mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 19:22 
Cytuj  
Mines of Moria™

Delve into the dangerous depths of Moria, and try to reclaim its dark halls from the evil burrowed within.

Over 350 quests designed to support player levels 50 - 60.
Seven full fellowship instances (Dark Delvings, Fil Gashan, Skûmfil, The Sixteenth Hall, The Forges of Khazad-dûm, The Grand Stair, and The Forgotten Treasury).
Two 12-person raids (Filikul and The Vile Maw).
Heal or deal damage with a Rune-keeper or use powerful attack combos and self-healing as a Warden!
Raise the rank cap on your skirmish soldier and skirmish traits to 15, allowing you to further train your soldier and increase its effectiveness in skirmishes!
Live the legend of two more heroes of Middle-earth with 2 additional character slots!

Siege of Mirkwood™

Join the elves of Lothlórien in war against Sauron among the ancient ruins, spider-haunted canyons, and foul bogs of Mirkwood.

150 quests designed to support player levels 60 - 65.
Three 3-person instances (Dungeons of Dol Guldur, Sword-hall of Dol Guldur, Warg-pens of Dol Guldur).
One full fellowship instance (Sammath Gûl).
One 12-person raid (Barad Guldur).
Raise the rank cap on your skirmish soldier and skirmish traits to 25, allowing you to further train your soldier and increase its effectiveness in skirmishes!

Rise of Isengard™

Journey eastward toward the tower of Orthanc where an army of Isengard Orcs and Uruk-hai make ready for war.

Over 375 quests designed to support player levels 65 - 75.
Three 3-person instances (Fangorn's Edge, Pits of Isengard, Dargnakh Unleashed).
One full fellowship instance (The Foundry).
One 12-person instance (The Tower of Orthanc).
One 12 or 24-person raid (Draigoch's Lair).
Raise the rank cap on your skirmish soldier and skirmish traits to 35, allowing you to further train your soldier and increase its effectiveness in skirmishes!


Za te śmieszne pieniądze , warto !

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 19:29 
Cytuj  
No właśnie chcę kupić, ale wywala mi, że muszę posiadać Stemową wersję LotRO (mam nadzieję, że wystarczy ją pobrać). A ja mam trochę inne pytanie - orientuje się ktoś czy to będzie klucz, który będzie można przypisać do już istniejącego konta?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 21:09 
Cytuj  
na 99,9 % jest to klucz do przypisania do konta tak jak steam stater pack czy mithril ed. I prawie na bank trza wpierw steam wersje instalnąć, bo jeśli wymagają starter packa to imo fail (w co wątpię, nie ma takiego info i nikt na żadnym forum nie alarmował)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 22:54 
Cytuj  
No niestety, Valve dało dupy i ten tripe pack zamieściło jako DLC a DLC wymaga podstawowej wersji gry na Steamie. Jako, że gra F2P nie jest fizycznie przypisana do konta, nie kupisz tego dodatku, chyba, że wcześniej zakupiłeś LotRO Steam Starter Kit - wtedy masz fizycznie przypisaną grę do konta. W chwili obecnej można:
1. Poczekać, aż Valve coś z tym zrobi.
2. Zakupić w Lotro Store za $19.99 + $3 podatku, co daje ok. 75 zł, czyli jakieś 15 zł drożej.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Ostatnio edytowano 17 wrz 2012, 23:20 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 22:57 
Cytuj  
O to kiszka

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2012, 21:41 
Cytuj  
Już naprawili, właśnie dokonałem zakupu :) Klucz jest we właściwościach gry (trzeba zacząć pobierać, aby pojawiła się na koncie).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.