mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2010, 00:16 
Cytuj  
Polityka code master jest taka iż wspiera złodzieji oszustów i hackerów osoby te nie są ścigane nie są karane nie ponoszą odpowiedzialności. Jedynym winnym jest gracz/klient codemaster to on dał się okraść więc to jego wina. Przeciętny uzytkownik internetu praktycznie nie jest w stanie się obronić przed kimś kto zdecyduje sie go okraśc (namierzy ip konto mailowe itp) wczesniej czy poźniej dopnie celu... Można się bronić stosować programy antywirusowe , czyszczące rejestry firewall e anty keylogery itp ,ale tak jak w przypadku gumy nie jest to 100% zabezpieczenie :D

Dlaczego ,założyłem ten temat ano dlatego ,że wczoraj znajomy został okradziony to ,że starcił tysiące golda itemy jest w stanie przeboleć można odrobić, ale złodziej skasował jego wypieszczone postacie 65 hunter i lm . I tu leży pies pogrzebany code generalnie olewa swoich klietów(umywa ręce) . Turbine już pare miechów temu wprowadziło program odzyskiwania konta/postaci i daje starter pack(okoł10 g jakis set itp) Code jeszcze tego nie wprowadzilo, a już dawno powinno.

Możecie się wstawić za osoby które zostały okradzione(i które straciły postacie rozwijane przez 3,5 roku:( ) i napisać co sądzicie o tej sytuacji w tym temacie:
http://community.codemasters.com/forum/ ... hacks.html

Według mnie bardzo pomogłoby usunięcie opcji kasowania postaci to jest głównym problemem (konto idzie odzyskać ,ale postaci skasowanych przez hackerów już nie-jak narazie)

Moja prośba postnijcie ten temat/link na forach swoich gildi z apelem o zajęcie stanowiska .

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2010, 00:44 
Cytuj  
moje stanowisko jest takie, ze za glupote sie placi.


Posty: 5
Dołączył(a): 25.11.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2010, 23:33 
Cytuj  
Czytałem twój wpis na forum CM... pozdrów Ritena, parę razy z nim raidowałem szkoda, że stracił konto

[edit] o pokazuje to jako mój 1wszy post... dziwne

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 00:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moje stanowisko jest takie, ze za glupote sie placi.


mógłbyś zostać rzecznikiem ncsoftu :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.