mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 18:16 
Cytuj  
sandman to ze nie potrafisz w cos grac nie oznacza, ze my rowniez.
dziekujemy za opinie a teraz w.....

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 18:25 
Cytuj  
sob to może podzielisz się ze mną swoim kontem aoc:)?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 18:30 
Cytuj  
samhain napisał(a):
sob to może podzielisz się ze mną swoim kontem aoc:)?


To Ci nic nic nie da bo aktualnie od 3 tygodni nawet nie wszedłem do gry, takie swampy są dysku że z Tortage wyjść nie można...

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 18:50 
Cytuj  
u mnie tortage bylo jako tako grywalne na low wszystko,aa off, to jak będzie sob?:))

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 19:45 
Cytuj  
To juz raczej gusta, a nie faktycznie poziom zajebistosci gry.
Mi sie podoba, gram jak male dziecko piwerwszy raz widzace WoW-a :)

Gra na kompie za 1800zl chodzi wysmienicie, 40-60fps na Vista 64 i to nie tylko mi bo rozmawiam z wieloma osobami w grze i wiem.

Obrazek

Staty na itemkach
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 25 mar 2008, 20:03 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 20:02 
Cytuj  
embe ale ty już jestes w generalu z 3 miechy no nie?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 20:36 
Cytuj  
Sobtainer sama wypowiedz zbliza Cie intelektualnie do naszego malego prezydenta.

"Osobiscie uwazam" a mowisz ze sugerujesz sie tym co Ci kolega na gg napisal a sam w gre nie grales!? wez sie zastanow co piszesz. Grac nie mozesz bo masz slabego kompa ale to nie jest wina producentow tylko Twoja Oni nie lubia gry pod Ciebie tylko pod ludzi z calego swiata gdzie widocznie standarty sprzetowe przewyzszaja Twojego PC. (lub pc kolegi)
Pzdr

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 21:14 
Cytuj  
Mam procek dual 2,66ghz, 3gb ram i 9600gt, czyli miesci sie spokojnie w cenie do 1800zl, komp przecietny i tani.

Jestem juz jakis czas na becie ale dopiero teraz mnie wzielo na lvlowanie jednej postaci i poznanie czegos wiecej jak tylko tortage isle :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 22:10 
Cytuj  
embe ja na oko widze że ty masz wiele rzeczy wyłączonych, szczególnie cienie, u mnie gra na high wyglądała o niebo lepiej i była bardzo grywalna poza tortage( mimo że grałem tylko 3h)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 22:34 
Cytuj  
Wlacz sobie cienie 'complex' to zobaczysz jak wyglada swiat poza tortage i wtedy szukaj szczeki :)
Te skreny to chyba w cieniu byl robione i wtedy jak masz complex to ich nie widac, czy jakos tak.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 22:57 
Cytuj  
artvries napisał(a):
Sobtainer sama wypowiedz zbliza Cie intelektualnie do naszego malego prezydenta.

"Osobiscie uwazam" a mowisz ze sugerujesz sie tym co Ci kolega na gg napisal a sam w gre nie grales!? wez sie zastanow co piszesz. Grac nie mozesz bo masz slabego kompa ale to nie jest wina producentow tylko Twoja Oni nie lubia gry pod Ciebie tylko pod ludzi z calego swiata gdzie widocznie standarty sprzetowe przewyzszaja Twojego PC. (lub pc kolegi)
Pzdr


Misiek, jestem w Tech i General od samego początku. Jakbyś siedział na tym forum i dokładnie czytał posty to byś wiedział i znał każdego. To raz.

A dwa, ok to teraz napiszę Wam konstruktywnego posta i się obsikacie.

Wszyscy zapaleni gracze lubiący siedzieć w negliżu przed kompem, tworząc swoje wirtualne drugie ja, niedługo będą mogli to robić za pośrednictwem AoC które wielkimi krokmi zbliża się do Nas. Co tu dużo mówić, maj już niedługo, tylko powstaje pytanie - kto z początkiem wiosny będzie w to grał :). Osobiście mam mieszane uczucia po 6 miesiącach tech i general bety. Czuje, że raczej gra jest przereklamowana niż dobra. No ale, zobaczymy.

1. Gra ma potężne wymagania. Aktualnie siędzę na C2D, 2GB ramu, GeForce 8800GTS i przy natywnej rozdzielczości 1680×1050 gra po prostu mieli. Grafika wcale nie powala, ba, nawet bym powiedział, że widziałem lepszą (Lord of the Rings Online). Trzeba sie po prostu przyzwyczaić, to nie to co directx 8 w World of Warcraft i pływanie dosłownie wszystkiego. Co do samego enginu graficznego, po prostu śmierdzi. Niby nie ma directx 10 jeszcze, ale już wiem że Crysis przy tej grze to będzie prehistoria. Nie ma directx 10 a gra już tnie najlepsze maszyny.

2. Interface. Interface jest średni, chociaż zakładam że implementacja jego będzie w całości w końcowych fazach testów. Pamiętajmy, że General Beta jest na rynku kilka miesięcy dopiero i powoli zbliżamy się do końca.

3. System walki. Walka jest dziwna. Powiem Wam szczerze, że nawet mi się nie chcę o niej pisać, wskoczcie sobie na ageofconan.com i sami poczytajcie, jednym słowem - mi się nie podoba.

4. Questowanie, Mapa, Skille etc.

Questing jest dość ciekawy. Tzn. jest intuicyjny, na mapie mamy teoretycznie zaznaczone wszystko czego potrzebujemy, więc kordynaty raczej nam nie są potrzebne jak to ma miejsce w WoW. Mapa jest w 3d, mapa całej Hyborii nie. Jest dość mała, także trzeba się wczytywać w nią i tracic przy tym wzrok. Skille, talenty działają jak w każdym mmorpg. Zdobywasz level, masz xxx mozliwości i jeden talent, czyli same shit.

5. Podsumowanie. Gra jak narazie to faza testów, ale już dzisiaj mogę powiedzieć, że świat Hyborii to mocny temat. I jeżeli devsi z Funcomu dobrze go zrozumieli to mamy tytuł który byc może zagrozi najlepszej dotychczasowej produkcji mmorpg jakim jest World of Warcraft. Jest jeden ogromy plus gry. Funcom fajnie zrobił możliwości robienia wizualnie postaci. Beznadziejnie są spelle pokazane, totalnie mi się to nie podoba. Biegając w grze czujesz się jakbyś biegał z toną kamieni na plecach i do tego tego swapmy dysku non stop. Byłem w jednej instancji w której totalnie nie wiedziałem o co chodzi, czułem jakby w ogóle nad nią nie pracowali tylko odjebali na otrzepanego. PvP to samo, biegniesz i możesz lać każdego, nie rozumiem tego.


Ostatnio edytowano 25 mar 2008, 23:44 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 23:07 
Cytuj  
sob ale mógłbyś rozszerzyć swą wypowiedż? jesteś już długo w generalu to napisz co cie wnerwia w tej grze pomijając jej dziwaczny engine i jego wydajność

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 23:24 
Cytuj  
samhain napisał(a):
sob ale mógłbyś rozszerzyć swą wypowiedż? jesteś już długo w generalu to napisz co cie wnerwia w tej grze pomijając jej dziwaczny engine i jego wydajność


up. Więcej ode mnie wie Embe, bo koleś siedzi non stop przed kompem :) ja niestety nie mam tyle czasu także tylko skrawki mam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 00:08 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
PvP to samo, biegniesz i możesz lać każdego, nie rozumiem tego.


A niby co tu do rozumienia? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 01:06 
Cytuj  
Cytuj:
1. Gra ma potężne wymagania. Aktualnie siędzę na C2D, 2GB ramu, GeForce 8800GTS i przy natywnej rozdzielczości 1680×1050 gra po prostu mieli. Grafika wcale nie powala, ba, nawet bym powiedział, że widziałem lepszą (Lord of the Rings Online). Trzeba sie po prostu przyzwyczaić, to nie to co directx 8 w World of Warcraft i pływanie dosłownie wszystkiego. Co do samego enginu graficznego, po prostu śmierdzi. Niby nie ma directx 10 jeszcze, ale już wiem że Crysis przy tej grze to będzie prehistoria. Nie ma directx 10 a gra już tnie najlepsze maszyny.

1680x1050 to juz wieksze wymagania fakt, ale powinno ci chodzic ladnie mimo wszystko, ja bym nie rezygnowal tylko szukal 'waskiego gardla' w tym kompie.
dx10 plus vista i karta dx10 pomijajc dodatkowe efekty da lepsza wydajnosc co sie sprawdza w innych grach, ale to tez zaleznie od sprzetu.

Cytuj:
2. Interface. Interface jest średni, chociaż zakładam że implementacja jego będzie w całości w końcowych fazach testów. Pamiętajmy, że General Beta jest na rynku kilka miesięcy dopiero i powoli zbliżamy się do końca.

Nawet jak zostanie taki jak jest to nie jest zle, nawet bardzo dobry, dodali konfigurowalne paski, a wiadomo ze beda tez mody.

Cytuj:
3. System walki. Walka jest dziwna. Powiem Wam szczerze, że nawet mi się nie chcę o niej pisać, wskoczcie sobie na ageofconan.com i sami poczytajcie, jednym słowem - mi się nie podoba.

Tu akurat jest problem bo jesli ten sytem walki nie podoba ci sie to faktycznie cala gra traci sens, pozostaje ci jeszcze ranger i caster, ale pelnia miodnosci to jednak melee walka, jest tak bardzo nastawiona na skila ze ostatnio koles dobrze potrafiacy sie poruszac i wykorzystywac wszytsko rozwalil trzech wyzszych od siebie graczy, a innych skladasz na trzy hity, wiec widac ze to jest dobrze zrobione.

Cytuj:
4. Questowanie, Mapa, Skille etc.
Questing jest dość ciekawy. Tzn. jest intuicyjny, na mapie mamy teoretycznie zaznaczone wszystko czego potrzebujemy, więc kordynaty raczej nam nie są potrzebne jak to ma miejsce w WoW. Mapa jest w 3d, mapa całej Hyborii nie. Jest dość mała, także trzeba się wczytywać w nią i tracic przy tym wzrok. Skille, talenty działają jak w każdym mmorpg. Zdobywasz level, masz xxx mozliwości i jeden talent, czyli same shit.

Mapa od ostatniego patcha jest duza i configurowalna.
Co lvl zdobywasz combosy w melee, u castera masz spelle z ksiazek, ktore sa u vendora i dropia z bossow co mozna juz kupic na AH, co lvl dostajesz jeden feat do drzewek umiejetnosci i duzo punktow do wydania na skile plus zabawa z dopasowywaniem itemow ze statmi skili.

Cytuj:
5. ...Beznadziejnie są spelle pokazane, totalnie mi się to nie podoba. Biegając w grze czujesz się jakbyś biegał z toną kamieni na plecach i do tego tego swapmy dysku non stop. Byłem w jednej instancji w której totalnie nie wiedziałem o co chodzi, czułem jakby w ogóle nad nią nie pracowali tylko odjebali na otrzepanego. PvP to samo, biegniesz i możesz lać każdego, nie rozumiem tego.

Spelle sa super animowane i ladnie zrobione efekty, nie jest to oczojebne jak w koreancach czy tak tak surowe jak w vanguard.
Animacja walki i biegania jest bardzo ladna.
Instancji nie znam bo nie trafilem narazie do takiej, za do dungeony sa zarabiscie zrobione i swietnie sie tam w grupie robi questy, a gra w grupie daje naprawde swietna zabawe.
PvP jest super, na kazdym kroku mozesz liczyc na ostra jazde kazdy na kazdego, narazie nie trafia sie duzo na debili gankerow, raczej walczy sie w miasteczkach/wioskach gdzie czasami jest niezly tlum.

Gram malo, napewno nie tyle co bym chcial :)
Widze ze rozmawiamy raczej o gustach niz samej grze, na general chacie duzo ludzi podobnie pisze o problemach z lagiem w ich sprzecie, sporo pomocnych informacji mozna sie dowiedziec.
Mozliwe ze sa jakies niezgodnosci ze sprzetem, mozliwe ze wina jest tez to ze maja sporo danych na serwie zamiast po stronie klienta, mi jednak nic nie tnie, nie swapuje czy laguje, jest bardzo dobrze, a licze ze finalna wersja kienta i serwa da duzego kopa do wygdajnosci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 01:07 
Cytuj  
Cytuj:
up. Więcej ode mnie wie Embe, bo koleś siedzi non stop przed kompem ja niestety nie mam tyle czasu także tylko skrawki mam.



Ściemniasz, ten tekst co wkleiłeś na górze nie jest twojego autorstwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 01:34 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Cytuj:
up. Więcej ode mnie wie Embe, bo koleś siedzi non stop przed kompem ja niestety nie mam tyle czasu także tylko skrawki mam.



Ściemniasz, ten tekst co wkleiłeś na górze nie jest twojego autorstwa.



lol,

w moim podpisie na stroncę masz datę tego tekstu. Został napisany jeszcze przed tym jak to wkleiłem tutaj. A jak dalej masz jakiś problem, to sobie historię zobacz moich wypowiedzi. Ogólnie denerwują mnie tacy ludzie, kto Ty w ogóle koleś jesteś? chciałeś wypowiedzi to masz, teoretycznie powinienem dostać bana za to w AoC a Ty jeszcze szczekasz.

http://www.lezza.boo.pl/?page_id=7

@Embe,

od czasu jak z Tortage wychodzi się przez 5 minut, zaprzestałem grać. Po prostu totalnie spaprali tym...

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 02:31 
Cytuj  
Dobrze embe to ujal rozmawiacie o gustach a nie o grze. Gram od wielu lat w rozne gry Mmorpg i po kilku dniach gry w AoC moge smialo powiedziec, ze gra potencjal na najlepsze mmorpg. Gra oprocz systemu walki nie ma az tak wielkich innowacji, mimo to zbiera wszystko to co najlepsze z innych mmorpg .Co do wydajnosci rowniez mam problem i gra mi rwie, ale podejrzewam ze to wina moje sprzetu a nie samej gry która jak wiadomo ma duze wymagania. A co do pvp, niech mi ktos powie po co zaklada postac na serverze pvp jak placze ze wszedzie mozna dostac w ryja?? przeciez wlasnie o to tu chodzi!!! to jest wlasnie genialne pvp gdzie wszedzie trzeba uwazac.
Poki co jestem pod duzym wrazeniem gry, sa oczywiscie rzeczy ktore trzeba dopracowac ale poki co mamy bete.


Co do mojego wczesniejszego postu masz racje Sobtainer nie wiedzialem ze grales i tu zwracam honor ale czytajac Twojego posta wygladalo na to ze oceniasz gre po wypowiedzi kolegi :))
pzdr

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 02:36 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
od czasu jak z Tortage wychodzi się przez 5 minut, zaprzestałem grać. Po prostu totalnie spaprali tym...


Wychodzi sie przez 5 minut ?
Gdzie i o co chodzi ? :)

Obrazek Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 mar 2008, 03:04 
Cytuj  
sob to jak będzie z tym kontem:), ta gra rwie nawet na sli 8800 gtx wielu osobom więc jest z nią coś nie tak

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.