mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2017, 10:30 
Cytuj  
The Standing Stone Games team devoted an hour-long livestream to unveiling key details (but not everything!) about this summer’s expansion, including the following:

Mordor will add five regions to the game and increase the level cap by 10 to 115. Crafting will also be increased to 115 and the virtue cap will increase to 20.
The expansion is “not going to be easy” but “not discouragingly difficult.” Stay on the main path for easier going!
An “ashes” barter system will allow you to buy gear upgrades that haven’t dropped for you yet, curbing RNG frustration.
High Elves will have their own starting area and be able to roll every class except Burglar and Beorning. They’ll also have their own racial traits and skills.
The allegiance system allows you to pledge your efforts to a race and earn special rewards (including cosmetics). You can work on more than one allegiance, although they get progressively harder the more you do.
Legendary items will get new relics and additional legacy tiers.
Barbershops will now allow you to modify all of your character’s visual details (but you can’t change your race).
The anticipated avatar revamp is going to start with Man and Elves.
The expansion will also take players to Erebor (The Hobbit’s Lonely Mountain) for the first time.

http://massivelyop.com/2017/06/23/lord- ... n-details/

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2017, 11:57 
Cytuj  
Mordor Launch Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=JX7Wm29hts8

Avatar użytkownika

Posty: 8
Dołączył(a): 25.06.2015
Offline
PostNapisane: 4 sie 2017, 06:52 
Cytuj  
Ale bieda [emoji23] chyba ktoś w 10 min na kolanie to zmontował [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2017, 18:32 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Jak to słabo wygląda. Jak jakiś fanowski trailer robiony przez początkującego lata temu.

Dziwię się, że ludzie w to jeszcze grają. Poważnie, bez złośliwości.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2017, 19:05 
Cytuj  
sula napisał(a):
mrynar napisał(a):

Jak to słabo wygląda. Jak jakiś fanowski trailer robiony przez początkującego lata temu.

Dziwię się, że ludzie w to jeszcze grają. Poważnie, bez złośliwości.


Tylko, że jak się zalogujesz do gry i np. zaczniesz lać mobki, to jest taki zajebisty feeling, że tylko dobryh&s ma lepszy :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Avatar użytkownika

Posty: 8
Dołączył(a): 25.06.2015
Offline
PostNapisane: 4 sie 2017, 19:30 
Cytuj  
sula napisał(a):
mrynar napisał(a):

Jak to słabo wygląda. Jak jakiś fanowski trailer robiony przez początkującego lata temu.

Dziwię się, że ludzie w to jeszcze grają. Poważnie, bez złośliwości.


to że trailer żenujący nie znaczy że gra jest słaba

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2017, 19:43 
Cytuj  
Nie i nie. Grałem w Lotro jeszcze za czasów jego świetności i po latach zawsze jak zalogowałem się z nostalgii to odbijałem się od ściany. W dodatku za każdym razem gra była coraz słabsza.

Dobra, ale kończe bo nie ma sensu gadanie na ten temat. Chcecie to grajcie i dobrej zabawy.

Avatar użytkownika

Posty: 8
Dołączył(a): 25.06.2015
Offline
PostNapisane: 7 sie 2017, 06:49 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nie i nie. Grałem w Lotro jeszcze za czasów jego świetności i po latach zawsze jak zalogowałem się z nostalgii to odbijałem się od ściany. W dodatku za każdym razem gra była coraz słabsza.

Dobra, ale kończe bo nie ma sensu gadanie na ten temat. Chcecie to grajcie i dobrej zabawy.


Fakt faktem że gra coraz mniej zadowala graczy. Ja osobiście spadek formy odnotowałem po Isengardzie. Chociaż story line w Rohanie jest super to end game był słaby w porównaniu do poprzednich dodatków.

Przez niemal 9 lat nie raz nudziło mi się LOTRO ale nie potrafię przywiązać się do innego MMO i zawsze wracam po max 2-3 miesiącach do Śródziemia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.