mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 13:40 
Cytuj  
A gdzie masz taki system walki? w jakiej grze? napisałem, że zajebiste bo takie wydawać się będzie i tyle a Ty się z tym nie zgadzasz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 13:43 
Cytuj  
Wiele swietnych pomyslow staje sie niewypalami jak przychodzi do realizacji. Zwlaszcza te "rewolucyjne". Ostania rzecza jaka robie jest ufanie "na slowo" devsom. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 13:47 
Cytuj  
Słuchaj, 2 miesiące temu tez byłem sceptycznie nastawiony do RCS. Ale od czasu jak się wgłębiłem w temat coraz bardziej mi się to podoba.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 14:01 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Słuchaj, 2 miesiące temu tez byłem sceptycznie nastawiony do RCS. Ale od czasu jak się wgłębiłem w temat coraz bardziej mi się to podoba.

sorry, że takie pytania, ale nie znam na tyle angielskiego, żeby na wiki to zrozumieć...


z gram.pl bierzesz te informacje?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 14:04 
Cytuj  
Jakie? w ogóle w czym problem widzicie? w tym, że napisałem że to jest zajebisty system? lol jest zajebisty bo w teorii mi się podoba, a jeżeli ktoś czuje się tym urażony to jego problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 14:23 
Cytuj  
Nie widze tu wiele wiecej niz w DDO / Fury (czy nawet GW) w kwestii. W group PvP i tak klikanie, czy 5 kierunkow ataku niewiele zmienia, co innego collision - to sie najbardziej liczy.


Casterzy maja niewyjasniona sytuacje, dokopalem sie do relacji demonologa ktory wylevelowal uzywajac tylko 2 czarow.

Nie ma co sie podniecac niezrealizowanymi (jeszcze) zapowiedziami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 14:26 
Cytuj  
Roznia jest w Fury/GW poprostu ciskasz skila i postac robi cos tam sama. (automatycznie dobiega, automatycznie atakuje do czasu az nie kasz jej zrobic czegos innego).
W DDO jest semi-automatyczny (masz auto-attack ale jest on powolny, wiec naparze sie w prawy przycisk myszy i wciska skile). Tylko ze dalej wynik starcia zalezy od rzutów kostkami (w DDO doslownie).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 14:52 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Roznia jest w Fury/GW poprostu ciskasz skila i postac robi cos tam sama. (automatycznie dobiega, automatycznie atakuje do czasu az nie kasz jej zrobic czegos innego).


Nic nie dobiega sama, i nie atakuje automatycznie w fury, jeden przycisk = jedna akcja, dodatkowo collision postaci. Po prostu w grupie uderzenie z lewej/prawej niewiele w tym wszysktim zmienia z mojego punktu widzenia.
Zreszta gdzies w patchnotes wyczytalem, ze jesli zaczniemy na kims wykonywac combo, a ta osoba out of range sie zrobi, to i tak dostanie caly dmg z combo. Taki 'real combat'.

Prawdopodobnie nie dam sie przekonac, poki nie sprobuje (chociaz melee nie preferuje).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 15:07 
Cytuj  
Cytuj:
Nic nie dobiega sama, i nie atakuje automatycznie w fury, jeden przycisk

Grałem niedawno w fFury i postac sama dobiegała. Jak nie widzialem wroga, to poprostu na hama ladowalem w Tab i skille :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 15:16 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Nic nie dobiega sama, i nie atakuje automatycznie w fury, jeden przycisk

Grałem niedawno w fFury i postac sama dobiegała. Jak nie widzialem wroga, to poprostu na hama ladowalem w Tab i skille :P.


Buhu, to zwiesniaczyli kolejna gre. Koniec OT z mojej strony, przepraszam.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 15:16 
Cytuj  
Ale po co tu dyskutowac, jasno napisali ze system walki casterow bedzie oparty tez o combosy i roze ciosow jak to ma miejsce w melee, potwierdzili ze system jaki mieli nie wypalil i na tech becie sie zakonczylo.
Na dniach ma byc dodany ostateczny system dla casterow i wtedy sobie podyskutujemy na ten temat, teraz nie ma sensu nawet gracy casterami.
Ci co wybieraja teraz na becie castera to jakies nooby nolify co chca w trzy dni dobic 80lvl i flexowac wszedzie, nie rozumie takich zachowan zwlaszcza na becie gdzie sugeruje sie nie grac casterami.

Co do grafiki, warto poczytac forum general bety lub tech bety i potestowac ustawienia grafiki bo rozne ustawienia sa powiazane z innymi i daja niesamowity efekt.
Jakosc grafiki bije na leb LotRO, do ktorego porownywalem wczesniej, a wydajnosc wzrasta po kazdym patchu.
Zaznaczam ponownie ze lokacja startowa i reszta swiata to jak dwie rozne grafiki od strony jakosci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 15:24 
Cytuj  
Właśnie embe, czego się spodziewać po Tortage? i na jakim levelu będzie mi dane iść dalej?


Posty: 32
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 16:18 
Cytuj  
@embe

Screeny przypominają nieco Obliviona w niskich detalach, no, może poza trawą. Tyle, że tam grało się przy GF6600 bez GT i 1GB RAMu ;)

@inside
Jeżeli chodzi o serię 9800 to na razie jest tylko GX2 która wydajnością na pewno nie zaszokuje(jest tak jak mówisz z tymi GPU), a przy 3x w SLI będzie spadać napięcie sąsiadom. Uważam, że już kupić 2x8800GTS(512MB, ew. 8800GT bo też nie ma między nimi przepaści jeżeli chodzi o wydajność, czasami nawet w wersji AMP! ta druga jest lepsza), a resztę zainwestować w lepszy RAM i NAPRAWDĘ dobrą płytę główną.

BTW Skoro mowa o lvlu to czy wiadomo już jaki jest maksymalny lvl postaci? Nie chodzi mi o betę, ale ostateczną wersję gry.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 16:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ci co wybieraja teraz na becie castera to jakies nooby nolify co chca w trzy dni dobic 80lvl i flexowac wszedzie, nie rozumie takich zachowan zwlaszcza na becie gdzie sugeruje sie nie grac casterami.


Po co by dawali casterow do bety a potem sugerowali by nimi nie grac ? :)
Po to sa by nimi grac.. a skoro max level castere, mozna zrobic jak mowisz w trzy dni, to cos w tej grze balans jest nie halo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 16:24 
Cytuj  
Ja bym powiedzial ze balans jest bardzo sprawiedliwy ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 32
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 16:42 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_9ATgGu2_Co_dale ... _X360.html

Buuu, ja chcę grać w wygodnym fotelu w AoC.

PS. http://www.gram.pl/news_6wvhHu8_GeForce ... kacja.html

599$$$. roflcopter

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 17:52 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Po co by dawali casterow do bety a potem sugerowali by nimi nie grac ? :)
Po to sa by nimi grac.. a skoro max level castere, mozna zrobic jak mowisz w trzy dni, to cos w tej grze balans jest nie halo.


Na forum bety pisze ze ze wzgledu na brak dokonczonego systemu walki casterow zaleca sie nie testowac tych klas.

Dirty napisał(a):
BTW Skoro mowa o lvlu to czy wiadomo już jaki jest maksymalny lvl postaci? Nie chodzi mi o betę, ale ostateczną wersję gry.


80lvl

Sobtainer napisał(a):
Właśnie embe, czego się spodziewać po Tortage? i na jakim levelu będzie mi dane iść dalej?


Tortage to miasto piratow, bardzo ladnie zrobione ale nie ma szalenstwa od strony jakosci grafiki, duzo questow w samym miescie i w trzech lokacjach z tym zwiazanych ( wyspa, lochy, ruiny ), ktore sa imponujace.
W sinlgu robisz malutkie questy ( chain klasowy ) i prowadza cie do... tu zakoncze by nie zdradzac fabuly, ktora jest bardzo fajna.
Na 19lvl wydostajesz sie z wyspy do normalnych krain, jesli juz znasz o co chodzi w grze to po 4 godzinach mozesz zakonczyc przygode w Tortage.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 18:33 
Cytuj  
Cytuj:
BTW Skoro mowa o lvlu to czy wiadomo już jaki jest maksymalny lvl postaci? Nie chodzi mi o betę, ale ostateczną wersję gry.


Ciekawe na co komu taka informacja skoro i tak nie wie jak szybko lvl skacza i co od nich zalezy :D

Moze dzieki takiemu pytaniu osoba bedzie mogla stwierdzic:" 60<80 łał ta gra juz na poczatku bedzie lepsza od wowa jak startowal i od lineage 2 itd!!!"

Naprawde glupszego pytania niz max lvl w grze nie mozna chyba teraz zadac o_O


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 19:15 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Ciekawe na co komu taka informacja skoro i tak nie wie jak szybko lvl skacza i co od nich zalezy :D

Moze dzieki takiemu pytaniu osoba bedzie mogla stwierdzic:" 60<80 łał ta gra juz na poczatku bedzie lepsza od wowa jak startowal i od lineage 2 itd!!!"

Naprawde glupszego pytania niz max lvl w grze nie mozna chyba teraz zadac o_O


Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi, co ninejszym demonstrujesz. Skąd wiesz, że nie wiem jaki skaczą poziomy? Skąd wiesz po co mi ta informacja?

Jesteś taki głupi czy udajesz takiego pr0?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 19:25 
Cytuj  
Bo trwa beta i po pierwsze albo nikt nie dojdzie do 80 albo zwieksza przyrosty tak zeby 80 szybko skoczylo. W obu przypadkach nie wiesz ile potrwa kox;]

Na stronie nie ma jakis specjalnych opisow klas itd itp W grze pewnie tez nie, po co wiec wiedziec ile jest lvl skoro nawet nie wiesz co by sie mialo wziacac z zdobyciem kolejnego lvl.


Na koniec mozna sobie zadac proste pytanie. Co sie stanie jesli sie dowiem ze jest 60 lvl a co sie stanie jesli sie dowiem ze jest 100 lvl ;]

Dla mnie i pewnei wiekszosci osob nic sie nie stanie bo taka pojedyncza informacja odnosnie glupiego NR nie ma zadnego znaczenia.

P.s Tibia ma chyba 200 lvl i to chyba znaczy ze jest najlepsza: )


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.