mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 19:38 
Cytuj  
Właśnie pogadałem ze smuglerem który mnie gdzieś zabrał. Grafika w Tortage ssie przy tym miejscu w którym jestem teraz. Nie no, coraz bardziej mnie ta gra przekonuje.

@Embe
Powiedź mi, jak ustawić grafikę na najlepszą jaka może być? czytam i czytam fora zamknięte dla nas ale coś znaleźć nie mogę, a wspominałeś o tym.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 19:43 
Cytuj  
Troche sie to kupy nie trzyma, co piszesz Sou... Z takim podejsciem mozemy pozbyc sie calego dzialu, bo w koncu praktycznie wszystko, o czym w tej chwili dyskutujemy moze sie do czasu premiery zmienic. Tak samo jak niektorzy sobie teoretyzowali o grze jedna z dwoch klas, ktorych teraz juz nie ma - byl sens? Wychodzi na to, ze nie. Jest to jakas nie do konca precyzyjna informacja nt. ktorej mozna sobie podebatowac mimo wszystko, co na pewno ma wiecej sensu niz ciagle smucenie o tym czy w screenie X aby na pewno wszystko jest na high, na jakim sprzecie to to jest uruchamiane i zachwycanie sie nad grafika, ktora jest standardem od paru lat.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 19:48 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Troche sie to kupy nie trzyma, co piszesz Sou... Z takim podejsciem mozemy pozbyc sie calego dzialu, bo w koncu praktycznie wszystko, o czym w tej chwili dyskutujemy moze sie do czasu premiery zmienic. Tak samo jak niektorzy sobie teoretyzowali o grze jedna z dwoch klas, ktorych teraz juz nie ma - byl sens? Wychodzi na to, ze nie. Jest to jakas nie do konca precyzyjna informacja nt. ktorej mozna sobie podebatowac mimo wszystko, co na pewno ma wiecej sensu niz ciagle smucenie o tym czy w screenie X aby na pewno wszystko jest na high, na jakim sprzecie to to jest uruchamiane i zachwycanie sie nad grafika, ktora jest standardem od paru lat.


Nie lubisz AoC co ? A co do grafy to w żadnym mmorpg jeszcze takiej nie było więc ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 20:04 
Cytuj  
Rownie dobra grafika byla/jest w EQ2, Vanguard, tylko zeby o tym wiedziec trzeba wysciubic leb poza WOW choc na chwile. Lubie AOC, przy czym nie jestem fanboiem, ktoremu od MMO-glodu dawno wyschly galki oczne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 20:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Pwiedź mi, jak ustawić grafikę na najlepszą jaka może być? czytam i czytam fora zamknięte dla nas ale coś znaleźć nie mogę, a wspominałeś o tym.


Duzy plus w ustawieniach video/debug daje odznaczenie "force", nie pamietam pelnej nazwy ale sa dwa kolo siebie, sporo zabawy jest tez z bloom bo masz chyba cztery suwaki co daje kombinacji masakrycznie duzo, oczywiscie trzeba pamietac o restarcie gry bo sporo zmian nie dziala inaczej.
AA nie dziala poprawnie z tego co widze bo roznica miedzy 2x i 16Q jest mie widoczna, nie wiem czy jest to zaimplemetowane do gry narazie, wiec pozostaje wylaczenie tego w grze i wymuszenie w ustawieniach nvidii/ati na sztywno co daje efekt zarabisty.

konrador napisał(a):
Rownie dobra grafika byla/jest w EQ2, Vanguard, tylko zeby o tym wiedziec trzeba wysciubic leb poza WOW choc na chwile. Lubie AOC, przy czym nie jestem fanboiem, ktoremu od MMO-glodu dawno wyschly galki oczne.


Grafa w EQ2 jest gorsza i uzyskanie max dobrego efektu jest nie osiagalne na tym sprzecie na jakim mozna to uzyskac w Conanie, a Vanguard to inna bajka i szkoda nawet porownywac.
Sa tez detale w AoC, ktore maja na celu zmniejszenie wymagan, widac ze ida na kompromisy ale calkiem dobrze im to wychodzi, oby tak robili z innymi grami to nie musilibysmy plakac nad wydajnoscia kompow do EQ2 czy VG.


Temat chyba jest w tech becie, zerkne potem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 26 lut 2008, 20:12 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 20:09 
Cytuj  
EQ2 ? Bez żartów. VG to podrasowana grafa z EQ2. Grałem w obie choć krótko. AoC ma lepszą nawet na screenach.
Dlaczego Konrador w każdym posiadającym odmienne zdanie od Twojego widzisz ograniczonego 15latka z mózgiem przeżartym WoWem ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 20:27 
Cytuj  
niestety nie masz racji VG mial duza lepsza grafe niz eq2, a AOC to nic szczegolne pod wzgledem grafinczym juz pare azajatyckich super produkcji ma lepsza grafe...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 20:34 
Cytuj  
konrador,

Jednak rozmowa o grafie ktora widac na screenach czy o klasach ktore aktualnie istnieja jest troche na wyzszym poziomie niz pytanie "ile bedzie lvl?" ;] Ta informacja teraz naprawde nie ma znacznia bo tak samo mi jak i tobie i 95% osob tutaj nie robi roznicy czy bedzie 60 czy 80 czy 100.

Tylko czlowiek co takie pytanie plytkie zadaje czym sie moze kierowac? Po cos je zadal nie? Jedyny sensowny powod jest taki ze osoba zadajaca to pytanie uwaza ze ilosc lvli o czyms swiadczy.

To tak jakbym wybieral gre i tak obejrzal screen, poczytal o systemie walki i nagle wyskoczyl z pytaniem "a lvli ile jest"? WTF?!


Co do gray to VG sorry... moze ma grafe fajna ale nie wiem na jakim sprzecie :O U mnie przy 50 fps grafa jest dosc srednia i o wiele gorsza niz w oblivionach, codach,lotro,ddo gdzie w w/w grach mam z 2x wiecej fps...

Co do AoC to mam nadzieje ze jesli ma taka grafe jak VG ( w max detalach czy cos kolo tego ) to nie dziala z ta sama zawrotna predkoscia...;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 20:36 
Cytuj  
100 lvl w aoc? omg

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 20:52 
Cytuj  
Vanguard to zupelnie inny engine niz EQ2. EQ2 nie bazuje na Unreal engine. Jak grales krotko, to pograj dluzej, na maksymalnych ustawieniach.

AOC nie ma lepszej grafiki od w/w, pomimo ze wielu bardzo by tego chcialo. Nie mowie, ze grafika w AOC jest zla - jak na MMORPG jest po prostu ok, nie ma sie czym zachwycac, biorac pod uwage, ze takie same lub BARDZO porownywalne efekty byly osiagalne rok, dwa, trzy lata temu; natomiast jak na gry ogolnie, jest zerowa. I moze w tym konkretnym przypadku wyjatkowo sie myle, bo podstawy logiki wyprowadzily mnie na manowce, ale glownie graczom przyzwyczajonym do czegos bardzo przecietnego przesiadka na lepszy, lecz nie do konca wyrozniajacy sie AOC moze przyprawic o slinotok - moglbym sie pokusic o jakis prosty analogiczny przyklad, ale mysle, ze obedzie sie bez tego.

Ogolnie to ciekawe zjawisko, ze niektorzy obiektywna ocene pewnych aspektow danej gry uwazaja za atak na nia i "nielubienie jej"...

Tylko czlowiek co takie pytanie plytkie zadaje czym sie moze kierowac?

Wydaje mi sie, ze moze to po prostu dawac jakies ogolne wyobrazenie o czasie, jaki bedzie potrzebny, aby dojsc do end-game, co dla niektorych moze byc wazne. Zreszta wszyskto, co jest do powiedzenia na ten temat juz powiedzialem w poprzednim poscie. Wole widziec gdybanie nt. levelkow tutaj, niz coraz to nowe "flames" we Flames.


Ostatnio edytowano 26 lut 2008, 20:55 przez konrador, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 32
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 20:53 
Cytuj  
Sou napisał(a):
konrador,

Jednak rozmowa o grafie ktora widac na screenach czy o klasach ktore aktualnie istnieja jest troche na wyzszym poziomie niz pytanie "ile bedzie lvl?" ;] Ta informacja teraz naprawde nie ma znacznia bo tak samo mi jak i tobie i 95% osob tutaj nie robi roznicy czy bedzie 60 czy 80 czy 100.

Tylko czlowiek co takie pytanie plytkie zadaje czym sie moze kierowac? Po cos je zadal nie? Jedyny sensowny powod jest taki ze osoba zadajaca to pytanie uwaza ze ilosc lvli o czyms swiadczy.

To tak jakbym wybieral gre i tak obejrzal screen, poczytal o systemie walki i nagle wyskoczyl z pytaniem "a lvli ile jest"? WTF?!


Co do gray to VG sorry... moze ma grafe fajna ale nie wiem na jakim sprzecie :O U mnie przy 50 fps grafa jest dosc rednia i o wiele gorsza niz w oblivionach, codach,lotro,ddo gdzie w w/w grach mam z 2x wiecej fps...

Co do AoC to mam nadzieje ze jesli ma taka grafe jak VG ( w max detalach czy cos kolo tego ) to nie dziala z ta sama zawrotna predkoscia...;]


Z każdy postem inteligencja twojej wypowiedzi spada logarytmicznie... Człowieku, zadanie pytania "ile jest lvli?" jest czymś złym? Sorry, ale jeżeli widzę, mam 20lvl, to siłą rzeczy zastanawiam się 'ile jeszcze'. Nie no owszem dla takiego no-lajfa jak ty przecież może być niemilitowany lvl.

Ja lubię wiedzieć dokąd zmierzam. Jak wychodzę z domu, to idę do jakiegoś konkretnego celu, a przecież nie wiem czy po drodze będą korki czy może jakiś wypadek. Ale mimo wszystko CHCĘ wiedzieć dokąd zmierzam.

Czy na mmorpg.pl istnieje jakiś punkt regulaminu w którym zabrania się zaspakajania ciekawości w temacie o nazwie, cytuję, 'Pytania i Newsy'? Jeśli tak to przepraszam i sugeruję przenieść dyskusję w inne miejsce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 20:58 
Cytuj  
dla mnie sensowny max level to 50, jakos tak z przyzwyczajenia.
sorry ale lvl100 od razu kojarzy mi sie z koreanskimi produkcjami.
bo naprawde w 50 lvl mozna zmiescic bardzo wiele bez potrzeby pustego podbijania hp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 21:20 
Cytuj  
Wiesz ile jest leveli w AO i ze to nie koreanska produkcja ?
Dyskusja o ilosci lvl strasznie glupia zwlaszcza ze nikt nie wie tu ile zajmie zrobienie tego 80lvl, a z tego co wiadomo to ma zajac dwa max trzy tygodnie dla srednio grajacego czlowieka, ale nadal to jest teoretyzowanie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 21:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dla mnie sensowny max level to 50, jakos tak z przyzwyczajenia.
sorry ale lvl100 od razu kojarzy mi sie z koreanskimi produkcjami.
bo naprawde w 50 lvl mozna zmiescic bardzo wiele bez potrzeby pustego podbijania hp.

Chyba jestem jeszcze bardziej konserwatywny. Dla mnie rozsadna ilosc to 20. Powyzej tego mozna zdobywac jakies punkty-srunkty, ale nie podbija sie bazowych statystyk :E.
Cytuj:
niestety nie masz racji VG mial duza lepsza grafe niz eq2, a AOC to nic szczegolne pod wzgledem grafinczym juz pare azajatyckich super produkcji ma lepsza grafe...

W ktorym momencie ? Jeśli chodzi o tekstury/modele to nawet moglby sie zgodzic. Jesli chodzi o efekty graficzne takie czary, walenie kogos po lbie to EQ2 jest lata swietlne przed VG.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 21:35 
Cytuj  
konrador juz ci odpisal VG to zupelnie nowy engine, i na max detalach wyglada naprawde dobrze. A efekty czarow, tez sa si takie roty czy inne jakies dd daja rade, tzn mi sie podobaja a ostatnia rzecza na jaka patrze wybierajac mmo jest grafa.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 21:44 
Cytuj  
Wiem na czym jest zbudowany VG (wnioskujac z tego jak dziala domyslam sie tez jak 0o).
Efekty czarów sa biedne. w EQ2, mialy taki hmm rozmach, a w VG wyciaga lape do przodu i jakas kupa efektów czasteczkowych, i jakiej latajace kreski (doslownie). Ot caly czar. Sorry, ale ja lepsze efekty w 3dsmax robiłem, kiedy go uczyłem -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 21:55 
Cytuj  
i właśnie efekty czarów dobre sa w VG w eq2 trzeba było je wyłanczac bo waliły po oczach - na solo bylo ok, w grupie uszło ale na raidach to porażka nic nie było widac tylko same jakieś latające młotki, listki, chmurki itp.
Ale jak zwykle jednemu sie podoba to innemu tamto.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 21:57 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego porównujecie grafę AoC do VG skoro wszyscy wiedzą, że to LOTRO króluje obecnie pod tym względem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 22:01 
Cytuj  
Jackhammer napisał(a):
i właśnie efekty czarów dobre sa w VG w eq2 trzeba było je wyłanczac bo waliły po oczach - na solo bylo ok, w grupie uszło ale na raidach to porażka nic nie było widac tylko same jakieś latające młotki, listki, chmurki itp.
Ale jak zwykle jednemu sie podoba to innemu tamto.

Juz kiedys pisalem na forum WHO.
Magia musi wygladac, a nie jakies popierdy tam :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 22:37 
Cytuj  
zax napisał(a):
Nie wiem dlaczego porównujecie grafę AoC do VG skoro wszyscy wiedzą, że to LOTRO króluje obecnie pod tym względem.


Dlatego ja porownuje zawsze do LotRO bo najblizej do tej gry, tak jak pisalem podobna wydajnosc i jakosc na plus AoC bo jest bardziej realistyczna.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.