mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 22:10 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No i wlasnie dlatego nie wracam tez. :) Kurwa... nie dosc ze dodatkow trza nakupic (Akurat atm jest promo ale tanie to one zdecydowanie nie sa), nie dosc ze oplacisz to abo to jeszce jakies szoste torby za kase itd...

"fri tu plej"

Pierdole to...

Dzieki za takie posty. Oszczedzaja mi pieniedzy i wkurwienia.


Mithril Edition, który dał m.in. 2000TP kosztował mnie ok. 30 zł (promocja), triple pack kosztował mnie 50 zł. Osiągnięcie statusa VIP kotowało mnie 4 dolary - mało kto wie, że cd key z gry można aktywować na koncie i daje to miesiąc vip'a, a na eBayu można dorwać klucze (ew. dogadać się ze sprzedawcą, aby zamiast wysyłać paczki, wysłał tylko klucz na e-mail, tak ja zrobiłem). Jak sam widzisz za niecałe 100 zł mam tak naprawdę lifesub i de facto nie muszę kupować już nic (torby, ubranka to są takie pierdołki, których tak naprawdę nie trzeba kupować).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 22:16 
Cytuj  
[quote="sula"]@Kabra

http://lotro-wiki.com/index.php/LOTRO_Store

Heh, nieźle się za głowę złapałem jak zobaczyłem ilość tego. Najlepsze jest to, że na tej liście są odnośniki do podstron na których jest tego jeszcze więcej + nie ma wszystkiego na tej stronie wiki pokazanego (np. całej sekcji do PvPM monster) wd. gościa na pewnym forum który to zlinkował./quote]

Triple pack za 50 zł (w promocji oczywiście) to:

Expansion: Mines of Moria
Expansion Quests: Moria
Expansion Quests: Mirkwood
Expansion: Rise of Isengard
Expansion Quests: Isengard

To jest ponad 10000TB. Ten Mithril Edition to kolejne quest packi za kilka tysięcy TP. Sam widzisz, że nie musisz tego kupować od razu. Mało tego, levelując nie musisz mieć wszystkich questpacków, bo po prostu będziesz miał zbyt wysoki level, aby robić te questy. No i jak wyżej napisałem - VIPa można dostać za 4 dolce a tam masz już wszystko. Nie zapominajmy też, że gra ma już swoje lata. Osoby, które grają od początku dawno te rzeczy posiadają z różnych promocji.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 lis 2012, 05:49 
Cytuj  
Przy zakupie ROR Heroic Edition z Lotro Market, są dostępne dodatkowe promocje


40% zniżki na 2,500 Turbine Points
50% on the Rise of Isengard Expansion Pack
25% zniżki na Expansion Triple Pack

Przy zakupie ROR Legendary Edition dostepne są dodatkowe promocje

40% zniżki na 5,000 Turbine Points - $29.99 (+podatek)
25% zniżki na Expansion Triple Pack (na Steamie 50%, nawet osobno kupowane w Markecie jest 50%, hmm)

promocja zaraz się kończy, ale może ktoś wyrwie (triple pack za 5-$ ? kupując ror heroic) 30 $ o złodziejska okazja :D (za wszystkie 4 dodatki) next pewnie za 2-3 tygodnie.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 00:33 
Cytuj  
Ponownie sa promocje na steam do 3 stycznia w lotrowym sklepie do konca grudnia chyba.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.