mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 12:10 
Cytuj  
hehe ja osobiście chciałbym grac w jakieś polskiej gildii na polskim serwie ale jest jeden problem... zawsze trudno jest znaleźć dobrych graczy polaków i zazwyczaj gildie które maja jakieś ambicje i chcą coś osiągnąć, rozpadają sie. Bo niestety nie da sie nobow wywalić, bo nie ma kogo innego wziasc ... łatwiej jest zrobić gildie międzynarodową i z nimi robić progress a jak ktoś nobi to sie wywala i szuka innego a chętnych jest dużo bo prawie wszyscy znają jako tako ten angielski .

no ale na pewno zagram na polskim serwie jakimś altem bo w polskiej gildii zawsze są jaja i fun ;)

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 12:20 
Cytuj  
Ja raczej będę grał na international, bo:
a) nigdzie nie wyrobiłem sobie języka, tak jak przez 3 lata gry w AO
b) nie wiem czy mi się będzie chciało przenosić/robić od nowa postać na PL, poza tym nie mam ochoty inwestować w polską wersję, jeśli patcha nie będzie

A tak w ogóle to wszystko zależy od tego, co zrobią znajomi.

Nic mi do tego, kto na jakim serwie będzie grać, bo to o niczym nie świadczy. Nie zamierzam udowadniać wyższości polskiego języka nad jakimś innym, po prostu jak widzę takiego lolka, to mnie trafia.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 12:38 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
inside napisał(a):
To dlaczego niemcy nie maja HelgaGR, albo brytyjczycy JohnGB ?


Chyba HelgaDE?

inside napisał(a):
Wyjdz. Znajdz sobie forum odpowiednie dla siebie. Nic ci do tego co kto uwaza za najfajniejszy jezyk. Ja polskiego nie lubie, wole angielski.


Ja pitolę, ale jesteś pr0. Wiem, że teraz moda na angielski, ale z takim głupim pozerstwem to się jeszcze nie spotkałem. Jeśli tak nie lubisz polskiego, to co tu jeszcze robisz? 2,5k postów, współczuję bólów, jakich niewątpliwie musiałeś doznawać pisząc tutaj. Męczennik kur*a.

No straszne bóle :< Ohhhh ahhh ujjjjj :<
No nie lubie ? Jezyk jak jezyk znac trzeba zeby sie dogadac.
Angielski jest ladniejszy i tyle. I jebie mnie ze polski ma byc lepszy bo nim mowie od urdzenia. Zomg..
Po drugie, polaczku w przecwienstwie do ciebie potrafie czytac ze zrozumieniem. Ale dla pewnosci powtorze. Nie lubie polskiego. Nie napisalem ze bardzo nie lubie, po prostu nie lubie. Niemieckiego tez nie lubie. Chociaz sie go uczylem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 12:42 
Cytuj  
Ja wczoraj po dlugim namysle anulowalem zamowienie na preorder EK. Stwierdzilem, ze srednio mi pasuje levelowanie teraz i ostra gra w czasie wakacji. Dlatego zaczne pykac w wersje PL we wrzesniu na servie RP-PvP. Mam nadzieje, ze zbierze sie troche ludzi z ktorymi bedzie mozna jakos milo poodgrywac postacie.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 12:43 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Ja wczoraj po dlugim namysle anulowalem zamowienie na preorder EK. Stwierdzilem, ze srednio mi pasuje levelowanie teraz i ostra gra w czasie wakacji. Dlatego zaczne pykac w wersje PL we wrzesniu na servie RP-PvP. Mam nadzieje, ze zbierze sie troche ludzi z ktorymi bedzie mozna jakos milo poodgrywac postacie.

Przeciez wakacje sa od grania :O.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 12:50 
Cytuj  
Cytuj:
Po drugie, polaczku w przecwienstwie do ciebie potrafie czytac ze zrozumieniem.


Czuję się powalony tą obelgą. Pomóż ktoś wstać :). Ah, przecież ja ciemnogrodzianin z Polski. Nie zasługuję na możliwość dyskusji z takim otwartym na świat i postępowym kosmopolitą.

Nie wiem, czy umiesz czytać ze zrozumieniem, ale pisać po polsku to na pewno nie. Wątpiłbym też w twoje umiejętności anglistyczne, skoro swoim ojczystym językiem posługiwać się nie potrafisz.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 13:00 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Cytuj:
Po drugie, polaczku w przecwienstwie do ciebie potrafie czytac ze zrozumieniem.


Czuję się powalony tą obelgą. Pomóż ktoś wstać :). Ah, przecież ja ciemnogrodzianin z Polski. Nie zasługuję na możliwość dyskusji z takim otwartym na świat i postępowym kosmopolitą.

Nie wiem, czy umiesz czytać ze zrozumieniem, ale pisać po polsku to na pewno nie. Wątpiłbym też w twoje umiejętności anglistyczne, skoro swoim ojczystym językiem posługiwać się nie potrafisz.

Bla bla bla. Ja mysle ze ta obelga cie zwalila z nog, :E.
Ale jestes swietnym przykladem dlaczego, nie bede gral na polskim serwerze. Powiesz cos co sie komus nie podoba a ten odrazu z lapami leci... Chociaz w AoC mogloby sie to sprawdzic..
W sumie wszedzie zdarzaja sie, tacy ale u nas zauwazylem szczegolne nasilenie. Francozow nie licze.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 13:04 
Cytuj  
zax napisał(a):
Skoro 80% z was woli angielski to co wy kurwa robicie na polskim forum? Na MMORPG.com żadnego pr0 usera stąd nigdy nie widziałem - ciekawe dlaczego?



Lil napisał(a):
to forum w pozerstwie zaczyna przebijac battlenet :) Niezle mozna sie posmiac z tych pro anglikow wstydzacych sie polskiego :)


jakiś czas temu tak pisałem na tym forum- cieszę się , że nie jestem osamotniony w swoich poglądach - najbardziej pro user teraz to taki , który gra w gry tylko w języku angielskim ( oczywiście w gry single także) ,gra tylko PVP , polscy gracze to zakała gier i w ogóle jak ktoś nie gra jak on to lama lub dziecko neo - baaaardzo dużo w tym pozerstwa

a ja lubię grać w gry w języku polskim , lubię grać PVE i farmić na jednym spocie 3 godziny jeśli mam taką ochotę , mam neo ( wiem - tym juz podpadłem ) i myślę , że jestem takim normalnym graczem i dobrze mi z tym - nie muszę być najlepszy - gram dla SWOJEJ rozrywki, nie po to , żeby się popisywać przed innymi ( oj niektórzy to mają masę kompleksów chyba :lol: )

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 13:28 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Powiesz cos co sie komus nie podoba a ten odrazu z lapami leci...


Mam Ci pałko przypomnieć, kto "z łapami" poleciał w tym temacie, bo mu się coś nie podobało?
Proszę:

inside napisał(a):
Wyjdz. Znajdz sobie forum odpowiednie dla siebie.


I jak można nazwać wyganianie ludzi z polskiego forum, dlatego, że lubią polski język?

Cytuj:
Ale jestes swietnym przykladem dlaczego, nie bede gral na polskim serwerze.

Napisałem wcześniej, że nie planuję grać na polskim serwie. Kto tu nie potrafi "czytać ze zrozumieniem"?
Poza tym, Ty naprawdę nie umiesz się wysłowić. Mogę być jednym z powodów, przez które nie będziesz grał w AO. Albo przykładem na to, dlaczego (...). W rozmowie jeszcze by to zdanie przeszło, ale w języku pisanym to porażka. A przecinek też z dupy wyciągnięty.

I dla wyjaśnienia: nie czuję się jakimś patriotą, uważam tylko, że Twoje zachowanie to dziecinada, więc ta Twoja krucjata to fail.

Jak grałem w AO, to największą oborę robili Francuzi. Zaraz potem byli Rumuni. Lecz jednocześnie wśród najlepszych graczy najwięcej było właśnie Rumunów.
Jakiekolwiek uogólnianie jest krzywdzące, tyle na ten temat.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 13:53 
Cytuj  
Cytuj:
I jak można nazwać wyganianie ludzi z polskiego forum, dlatego, że lubią polski język?

No to sobie lub ale:
Cytuj:
sam jestes obciach, wstydzisz sie swojego ojczystego jezyka , ja lubie ang, niem, jakikolwiek ,ale moj ojczysty jezyk jejst dla mnie najfajniejszy, w zadnym jezyku nie potrafie tak wyrazic tego co mysle, z tym sie urodzilem i tak zostanie, ty tez tak masz ale uwazasz ze to obciach...naucz sie szanowac siebie

To nie twoj cytat. A to bylo do tego cytatu
Cytuj:
Ja pitolę, ale jesteś pr0. Wiem, że teraz moda na angielski, ale z takim głupim pozerstwem to się jeszcze nie spotkałem. Jeśli tak nie lubisz polskiego, to co tu jeszcze robisz? 2,5k postów, współczuję bólów, jakich niewątpliwie musiałeś doznawać pisząc tutaj. Męczennik kur*a.

A to twoj z kolei.
Sorry, ale no chorobcia, na diabla komus robic wyrzuty bo nie lubi polskiego, ruskiego czy tam chinskiego ? Na dluzsza mete mnie to jebie co lubicie :<.
Cytuj:
Napisałem wcześniej, że nie planuję grać na polskim serwie. Kto tu nie potrafi "czytać ze zrozumieniem"?

Mozemy sie zaczac lapac za slowka. A czy ja napisalem ze nie bede gral na polskim serwie bo ty tam bedziesz 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 14:29 
Cytuj  
Imo bredzisz inside.

iniside napisał(a):
A to bylo do tego cytatu

No i co w związku z tym? Nie musisz wyjaśniać do którego cytatu tyczy się twoja wypowiedź, bo doskonale o tym wiem(y). Kompletnie niczego to nie tłumaczy. Nie zmienia to również faktu, że twoje zachowanie tj. wyganianie ludzi z polskiego forum, dlatego, że lubią polski język, jest komiczne, dziwne, głupie, żałosne wręcz.

iniside napisał(a):
A czy ja napisalem ze nie bede gral na polskim serwie bo ty tam bedziesz 0o.

"Ale jestes swietnym przykladem dlaczego, nie bede gral na polskim serwerze" - jednoznacznie chyba?

iniside napisał(a):
na diabla komus robic wyrzuty bo nie lubi polskiego, ruskiego czy tam chinskiego ? Na dluzsza mete mnie to jebie co lubicie


Nie lubisz polskiego, wolisz angielski i będziesz grał na angielskim serwie, a tymczasem wyrzucasz ludzi z POLSKIEGO (sic!) forum (co ty robisz na takim forum w ogóle?) za "lubienie polskiego". No kurwa, fail jakich mało, albo kompleksy.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 14:38 
Cytuj  
@inside

Kończ waść, wstydu oszczędź (możesz nie wiedzieć skąd ten cytat, bo pewnie polskich powieści też nie lubisz).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 16:04 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
btw embe Warcry juz zdecydowalo czy bedzie gralo na eng czy na pl?


Napewno angielski serwer PvP, start 20 maja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 46
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 17:31 
Cytuj  
Przeciez na gram.pl jasno pisze, ze posiadajac angielska wersje mozna bedzie grac na polskich serwerach i odwrotnie.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 06:44 
Cytuj  
No dobrze, a czy w tej wersji sprzedawanej w polsce bedzie jakas angielska wersja jezykowa do wyboru, czy bede mial itemy pokroju "pasek z wypasionego, czarnego niedzwiedzia" ? :d

Poza tym co z patchami ? Mam nadzieje, ze wersja sprzedawana w Polsce nie bedzie jakims dziwadlem i patche do niej beda sie ukazywaly dokladnie tego samego dnia, co "normalnej" angielskiej wersji.

W ogole nie kumam, po co polonizowac gre mmorpg. Tak naprawde to dziala przeciwko klientowi.
Bede chcial cos kupic, wkleic jakis item i jakis angol, fin, szwed bedzie widzial pewnie pierdoly (tak jak np. w wow jak ludzie mieli niemieckiego klienta i wklejali itemy na czacie)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 07:12 
Cytuj  
Na polskim klijencie bedzie można grac tylko na polskich serwerach. Więc z zrozumieniem nie będzie problemu ale nazwy typu, "Zardzewiały krótki miecz nienawiści" jak najbardziej będą.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 07:12 
Cytuj  
Duna napisał(a):
Przeciez na gram.pl jasno pisze, ze posiadajac angielska wersje mozna bedzie grac na polskich serwerach i odwrotnie.


ofc, ale będziesz grał na Polskim realmie z grą po angielsku i będziesz miał nazwy itemów itp. w ang a wszyscy będą trzaskać tak wielbionymi tutaj nazwami w polskim języku. imho fail (ludzie się łudzą na łatkę polonizującą, ale z opublikowanych niedawno na gram.pl wywiadów wynika, iż tak właśnie będzie - kupisz grę w maju = grasz od września na PL realmie w grę po ang)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 07:39 
Cytuj  
ja podejrzewam ze jak aoc pl bedzie komercyjnym sukcesem to nastepnym krokiem CDP bedzie mmo w swiecie wiedzmina moze na siliniku Aoc :)


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 07:50 
Cytuj  
naro napisał(a):
ja podejrzewam ze jak aoc pl bedzie komercyjnym sukcesem to nastepnym krokiem CDP bedzie mmo w swiecie wiedzmina moze na siliniku Aoc :)


Wypuszczenie mmo na lokalny rynek to fail z założenia, zrobienie takiej gry to duże koszty wręcz ogromne. Bez sponsora typu Vivendi/EA/Sony etc nie powstanie żaden mmorpg zdolny zainteresować soba wieksze grono graczy. Co nie oznacza, że Wiedźmina online chetnie bym pośmigał :D Oczami wyobraźni widze już te stada Widźminów na serwach :P

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2008, 08:10 
Cytuj  
wiedzmin na zachodnich rynkach daje rade :)


_________________
gole babki i czekoladki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.