mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 19:28 
Cytuj  
ikona napisał(a):
iniside napisał(a):
Czy mam znowu przypomniec Vanguarda, o grze skazanej na sukces ? Moze o tym nie wiesz, ale wydawca zawsze ma pewne oczekiwania finansowe, jesli produkt ich nie spelni to idzie pod nuz.


Z kazdym postem coraz wiekszy BS. Ile mmog'ow wg Ciebie zamknieto z powodu niezadowolenia wydawcy?
Ja osobiscie nie znam takiego przypadku, no moze poza AC2 ale to nie do konca sie kwalifikuje.

Fakt SOE nie amyka bo samo wszystko zjebuje -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 20:24 
Cytuj  
Lil napisał(a):

Dlatego smiesza mnie wypowiedzi niektorych, ze jak gra nie przebije WoWa to bedzie klapa.. otoz nie bedzie.... AoC jest juz skazany na sukces gdyz ma duzo wiekszy Hype niz takie LOTRO. Gierka zwrocic im sie kilkukrotnie juz w samym dniu premiery..... czysty zysk. Kogo wiec z Funcomu obchodzi WoW ??? NIKOGO !


ciężko się nie zgodzić.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 20:29 
Cytuj  
Cieszę się z faktu , że jednak sporo ludzi myśli jak ja. Świat mmo nie zaczyna się i nie kończy na WOW-ie.
Myślę jeszcze , że gry mmo będą ewoluować bo tak naprawdę nie mają one bardzo długiego istnienia na rynku, one dojrzewają razem z nami - graczami- gry , w które może grac i syn i ojciec ( a więc np WOW) będą powoli znikać - oczywiście za jakiś czas. Pewnie większość sie zgodzi ze mną z tym , że teraz mamy coraz większe wymagania dla gry mmo niż np 5-7 lat temu. Mój pierwszy mmo to RED Dragon w poczatkach istnienia - dziś na taką grę nawet nie spojrzę, pierwsza gra mmo 3D to chyba KO - dziś jak widze taka grafikę to od razu zamykam stronę - chcę coraz więcej , mam coraz większe wymagania - Wy też - sami to wiecie :). Za jakiś czas - nie wiem czy to bedzie za rok czy za kilka lat, będą gry , które będą celować TYLKO w określonych odbiorców- tu przykładem może byc Conan - i okaże się ,że mogą przynieść większy sukces finansowy niz gra dla wszystkich .

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 20:37 
Cytuj  
odwrotnie, nikt nie mysli tak jak ty lordp. Po cholere panikować, o boże WoW ma 9mln i nikt nie gra w nic innego... Zawsze jest i zawsze będzie miejsce na inny produkt, niezależnie od tego ile i jak dobrych produktów już jest na rynku. Szczególnie, jeżeli chodzi o rozrywkę - chociażby dlatego, że ludzie się nudzą.

A jeżeli chodzi o czas przetrwania tytułów to obstawiam, ze w WoW-a ludzie będą młócili i za lat 10, w końcu i teraz grają w Starcrafta. A o EQ2 czy AoC-u będzie mozna poczytać w wikipedii.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 20:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
odwrotnie, nikt nie mysli tak jak ty lordp. Po cholere panikować, o boże WoW ma 9mln i nikt nie gra w nic innego... Zawsze jest i zawsze będzie miejsce na inny produkt, niezależnie od tego ile i jak dobrych produktów już jest na rynku. Szczególnie, jeżeli chodzi o rozrywkę - chociażby dlatego, że ludzie się nudzą.


Mark -> czytaj ze zrozumieniem to co piszę - bo własnie tak pisze a nie odwrotnie - ja nie panikuję i mam właśnie gdzieś ilu ludzi gra w WOW-a i własnie uważam, że zawsze znajdzie się gra , która bedzie miała swoich odbiorców i cały czas mam nadzieję , że wyjdziena gra , która dokopie WOW.Przeczytaj jeszcze raz moje posty bo się pogubiłeś :)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 20:47 
Cytuj  
w tym poście zaprzeczasz sam sobie

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:29 
Cytuj  
Nad AoC pracuje 178 osób według Funcomu jeśli mnie pamięć nie myli.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:34 
Cytuj  
Cytuj:
embe napisał:
produkcja takiej gry jak LotRO przebila 1mln $,

Cytuj:
Tak FunCom to 20 ludzi, na takie produkcje idzie duzo kasy,


Nie wiem, czy już tylko ludzie tutaj grają tylko w gry i nie widzą co się dzieje dookoła.

Mały cennik produkcji z samych konsol
Heavenly Sword - 31milonów $
Uncharted: DF - 35milionów $
Halo 3 - 35milionów $
Metal Gear Solid 4 - już 85milinów $ (bez promocji)
GTA IV - już 55milionów $ (bez promocji)

PC
Wiedzmin - 14milionów $ (22miliony PL polska, potem Atari reszta)
Crysis - 23milniów $

Nie wiem, czy Cię dobrze zrozumiałem ale budżet najgorszego nawet syfu obecnie to min 5milionów $
a wiadomo, że MMO jest dużo droższe do zrobienia.

Cytuj:
produkcja jednej konkretnej instancji dla WoW-a to kwota 200-300 tys $
- i to just dużo ?

Może źle Cię zrozumiałem, ale kwoty podałeś z kosmosu :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine


Ostatnio edytowano 23 sty 2008, 21:36 przez Alekde, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:36 
Cytuj  
Lil napisał(a):
embe napisał(a):
produkcja takiej gry jak LotRO przebila 1mln $,


i co to w.g. ciebie duzo ???? kilkakrotnie zwrocilo im sie w ciagu pierwszego miesiaca gry :)
nawet jesli w LOTRo bedzie gralo 50 tys osob, to Codemasters bedzie kosilo na LOTRO duzy szmal :) A gra w tej chwili jakies pol miliona :)
Czy Codemasters ma sie przejmowac WoWem ?? nie, bo po co ??/ Oni i tak plywaja w kasie na jednym LOTRO :)

Dlatego smiesza mnie wypowiedzi niektorych, ze jak gra nie przebije WoWa to bedzie klapa.. otoz nie bedzie.... AoC jest juz skazany na sukces gdyz ma duzo wiekszy Hype niz takie LOTRO. Gierka zwrocic im sie kilkukrotnie juz w samym dniu premiery..... czysty zysk. Kogo wiec z Funcomu obchodzi WoW ??? NIKOGO !


Dokladnie tak, jednak jest male ale, a dotyczy to dokladnie mnie i faktu czy bede mial z tej gry przyjemnosc, jesli w AoC bedzie grac przynajmniej milion to jest gwarancja ze gra bedzie sie rozwijac jak np LotRO, a to juz jest mocny argument by w grze zostac ze znajomymi i czerpac z niej przyjemnosc.
To czy Conana przebije WoW-a jest malo istotne bo ta gra dla mnie juz od dawna nic nie oferuje ciekawego, wiec interesuje sie Conanem :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:40 
Cytuj  
we wszystkich topikach o AoC dyskusja toczy się nie na temat to ja coś wrzucę o AoC

http://www.stage6.com/user/AcolyteAvery ... Keep'-Info


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 sty 2008, 21:46 przez Varenthin, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:46 
Cytuj  
A czy w AoC można skakać?


_________________
...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:47 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
A czy w AoC można skakać?

tak


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:48 
Cytuj  
To dobrze, mozna będzie się bawic w explorerów :). Oby tylko nie zastosowali jakiś blokad typu niewidzialne ściany...


_________________
...

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:49 
Cytuj  
w ogóle to AoC zapowiada się na jedną z najciekawszych produkcji obecnego roku i mam nadzieje dojrzałą, a gra bez skakania to nie gra :D


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine


Ostatnio edytowano 23 sty 2008, 21:52 przez Alekde, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:50 
Cytuj  
Cytuj:
To dobrze, mozna będzie się bawic w explorerów . Oby tylko nie zastosowali jakiś blokad typu niewidzialne ściany...

Oj tego napewno nie bedzie.Swiat bedzie przypominal tego w packmanie, czyli idac na koniec swiata wrocisz na poczatek.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 21:53 
Cytuj  
Ale ja nie o tym mówię... chodzi o dokrywanie "sekretnych miejsc", wdrapywanie się na najwyższe szyczy itp. Choszi o dostanie sie do takich miejsc teoretycznie "nie dla graczy".


_________________
...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 22:13 
Cytuj  
teraz możesz sobie wejść niemal gdzie chcesz skacząc, np na szczyt góry, oczywiście naprawią to

więcej filmików
http://www.stage6.com/user/AcolyteAvery ... e-of-Conan
http://www.stage6.com/user/AcolyteAvery ... nformation
http://www.stage6.com/user/AcolyteAvery ... nformation
http://www.stage6.com/user/AcolyteAvery ... om-Carpark :D

fajne FAQ w formie filmiku http://www.stage6.com/user/AcolyteAvery ... -FAQ-Guide

btw na tym filmiku który podałem pare postów wyżej koleś ma Logitech G15 na którego ekraniku wyświetla się ilość hp, many i staminy ;D (to takie małe info dla sobtainera i deshrooma)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 19:39 
Cytuj  
Czy oni nie wstydza sie pokazywac gre na sprzecie, ktory powoduje spore spadki fps? A moze tak spartolili, ze na kazdym sprzecie im zamula.
GL w czasie jak pojawi sie 60 innych graczy na ekranie.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2008, 11:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Telekomuna ma monopol bo posiada cala infrastrukture telekomunikacyjna w kraju.
nie posiada - kazdy z operatorow niezaleznych ma wlasna infrastrukture, wlasna siec, wlasne wyjscie na swiat (nie pisze tutaj np.o tele2), etc., z tepsa lacza ja tylko punkty styku.


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2008, 11:54 
Cytuj  
Cała infrastruktura jest tylko dzierżawiona od TP.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.