mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 sty 2012, 15:33 
Cytuj  
http://www.lotro.com/news/pressreleases ... lang=en_US

No to mnie miło zaskoczyli:D

http://www.tentonhammer.com/lotro/featu ... s-of-rohan

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 08:52 
Cytuj  
No super wiadomosc! Nowy dodatek zapowiada sie fajnie, ale ten maly update the Great River tez moze byc fajny.
Pewnie zrobie max lvl w SWTOR i wroce do LOTRO soon.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 11:09 
Cytuj  
Obrazek



:wink:

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 19:33 
Cytuj  
Walka na koniach, wreszcie cos dla mnie! Wracam do porzuconego chyba z rok temu LOTRO. Wracam oczywiście jak wejdzie dodatek.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 19:42 
Cytuj  
Marzec kwiecień ma być nowy region i mozliwosć questowania z naszymi skirmish petami (poza skirmishami). Może być ciekawie. Poza wiosennym the Great River powinien być jeszcze next updejt przed dodatkiem w tym roku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 21:20 
Cytuj  
a to teraz f2p jest?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 21:24 
Cytuj  
Ta

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 21:26 
Cytuj  
hm moze warto by zajrzec :)
tylko jak teraz po tych zmianach znalezc login ;/

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2012, 21:28 
Cytuj  
Z tym ,że tylko 4 (?) początkowe rejony są darmowe. Do reszty musisz kupić quest packi + żeby dojść do end game po drodze są 3 expansion packi do kupienia. (Moria ,Mirkwood i RoI).


Trochę przez grę unlockniesz (za ukończenie deedów - najczęsciej ubicie np 100 mobów dostajesz trochę TP do sklepiku) ,ale tylko trochę szczególnie jak nie będziesz chciał abonamentu płacić ,bo wtedy masz jeszcze sporo poblokowanych w postaci / grze rzeczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 11:30 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
No super wiadomosc! Nowy dodatek zapowiada sie fajnie, ale ten maly update the Great River tez moze byc fajny.
Pewnie zrobie max lvl w SWTOR i wroce do LOTRO soon.


Nie wytrzymalem w SWTOR i juz wrocilem. LOTRO to jednak moje ulubione mmorpg. Lepiej sie tu bawie robiac jakis glupi event zimowy niz "powazne rzeczy" w innych mmo.

btw jak wyglada teraz pvp po zmianach? Chce jeszcze ciut podpakowac postac i jakos mocnej sie zaangazowac w pvp.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 12:36 
Cytuj  
zartujesz ... ?? nie wiem czy ktos jeszcze gra pvmp , bo nie ma po co , czytajac officialne forum dolacz do glownego tematu gdzie ludzie chcacy grac pvp ,chca sie zebrac na jeden realm aby dzialo sie co kolwiek na etten , bo tak to jest dupa i empty zone

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 13:07 
Cytuj  
Wlasnie tez sie zdziwilem jak mryn zaczal cos o pvp pisac. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 13:10 
Cytuj  
Ostatnio jak tam bylem (w listopadzie?) to cala sobote zmarnowalem na pvp, tak fajnie sie gralo. Akcje non-stop.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 13:43 
Cytuj  
teraz jest burdel i nikt tego nie gra , bardzo malo raidow , ofc wieczorami cos sie moze czasami zebrac ale bez totalnej rewelacji ... ludzie nie widza w tym celu

serio musisz popatrzec na jakich realmach zyje etten

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 14:12 
Cytuj  
LoL no jeszcze 2-3 tygodnie temu na snow walki solo/małe grupki praktycznie non stop przez cały dzień rajdy o ile wiem są każdego dnia, ale całodniowe i całonocne potyczki to z piątku na sobote orez z soboty na niedziele.

Może ludziom się nie podoba wniesienie elementów pve do etten, ale dzięki temu creepy maja kogo lać. Co pare/parenaście min freepy solo lub grupkami robia questy (łatwy łup) + starają sie przejmować keepy dla questy (brochy i cresty na set i itemy). Tyle na etten jak po roi to nigdy nie grałem. Co prawda po wbicu 9 ranku i ubraniu się zaiteresowanie moje mocno spadło (oraz brak balansu dla mego kapitana praktycznie kązdy high rank creep mnie klepie, przeciwko wargom nie ma się szans).

Ale zmiany w etten sa konieczne! Powinni dodać np nowe nagrody za rank 10 + to zmotywuje ludzi do dalszego grania. Dla nowych creepów tez powinno być więcej bonusów /ułatwień.

Z miech temu robili eventy na etten 1 dnia gm-y grali po stronie creepów next po stronie freepów> takie eventy powinny być minimum raz na miesiąc (zawsze to cos innego i szansa na drop worn symbol of elder king z gm-a creepa :D )

Sporo ludzi rzeczywiście wbiło/zdobyło co chciało i pokazują się sporadycznie, ale za to jest masa low ranków( zdobycie seta za pvmp jest mniej czasochlonne niz set za Orthanc) , które sa łatwiejszym celem dla kozaków po stronie zua.

Jeśli Lotro będzie rzeczywiście dostawać updejt co miesiąc (takie podobno Turbine ma plany) to sporo ludzi może zacząć wracać (obecnie poprzez grind i swtor gra może 1/2- /1/3 tego co było po roi, co się przeklada na pustsze etten)

Ciekawostka:
http://thelordoftherings.lego.com/en-us/default.aspx
Roadmap to Rohan
http://www.tentonhammer.com/lotro/featu ... s-of-rohan

Updejty co miech, większe co 3-4 , rohan na jesień, Hobbit w grudniu(film, ale jakiś content zapewne też trawi do lotro) na pewno będzie się działo, oby na Lepsze.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 14:45 
Cytuj  
ale te update'y co miesiac to zwykle poprawki , a nie content , bug fix'y itd.

juz luty i 0contentu ...

jedyna rzecza w miesiecznych update'ach bedzie dodawanie syfistego stuff'u do STORE , pewnie mounty i inne tego typu pierdoly , dzieki Turbine za takie update'y V

co do hobbita (filmu) i jakiegos ficzera w LOTRO , to turbine zdementowalo te spekulacje graczy i oficialnie powiedzieli ze zaden HOBBIT nie trafi do lotro , bo to nie ten czas, nie ta forma , Hobbit wyjdzie ale jako przygodowka z elementami cRPGi od Warber Brossa ;]

i tak juz wala takie lore breaki ze community non stop atakuje ich za to , niech sie juz nie pograzaja , bo jeszcze troche i im licencje zabiora , zreszta w tych artykulach z tentonhammer , jest wypowiedz o przyszlosci lotro gdzie developer mowi "w 2014roku okaze sie czy gracze beda chcieli dalej lotro czy tez pass"

co z tego wynika , jestesmy juz w polowie drogi , niedlugo endingi story line'a <?>

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 14:49 
Cytuj  
Te updejty maja być co miech po wiosennym updejcie z nowym terenem The Great River. Głównie będą to patche nowe rzeczy w sklepie ,ale mająsię tez trafić nowe epic booki. Zresztą pozyjemy i zobaczymy. Na dodatek pewnie wróci większość ludzi przynajmniej go sprawdzić, next fala ludzi wróci/zacznie grać po Hobbicie (jesień,zima,wiosna next roku moga być bardzo tłuste dla WB i Turbine). Ludzie już zaczynają wracać i upgrejdują swoich skirmish soldierów. A to jest najlepsze: East Rohan will be twice the size of Moria.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 15:31 
Cytuj  
no akurat rohanu sobie nie wyobrazam aby byl mniejszy niz moria , toc to tak ogromne tereny ... cos tam wspominali o jakichs dynamik eventach ?? ze niby maja jakies grupy mobow(warg raider's) randomowo biegac po Rohanie ?? czy cos w tym stylu , to potwierdzone czy plota ?

gram od 3lat , loguje sie srednio 3-4razy w tygodniu i taka jest sytuacja np. na Laurelin -.-

i jezeli potrzeba weekendu i to wieczoru aby grac PvP w grze MMO to serrio :wtf: ale cos tu jest nie tak


Ostatnio edytowano 31 sty 2012, 17:54 przez Pocieszny, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 16:52 
Cytuj  
tak btw ty Pocieszny wogole grasz w LOTRO czy poprostu jestes pocieszny i czerpiesz info o grze z forum?

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2012, 17:16 
Cytuj  
Wróciłem ostatnio do LOTRO po dłuższej przerwie i mam takie pytanie - orientujecie się jak teraz jest z dungeonami? Słyszałem że się skalują - jak to działa? Słyszałem też że jest coś na kształt Dungeon Findera - ale nie na wszystkie instance?

Drugie pytanie - ostatnio jak grałem LOTRO było P2P. Jak to teraz wygląda gdy opłacę sobie konto "po staremu" - VIP. Mam dostęp do wszystkiego co potzreba żeby normalnie grać? Mam na myśli zarówno leveling jak i endgame.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.