mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 13:39 
Cytuj  
Nie sądzę żeby ktoś czekał do września tylko po to, by mieć polskią wersję...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 14:21 
Cytuj  
Zwlaszcza ze nie wyobrazam sobie grac z ludzmi mowiacymi po angielsku w gre gdzie kazdy item nazywa sie inaczej o_O.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 15:10 
Cytuj  
WTT Zestaw Koszmaru na Łuk Zagrożenia ;-)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 15:20 
Cytuj  
Jeśli chodzi o nazwy miejsc, broni etc to spolszczanie jest głupotą. No chyba że byłyby polskie serwery, ale to nie ma racji bytu (mało graczy).
Pamiętajcie tylko że nazwy np broni brzmią głupio obojętnie czy są po polsku czy obojętnie w innym języku.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 15:36 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jeśli chodzi o nazwy miejsc, broni etc to spolszczanie jest głupotą. No chyba że byłyby polskie serwery, ale to nie ma racji bytu (mało graczy).
Pamiętajcie tylko że nazwy np broni brzmią głupio obojętnie czy są po polsku czy obojętnie w innym języku.


A nazwy questow, NPC? Jak beda sie poslugiwali ta logika to przetlumacza tylko menu.
Imo polskie serwery powstana na bank.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 15:41 
Cytuj  
Grafa jak udoskonalona wersja TwoWorlds.

@Sobtainer
Jeśli można zapytać, to jaki masz sprzęt?

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 15:46 
Cytuj  
Polski serwer jeden i abonament 30zl to mogloby sie udac, ale czy oplacaloby sie im sie spolszczac dla jednego serweru...byloby swietnie jakby wszyscy z WoWa przeszli do AoC 8) , ale z drugiej strony polski serwer startowalby z polska wersja jezykowa, jakbym kipil ang. wersje to po kilku miesiacach by mi sie nie chcialo zaczynac od nowa.Poczekam do konca marca jesli w Polsce preorderu nie bedzie kupie na zachodzie za 37euro

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 16:05 
Cytuj  
ikona napisał(a):
MagPS napisał(a):
Jeśli chodzi o nazwy miejsc, broni etc to spolszczanie jest głupotą. No chyba że byłyby polskie serwery, ale to nie ma racji bytu (mało graczy).
Pamiętajcie tylko że nazwy np broni brzmią głupio obojętnie czy są po polsku czy obojętnie w innym języku.


A nazwy questow, NPC? Jak beda sie poslugiwali ta logika to przetlumacza tylko menu.
Imo polskie serwery powstana na bank.


Spójrz jak to jest zrobione w książkach. Teraz już wiesz? :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 16:46 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Nie sądzę żeby ktoś czekał do września tylko po to, by mieć polskią wersję...


zawsze mozna wypuscic patcha do polskiej wersji... co za problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 18:05 
Cytuj  
Ja bede czekal na polska wersje grajac w angielska :)

Pomysl lokalizacji gry jest bardzo dobry i zapewne przyciagnie graczy, nie wiem dlaczego tak sie czesc ludzi obawia tego ze mozemy miec gre tak jak, wlosi, hiszpanie, niemcy, francuzi, ktorzy najczesciej graja sobie w swoim ojczystym jezyku i sie ciesza z tego faktu, a u nas wielkie zmartwienie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 18:18 
Cytuj  
i co we wrzesniu bedziesz zaczynal od nowa tyle ze na polskim serwerze i w polskiej wersji?? w sumie co za roznica, zrobic polska gildie na angielskim serwerze i tak wielu Polakow bedzie gralo tak jak w WoWie czy L2, jakby byl polski serwer od poczatku a we wrzesniu dalo sie sciagnac polskiego klienta to co innego :)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 18:42 
Cytuj  
Elendir napisał(a):
i co we wrzesniu bedziesz zaczynal od nowa tyle ze na polskim serwerze i w polskiej wersji??


nie, we wrzesniu sciagne sobie patcha z polska lokalizacja i skorzystam z darmowego transferu postaci na polski server :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 20:21 
Cytuj  
Narazie niech gra sie pojawi, a nad pollka wersja i transferem to sie bedziemy zastanawiac we wrzesniu.

Robie sobie questy w Conall Valley i moje obawy o wielkosc krain juz znikly, krainka jest cudownie zrobiona od strony graficznej, wielki kanion otoczony ladnie zrobionymi gorami, masa mostkow, osad, duza roznica terenu, a skracanie sobie drogi to zgon :)
Super zrobione pory dnia, oswietlenie terenu plus efekty mgly czy mroku daja niesamowite efekty.
Aktualnie moge smialo twierdzic ze nie znam gry mmorpg z tak dobra grafika.
Poczatkowa lokacja Tortage Island mimo ze dosc dobra to jednak nie wyglada tak smakowicie jak dalsze krainy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 1 mar 2008, 20:31 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 20:27 
Cytuj  
Elendir napisał(a):
Polski serwer jeden i abonament 30zl to sie nie uda, bo nie oplaca sie im sie spolszczac dla jednego serwera. byloby chujowo jakby cala dzieciarnia z WoWa przeszla do AoC :sadpanda:


fix'd


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 20:31 
Cytuj  
A nie można by przetransferować postaci na polski serwer, jak już takowy wyjdzie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 20:32 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
A nie można by przetransferować postaci na polski serwer, jak już takowy wyjdzie?


Myslisz ze ktos tu zna odpowiedz na to pytanie ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 20:46 
Cytuj  
Nie wiem, ale zapytać nie zaszkodzi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 20:55 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja bede czekal na polska wersje grajac w angielska :)

Pomysl lokalizacji gry jest bardzo dobry i zapewne przyciagnie graczy, nie wiem dlaczego tak sie czesc ludzi obawia tego ze mozemy miec gre tak jak, wlosi, hiszpanie, niemcy, francuzi, ktorzy najczesciej graja sobie w swoim ojczystym jezyku i sie ciesza z tego faktu, a u nas wielkie zmartwienie.


bo w dobrym tonie jest pisac jak to dobrze zna się angielski, a przecież każdy prawdziwy player gra tylko w gry po angielsku - dla mnie to zwykła dziecinada , bo teraz już pierwszaki niekiedy znają lepiej język od starych wyjadaczy

ogromny plus dla ciebie embe za taką wypowiedź

juz ktoś zauważył - te śmieszne nazwy mieczy , zbroi itp są także śmieszne po angielsku czy niemiecku i też za cholerę nie rozumiem dlaczego gra w wersji polskiej miałaby być gorsza - tak wiem - może się boją hord dzieci neo - ale to się zmienia i jak pisałem teraz dzieci znają lepiej język od niejednego PRO i powoli się uczą , że np nie daje się na końcu nicka PL :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 21:21 
Cytuj  
Wiesz to jest tak samo jak czytanie woryginalne i ogladaniu filmow tylko z napisami albo bez. Ja sobie ogladania filmu lektorem nie wyobrazam osobiscie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 22:38 
Cytuj  
teraz już pierwszaki niekiedy znają lepiej język od starych wyjadaczy

Mhm, bardzo niekiedy, a jesli juz, to przewaznie na poziomie pre-eurotard. Szczegolnie biorac pod uwage, ze wiekszosc nastolatkow (czesto takze maturzystow) nie jest w stanie sklecic sensownej wypowiedzi w jezyku ojczystym i sadzi byki jeden za drugim, zaslaniajac sie papierkami. Ale to taka mala dygresja...

Nie ma co w tej chwili dyskutowac o mozliwosci transferu postaci na polski serwer, bo jego istnienie na chwile obecna pozostaje w sferze marzen i plotek. Trafna odpowiedzia na pytanie postawione na poprzedniej stronie byloby w tej chwili: Tak, ale chyba nie wiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.