mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 20:07 
Cytuj  
W LOTRO exp jest wyłącznie za grind i qusty, ale idzie wolno i mozolnie. Mam postać na lvl 29, i nie chce mi się grindować wiele godzin - za stary już na to jestem.

Chętnie natomiast zwiedziłbym cały świat, a szczególnie nowo dodane obszary - np. West Rohan. Da się do nich dojść poprzez Eregion. Problem jest taki, za na 29 lvl postać nie może zapisywać respawn pointów w obszarach o wyższym niż swoja levelu docelowym. Stąd gdy zostaje zabity w strefie wysokopoziomowej, cofa mnie do ostatniego spawn pointa, który jest daleko. Unikać wiecznie potworków - ciężko, zawsze któryś przypadkiem zaczepi, a przy dużym dmg raz-dwa spadam z konia, a na piechotę ciężej uciec. Etc...

Czy jest jakiś sposób, żeby przenieść się do Rohanu, poza dojściem tam "z buta"? A może jest też sposób, żeby jednak respawnować się w kasżdej strefie, nawet tej na znacznie wyższym levelu?

Szkoda, że przez samo podróżowanie i zwiedzanie nie dostaje się expu jak w SW:TOR czy ESO.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2014, 21:23 
Cytuj  
Można iść z buta pod eskortą high lev, może cię też ktoś przywołać do siebie (kapitan ma skila, ale rogi do przywołania są/były za questy/marki itp więc teoretycznie może każdy kto je posiada).

Możliwe, że coś zmienili, ale kiedyś był exp za podróżowanie. I prawie pewien jestem ,że ostatnio alt też zbierał expa za łażenie i zwiedzanie (nie jest to dużo expa).

Exp leci za craft (podobno całkiem sporo), questy (najwięcej), grind oraz za insty, skirmishe, rajdy i bitwy. Jeśli grasz na snowbourn mogę ci pomóc w dostaniu się do rohanu (ale na tym lev nie pozwiedzasz za bardzo, mobki na mountach cię szybko dopadną i ubiją? ) Bardzo dużo expa wpada za questy festiwalowe ( w czerwcu pewnie będzie letni festiwal)


Gdybyś chciał zainwestować w 1 miesiąc abonamentu to dostaniesz dostęp do wszystkich krain z Shadow of Angmar (do 45 lev pod bramy morii / eregion). No i warto zapolować na quad packa (4 dodatki) w cenie 20$ (raz na jakiś czas jest w promo)

Co do respawnu to (mam vipa) to pierwszę słyszę, ale pewnie jest to kolejna zachęta do kup Lotro Points/Abonament.

Możesz zapolować na to : http://www.steamgifts.com/giveaway/x0Vt ... arter-pack lub kupić te dlc na allegro (bywa za 5/20 zł)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2014, 00:51 
Cytuj  
Tak, gram na Snwobourn. Postać: "Dahmaloch", jutro sie zaloguje, chetnie bym skorzystał z mozliwosci odwiedzenai Rohanu.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk


Posty: 5
Dołączył(a): 29.01.2014
Offline
PostNapisane: 1 cze 2014, 13:39 
Cytuj  
Ale przeskok na wyższe obszary po za zwiedzaniem jest nie opłacalny, bo nic nie zrobisz, lepiej poświęć cierpliwie czas i exp ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.