowe mounty do poruszania sie w Isengardzie tak jak w przypadku Morii) ?

HE wyglada na taki kompromis :)


Przeciez Bodziu mozesz wziac ten zestaw za 30$.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2011, 13:42 
Cytuj  
Chyba nikt nie wrzucal trailera, a calkiem fajny jest:

http://www.youtube.com/watch?v=HAZHEYmZzeI

Tylko czemu wieza w Isengard jest jakas taka niska...

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 8 sie 2011, 14:31 
Cytuj  
Wieza jest niska , mury sa strasznie blisko Orthanku jakies to odpałowe strasznie ;/ na tej stronie BetaCake sa screeny z bety i srednio to wyglada ;/

http://www.betacake.net/2011/08/lotro-r ... shots.html

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 8 sie 2011, 16:42 
Cytuj  
Z tych screenów to jedynie chatki na mokradłach fajnie wyglądają.

Wieża i reszta , hmm silnik już stary jest imho ,a Turbine trochę między młotem a kowadłem jest. Z jednej strony muszą contentu dosyć dużo dać bo jak Isengard failnie to się finansowo odbije mocno na nich. Nie mogą też Isengardu później wydać bo Swtor nadchodzi , a później GW2 ,że o nieco mniejszych wynalazkach typu ArcheAge czy TSW nie wspomne.

Z tego też powodu imho, wypchneli nową mapę i update do PvPM na bliżej niezidentyfikowaną przyszłość po Isengardzie , bo by się z tym nie wyrobili.
Dlatego też żadnych większych zmian w mechanice się nie spodziewam , klasy nowej nie będzie , walki konnej też nie.

Bardziej mnie interesuje jakie zmiany w item shop-ie zrobią , bo razem z Isengardem ma być 2 cześć update do Legendarnych Broni także przeczuwam więcej itemów , które można dostać tylko w sklepie.

Zresztą imho od czasu po Morii , regiony są słabe , tylko niektóre instancje spoko się broniły a reszta słabo.

Dobra nie narzekam więcej , tym bardziej ,że skończyłem już w Lotro grać. Obym był złym prorokiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2011, 07:17 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze LOTRO po wprowadzeniu F2P jest w dobrej kondycji. Ludzi w Morii jest naprawde duzo (w Twenty-first Hall sobie przypomnialem co to sa lagi, tak jak kiedys w Bree). Nowy content moze tylko poprawic sytuacje, bo pewnie wroci duzo starych graczy.

Silnik jest jaki jest, mi tam grafika sie podoba, moze troche gorzej z wydajnoscia.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2011, 07:25 
Cytuj  
Mogliby update animacji zrobic. O ile grafika jest ok+ o tyle animacje miazdza. Szczegolnie ludzi :<, a to moja ulubiona rasa ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 sie 2011, 09:41 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Wydaje mi sie, ze LOTRO po wprowadzeniu F2P jest w dobrej kondycji. Ludzi w Morii jest naprawde duzo (w Twenty-first Hall sobie przypomnialem co to sa lagi, tak jak kiedys w Bree). Nowy content moze tylko poprawic sytuacje, bo pewnie wroci duzo starych graczy.

Silnik jest jaki jest, mi tam grafika sie podoba, moze troche gorzej z wydajnoscia.

W 21 st zawsze lagowało , no przynajmniej na Laurelin gdzie grałem.
Chociaż jest trochę więcej ludzi.
Tylko, że część tego wzrostu jest bo ludzie jak są na 65 lvl to siedzą w "mieście" na dupie i czekają na teleport do instancji jak w WoW.
Po F2P największy wzrost "zaludnienia" to właśnie w Bree widziałem , no w trochę w mniejszym stopniu w Thorins. Chyba ,że coś się zmieniło ostatnio bp przestałem grać ok 2 miesiące temu.

Zresztą nie mówię ,że Lotro w złej kondycji jest , bo nie jest ludzi ,rzeczywiście trochę przybyło.
Ja przestałem grać bo nie podobał mi się kierunek rozwoju ( większy grind, teleportowanie do instancji , uproszczenie craftingu i słabe regiony ) , co jednak nie znaczy ,że gra jest zła bo nie jest. Po prostu już nie dla mnie chyba.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.