mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 12:52 
Cytuj  
Obecnie trwa wyprzedaż questpacków do lotro all za 50%(do 19 lipca w lotro store):
Great River
North Downs
Trollshaws
Evendim
Misty Mountains
Forochel
Angmar
Eregion
Lothlórien
Enedwaith


Można również kupić Mithril ed za 34 zł z impulsa : http://www.impulsedriven.com/lotro
A w nim Trollshaws, Eregion, Mines of Moria, and Lothlórien questpacki + mount i 2000TP

Za te 2000TP można wykupić inne questpacki w promocyjnych cenach z Lotro Store np: Great River, Evendim, Enedwaith itp.

Jeśli nie chcecie kupować nowego dodatku za $ to Me warto kupić dla TP, dołożyć i w dzień premiery kupić RoR za TP (około 4000TP ?)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 15:53 
Cytuj  
Dla nowych osób, które zaczynają to wypas okazja(zwłaszcza jeśli założą konto poprzez steam dodatkowe 500TP ! ) Da to 2500 TP na questpacki w promocji ! Za to to można nabyć prawie all (zostanie ROI i ROR do kupienia>dodatki)


Dodatkowo można jeszcze dostać konia za free (za zaproszenie 5 znajomych or ...)
http://lotronline.pl/forum/news-komenta ... 22478/#new

Nowi gracze mogą się naprawdę nachapać :D


Możliwe ,że jeszcze steam wersja będzie przeceniona>dojdzie kolejna okazja na tanie TP.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 16:09 
Cytuj  
lol czyli złość na Lotro & Turbine ci przeszła i już jest 'spoko' ponownie skoro ich tak na forach reklamujesz?

Nie staram się być uszczypliwy (no troszeczkę może), ale pamiętam, że nie tak dawno jechałeś po Turbine jak po burej suce.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 16:30 
Cytuj  
Nie złość mi nie przeszła. Nadal gram i pewnie będę grać(vip) Ale $ już im nie dam (a chciałem kupić RoR) Wykupię ten i next dodatki/updejty za TP. Na ich forum nadal pluję jadem, ale w mniejszych ilościach ( głupota amerykanów jest porażająca) Ludzi myślących i wypowiadających się ubywa z każdym miesiącem (z forum Turbiny).

Reklamuję bo Lotro pomimo wielu wad (Lotro store) nadal jest dobrą grą, a jeśli ktoś się dłużej nie bawił to teraz ma okazje za groszę nabyć prawie all questpacki.

No i jest szansa ,że zmieni się ich polityka juk ucieknie im 75% graczy do innych nadchodzących gier. Screeny i przecieki z RoR prezentują się ciekawie (nadal uważam ,że zdecydowanie za mało w ror contentu,aby to był tak drogi dodatek).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 17:54 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
No i jest szansa ,że zmieni się ich polityka juk ucieknie im 75% graczy do innych nadchodzących gier. .

Niepoprawny optymista :)
Spoko, wiem jak to jest - też tak miałem i to m.in. w stosunku do Lotro.
Jak się jakąś rzeczy tu grę naprawdę mocno lubi to człowiek ma nadzieję.
Nie mówię, żebyś jej nie miał - twoja sprawa.

Z tym, że nie widzę tego. Lotro ma już swoje lata i imo Turbine nie będzie tej gry na siłę ratować, gdyby rzeczywiście playerbase im zaczął mocniej uciekać - a chwilowo po Steam im urósł po długim okresie powlonego spadku, inna sprawa, że już, że trend odwrócił i znowu zaczyna spadać.

Spójrz na inne gry - czy STO stało się lepsze? mniej ciągną kasy z użytkowników czy więcej?
AoC mimo, że nawet na freemium są tam puste serwery?
SWG po sławetnym NGE odwróciło zmiany mimo, że im 80% plaserbase wyparowało błyskawicznie w proteście?

Sklepik będzie rosnąć bo musi cały czas, żeby sprzedaż była. EQ2 mimo, że coraz starsza to też ma dodatki coraz droższe.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 18:31 
Cytuj  
No niby tak, ale dodatek, który kosztuje 81 $ z vatem (teraz doliczają nawet poprzez paypal) to imo przegięcie pały. To nowe gry na konsole są tańsze, a tu mowa o prawdopodobnie najmniejszym dodatku w historii lotro. Stać mnie,aby go kupić, ale no są granice.

Wolę tę kasę wydać na gry z wyprzedaży steam itp, a dodatek wezmę za friko. Mogli zarobić! hype był ogromny na RoR. gdyby ceny były 20/30/40 $ to 90% grających kupiłoby go. Na dzień obecny dodatek może kupiło 20%, reszta kupi za TP or poczeka na więcej info lub premierę.

Co do spadku popularności to steam o ile wiem nie okazał się sukcesem na jaki liczyli. Podobno przez 1 miech zeszło 2000 szt steam starter pack z czego podobno 90+% kupili starzy gracze. Servery zaludnione są nadal zaludnione, za to coraz większe pustki na mniej popularnych serverach. Zdziwię się jak przed końcem roku nie połączą paru serverów (chyba ,że wolą dopłacać za ich utrzymanie)

Obecnie chcą skusić tylu graczy ilu się da(dlatego te promocje na quest packi>1 raz taka akcja z taką zniżką oraz super cena na Mithril ed.>ale według mnie za ta kasę warto)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 lip 2012, 19:35 
Cytuj  
Nie no ja nie namawiam do kupna za $, ani do jakiegokolwiek.

Suckes dodatku imho zależy od tego mounted combatu. Skoro samego contentu w nim mało to o tym jak zostanie przyjęty zadecyduje nowy feature czyli ta walka z wierzchowca.
Widziałem oczywiście ten pseudo-trailer, ale tam w zasadzie samej walki nie pokazano. Owszem jazdy na koniu było sporo, ale samej walki już nie. Choć sama szybkość jazdy zaskoczyła na +.
Było nie było, jak walka będzie dobra to choć część graczy ta dla której walka jest najważniejsza polubi ten dodatek.
Jak będzie słaba to będzie duży fail całego dodatku.

VAT będą doliczać teraz we wszystkich mmo bo EU na pewno goni, a płatności przez sieć coraz więcej i za dużo podatku 'uciekało' to się w końcu ktoś za to wziął, szczególnie, że kryzys i państwa zwiększają ściągalność.

Inna sprawa, że chyba większość innych mmorpg-ów już od dawna ściągała VAT i temu niby było,że 1$ = 1e (druga sprawa, że różnica w notowaniach $ do e jest mniejsza przeważnie i różnica do kieszonki leci ;p) .

Co do mergów serwerów to dużo zależy od tego czy transfery postaci w Lotro są popularne. Spójrz na WoW-a - tam od lat wiele serwerów jest pustych, a nie mergują w US i EU bo ludzie płacą za transfer postaci, a przy okazji czasem i transfer gildii (osobna opłata) i zmianę rasy lub frakcji (osobne opłaty). Skrajne chamstwo imo, no ale firmy skrupułów nie mają.

Samo utrzymanie pustego serwera kosztuje mało, spójrz na te wszystkie mmorpg-i w których są puste serwery utrzymywane przez lata, bo:
a) mergi to zła prasa,
b) bo można kasę na transferach postaci zarobić.

Najlepsze, że te totalnie puste serwery są w mmorpg-ach zazwyczaj 'recommended' przy tworzeniu postaci i nowi gracze na nich często tworzą i potem są 'zmuszeni' to transferów jak nie chcą grać na pustych serwerach lol


Choć wykluczyć się nie da. Niektóre firmy jednak w miarę szybko mergują (choć imo i tak za wolno zazwyczaj).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 19:33 
Cytuj  
http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W2777
Bardzo dobry pack dla każdego (nowego i starego gracza) 31zł

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 20:51 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W2777
Bardzo dobry pack dla każdego (nowego i starego gracza) 31zł


Wlasnie zastanawiam sie nad powrotem. Jest moze jakis dobry deal na dodatki po SoM? Uzywaja jeszcze tego zjebanego Panda Installera? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 22:53 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W2777
Bardzo dobry pack dla każdego (nowego i starego gracza) 31zł


Ciekawe czy jak już raz aktywowałem taki pakiet na moim koncie, to czy mógłbym aktywować go jeszcze raz. 2000TP za 30 zł to jak za darmo.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2013, 23:41 
Cytuj  
Nie wiem, ale jak odpalisz i nie zadziała to raczej bez problemu odsprzedasz po miechu za 50zł.(klucz)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 02:12 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego ale sciagaja 38PLN zamiast 31. Widze, ze zablokowali 30,95PLN + dodatkowo 6,20 :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 11:49 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Nie wiem dlaczego ale ściągają 38PLN zamiast 31. Widze, ze zablokowali 30,95PLN + dodatkowo 6,20 :< ...

T.


Może vat doliczają, tylko nigdy nie doliczali na impulsie(cena wliczona jak juz> to by pasowało do vatu jednak)


Triplepack nadal za 20$ http://store.turbine.com/store/turbine/ ... D.58516200


Triplepack +Mithril ed + abo na miech i nic więcej nie trza wydawać kasy na Lotro do w pełni komfortowej gry *info dla nowych graczy*

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 12:37 
Cytuj  
Podatki powinny być wliczone w cene, a to jest jakas dodatkowa oplata. Ponadto w summary zakupu jest Tax=0 :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 12:48 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Podatki powinny być wliczone w cene, a to jest jakas dodatkowa oplata. Ponadto w summary zakupu jest Tax=0 :< ...

T.


Generalnie jak masz cenę w $ to nie jest ona z podatkiem. Amerykańce podają ceny bez podatku.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 13:04 
Cytuj  
Cena byla podana w PLN. Na poczatku roku kupowalem kompilacje gier RPG i liczylo mi bez dodatkowego podatku. Hmmm ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 13:10 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Cena byla podana w PLN. Na poczatku roku kupowalem kompilacje gier RPG i liczylo mi bez dodatkowego podatku. Hmmm ...

T.


Szczerze mówiąc to nie wiem czemu u Ciebie tak wyszło. Ja przed chwilką zrobiłem zakup i mnie skasowali tylko te 31 zł z groszami. Może to wina Twojego banku?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 13:13 
Cytuj  
Mam ekarte w mbanku. Sprawdz czy nie nabili Ci drugiej transakcji. Bo to 6,20 było jako osobna transakcja. Napisalem do supportu. Zobaczymy co odpisza ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2013, 15:13 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Mam ekarte w mbanku. Sprawdz czy nie nabili Ci drugiej transakcji. Bo to 6,20 było jako osobna transakcja. Napisalem do supportu. Zobaczymy co odpisza ...

T.


Też mam ekartę mBanku.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2013, 19:07 
Cytuj  
Z punktami z Mithrila bede mial 4500TC. Ktos moze poradzic co warto kupic do komfortowego osiagniecia lvl capu + wylevelowania jakiegos alcika? Mam Wardena na 40lvlu + wykupiona Morie i Mirkwood. Thx ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.