mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 10:07 
Cytuj  
http://lotronline.pl/forum/propozycje-n ... /#msg23346

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 10:48 
Cytuj  
Kusi zeby wrocic :) W takich chwilach troche zaluje ze opchnalem konto z Lifetime.

Ale nie.... wroce jak w LOTRO bedzie mozna zwiedzic Minas Tirith i ujrzec w oddali na horyzoncie zarys zlowieszczego Minas Morgul. Nie wczesniej:)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 11:02 
Cytuj  
Dzięki podobnym promocjom za niewielkie pieniądze można mieć prawie all np: ROR Heroic ed + triple pack i masz all dodatki, później dobrze wykupić abo na miech w celu zniesienia ograniczeń i można cieszyć się pełna grą bez ograniczeń (prawie jak w przypadku lifetime).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 14:10 
Cytuj  
Jak mam mithril edition + triple pack + ror (wersja standardowa od cenegi), abo wykupiony na miesiąc w celu zniesienia ograniczeń, to warto jeszcze się czymś zainteresować w tym czarnym piątku?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 14:21 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Jak mam mithril edition + triple pack + ror (wersja standardowa od cenegi), abo wykupiony na miesiąc w celu zniesienia ograniczeń, to warto jeszcze się czymś zainteresować w tym czarnym piątku?


Z zakupów za kasę zdecydowanie nie> masz już wszystko. Ale za TP można sobie np kupić 6 torbę, dodatkowe sloty w banku/valut itp (jesli odczuwasz brak miejsca, ale ten problem tyczy sie raczej wieloletnich kont ). Ewentualnie możesz great river questpack (jesli masz niski lev), co prawda można ominąć ten region, ale jak można go łyknąć za 300-500 or mniej to chyba warto?(jesli teraz masz status vipa to niestety chyba nie da rady kupic questpackaów ?)

Ja np jutro kupie sobie kapitańskiego konika i może gaurdiana również (dla wyglądu warsteeda) + czarną maść dla niego i może jakiś kosmetyczny osprzęt dla konia. Mithril ed. planuje kupic jak cena spadnie o polowe dla 2000tp, jak nie jutro to na gwiazdke.


Ostatnio edytowano 22 lis 2012, 14:26 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 14:26 
Cytuj  
No i wlasnie dlatego nie wracam tez. :) Kurwa... nie dosc ze dodatkow trza nakupic (Akurat atm jest promo ale tanie to one zdecydowanie nie sa), nie dosc ze oplacisz to abo to jeszce jakies szoste torby za kase itd...

"fri tu plej"

Pierdole to...

Dzieki za takie posty. Oszczedzaja mi pieniedzy i wkurwienia.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 14:30 
Cytuj  
Kabra 6 torba jest full opcjonalna wstawiona z myślą o ludziach, którzy graja od lat. Nowe osoby które graja 1-6 miechów musiałyby się mocno postarać, aby zapchać torby bank itp. Ja kisze np all sety, w pip kosmetycznych itemow, składniki do craftu dla kilku profesji, itemy z pvmp, poty i masę innego chłamu. Wygodniej mi było kupić 6 torbę niż zrobić porządek :D

Poza tym Tobi prawdopodobnie ma uzbierane kilka tys TP (Mithril ed. itp), i zapewne może sobie pozwolić na wydatek zwłaszcza w promocji, jeśli coś mu się przyda.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 14:33 
Cytuj  
@Kabra

http://lotro-wiki.com/index.php/LOTRO_Store

Heh, nieźle się za głowę złapałem jak zobaczyłem ilość tego. Najlepsze jest to, że na tej liście są odnośniki do podstron na których jest tego jeszcze więcej + nie ma wszystkiego na tej stronie wiki pokazanego (np. całej sekcji do PvPM monster) wd. gościa na pewnym forum który to zlinkował.

PS. Warhameron nie oceniam, tylko z ciekawości pytam. Sprawia ci fun posiadanie kupionych za RL kasę itemków, mountów, itd a nie 'uzyskanych' przez granie ? Jak za bardzo wścibski jestem to nie odpowiadaj.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 14:38 
Cytuj  
Sula :evil: nie jesteś sprawiedliwy i obiektywny :D 95( a może i 99)% tego co jest w sklepiku jest całkowicie opcjonalna i wręcz zbędna! To co kupił Tobi w zupełności wystarcza do komfortowego grania i nie musi wydawać kasy na nic innego (dopiero jak wyjdzie nowy płatny dodatek).




Tobi za pamięci, jeśli masz teraz vipa to zrób sobie każdego creepa (śćiągniesz all ograniczenia z nich w ten sposób), gdybyś chciał w przyszłości nimi pograć.

Sula@ Ostatni raz wydałem kasę kupując roi na wyprzedaży ponad rok temu. Co prawda przez te 5 lat wydałem sporo na Lotro, ale zarobiłem minimum dwa razy tyle odsprzedając gold/itemy.

Na dzień dzisiejszy mam prawie 5k TP i mogę pozwolić sobie na szaleństwo wydania 2k na kosmetyczne i zbyteczne pierdułki w grze :D

Jeśli kupie Mithril na wyprzedaży dla TP to będzie to moje pierwsze wydanie kasy na virtualne itemy.


Ostatnio edytowano 22 lis 2012, 14:47 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 14:46 
Cytuj  
Ja wiem, że większość jest opcjonalna. Fakt, nie jestem obiektywny :) Bardziej mi chodziło o to, że większość poza stricte dungeonami co się robi w Lotro ma metkę z ceną.
Typu np. spędzanie czasu na uzyskanie kolejnego Virtue to 3$ wd. sklepiku, scroll of empowerment to x dolarów, rare recepta to X dolarów, rzadki przedmiot klasowy to tyle a tyle, mount też, itd To mi zabiło przyjemność z gry m.in.

edit: aha. zauważyłem twój edit. Nie wiedziałem, że bawisz się w gold sellera. Dobra to nie wnikam więcej i nie off-topuje więcej tego tematu.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 15:01 
Cytuj  
sula napisał(a):
Ja wiem, że większość jest opcjonalna. Fakt, nie jestem obiektywny :) Bardziej mi chodziło o to, że większość poza stricte dungeonami co się robi w Lotro ma metkę z ceną.
Typu np. spędzanie czasu na uzyskanie kolejnego Virtue to 3$ wd. sklepiku, scroll of empowerment to x dolarów, rare recepta to X dolarów, rzadki przedmiot klasowy to tyle a tyle, mount też, itd To mi zabiło przyjemność z gry m.in.

edit: aha. zauważyłem twój edit. Dobra to nie wnikam więcej i nie off-topuje więcej tego tematu.



Nie znam nikogo kto by kupił Virtue, one po prostu same wpadają robiąc questy/deedy levelując. Ale pewnie sa tacy ludzie (amerykanie z kasa co chcą mieć all na maxa 1 dnia).
Rare recek nie ma w sklepiku to tylko z instancji, Scroll można za TP tylko po co (za uciułane marki/medaliony mógłbym ich kupić z 50-60) to znów jest opcja dla w gorącej wodzie kąpanych. Rare itemów też nie ma w sklepiku, sa kosmetyczne sety odzwierciedlenie setow ze starych rajdów (ja wole zebrac ekipe i sie przejsc do insty niz kupic itemy> ubierajac kolejnego alta). Mounty to juz totalnie opcjonalna sprawa i to one prawdopodobnie przynoszą największą kasę Turbinie. Masa ludzi zbiera konie i co niektórzy gotowi sa płacić fortune za unikalne konie (na jakimś pax rozdawali kody na jakiegoś konia, ludzie płacili za te kody po kilka tys $, miech czy dwa później rozdawali je za friko na loteriach> wygrałem chyba większością altów(brzydki ten koń).

Po prawdzie to sobie nie kojarzę żadnego itemu ze sklepu , który musisz kupić bo jak nie to coś.
Jeden item mnie irytuje> relic removal do wyciągania włożonych settingów run itp. Niszcząc item traci sie 2 z 3 najciekawszych run, ale z drugiej strony tych settingow leci tyle wszędzie ,że to też nie jest problem. Zresztą dwa te scrolle wygrałem na loteriach i kisze, aż wpadnie first age na 85 lev.

A loterie to tez fajna sprawa (moje alty są przepakowane różnościami z tych loterii, a koni to z kilkanaście w sumie wygrałem w tym 4 szt tych po 1995 TP).

A dobrami od dawna już nie handluje( po migracji mi się znudziło> chińczycy są zbyt tani na us servach).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 15:18 
Cytuj  
Pamiętam, że wsadzili np. rare recipe z Zółwia w Morii na bransoletkę. Nie wiem, może potem usuneli bo uznali, że nie warto. Podobnie receptę albo sam exceptional rzadki class item do rune-keepera. W każdym razie niepotrzebnie zacząłem. Po prostu jak się spędziło w grze tyle czasu, a u mnie to rzadkość bo dużo w całym życiu to grałem tylko w dwa mmorpg-i (no trzy jak naciągniemy "dużo" do 3-4 miechów) tak naprawdę to się o niej pamięta później. Zresztą nieważne, masz inne podejście do pewnych spraw po prostu.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 15:26 
Cytuj  
Możliwe. Pewnie dlatego ,że mam grę za friko i full dostep, ale trochę też wiem o tej grze w końcu gram od 5,5 roku.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 15:34 
Cytuj  
Nie no też miałem za friko już później. Miałem lifetime, po przejściu miałem ~6-7 k TP, a o grze naprawdę duużo wiedziałem. Mógłbym sobie grać bezstresowo kupując pewnie expansiony za TP, a ponieważ nie jestem alciarzem - miałem tylko 2 postacie na max level w tym jedną główną to mógłbym pewnie nawet jakieś stat tomy / store-only relici / star crystale za "friko" wyekwipować. Nie rzecz w wydawaniu kasy, ale nie ważne za długi i za ciężki temat do dyskusji.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 15:52 
Cytuj  
Recki na bracke to drop, jak chcesz kupic za TP no mozliwe ,że można. Sama recka to nie byl problem, problemem byly skladniki(a nie dalo ich rady kupic za TP). Item dla rk dało rade kupić, to był odpowiednik itema z craftu (purpurowego), ale też z craftu wychodziła dużo lepsza wersja z crita (blue). Star lity dropia i byl okres ze bylo ich wiecej niz itemow w ktore mozna je wsadzic. Stat tomów w pip na ah. Mam all staty podniesione o +5, might i fate o +7 wszystko z tomów kupionych na ah lub zdobytych w instach. Relicki te stor niby only crafci sie chyba za shardy. jak ktos chce to mozna , ale dla mnie nie ma wielkiej róznicy pomiędzy +20 do might, a +24 do might z tej "lepszej wersji" imo znowu lep na frajerów.


Ja cię Sula poniekąd rozumiem/ przestałeś grać bo rzekomo pokazały sie łamiące grę itemy w sklepiku za kasę. Że jest zbyt dużo ułatwień i ktoś inny może mieć przewagę. Po części może to prawda bo ktoś jak ma kasę wykupi sobie staty w parę minut, a normalny gracz będzie musiał się nakombinować przez parę miechów. Ale to naprawdę nie ma znaczenia i nie ma wpływu na grę. Liczyło się i liczy się skill, umiejętności i jaki masz charakter/jak się odnosisz do tych z którymi grasz. Naprawdę widziałem rajdy z ludzi poubieranych w śmieć itemy nie mających porobionych virtue robiących rajdy bez większych problemów , gdzie rzekomi pro gracze z full wypas wymaksowanymi setami i itemami dawali dupy, bo nie umieli się zgrać.

Sklepik jest dla ludzi (którzy chcą iść troszkę na skróty) ale nie ma on większego wpływu na tą grę. Jej atutem jest klimat i ludzie z , którymi się gra. (no i grafika, RoR naprawdę jest śliczniutki. Lotro trzymało poziom i nadal go trzyma). Jak dla mnie to the best mmo na rynku.

Nie jestem totalnym fanboyem, byłem bardzo krytyczny co do contentu i ceny RoR (nadal uważam ,że ich ostro pojebało). Dodam ,że nawet grozi mi ban na ich forum za zbytni krytycyzm i wypowiedzi niby nie na temat (sam Sapience dał mi 2 razy pod rząd ostrzeżenie i zapowiedział ,że 3 nie będzie :D ) W sumie to mnie bardziej boli (brak wolności słowa na ich forum) niż ewentualne niedoróbki i wpadki w grze.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 16:01 
Cytuj  
warhameron napisał(a):

Ja cię Sula poniekąd rozumiem/ przestałeś grać bo rzekomo pokazały sie łamiące grę itemy w sklepiku za kasę. Że jest zbyt dużo ułatwień i ktoś inny może mieć przewagę.

W ostatecznym rozrachunku chodziło o samą koncepcje sklepiku i kupowania in-game itemów, a nie czy to, że dają przewagę. Po prostu nie lubię grać jak coś takiego jest w grze. To tak samo jak nigdy nie używałem np, cheat kodów w single grach, ani nie grałem / przestawałem grać w gry w których cheaty, exploity, botowanie albo gold selling są zbyt duże / powszechne.
Patrzę na CS z tego punktu głównie. Choć fakt, że czarę goryczy przechylił "p2w" store-only relic, który był dla mojego buildu Wardena idealny i dużo lepszy od tych w grze. Mogłem go (je bo 2 potrzebowałem) na luzie kupić bo miałem w pip TP, ale właśnie o to chodzi, że to mi nie pasuję ani samemu kupowanie ani nawet granie w takim środowisku. W rl staram się być w miarę realistą, bo życie tego wymaga. W tak immersion heavy grach jak mmorpg-i lubie być idealistą, (chyba właśnie dlatego, że w życiu trzeba być czasem chujem) i nic na to nie poradzę :)

Dlatego mówiłem, że mamy inne podejście.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 16:05 
Cytuj  
sula napisał(a):
@Kabra

http://lotro-wiki.com/index.php/LOTRO_Store

Heh, nieźle się za głowę złapałem jak zobaczyłem ilość tego. Najlepsze jest to, że na tej liście są odnośniki do podstron na których jest tego jeszcze więcej + nie ma wszystkiego na tej stronie wiki pokazanego (np. całej sekcji do PvPM monster) wd. gościa na pewnym forum który to zlinkował.

PS. Warhameron nie oceniam, tylko z ciekawości pytam. Sprawia ci fun posiadanie kupionych za RL kasę itemków, mountów, itd a nie 'uzyskanych' przez granie ? Jak za bardzo wścibski jestem to nie odpowiadaj.


Ja powiem szczerze mialem zawsze problem z wydaniem moich TP, bo naprawde nie ma na co. Kupowalem jakies pierdoly nie wpywajace na rozgrywke typu 30-ty kon. :) Itemow jest duzo, ale naprawde to nie sa zadne must have rzeczy.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 16:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Ja powiem szczerze mialem zawsze problem z wydaniem moich TP, bo naprawde nie ma na co. Kupowalem jakies pierdoly nie wpywajace na rozgrywke typu 30-ty kon. :) Itemow jest duzo, ale naprawde to nie sa zadne must have rzeczy.

Biorąc pod uwagę, że afaik ty grałeś głównie questy i open world, a dungeony / rajdy z rzadka i pewnie też min-max postaci cię nie interesował to rzeczywiście nie ma :) Zresztą to nie do końca chodzi o to czy trzeba czy nie.
Dobra mega-offtop się zrobił. Lepiej wrócić na 'tory' i rozmawiajcie sobie o obniżkach :)

postaram się, żeby był eot z mojej strony

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 16:16 
Cytuj  
Sula przełam się i zaciągnij Lotro :D Odbije sie to pozytywnie dla nas wszystkich :lol:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2012, 16:19 
Cytuj  
Próbowałem dwa razy jak wszedło na Steama i betę Rohanu :) Wytrzymałem po parę godzin chyba. Za drugim razem jak zobaczyłem manekiny ze store ubraniami to zrobiłem insta-quit. Nie nie dla mnie już ta gra. Wy sobie do Mordoru dalej zdążajcie o/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.